Skocz do zawartości

NBA Rumors 2013/14 // ploty-ploteczki, przymiarki-przymiareczki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam Ci Rappar, że mówimy o Indianie, a nie o Lakersach, Celtics, czy Bulls.

 

Granger zrobił bardzo dużo dla tego klubu, przez 5 lat właściwie w pojedynkę ciągnął ich grę, spędził w tym klubie prawie 9 lat, był tak istotną częścią organizacji, że to dopiero po jego rekomendacji trafił tam George, więc nie za bardzo rozumiem co w tym takiego śmiesznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam Ci Rappar, że mówimy o Indianie, a nie o Lakersach, Celtics, czy Bulls.

 

Granger zrobił bardzo dużo dla tego klubu, przez 5 lat właściwie w pojedynkę ciągnął ich grę, spędził w tym klubie prawie 9 lat, był tak istotną częścią organizacji, że to dopiero po jego rekomendacji trafił tam George, więc nie za bardzo rozumiem co w tym takiego śmiesznego?

 

W dupie byłeś gówno widziałeś, w Indianie większą legendą od Grangera jest nawet JO. Poza tym nie widzę powodu dyskredytowania Pacers jako organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wkładaj mi w usta słów których nie powiedziałem, rozumiem, że lubujesz się w populizmie i chcesz sobie podkolorować by pasowało do Twojej teorii ale nie rozpędzaj się aż tak bardzo. (Miller)

 

Hornacek też raz zagrał w ASG a jest legendą Jazz.

 

Roger Brown miał średnią kariery 17p a jego numer jest zastrzeżony w Pacers i jest w HoF.

 

Nagrody indywidualne pominę bo to z dupy argument.

 

***

 

@havlicek, a w którym momencie ich zdyskredytowałem? Jasne, że zasłużona organizacja, ale chodziło m o to, że jacyś wielcy indywidualni gracze tam nie grali- poza Millerem, Danielsem czy wspomnianym Brownie oraz pojedynczymi sezonami Englisha i Mullina.

 

Nie napisałem, że to legenda ligi, tylko że tego klubu, co by nie mówić najlepszy gracz ostatniego dziesięciolecia w Pacers.

 

Może doprecyzuje- legenda współczesnych Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Hornacek był 2 razy w finałach, a Roger Brown 3 razy zdobył mistrzostwo ABA. To jest pewna różnica od wejścia do II rundy raz jako trzecia opcja.

Najlepszymi graczami ostatniego dziesięciolecia są Jermaine i Artest.

 

Nie jestem pewien co do tej trzeciej opcji, ale poza tym pełna zgoda. Legenda to zdecydowanie za mocne słowo, chociaż w Indianie zdaje się go lubią.

 

Za czasów Grangera Pacers byli do bólu przeciętni. Symbol przeciętnych Pacers - to dobry tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić co daje drużynie buyout?? Jak to dokładnie działa. Do salary chyba i tak się wlicza, a kasę zawodnikowi trzeba wypłacić??

 

Ale zazwyczaj dogadują się na mniejszą kasę i na przykład płacą mu 80% kontraktu ale do salary i tak się liczy całość - ale właściciel ma realną oszczędność z żywej lub wirtualnej gotówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejd w którym 76ers brało na siebie trochę więcej kasy był z ich strony konieczny, bo mieli za niskie salary.

 

Konieczny nie był, jedyna "kara" za zbyt niskie salary to rozłożenie sumy brakującej do salary floor między zawodników będących w składzie.

 

Co do defensywy Turnera - powiedziałbym wręcz, że pogorszył się w tym sezonie w stosunku do poprzednich. Indywidualnie jest w miarę przyzwoity, ale notorycznie gubi się w rotacjach i nie bardzo ma pojęcie co się wokół niego dzieje. Sixers są raz po raz zabijani trójkami (chyba już ze 2 czy 3 drużyny w tym sezonie pobiły swój rekord trójek grając przeciwko Philly) i czytałem gdzieś jakiś artykuł pokazujący, że ze wszystkich obwodowych Sixers zdecydowanie najwięcej trójek jest ładowanych na Evanie. Może niektórzy powiedzą, że nie miał motywacji wiedząc że i tak jego dni w tej drużynie są policzone, ale jakby nie patrzeć jest w contract year. Jeśli grając o kontrakt się obija, to kiedy będzie się starał?

 

Generalnie może się Pacers do czegoś tam przydać jako ball handler z ławki, ale ludzie sądzący, że daje im jakąś znaczącą przewagę w starciu z Heat czy też stawia ich w pozycji faworytów (jeśli wcześniej nimi nie byli) są moim zdaniem bardzo naiwni. Cena, jaką przyszło za ET zapłacić jest jaka jest nie bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phila nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w trybie tank-mode. Buy-out Clarka jest już faktem, następny w kolejce jest Granger, który nie pali się do gry dla Fivers (sory, Julius, do końca sezonu degraduję Was z przydomku Sixers na trochę niższy:) ). 

 

Clark i Granger w obecnej formie mogliby nawet pomóc w tankowaniu, ale rozumiem Hinkiego, nie ma co ryzykować.

 

 

Wiggins, here we come !!

 

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.