Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Rappar żebym się śmiał ale

 

Obrońcy Barkleya używali konkretnych argumentów z dokładnym opisem sposobu w jaki grał a więc konkretnie jak atakował w jaki sposób z której strony czy to był post up czy tylko gra tyłem do kosza itp a jego przeciwnicy że nie miał post upu czy nie miał czegoś tam itp

 

 

 jak widzisz ja podawałem że miał dużo akcji post up z lewej strony zanim karpik wrzucił link do shot chartu gdzie to się potwierdziło

 

Ty zaś nabijając się z advstats jako koronny argument za Georgem podajesz ts z tego roku i to że jest najlepszy ever w on/off??/ Trochę to niekonsekwentne

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Rappar żebym się śmiał ale

 

Obrońcy Barkleya używali konkretnych argumentów z dokładnym opisem sposobu w jaki grał a więc konkretnie jak atakował w jaki sposób z której strony czy to był post up czy tylko gra tyłem do kosza itp a jego przeciwnicy że nie miał post upu czy nie miał czegoś tam itp

 

Na podstawie tego co widzieli - jak widzisz ja podawałem że miał dużo akcji post up z lewej strony zanim karpik wrzucił link do shot chartu gdzie to się potwierdziło

 

Ty zaś nabijając się z advstats jako koronny argument za Georgem podajesz ts z tego roku i to że jest najlepszy ever w on/off??/ Trochę to niekonsekwentne

Kiedy ja nabijałem się z advastats?

I ja u Barkleya krytykowałem przede wszystkim obronę i w dużo mniejszym stopniu potrzebę gry z piłką. Popraw się, ale tutaj nikt tego nie korygował.

Ogólnie twierdzisz, że pisałem coś, czego nie sobie przypominam, więc może wykaż to na cytatach?

Double "o k****" pick Juliusa:

 

I Rodman (z tych lat) tak wysoko

II Rodman+Moses na ofensywnej zbiórce (*)

Faktycznie Rodman w c*** przedwcześnie, ale ta zbiórka. Brrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebalem sie chyba o rok, czy 2 w ktoras strone - net mi chodzi dramatycznie a chcialem cos wypickowac. rodman w tych latach chyba nie ma 120 spotkan rozegranych 0 czyli minimum. niemniej jednak nie ejstem w stanie poki co odpalic bb referencje, wiec na razie niech zostanie. 

 

bialaczekolada, rozwin sie z tym zniczem.

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie, zeby Rodman ostał sie do mojego kolejnego picku prawde mowiac. Mam ten swoj wybor tak po c***u w srodku i ciężko coś oszacować. Czy za wysoko? Wydaje mi sie, ze niekoniecznie. Po cichu zacząłem liczyc ze obsunie sie Barkley/Erving, ale ze sie nie obsuneli no to trzeba inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rappar

 

Ok twój wpis o Love odebrałem jako nabijanie się ze statystyk ale w sumie to można na dwoje wróżyć więc wycofuje mój wpis i zwracam ci honor

 

A obrona Barkleya jest niezgorsza ale to naprawdę trzeba zobaczyć bo akurat obrony nie da się skwantyfikować ( zauważ że jednak drużyny Barkleya nie były w dole tabeli ligowej) - moim zdaniem da sobie radę tak samo jak z wyższymi rywalami

 

Ja tu w ogóle mam problem bo jak powiem że Julius Erving był nienajgorszym obrońcą na obwodzie i że spokojnie się mieści w TOP 10 może 15 wymienionych tutaj czasów to i tak większość może mi na słowo uwierzyć

 

@ julius z tym rodmanem to się zastanów jakie lata bo on jednak kompletnie inaczej bronił za czasów Bulls i za czasów Detroit ( ten z Pistons to spokojnie można go podciągnąć jako sfa i on wtedy napierdalał na obwodzie i bronił wszystkie pozycje od 1 do 3 na zmianę z Dumarsem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rappar

 

Ok twój wpis o Love odebrałem jako nabijanie się ze statystyk ale w sumie to można na dwoje wróżyć więc wycofuje mój wpis i zwracam ci honor

 

A obrona Barkleya jest niezgorsza ale to naprawdę trzeba zobaczyć bo akurat obrony nie da się skwantyfikować ( zauważ że jednak drużyny Barkleya nie były w dole tabeli ligowej) - moim zdaniem da sobie radę tak samo jak z wyższymi rywalami

 

Ja tu w ogóle mam problem bo jak powiem że Julius Erving był nienajgorszym obrońcą na obwodzie i że spokojnie się mieści w TOP 10 może 15 wymienionych tutaj czasów to i tak większość może mi na słowo uwierzyć

 

@ julius z tym rodmanem to się zastanów jakie lata bo on jednak kompletnie inaczej bronił za czasów Bulls i za czasów Detroit ( ten z Pistons to spokojnie można go podciągnąć jako sfa i on wtedy napierdalał na obwodzie i bronił wszystkie pozycje od 1 do 3 na zmianę z Dumarsem)

Tutaj mamy inne warunki niż ligowe. Normalnie takiego Barkleya czy Magica da się ukryć, Tony Parker za młodych czasów, kiedy kompletnie nie bronił był członkiem najlepszej obrony w historii. W drugiej najlepszej zaś był Perkins. Inna sprawa jednak nie zawadzać w normalnych warunkach, inna sprawa kiedy praktycznie w przeciwnej drużynie jest praktycznie graczem, pod którego się normalnie ustawia schematy ofensywne. Taki Paul George robi 24 ppg na 60 ts, a będzie moją trzecią opcją grającą off the ball. Jeszcze jednego Magica albo Barkleya dałoby się przeboleć, ale ich dwójka, szczególnie zła w team defense(Magic może nie, ale Barkley był dobrym man to man) to prośba o katastrofę. Nawet w ofensywie nie są tym czym się wydają, bo ani jeden nie ma trójki, widać było w Miami jakie problemy mieli Lebron z Wadem, a oboje są o klasę lepsi w trójkach. Nie, żebym nie uważał ofensywy Magic plus Barkley za dobrą, bo jest naprawdę dobra, ale bardzo jej daleko do klasycznego rozpierdolu jakim być musiałaby by zniwelować defensywę. Już w poprzedniej zabawie AI3 się zabawił w all-time offensywę i odpadł z kwitkiem w pierwszej rundzie, bo gramy po obu stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Rappar i to jest właśnie manipulacja statystykami

 

Jeśli bierzesz 120 meczy Georga i on cały zeszły sezon miał ts 54 i teraz ma ts 60 dla 27 meczów to i tak wciaż to jest gracz który nie jest wybitnym strzelcem zwłaszcza że za ostatnie 6-7 meczy jego trójka znów jest na poziomie zeszłorocznej tj 35% i masz dwóch graczy na obwodzie z którym żaden nie jest wybitnym strzelcem w clutch .

 

Wiem że masz swoją koncepcje ale uwierz mi George to jak na razie nie jest nawet poziom TOP 15 obrony na obwodzie w latach 79-13 . To że Ty sobie powiesz że to jest nr 2 w historii to jeszcze musisz udowodnić bo ja choć widze w nim świetnego obrońcę to nie przeginajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mój pech, że nie zbierałem statów Paula z realgm i innych w obronie, ale ogólnie w XXI wieku przewyższył wszystkich łącznie z Artestem 04 i Lebronem 12.

Bruce Bowen z kolei to mantoman defense, wybitny w tym, ale jednak overall nie daje w defensie tyle co George.

Co do George, to jednak widać, że ma swój breakthrough season, wiem że akurat nie dokończył go, ale po prostu tak idealnie mi pasował do koncepcji, że nie mogłem się powstrzymać, gość jest bodaj 1. w mvp ladder w wyściu z Durantem i Lebronem, spokojnie siedzi na ich półce i zapewnia mi dokładnie to co chcę.

Co do Pippena, to clutch nie clutch, nikt nie powie, że wymięka w 4q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek,

 

naprawdę myślałeś o tych latach??? Jeżeli tak to jestem naprawdę zdziwiony. Jako gracz wybór świetny jako dopasowanie do zespołu zależy od Ciebie. Jeden z takich graczy nad którym poważnie się zastanawiałem kiedy zostanie wybrany. Zawodnik kompletny gwarantujący wysoki poziom przez wszystkie lata swojej kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.