Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Howard najlepszy sezon rozegrał w 2011 gdzie był true MVP RS i osiągnął bardzo wysoki poziom (nigdy póki co do takiego nie dobił) także imo lata nietrafione ale i tak fit dobry. 

 

Drexler, Kidd Kemp 3 runda- nice.

 

Dla mnie chomik kiepski wybór. Po pierwsze Payton-Manu-Durex to trio, gdzie każdy potrzebuje gały aby być efektywnym ale przede wszystkim wybierasz za jakieś 31 picków i powodzenia w wyborze dobrych wysokich bo , Mutombo, Sheed, Martin, Divac, Wallace czy Sabonis/ Laimbeer pójdą do tego czasu raczej (choć w tym drafcie to kto wie?). 

 

Z drugiej strony grając Manu z ławki masz jednego z najlepszych z 6th manów także w sumie not that bad. 

 

Ale kim będziesz grał pod koszem? Gasolem?

 

Byc moze pozyjemy zobaczymy. Mam swoj plan moze sie uda a jak nie to jest to tylko gra.

 

Btw skoro tak ladnie przypomnielismy sobie wysokich to moze przypomnimy niskich (chyba jestes zainteresowany majac Hakeema I Webbera) jacy sa jeszcze do wziecia zaczynajac od Moncriefa... ???

 

Przede wszystkim, pickujac z 16 i 17 numerem w drafcie napewno nie moglem wziasc Duncana czy Hakeema wiec umowmy sie ze poszedlem inna droga.

Wahalem sie nad Zo ale wlasnie zostal zwiniety 2 picki wczesniej wiec... mam Manu ktorego wielu kolegow z forum widzialoby w swoich skladach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABBA - dlatego chomik miał dwa picki pod rząd. Ostatni w pierwszej rundzie i pierwszy w drugiej. teraz jest BAAB, czyli 2 runde kończył Wowo, a 3 zaczyna Wowo. Jak te same litery się stykają to są dwa picki pod rząd. No k****. AB BA AB.

Jakbyśmy cały czas wybierali według kolejności A (1 do 16), czyli AAAAAAAA, to jakim cudem wowo miałby wybierać 2 razy pod rząd, skoro miałby ciągle pick nr 1? Wybory pod rząd są właśnie kiedy A się styka z B.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wyjaśnijmy kilka kwestii- wowo, nie Wowo k**** to nie j. polski a mnie to w oczy kole. 

 

Kucio bo to jest inny system niż gdziekolwiek i tu jedna litera i nie dwie znaczą kolejność. W normalnym świecie jest jak mówisz i "AB" "BA" ale tutaj A-1-16 B-16-1. Wiem, że to pojebany system ale raczej koledzy klarownie wyjaśnili.

 

Dla mnie nie ma sprawy, pierwsze 5 picków i tak ma handicap i ostatni mogą mieć wyższe picki ale faktycznie trochę to zmienia sens posiadania jedynki. Imo dwa wybory pod rząd niwelują przewagę ale jest jak jest i to super :)

 

Zostawmy tę dyskusję bo już każdy chyba zatrybił.

 

@chomik: nie neguje twojego konceptu ale o ile niskich dokoptujesz o tyle między podkoszowymi to będzie mega różnica w poziomie a wysocy mają większy wpływ na grę (zwłaszcza takie jednostki jak HO, Shaq, TD czy KAJ). Dlatego niscy są imo drugorzędni ale oczywiście pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chomik: nie neguje twojego konceptu ale o ile niskich dokoptujesz o tyle między podkoszowymi to będzie mega różnica w poziomie a wysocy mają większy wpływ na grę (zwłaszcza takie jednostki jak HO, Shaq, TD czy KAJ). Dlatego niscy są imo drugorzędni ale oczywiście pożyjemy zobaczymy.

 

Alez ja sie z tym absolutnie zgadzam jedak jak pisalem wczesniej dalekie picki w takich zabawach sa automatycznie w troche gorszej sytuacji szczegolnie ze BR czy BW i kilku innych w naszych ramach czasowych nie jest dostepnych.

 

 

P.s. Tak mysle ze Rappar do Georga i Pipena pewnie bedzie chcial dodac Nasha ( w Gliwicach to by sie pewnie do sejmu dostal nawet z listy PSLu)

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała czekoladko dla Ciebie

 

Mc Grady ostatnia minuta PO 4 mecze sezon 2002 0-2

PO AD 2003 ostatnia minuta 7 meczy 0-2

 

11 meczy w PO w ostatnich minutach a więc 11 minut ( zakładam że grał pełne 11 minut) 0-4

 

Dla Admirała ci tego nie sprawdzę bo zapis akcji po akcji jest dostępny dopiero od 1997

 

Z drugiej strony nie rozumiem tego gadania ten potrzebuje piłki więc nie da rady. Jak tworzono BIG 3 w Bostonie czy w Miami to dokładnie te same zarzuty by można stworzyć. Z drugiej strony taki Olajuwan dotarł do finału z Sampsonem a potem z takim Drexlerem - dwie kompletnie inne koncepcje. Taki Duncan to  w sumie w 5 finałach to może 2 razy miał zbliżoną koncepcje składu.

 

Ja sobie poczekam jak będzie już coś więcej widać bo czasem jak na razie nie kupuje co niektórych Waszych koncepcji drugie bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wowo i reszta kuma o co chodzi w tych wyborach, ale sprawdzie sobie organizacyjny post RaparRa i pomyslcie, jak to można do k**** nedzy prawidło wo odczytac, pewnie wcześnie to sobie ustaliliście ale mi to zjebało koncepcję

 

Lata Drwala są dobrane pod względem osiągnięć bo i tak muszę teraz nielada kombinować by rozdać pile w tym skladzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 tylko każdy. To oznacza, że nawet jakbym miał w drużynie Greena i Splittera, to i tak na tej dwójce jestem w stanie efektywnie zdobywac punkty w P&R. A cokolwiek powyżej oznacza, że mam w c*** przewagę. 

 

 

aha. to nie zrozumiałem koncepcji all-time fantasy. t-mac powinien iść w pierwsze picki jak wilkins i iverson.

 

 

hakeem i webber? jestem w stanie sobie to wyobrazić :)

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2011 Howard nie wszedł do PO - o tego typu osiągnięcia mi chodzi

 

statystyki w czasie gry w Magic są bardzo zbliżone, więc wolałem miec Drwala grającego w finale

 

// sorry mój błąd 

 

/// RappaRr wybierasz już rezerwowych?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie przyznaje że nie kumam Twojej koncepcji Rappar - wybierasz trzeciego z rzędu gracza grającego jako SF w wybranych przez Ciebie latach i o ile można sobie wyobrazić PG grajacego na dwójce ( choć on jest o wiele mniej skuteczny na tej pozycji i zacznie się niezłe fantazjowanie choćby takie że jeśli go tam wstawisz to ja od razu ci zarzucę że PG na dwójce w tym roku ma eFG 32% ) to nie wiem jak ty chcesz pomieścić na boisku Pierce z Pippenem

 

Ja wiem że fantasy leży w księgarni na tej samej półce co SF ale to jednak jest to innowacyjna myśl aby stworzyć fantasy skład z samych SFów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż pozostaje trzymać kciuki, żeby trafić na Rappara w pierwszej rundzie :D

 

 

 

Pierce grał przez dużą część kariery jako SG. Tak naprawdę dopiero po przyjściu Ray Allena ostatecznie przeniósł się na SF.

 

http://www.basketball-reference.com/players/p/piercpa01.html

 

Nie wiem na ile to zgodne z prawdą, ale większość kariery Paul spędził na SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierce grał przez dużą część kariery jako SG. Tak naprawdę dopiero po przyjściu Ray Allena ostatecznie przeniósł się na SF.

 

Wiesz sprawdziłem lineupyd od sezonu 04 i on  biegał po boisku dużo z Tony Allenem albo Ricky Davisem jako SF . Na dwójce grał mało rzadko nawet przed przyjściem Raya Allena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta, napierdalam trójkąty, w tej opcji Pippen gra jako pg,, nie ma żadnych problemów w defensywie też z kryciem w obronie przeciwnicy hrozgrywających, a Pierce jest główną opcją w ofensywie jako SG. Od początku maiłem wizj ę długiego, zajebistego w obronei składu i to mam, a trójkąty właśnie pozwalają mi na dobrą ofensywę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna koncepcja Rappar, naprawdę, ale po prostu pospieszyłeś się z Georgem. Pewnie by Ci się ostał do 4-5. rundy. Wziąłbyś Yao i pod względem bball IQ Twoja drużyna mogłaby robić defensywny doktorat na Harvardzie.

 

Tak czy siak draftujecie pod względem skill wise, zapominając, że rola czterech zawodników z Waszej szóstki (czy iluś tam) będzie mocno zminimalizowana. Dlatego George z jego obroną i fundamentals jako trzecia (tak?) opcja w ataku to zajebista sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.