Skocz do zawartości

NBA Rumors 2013/14 // ploty-ploteczki, przymiarki-przymiareczki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

slaby deadline.

 

indiana najwiekszym wygranym. nie bylo zadnego blockbustea ale wymiana grangera na evana turnera moze okazac sie na wage zlota. oczywiscie szkoda mi danny'ego, 2-3 lata temu tracil zeby prowadzac pacers do wygranych z heat a teraz po kontuzjach, po prostu go spuszczono.szkoda, mam nadzieje, ze sie jeszcze odbuduje w tej lidze, kto wie, moze w lakers?

 

po pozyskaniu turnera, pacers stawiaja heat w narozniku i szykuja sie do wojny. to bedzie swietna seria w playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięli, co wzięli, bo najwyraźniej reszta ligi zorientowała się, że Turner nie jest i nie będzie w tej lidze żadnym kozakiem. Wciąż nie ma rzutu, wciąż ciepie cegły z półdystansu, wiecznie kłóci się z sędziami o gwizdki podczas gdy na drugim końcu parkietu człowiek, którego miał kryć rzuca wide open 3 i ciężko nie odnieść wrażenia, że generalnie facet uważa się za kogoś znacznie lepszego niż jest. Skoro za ET, Lavoya (półprzyzwoitego klocka na 10 minut) i przejęcie 14 milionów Grangera dostali zaledwie pick w 2 rundzie (który jest jednak przyszłoroczny, jak się okazuje), który może być numerem 60, to oznacza, że nic lepszego nie było na stole i wartość Evana naprawdę oscylowała wokół zera. Jest RFA, ale to wiąże się z qualifying offer na ~9 milionów i cap hold w wysokości ok. 13 baniek jeśli dobrze pamiętam. Jeśli nie dogadają się szybko w sprawie nowego kontraktu, cap hold blokuje inne ruchy latem.

 

Zbieranie picków w 2 rundzie to zapewne nadzieja na jakiś steal. Hinkie przyszedł z Houston, a oni wybrali w ostatnich latach w 2 rundzie takich zawodników jak Parsons czy Carl Landry. Nie są to jakieś zajebiste assety, ale jak już mówiłem, powód przeprowadzenia wymian Hawesa i Turnera to przede wszystkim "coś jest lepsze niż nic", bo tak czy siak żaden z nich przyszłości w Philly nie miał.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie ilu graczy przewinie się przez Philly na testach przed draftem? :D

 

@PH#1

Dlaczego przekreśla? Moim zdaniem szybciej zostawią Lance'a za takie pieniądze. Nigdzie nie jest powiedziane, że ET zostanie, wiele zależy od tego, jak się wkomponuje. Ryzyko żadne, kontakt spada. Poza tym, kto powiedział, że muszą dawać Turnerowi QO? Mogą się przecież dogadać na kilkuletnie przedłużenie w okolicach 5-7 mln, a jak im nie przypasuje to odpuszczą i będzie UFA. Turnerowi powinno bardzo zależeć, bo jest w CY, a Pacers mogą tylko na tym skorzystać.

 

Stephenson też nie jest jakimś pewniakiem do grubej kasy. Szczerze nie spodziewam się kokosów, chyba że zagra PO na poziomie z początku sezonu. 

 

@bb

Nie mam nic przeciwko Danny'emu w Lakers za rozsądne pieniądze. Zawsze go chciałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, zaniżasz wartość gościa. To dużo lepszy fit dla Pacers niż połamany Danny. Turner jest dynamiczny, szybki, fajny ballhandler. Slasher, który będzie solą w oku Heat. No bo kto go ma kryć na dwójce? 45-letni Allen? ;)

 

OK, na dystansie nie jest wielkim zagrożeniem, ale ma masę innych zalet. Ja tam myślę, że on wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że to raczej przekreśla szansę na to żeby lance został w Pacers...

 

Lance będzie priorytetem Pacers w offseason. ET to ruch przede wszystkim na PO, a potem zobaczą na ile się ceni i czy warto się w niego pakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, zaniżasz wartość gościa. To dużo lepszy fit dla Pacers niż połamany Danny. Turner jest dynamiczny, szybki, fajny ballhandler. Slasher, który będzie solą w oku Heat. No bo kto go ma kryć na dwójce? 45-letni Allen? ;)

 

OK, na dystansie nie jest wielkim zagrożeniem, ale ma masę innych zalet. Ja tam myślę, że on wypali.

 

Coś mi się wydaje, że Indiana dzisiaj zabookowała sobie miejsce w tegorocznych finałach. Well done Pacers!

 

A Phila numer jeden draftu. :)

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejd w którym 76ers brało na siebie trochę więcej kasy był z ich strony konieczny, bo mieli za niskie salary.

 

Tak w ogóle to nie wiem jak ktokolwiek może powiedzieć, że Pacers nie zyskają na tym trejdzie. Gdybym się choć trochę nie interesował koszem, to nawet bym nie wiedział, że Granger jest zawodnikiem Pacers. Gość nie zagrał od dwóch lat nawet jednego dobrego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Więc wzięli kolesia z ujemnym ORAPM, bez rzutu, zdowywającego 17 pkt na 50% ts, z ortg na poziomie 95

 

Wydaje mi się, że @Kubbas użył ironii.

 

Co do trade deadline to czekałem w tym roku naprawdę na coś wartego uwagi. A to Lowry, a to Rondo, jednak nic mnie nie zaskoczyło. Plus za trade ET i DG, bez wątpienia najlepsza wymiana tego ostatniego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam czasy jak ET gówno bronił, może się nauczył choć wątpię, na Wade za wolny na LBJ za mały, poza zbiórką defensywną i ballhandlingiem nie daje zupełnie nic, ale przynajmniej nie jest połamany, a czasem jak ma dzień konia to sam coś może wygrać, jak nie ma to dostanie 4 minuty z ławki i już nie wejdzie więcej, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wcale taki pewny, że Indiana zrobiła jakiś super ruch, ba, coś mi się wydaje, że popełnili spory błąd.

 

Dostali beznadziejnego obrońcę ceglarza a stracili- co by nie mówić- legendę klubu. Wiadomo, że dodatkowy ballhandler się im przyda, ale Turner? Bez jaj, 29%za trzy i TOP5 najgorszych obrońców na swojej pozycji...

 

PS. Ktoś się naśmiewał z Maynora, a wczoraj Gortat napisał, że to był jego mentor mentalny, także widocznie w szatni daje więcej niż na boisku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.