Skocz do zawartości

[NBA Finals] Heat - Spurs


leeewy

Heat - Spurs  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie mistrzem NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

Poważnie ktoś wytyka warunki temperaturowe jako przewagę Spurs? Zespół złożony głownie ze sportowych dziadków miałby sobie radzić z gorącej lepiej niż znacznie młodsza ekipa heat? 

 

I co temperatura ma mieć wspólnego ze skurczami? Z tego co wiem u zdrowych ludzi powodują je głównie braki witamin, czy elektrolitów, a to chłopaki z Heat mają raczej zapewnione.

 

Spieprzona klima to nie jakby pod jednym koszem była kałuża, wszystkim było gorąco.

 

Gratulacje dla Spurs za wygrany mecz, mam nadzieję, że uda im się zdobyć jeszcze jedno mistrzostwo, chociaż nie sądzę by z tego meczu można było za wiele wywnioskować. Spursi raczej nie popełnią już tyle głupich strat, ale dziadki też raczej nie będę trafiać na takiej skuteczności. Z kolei Lebron też raczej się nie popsuje już w końcówce. 

 

Czekam na game 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam tylko kunszt Tiago. I akurat SA można wytykać flopy bo w składzie ma cały zestaw specjalistów w tej dziedzinie.

 

Co do Twojego elaboratu - właśnie po to w aktach prawnych są pojęcia nieostre żeby organ który stosuje prawo mógł mieć pewną swobodę. Przykro mi, że tego nie wiesz, ale nie mam zamiaru Cię edukować via forum.

Świetnie, tylko ja nadal sobie nie przypominam, abyś wskazał punkt w regulaminie rozgrywek NBA, który Spurs złamali.

 

A pojęcia nieostre nie oznaczają pojęć niezdefiniowanych. Nie można zabronić pobicia bez zdefiniowania co za pobicie się uznaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu korzysta na niedyspozycji Parkera (nawiasem mówiąc wg mnie problem Francuza leży w głowie, a nie w drobnych choćby uciążliwych kontuzjach, sorry Francuz, ale Ty mi zawsze wydawałeś się najsłabszy mentalnie z grona BIG THREE) ponieważ przejmuje jego rolę kreatora zagrywek. Inna sprawa, że Heat nie za bardzo mają ludzia zdolnego powstrzymać niestandardowe zagrania Argentyńczyka. Mój kandydat nr 2 do nagrody BR MVP FINALS MVP. 

 

Popełnienie podobnej, horrendalnej ilości strat bez cienia wątpliwości oznacza oddanie zwycięstwa przeciwnikowi. Większość strat Spurs w pierwszym spotkaniu wynikało moim zdaniem ze zbyt dużego respektu i szacunku wobec przeciwnika, stawki spotkania. Agresywna obroną Heat swoją drogą, ale to Spurs powinni grać bardziej dojrzałą koszykówką na miarę swojego potencjału.

 

Oby tylko w game 2 KL znowu nie popadł w szybkie foul trouble. Taktyka na game2 ? Ja to bym próbował zmusić Wade'a i Jamesa do intensywnej pracy w defensywie, a potem cierpliwie oczekiwał momentu w którym ich akumulatorki zostaną wyładowane. 

 

Moja wiara w mistrzostwo Spurs jest absolutnie niezłomna, bez względu na wynik game 2 i stan zdrowia Parkera. Nie ma co się oszukiwać, Spurs idą pewnym krokiem po swoje.

Nie mogę się doczekać game 2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie ktoś wytyka warunki temperaturowe jako przewagę Spurs? Zespół złożony głownie ze sportowych dziadków miałby sobie radzić z gorącej lepiej niż znacznie młodsza ekipa heat? 

 

I co temperatura ma mieć wspólnego ze skurczami? Z tego co wiem u zdrowych ludzi powodują je głównie braki witamin, czy elektrolitów, a to chłopaki z Heat mają raczej zapewnione.

 

#1 dawno został obalony. Porównaj sobie sam wiek obu drużyn, może wyjdzie Ci jednak coś innego, niż ludziom z forum.

 

#2 zawodowi sportowcy moim zdaniem nie podpadają pod kategorię "zdrowi ludzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1 dawno został obalony. Porównaj sobie sam wiek obu drużyn, może wyjdzie Ci jednak coś innego, niż ludziom z forum.

 

#2 zawodowi sportowcy moim zdaniem nie podpadają pod kategorię "zdrowi ludzie".

 

1) Eh, OK. Kluczowi gracze Spurs są starsi, a ci młodsi za wiele nie pokazali w tym meczu (głównie Leonard). 

 

2) Ale to jak ty sobie prywatnie definiujesz zdrowie, to ciężko uznać za argument. Owszem są poddawani wysokim obciążeniom, ale to nie są byle jakie chłopaki, bo ci się raczej do NBA nie dostają, a jak już, to niszczą ich kontuzje wcześniej. Mają niesamowitą opiekę medyczną i suplementację (Spolestra w czyimś wcześniejszym cytowaniu nawet tłumaczył, że po wcześniejszych takich akcjach mocno dbają o uzupełnianie koszykarzom witamin i elektrolitów przed meczami). 

 

Z resztą nadal, 38 letni "niezdrowy człowiek" Tim Duncan dał radę w tej temperaturze, podobnie jak 36 letni Manu Ginobili i nawet Parker, młodszy, ale grający z kontuzją. Więc nadal nie widzę jak tu można mówić o "nieuczciwiej przewadze" jednej ze stron. Jak to nie są do końca "zdrowi" ludzie, to w obu drużynach. Jak temperatura była za wysoka, to dla obu drużyn tak samo. Jak się ktoś mógł przez to przegrzać, to źle, że nie pił wody w przerwach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej storny moze i dobrze dla heat ze tak sie stalo bo james w g2 wyjdzie na kurwie i hca przejmie heat.

 

wątpię. akurat w G1 to Spo rozpracował Popa i teraz ten drugi dokona korekt, co powinno im dać wystarczają przewagę, aby wygrać.

 

no jesli bedziesz miec racje i wygraja spurs to wlasciwie dzis mozemy poznac mistrza bo ja tego nie widze by miami wygralo w ostatnich 5 meczach az 4 razy, a dopoki nie zobacze ze miami przegralo serie to nie uwierrze dlatego mysle ze kluczowy mecz dzisiejszy wygraja. nie jestem fanem heat ale z jamesem w dobrej formie + motywacja 110% to nie widze innej mozliwosci niz epicki mecz jamesa w g#2 i 1:1 w serii po meczu.

 

ps.odnosnie klimatyzacji. teraz turow gra z zeilona gora w finale plk  w podobnej temperaturze i chyba nikt o skandalu nie mowi;]

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Eh, OK. Kluczowi gracze Spurs są starsi, a ci młodsi za wiele nie pokazali w tym meczu (głównie Leonard). 

 

2) Ale to jak ty sobie prywatnie definiujesz zdrowie, to ciężko uznać za argument. Owszem są poddawani wysokim obciążeniom, ale to nie są byle jakie chłopaki, bo ci się raczej do NBA nie dostają, a jak już, to niszczą ich kontuzje wcześniej. Mają niesamowitą opiekę medyczną i suplementację (Spolestra w czyimś wcześniejszym cytowaniu nawet tłumaczył, że po wcześniejszych takich akcjach mocno dbają o uzupełnianie koszykarzom witamin i elektrolitów przed meczami).

 

Czyli co, witaminki dostali, a mimo wszystko skurcze były. Ciekawe od czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, witaminki dostali, a mimo wszystko skurcze były. Ciekawe od czego.

 

Skurcze były u Lebrona. Tylko Lebrona.

 

Lebron miał skurcze już wcześniej w tym sezonie, obstawiam, że klima akurat działała.

 

Co ma temperatura do skurczy?

 

Może jest przetrenowany, może tak ma "genetycznie", może miał po prostu pecha. Gorąco było wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dla mnie to znaczy, że nawet gdyby warunki były inne to Spurs i tak by wygrali.

Jakby grali na lotniskowcu i wiatr wial im w twarz przy ataku, to moze i by to przegrali, ale mowimy tu o rownych warunkach i jakie one by niebyly to kazdy "cierpial" w nich tak samo.

Czy wiem, że Lebron niedostałby skurczy? Nie wiem, ale wiem że takie warunki sprzyjają odwodnieniu i jest wielce prawdopodobne, że to one były decydującym czynnikiem.

 

Ktos mu zabronil uzupelniac plyny? 

Moze jakis ochroniarz stal przy Zakolu i wywalal mu z lapy kazdy napoj?

Zrozumialbym jakby kilka osob mialo te skurcze, ale to byl tylko 1 zawodnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, tylko ja nadal sobie nie przypominam, abyś wskazał punkt w regulaminie rozgrywek NBA, który Spurs złamali.

 

A pojęcia nieostre nie oznaczają pojęć niezdefiniowanych. Nie można zabronić pobicia bez zdefiniowania co za pobicie się uznaje

 

He he. A przez chwilę myślałem, ze wiesz o czym mówisz. Polecam lekturę np. kodeksu karnego :)

Jakby grali na lotniskowcu i wiatr wial im w twarz przy ataku, to moze i by to przegrali, ale mowimy tu o rownych warunkach i jakie one by niebyly to kazdy "cierpial" w nich tak samo.

 

Ktos mu zabronil uzupelniac plyny? 

Moze jakis ochroniarz stal przy Zakolu i wywalal mu z lapy kazdy napoj?

Zrozumialbym jakby kilka osob mialo te skurcze, ale to byl tylko 1 zawodnik. 

 

E... no to się zdecyduj bo sam sobie przeczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he. A przez chwilę myślałem, ze wiesz o czym mówisz. Polecam lekturę np. kodeksu karnego :smile:

A konkretnie co mam tam przeczytać? 

Może Art.115?

 

Kluczowi zawodnicy Spurs - Duncan, Kawhi, Parker

Kluczowi zawodnicy Miami - Wade, Allen, Lebron

Wniosek? Spurs starsi :smile:

Wniosek jest taki, że ktoś zapomina o BatManu. ;>

Edytowane przez Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczowi zawodnicy Spurs - Duncan, Kawhi, Parker

Kluczowi zawodnicy Miami - Wade, Allen, Lebron

Wniosek? Spurs starsi :smile:

 

Kluczowi zawodnicy Spurs - Duncan, Ginobili, Parker

Kluczowi zawodnicy Miami - Wade, Bosh, Lebron

Wniosek? Spurs starsi ;)

 

Ja tego nie kumam, jak się przyczepić do byle bzdury którą ktoś napisze, to zmieni się fakt, że gorąco nie mogło być tylko Lebronowi :P

 

Może zrozumiem jak dla odmiany Spurs przep*erdolą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze dzis na zwyciestwo jedynej prawdziwej truskulowej druzyny NBA czyli SAS. Jako ich wierny fan od 1999 (miałem wtedy 4 lata, ale to nic) bede pił wino w sweterku i czytał Bukowskiego jesli uda sie odnieść zwycięstwo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żartowałem, dalej podtrzymuje typ Heat w 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.