Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga Mistrzów


washko

Rekomendowane odpowiedzi

Przestań się ośmieszać.

Parsons za last month jest lepszy niż Melo.

W dodatku jest Chandler który gra w zależności od okresu między top 50 a top 100.

Andersen od kiedy dostał miejsce w S5. Gra na top 100 czyli jest wartościowym zawodnikiem rotacyjnym nawet w 12 zespołowej lidze.

Nie masz racji. Liga oceniła że było warto i to była słuszna decyzja.

Cały czas celowo pomijasz kwestie zdrowia która była tutaj kluczowa.

Jak ktoś tu się ośmiesza, to Ty twierdząc, że w dealu Wall-Anthony pominięcie początkowego cieniowania Anthonego było nie na miejscu, ale już wykluczenie podobnego okresu u Parsonsa jest ok. Miałem nie wetować, ale robisz ze mnie wariata, więc jednak sobie nie podaruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wetujesz, to znaczy, że uważasz, że wymiana Parsons+ Chandler +Andersen za Carmelo też jest do zawetowania, bo ten co oddaje Anthony'ego za mało zyskuje? To jest dopiero ośmieszenie się :nevreness:

Przecież to nie ja uważałem, że Wall-Anthony jest nierówna. Jednak wyprowadziliście mnie skutecznie z błędu, więc się dostosowałem w swych ocenach. W szczególności zaniechałem tej niecnej praktyki wybierania sobie okresu gry do liczenia value i liczę za cały sezon. Co w tym śmiesznego? :smile: Konsekwentnie napiętnuję też wybieranie sobie okresu gry do ustalania wartości (Andersen jest z TOP240, a nie z Top100). Jak równo, to równo.

A co do kontuzji, to zobaczcie sobie jak kontuzjogenni są Chandler i Parsons - nic dziwnego, że Bartek chce się ich pozbyć, bo ile jeszcze w końcu mogą być zdrowi?

 

Oczywiście w ogóle się nie zdziwię, jeśli trejd przejdzie, bo przecież nie dlatego zawetowaliście deal Wall - Anthony, bo był nierówny tylko dlatego, że mnie wzmacniał. Teraz spodziewam się, że puścicie ten z tego samego powodu, choć liczę, że się jednak zawiodę i na przestrzeni dwóch tygodni nie będziecie zmieniać sposobu obliczania siły gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie ja uważałem, że Wall-Anthony jest nierówna. Jednak wyprowadziliście mnie skutecznie z błędu, więc się dostosowałem w swych ocenach. W szczególności zaniechałem tej niecnej praktyki wybierania sobie okresu gry do liczenia value i liczę za cały sezon. Co w tym śmiesznego? :smile: Konsekwentnie napiętnuję też wybieranie sobie okresu gry do ustalania wartości (Andersen jest z TOP240, a nie z Top100). Jak równo, to równo.

A co do kontuzji, to zobaczcie sobie jak kontuzjogenni są Chandler i Parsons - nic dziwnego, że Bartek chce się ich pozbyć, bo ile jeszcze w końcu mogą być zdrowi?

 

Oczywiście w ogóle się nie zdziwię, jeśli trejd przejdzie, bo przecież nie dlatego zawetowaliście deal Wall - Anthony, bo był nierówny tylko dlatego, że mnie wzmacniał. Teraz spodziewam się, że puścicie ten z tego samego powodu, choć liczę, że się jednak zawiodę i na przestrzeni dwóch tygodni nie będziecie zmieniać sposobu obliczania siły gracza.

Akurat biorąc pod uwagę 4 ostatnie sezony to Parsons opuścił łącznie 18 meczów, Chandler 48, a Wall 34. Jakby nie patrzeć wychodzi średnio 33 mecze na gracza przeciwko 34 meczom na gracza :nevreness:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym śmiesznego? :smile: Konsekwentnie napiętnuję też wybieranie sobie okresu gry do ustalania wartości (Andersen jest z TOP240, a nie z Top100). Jak równo, to równo.

Dlatego last month jest lepsze niż wybrane okresy które sobie sam wybrałeś - miara jest zawsze taka sama last month, bądź last 2 months.

Andersen jest najmniej istotnym elementem tego dealu ale nawet on jest plug-and-play od razu dając solidną produkcję

 

A co do kontuzji, to zobaczcie sobie jak kontuzjogenni są Chandler i Parsons - nic dziwnego, że Bartek chce się ich pozbyć, bo ile jeszcze w końcu mogą być zdrowi?

Washko daj znać jak wrócisz na ziemie, bo odleciałeś zupełnie.

 

Oczywiście w ogóle się nie zdziwię, jeśli trejd przejdzie, bo przecież nie dlatego zawetowaliście deal Wall - Anthony, bo był nierówny tylko dlatego, że mnie wzmacniał.

Nie ma sensu z Tobą dyskutować bo nie przyjmujesz żadnych argumentów.

Zaweotwaliśmy bo

a Melo groziło shut down i miał problemy ze zdrowiem

b Melo był gorszy niż Wall dlatego przy zdrowym Melo wystarczyło dołożyć kogoś właśnie takiego jak Chandler.

 

 

Miałem nie wetować, ale robisz ze mnie wariata, więc jednak sobie nie podaruję.

To dobrze wiedzieć że powodem veta są powody personalne. Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego last month jest lepsze niż wybrane okresy które sobie sam wybrałeś - miara jest zawsze taka sama last month, bądź last 2 months.

Nie jest lepsze. Jest tak samo do dupy jak każdy inny okres nie uwzględniający sytuacji na froncie (którą olaliście w moim trejdzie). Opowiadasz dyrdymały o rzekomej lepszości, bo akurat pasuje Ci to do tezy.

 

 

Nie ma sensu z Tobą dyskutować bo nie przyjmujesz żadnych argumentów.

Zaweotwaliśmy bo

a Melo groziło shut down i miał problemy ze zdrowiem

b Melo był gorszy niż Wall dlatego przy zdrowym Melo wystarczyło dołożyć kogoś właśnie takiego jak Chandler.

Bzdura. Zawetowaliście, bo uznaliście, że Wall jest znacznie lepszy, olewając fakty. Zdrowie było tak mało istotne, że po tygodniu rozwijania się sytuacji na moją niekorzyść wystarczył Beverley, by Was ukontentować.

 

A kto nie przyjmuje argumentów, to ja już dobrze wiem, bo nie pierwszy raz widzę Cię w akcji.

 

To dobrze wiedzieć że powodem veta są powody personalne.

Skoro tak chcesz do sprawy podchodzić... no to jesteśmy kwita :smile:

Akurat biorąc pod uwagę 4 ostatnie sezony to Parsons opuścił łącznie 18 meczów, Chandler 48, a Wall 34. Jakby nie patrzeć wychodzi średnio 33 mecze na gracza przeciwko 34 meczom na gracza :nevreness:

A dlaczego akurat cztery sezony a nie np. dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest lepsze. Jest tak samo do dupy jak każdy inny okres nie uwzględniający sytuacji na froncie

Ale patrzenie zawsze na last month i last 2 months przynajmniej daje te same kryteria oceny, Ty spojrzałeś na gamelogi i wybrałeś najelpszy dla siebie okres i tego się trzymałeś.

Dlatego last month jest lepsze.

 

Bzdura. Zawetowaliście, bo uznaliście, że Wall jest znacznie lepszy, olewając fakty.

Haha tak Ty i te Twoje fakty, na forum rotoworld są idioci, na rotoworld piszą też jacyś wróżyciele z fusów.

Fakty był taki ze chciales pozbyc sie Melo jak jeszcze byl w stanie biegac.

Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , 

 

Chciałbym tylko wyjaśnić pewną kwestię bo już widziałem ,że takie głosy się pojawiły . 

 

Z mojej strony o żadnym odpuszczaniu , rezygnowaniu czy wspomagania kogoś dla innych korzyści (sic!) nie ma mowy.                          

Wystarczy rzucić okiem na tabele ,że tkwienie w tym co mam niezbyt ma jakiś sens.Szukam jakiś rozwiązań .             Przypadkowo bądź nie ;) moje miejsce w tabeli jest jakie jest.                                                                        Na temat słuszności istnienia instytucji veta ,bądź argumentów  za / przeciw danej wymiany nie chce się za bardzo wypowiadać bo  a) nie jestem pewnie tak doświadczonym zawodnikiem  fantasy jak niektórzy z was  b )  w przypadku mojej osoby zbytnie przeżywanie tego wszystkiego nie wpływa na końcową przyjemność tej gry (nie mylić z brakiem zaangażowania)                                                                      

 

Przy okazji zachęcam każdego ,który tak bardzo się o mnie martwi ; ) + dba o swoje intersy aby popatrzył i coś tam zaproponował.

 

Więcej luzu , pozdrawiam.

 

Pepe

Edytowane przez PepeSLG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki PepeSLG, ze sie odezwales!

Czyli kupujac Melo wiedziales, ze jest ryzyko zdrowotne, ale chciales je podjac, tak?

 

Przy okazji zachęcam każdego ,który tak bardzo się o mnie martwi ; ) + dba o swoje intersy aby popatrzył i coś tam zaproponował.

To juz wszyscy powinni zrobic po pierwszym wecie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale w momencie, gdy ten trade Melo-Wall został przyklepany po raz pierwszy, nikt nie mówił o tym, że jest możliwość, by Anthony odpuścił sezon. Po prostu było wiadomo, że ma pewne problemy ze zdrowiem, ale akurat rozegrał chyba 4 kosmiczne mecze, po których nikt w otoczeniu Knicks nie wspominał o "shutdown for a season". Ktoś może podrzucić dokładną datę przyklepania tej wymiany po raz pierwszy?

 

b Melo był gorszy niż Wall dlatego przy zdrowym Melo wystarczyło dołożyć kogoś właśnie takiego jak Chandler.

 

Zapewniam Cię, że gdyby pojawiła się na blocku pending tradów taka wymiana:

Carmelo Anthony + Tyson Chandler za Johna Walla

to byś to zawetował.

 

Obaj mocno przesadzacie.

 

E: Te teksty o rankingach też mocno kontrowersyjne. Wright po tradzie do Celtics jeszcze przez spory okres będzie się wysoko utrzymywał w ranku za np. 2 ostatnie miesiące. Ale jakie to ma znaczenie w ocenie jego obecnej wartości?

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afery wetowe nie zmieniają faktu, że kolejny, 10. tydzień, upłynął. Na czele sytuacja bez zmian. Dostrzegalny bardzo jest za to spadek Diga o 9 rotopunktów. Wyhamował wyszedlem. o 5 punktów tym razem odbił się matek. Na dole tabeli z pewnością większe emocje niż na górze.

 

Rank	Team	GP	FG%	FT%	3PTM	PTS	REB	AST	ST	BLK	TO	TOTAL	GM
1	Wazki Wroclaw 	337	12,0	10,0	15,0	13,0	15,0	6,0	5,0	9,0	10,0	95,0	Washko
2	MKAllstars	355	14,0	7,0	9,0	11,0	13,0	7,0	9,0	14,0	7,5	91,5	MKA/Marc
3	Andrew Bynum	353	8,5	12,0	7,0	12,0	3,0	12,0	14,0	8,0	11,0	87,5	mac
4	sama-sama	327	8,5	2,0	13,0	15,0	10,0	5,0	15,0	10,0	6,0	84,5	Bartek
5	Love's Broken H	334	13,0	15,0	6,0	14,0	2,0	4,0	10,0	3,0	12,0	79,0	Qooniu
6	Bad Boys Team	349	2,0	8,0	11,0	10,0	11,0	13,0	6,0	6,0	5,0	72,0	Mack
7	MKS Milejów	341	11,0	1,0	3,0	8,0	14,0	14,0	8,0	11,0	1,0	71,0	shevcu
7	The Team	326	4,0	9,0	8,0	5,0	9,0	11,0	11,0	12,0	2,0	71,0	Dig
9	RKS Motor	355	5,0	13,0	12,0	4,0	4,0	8,0	7,0	7,0	7,5	67,5	Jurek Fur
10	wracamy		354	6,0	11,0	14,0	9,0	1,0	2,0	2,0	5,0	15,0	65,0	wyszedlem
11	Dragon Balls Te	364	7,0	4,0	2,0	2,0	8,0	1,0	12,0	15,0	13,0	64,0	Szulim/Mi
12	Florida Pension	345	15,0	5,0	5,0	1,0	5,0	3,0	1,0	13,0	14,0	62,0	Sławek
13	Underrated	351	1,0	14,0	10,0	7,0	6,0	9,0	3,0	2,0	9,0	61,0	matek
14	PepeszaBulletsS	331	3,0	6,0	4,0	6,0	7,0	15,0	13,0	1,0	3,0	58,0	PepeSLG
15	Big Bang	350	10,0	3,0	1,0	3,0	12,0	10,0	4,0	4,0	4,0	51,0	wojtas198
Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, to głos zabrałem dwa razy i teraz trzeci. Pierwszy dotyczył trejdu Payton za Korvera, która póki co nadal jest tak samo nierówna, jak była (moje zdanie, to Korver za darmo). Druga to Gay za Beala w lidze roto,

ROTFL. Jaki piękny cytat :smile: Zapomniałeś tylko napisać, że dotyczył on trejdu Currego za Jabari Parkera i Grega Monroe. Zapomniałeś też skomentować w jaki sposób ma on coś wspólnego z trejdem Wall - Anthony.

To zabierałeś głos w sprawie traidu Curry - Monroe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.