Skocz do zawartości

Czas zacząć łowy! Free Agents i zmiany kadrowe


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

mój błąd

 

"Ja Twojego bełkotu jak zwykle nie zrozumiałem" juz widzę jak się polubilismy :(

 

intencja bylo raczej niezgodzenie sie ze zdaniem, ze błąd robią Celtics wiec to brzydkie za co przepraszam g...no prawda adresowałem do kogos innego tylko cytat nie ten....

 

pax miedzy Chrześcijany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że Oden jest nadal zbyt mlody na NBA a za rok moze być za dobry na NCAA

Wiesz dla niego i dla wszystkh chyba lepiej by było jakby pograł jeszcze z rok na uczelni. Od zawsze powtarzam, że gracze zaraz po HS, teraz rok po uczlni są w zdecydowanej większośc za słabi na NBA. Greg zapowiada się na naprawde wielkiego gracza, ale po cholerę ma sie pchac do NBA, gdzie na dzien dzisiejszy jest jeszcze za słaby- lepiej poogrywać chłopaków w NCAA i się czegoś uczyc niż w NBA dostawać po dupie, i może wzorem T-Macai JO nie osiagnąc nigdy poziomu jakiego się od niego oczekuje (chodzi głównie o lidership)

 

 

Aha my tu gadu-gadu, a Gasol, który ostatnio nie schodzi z ust większości analityków i kibiców wykręcił 34pts, 8rbs i 8blk... czy taki gracz nie gwarantuje sukcesów, czy taki gracz powinien znosić powórnania z jakims niespełnionym Al'emJ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przyjście Gasola do Celtów to wygląda to dość dziwnie,jeśli rzeczywiście wspomina się o uwzględnieniu Jeffersona. Przecież podczas "polowania" na Iversona Celtowie nie kryli się z tym, że Jefferson i Green są nie do ruszenia. Rozumiem że chodzi o wzmocnienie klubu, by mógł coś zdziałać w tym momencie, ale ja na miejscu włodarzy Bostonu Jeffersona napewno bym nie puścił. Po slabszym początku sezonu on naprawdę rozwinął skrzydła i nie mam wątpliwości że będzie z Ala kwał świetnego podkoszowca :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy Gasola czesc nastepna:

"Portland was offered Pau Gasol ($12.3 million) for LaMarcus Aldridge ($4M), Sergio Rodriguez ($760K) and Jamaal Magloire's expiring ($8.433M) contract."

Pojawila sie kolejna opcja jak widac, picku nie widac, widac natomiast dwojke draftu czyli Aldridge'a i schodzacy kontrakt Magloire'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do trejdu Iversona, Gasol przynajmniej gra i na bieżąco pokazuje się z dobrej strony (choćby statsy zarzucone pare postów wyżej). Głupio, jak porządny zawodnik jest wymieniany za czapke gruszek i głupio, jak wzmacnia się bezpośredni rywal :wink: , dlatego trzymam kciuki za potwierdzony wieloletnim doświadczeniem geniusz Jerry'ego Westa, który nie pozwoli się wydymać :P

 

Drugi news to to, że Eddie Jones będzie wykupiony i że ta kwestia jest już praktycznie pewna. Podoba mi się to, bo mam wrażenie, że on wróci do Miami. Ale to takie moje przeczucie poparte jednym czy dwoma newsami, gdzie o tym przebąkiwano. Czy tak się stanie, to nie wiem, ale bardzo bym tego chciał. Podobno też Heat (a raczej Riles w czasie rekonwalescencji?) ostro dzwonią i próbują dorwać jakiegoś dynamicznego strzelca w typie Ricky'ego Davisa, czyli np. Maggette'go. Już ponoć nawet J-Will jest proponowany. Szkoda, bo gdyby nie kontuzje, to by fajnie grał i nikt by nie myślał o jego oddaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ponoć nawet J-Will jest proponowany. Szkoda, bo gdyby nie kontuzje, to by fajnie grał i nikt by nie myślał o jego oddaniu.

Zabardzow sytuacji Miami się nie odnajduję ale oddając J-Willa musicie tez raczej pokombinować z PG, bo kto Payton bedzie do końca RS i może ( :twisted: ) w PO grał całe mecze jako rozgrywający? Wade? a może Quinn :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liga zawiesiła KB na jeden mecz za to co stało się w ostatniej akcji 4qtr :shock:, ok doszło do kontaktu, Manu dostał z łokcia, ale za cholerę nie potrafiępojąc jakim cudem NBA zawiesiła KB!!! Z tego co widziałem nie było to celowe zagranie, Manu po bloku dostał od opadającego KB w twarz, ale cholera nie było to CELOWE!!!

Idiotyzm...

 

A swoją droga to ciekaw jestem gdzieEdie zagra, zawsze bardzo go lubiłem w czasach LAL on obok Fisha był moim ulibieńcem, a czasy Hornets wspominam bardzo dobrze. Fajny gracz, który nigdy nuie był gwiazdą pierwszej wielkosci, ale to koleś w tym typie jaki cenie najbardziej- ciszy, ułożony, dobry w D, bardzo pomocny w ataku. Super grajk, który niewątpliwie wzmocni pażda ekipe w której zagra, już chocby samym foswiadczeniem...

Ciekawe kto po niego wyciagnie rece. Cena nie będzie wysoka, a korzysci mogą być wielkie. Na pewno Heat by sie przydał, bo mają oni kłopoty z obsadzeniem SF. Posey w tym RS zalicza tylko bezczelne faule i zachowuyje się jak boiskowy zbir, Kapono jest ok, ale jako bench (w zadnym wypadku jako pierwszy SF mistrzów NBA z ambicjami na PO). Może i SAS się po nieggo zgłoszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno po Jonesa ustawi się w kolejce kilka drużyn, a w czołówce będą Mavs i Heat. Mam nadzieję, ze tym razem Miami nie będzie olane, bo byłbym kolejnym gościem, który wybrał inną drużynę w nadzieji na łatwiejsze warunki. Rok temu Finley, w tym już Rose i Webber. Może fakt, że grał w Heat i dla Riley'a choć raz przeważny szalę na stronę Florydy. Gdyby przyszedł, to Miami mogłoby powrócić do częstszej gry Wade'm na PG i odciążyć (a może posadzić na tydzień/dwa) J-Willa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EddieJones w SAS?

 

Po co kolejny mieszaniec typu połącz Manu z BB w motoryce Barrego i Finleya?????

 

kolo parę lat temu byl wzorcowym broniącym SG w lidze bez wad typu Bowen z szybkościa nog jak u zdrowego McGrady ale teraz to juz 33% faceta wiec rozumiem sentyment Zarow ale po co?

 

jedynie po to jak puścić Barrego i Udriha za Maggeta oraz przesunąć na dłużej Finleya na niską piątke nawet na PF

ale to cholera odejscie od własnej koncepcji i dopasowanie do Suns i Mavs no i TD na C

 

dla mnie takze mało zrozumiała decyzja ligii choc tu może raczej KB zawieszono za całokształt bo konflikt z Manu byl od dawna i jest to PREWENCJA na przyszłość

 

IMO głupia ale jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LA Clippers podpisali na 10 dniowy kontrakt Douga Christie, zonka pozwolila? :)

Eddie Jones ma najblizej Miami albo Dallas (wg insidera espn)

Podobno Pistons przymierzali sie do Brevina Knighta, nowych rozmow jeszcze nie bylo ale zdjeli z listy do wziecia Dale'a Davisa dajac w zamian Mohammeda. Aha i pomimo ze Suns juz nie kochaja Banksa to Pistons nie sa nim zainteresowani, jest dla nich za slaby. A to ciekawe bo to bardzo przyzwoity grajek, niestety nie pasujacy do Slonc, ale slabym bym go nie nazwal, patrzac co robil w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LA Clippers podpisali na 10 dniowy kontrakt Douga Christie, zonka pozwolila? Smile

Żonka chce do Toronto, mówiła że ma nadzieje że Raptors kiedyś zadzwonią i zaproponuja prace dla jej meża-jest to jej marzenie. Wiec spodziewam sie ze na dłuzszy kontrakt z LAC nie pzowoli(biedny chlop, po co on Raps??), to tylko przystan sprawdzająca jaką Doug ma forme :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Eddie Jones is scheduled to meet with Heat front-office personnel today to possibly finalize a reunion.

The Mavericks were one of his top choices, but Dallas coach Avery Johnson told Jones' representative there was no guarantee the swingman would find playing time."

Chyba powoli zagadka sie wyjasnia, na pewno w Miami dostanie wiecej minut grania niz dostalby w Dallas. Poza tym przyjscie Jonesa oznaczaloby oddanie Poseya, ktory niespecjalnie sie sprawdza w tym sezonie, mial klopoty z "body-fat", no i ma wygasajacy kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzlies planują podobno zdobyć wygasający kontrakt Magloire'a za Stro Swifta i Danthaya Jonesa. Nie miałbym nic przeciwko z uwagi na to, że mam Rudy'ego Gaya w FBL. Już jednego Jonesa z SG się pozbyli, więc drugiego też nie zaszkodzi i niech Rudy wykręca statsy. :P Przy okazji Memphis mogą sobie ładnie wyczyścić salary. Tylko nie widzę powodu, dla którego mieliby na to iść Blazers, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze zbliza sie trade deadline 22 lutego zaczynaja narastac spekulacje co kto gdzie i kiedy i za kogo.

1.Pierwsza plotka glosi ze Mullin moze zaatakowac jakis mocny cel (poki co bez nazwisk) tak jak to zrobil w lutym 2005, GSW jeszcze chyba nie skonczyli z roszadami.

2.Rakiety maja jeszcze 9 dni zanim ich 4.2 million trade exception wygasnie, do tego maja kontrakt Boba Sury do oddania, no i nie wiadoma jest sytuacja Bonziego.

3.West placze ze Memphis nie dostaje "wlasciwych" ofert za Gasola i wcale mu sie nie spieszy do oddania Gasola ktory po tym sezonie ma wciaz do podniesienia bagatela 60 baniek pozostajacych z jego kontraktu. Ostatnia opcja jaka sie pojawila, jaka musieliby Byki przedstawiac wyglada tak:

-1 pick od Knicksow (z ochrona top 3/5) albo bez ochrony 1 pick 2008r

-Sweetney

-Brown

-ktos z trojki Hinrich, Gordon, Nocioni

4.W miedzy czasie upada opcja Gasol do LAL bo Lakers sa zadowoleni ze swojej 4 (Odom) i 5 (Bynum) wiec w sumie Gasol nie zalatwialby "potrzeb"-wiecie o co chodzi :)

5.I na sam koniec Izajasz, ktory ma do oddania Crawforda, Frye'a i Rose'a. Cel to Gasol albo Allen albo Pierce, taki lider jak Pierce bardzo przydalby sie druzynie, na dodatek jest on bardzo niezadowolony z postawy Celtow ktorzy "staraja sie" dostac 1 albo 2 pick tegorocznego draftu zeby dostac franchise playera, frustruj sie frustruj PP, na Allena tez bym sie nie obrazil, pomarzyc zawsze mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :!: Na początek też napisze kilka ploteczek dotyczacych zbliżającego sie tradedeadline.

 

1. Oficjalnie ogłoszono, że Juan Dixon (Blazers) został wystawiony na rynek. Podobno zainteresowani są nim Pistons. Mówi się o wymianie Dixon za Ronalda Murraya i Willa Blalocka.

2. Transfer na lini Jaric-Moahammed umarł. Jaric teraz jest już zadowolny, bo nowy trener daje mu więcej minut na boisku.

3. Bardzo możliwe że Pau Gasol w tym sezonie nie opuści Memphis. Bo oferty za niego nie sa za bardzo pomyśli Westa. Ostatnia propozycja Celtów za Hiszpana to Al i Green.

4. Chicago ponwonie są zainteresowani (50 na 50) pozyskaniem Ray'a Allena. W drugą strone miałby iść Gordon i jeszcze ktoś.

5. Paul Pierce chce aby Ainge sprzedał pick do pozyskania wartościowego zawodnika. Jak wiemy BC może mieć nawet 1 numer, więc jeżeli Ainge chciałby pozbyć się wyboru w drafcie pewnie by było sporo chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.