Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga Mistrzów


washko

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Baylessa, to się wypowiedziałem. Daję Pepe wzmocnienie składu (licząc za cały sezon! tak ma słaby skład), a Wy narzekacie, że to słaby gracz. To są żarty.

Takich graczy pobiera się z free agents a nie jako dodatek za gracza top 20 ligi. Ten deal jest żartem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak dla ciebie porownywanie pierwszego z drugim zawodnikiem i 20 z 40 to to samo to ok, ja juz nic wiecej nie mowie bo wiem ze ty i tak wszystko przekrecisz na swoja strone. z baylessem jest to samo, przypadkowy zawodnik ktory akurat ma dobry okres, a za dwa tygodnie sie skonczy i poleci na FA, takich zawodnikow jest pełno. dodaj do wymiany georga hilla to nic nie bede mowil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to jest może i nierówna wymiana nie znaczy ze jest to wałek a veto jest tylko i wyłącznie do tego....

 

Patrząc w realu deale typu Rodman Perdue, Gasol Gasol Barkley vs 3 z suns by nigdy nie przeszła a to są dużo gorsze trejdy niż Melo vs WALL.

 

Dajta spokój z aż taką ingerencja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie weto w mocy.

Uprzejmie zatem proszę, by wetujący raczyli napisać, kogo muszę dodać, byście uznali, że deal nie kwalifikuje się na weto. Tylko bądźcie trochę bardziej merytoryczni niż do tej pory, bo Lowrego nie dołożę. Chciałbym to w końcu sfinalizować, ale rozjazd między naszymi ocenami jest taki, że trzeci raz tego samego nie chcę przechodzić.

 

nie no juz nie wyskakujcie z porownaniami do wymian w NBA, bo to jest calkiem co innego

Ignazz jest o ile wiem jeden :>

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie weto w mocy.

Uprzejmie zatem proszę, by wetujący raczyli napisać, kogo muszę dodać, byście uznali, że deal nie kwalifikuje się na weto. Tylko bądźcie trochę bardziej merytoryczni niż do tej pory, bo Lowrego nie dołożę. Chciałbym to w końcu sfinalizować, ale rozjazd między naszymi ocenami jest taki, że trzeci raz tego samego nie chcę przechodzić.

Może być gość z Top70, Courtney Lee? Takich na fasach nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee za ostatnie dwa tygodnie, które tak przywoływałeś, jest poza top 200, więc nie czaruj.

Ale ciutkę konsekwencji bym prosił. Jak pokazywałem, że Anthony jest na równi z Wallem bez pierwszych dwóch tygodni, to było źle, bo sobie wybieram okresy. No to biorę innego gościa z okresem za cały sezon, to też jest źle, bo ostatnio gra gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo choćby opinii, że Curry ma o połowę większą wartość od Hardena nie podzielam.

Mógłbym prosić byś rozwinął ten temat? lub podał linka do topicu gdzie było to poruszane.

 

Jeśli chodzi o veto, to ja wcisnąłem je już wczoraj, gdyż dla mnie traid był dokładnie taki sam i nie widziałem nic, co mogłoby zmienić moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o veto, to ja wcisnąłem je już wczoraj, gdyż dla mnie traid był dokładnie taki sam i nie widziałem nic, co mogłoby zmienić moje zdanie.

Ponawiam zatem prośbę o wskazanie kogo mam dodać, by nie narażać się na kolejne weto wręczone mi na skutek odmiennego spojrzenia na poziom graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam zatem prośbę o wskazanie kogo mam dodać, by nie narażać się na kolejne weto wręczone mi na skutek odmiennego spojrzenia na poziom graczy.

Problem jest taki, jaki już napisał soobi. Carmelo gra w drużynie, która jedyne o co gra, to najwyższy pick. Anthony do tego nie jest w ogóle potrzebny. Walla zaś gra o PO. Biorać pod uwagę, że Carmelo od miesiąca narzeka na urazy i ROTOWORLD o tym pisze od miesiąca. Cenię Twoją wiedzę, ale w tym temacie ufam im, bo są bezstronni. Z uwagi na powyższe, uważam że jest większa różnica OBECNIE międz Johnem, a Carmelo, niż między Currym, a Hardenem. Poczekam więc, co mi odpisza użytkownik Sixers, żeby się ustosunkować do Twojego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciutkę konsekwencji bym prosił. Jak pokazywałem, że Anthony jest na równi z Wallem bez pierwszych dwóch tygodni, to było źle, bo sobie wybieram okresy. No to biorę innego gościa z okresem za cały sezon, to też jest źle, bo ostatnio gra gorzej.

Proszę bardzo - za grudzień jest poza top 130 i cały czas jedzie w dół. To poziom FA, a wysoką pozycję zawdzięcza dobremu startowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciutkę konsekwencji bym prosił. Jak pokazywałem, że Anthony jest na równi z Wallem bez pierwszych dwóch tygodni, to było źle, bo sobie wybieram okresy. No to biorę innego gościa z okresem za cały sezon, to też jest źle, bo ostatnio gra gorzej.

ale jak ty widzisz tę wymianę jako równą, gdy brać pod uwagę rankingi z całego sezonu? przecież według ninja Wall ma 0,42 value, Melo 0,25, a Lee 0,04. różnica na poziomie 0,13 to sporo, a przecież do tego dochodzą jeszcze wątpliwości odnośnie kolan Anthonego/tankowania NYK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, jaki już napisał soobi. Carmelo gra w drużynie, która jedyne o co gra, to najwyższy pick. Anthony do tego nie jest w ogóle potrzebny. Walla zaś gra o PO. Biorać pod uwagę, że Carmelo od miesiąca narzeka na urazy i ROTOWORLD o tym pisze od miesiąca. Cenię Twoją wiedzę, ale w tym temacie ufam im, bo są bezstronni. Z uwagi na powyższe, uważam że jest większa różnica OBECNIE międz Johnem, a Carmelo, niż między Currym, a Hardenem. Poczekam więc, co mi odpisza użytkownik Sixers, żeby się ustosunkować do Twojego pytania.

Kwestia Hardena i Currego, to sprawa z ligi tutejszego keepera, gdzie sprzedawałem Currego (jako kipera i to już jakiś czas temu). Jakie by to miało mieć zatem znaczenie dla trejdów w tej lidze?

Poza tym czy dobrze rozumiem, że wetujesz na tej podstawie, że nie wierzysz w to, by dany zawodnik utrzymał poziom, który prezentuje od dwóch sezonów, czy tak? To byłaby cenna informacja dla przyszłorocznej dyskusji o wetach.

Proszę bardzo - za grudzień jest poza top 130 i cały czas jedzie w dół. To poziom FA, a wysoką pozycję zawdzięcza dobremu startowi.

Rozumiem zatem, że rozwiązanie, w którym przy ocenie siły graczy nie można pomijać słabego startu, ale można mocy początek, nie jest dla Ciebie problemem? To byłaby cenna informacja dla przyszłorocznej dyskusji o wecie. Dzięki temu dałoby się określić kolejny argument motywacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazywałem, że Anthony jest na równi z Wallem bez pierwszych dwóch tygodni, to było źle

Problem z tym że nie jest na równi ani za cały sezon ani za last month.

W dodatku dochodzi problem jego kolan który jest tutaj istotny nieważne od mocy z jaką będziesz to tutaj bagatelizował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.