Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jako zielony w te klocki mam jedno pytanie otóż po przeczytaniu tego tekstu http://www.mvp-magazyn.pl/krotka-historia-transferowania-picku-1/ jedna rzecz mnie zastanawia. Podzielcie się swoją opinią dlaczego draftowa 1 jest taka rozchwytywana i wywołuje tyle zamieszania ? Co jest takiego świetnego w wielkiej niewiadomej od np jak w tekscie takich zawodnikow jak Love czy Burks czy wielu pickow ? Nie moge tego zrozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok okienka z draftem odpalisz twitter Wojnarowskiego i będziesz miał wszystko wypisane, każdy trade jaki będzie miał miejsce.

Taaa... tylko przy okazji śledzenia twittera wojnarowskiego dowie się kto pójdzie z nr 1,2,3... zanim Silver w ogóle wyjdzie zza kotary. Nie, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko ja jak człowiek wstanę rano i przeczytam w necie co i jak?

 

Ja i tak nie zmrużyłbym oka. Dla mnie to obok playoffs najważniejsze wydarzenie roku w NBA. W ostatnich latach nawet drugiej rundy nie umiałem odpuścić, bo w tym czasie jeszcze spływały doniesienia o wymianach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zielony w te klocki mam jedno pytanie otóż po przeczytaniu tego tekstu http://www.mvp-magazyn.pl/krotka-historia-transferowania-picku-1/ jedna rzecz mnie zastanawia. Podzielcie się swoją opinią dlaczego draftowa 1 jest taka rozchwytywana i wywołuje tyle zamieszania ? Co jest takiego świetnego w wielkiej niewiadomej od np jak w tekscie takich zawodnikow jak Love czy Burks czy wielu pickow ? Nie moge tego zrozumiec.

 

nie rozumiem pytania

 

(prawie) zawsze warto robić transfer jak masz szanse na lepszego zawodnika, nie ważne czy to draft czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepewna pickowa 1 moze okazac sie dobra transakcją ale za jakies ogorki. Plotki plotkami ale czy taki Love,Young,Burks czy Favors nie jest lepszym pewniejszym zawodnikiem od #1 ?

 

Ty poważnie piszesz? Young to dobry materiał na zajebistego 6th mana, Burks to może być rezerwowym, może starterem w jakimś słabym teamie, a jeśli z jedynką dobrze wybierzesz to możesz mieć franchise playera na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli taka wymiana z uwzględnieniem Love to desperackie posunięcie ?

Love za pierwszy pick jest w miarę spoko, bo masz pewnego gracza który podnosi trochę poziom Twojej drużyny, a jeśli Love chcę odejść to myślę, że to jest dobry trade dla obu drużyn. Chociaż nie wiem czy w takim drafcie jak ten.. 

 

No i również nie do końca wiem dla kogo to miałaby być desperacja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo mówić gościom ,którzy siedzą tu nie wiadomo ile sezonów ;) Z Youngiem i Burksem nie trafiłem ok ,ale dlaczego ekipa z Minnesoty podobno rozważa wymianę Love za #1 ? Wraz z końcówką sezonu trafiłem tutaj , widziałem tematy typu Melo czy Love ,wychodzi na to ,że Love do przeciętnych nie należy więc dlaczego druzyna chcialaby wymienic porzadnego grajka za nie wiadomo jakiego grajka ktory moze okazac sie kupa ?


Love za pierwszy pick jest w miarę spoko, bo masz pewnego gracza który podnosi trochę poziom Twojej drużyny, a jeśli Love chcę odejść to myślę, że to jest dobry trade dla obu drużyn. Chociaż nie wiem czy w takim drafcie jak ten.. 

 

No i również nie do końca wiem dla kogo to miałaby być desperacja. :smile:

Takiej odpowiedzi oczekiwałem :D Wydawala mi sie desperacka ze strony Minnesoty poniewaz dostana w zamian (znowu to powtorze) grajka ktory jest wielka niewiadomą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love chcę odejść z Minnesoty i jeśli go nie wymienią to i tak po sezonie odejdzie, bo kończy mu się kontrakt, a w tym roku draft jest bardzo silny i taki Parker jest pewniakiem, że będzie all-starem, a być może czymś więcej więc pierwszy pick daje Minnesocie szansę na szybką przebudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o to, że exum to niewiadoma, z pozytywnym hypem, a smart ma NA PEWNO cechę, która go mocno ograniczy. Nie ma pewności, że exum będzie lepszym graczem od smarta, ale na pewno może nim zostać. Ich sufity są na innych poziomach.

 

Jak dla mnie lepiej mieć sprawdzonego gościa z wiadomymi brakami niż typa który nie został nawet w 1/10 tak przetestowany( vide Smart vs Exum) i często dlatego wierzy się pobożnie w jego sufit, takich przykładów przy okazji draftu jest masa i zazwyczaj wychodzi na to że bustem jest typ niesprawdzony, oczywiście są wyjątki ale zazwyczaj jest to reguła

Ja i tak nie zmrużyłbym oka. Dla mnie to obok playoffs najważniejsze wydarzenie roku w NBA. W ostatnich latach nawet drugiej rundy nie umiałem odpuścić, bo w tym czasie jeszcze spływały doniesienia o wymianach :smile:

Ja mam tak odkąd zacząłem interesować się NCAA dlamnie to takie oficjalne zwieńczenie sezonu akademickiego, choć oczywiście ilość i jakość picków znacznie podnosi ciśnienie, wypada więc sobie życzyć chyba aby te picki rok rocznie za sprawą dobre gry ekipy której się kibicuje nie były specjalnie zbyt wysokie :)

 

Love za pierwszy pick jest w miarę spoko, bo masz pewnego gracza który podnosi trochę poziom Twojej drużyny, a jeśli Love chcę odejść to myślę, że to jest dobry trade dla obu drużyn. Chociaż nie wiem czy w takim drafcie jak ten.. 

 

No i również nie do końca wiem dla kogo to miałaby być desperacja. :smile:

Kolega chyba faktycznie nie rozumie ocb w drafcie, albo może tak niezbyt jest obeznany z koszem akademickim i samym naborem, fakt w zeszłym roku oddawać Lova czy Favorsa za #1 to było by dziwne ale w tym sezonie z racji tego jak wysoka jest skala talentu jest to już jak najbardziej zrozumiałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.