Skocz do zawartości

NBA Rumors 2013/14 // ploty-ploteczki, przymiarki-przymiareczki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie mówić, Hinkie jest obecnie tankmasterem ;]

 

Będziemy grali Moultrie/Thadd/Granger/Anderson/MCW z Maynorem, Clarkiem i Mullensem z ławki. 

 

 

z drugiej strony c*** wie, czy Danny nie dostanie bayoutu

 

Wyczekał aż wygramy +10 i spuścił bombę. 

 

lubie gościa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Grunt, że Phila w tym amoku nie oddała za bezcen Tadka.

 

 

 

Dokładnie. Hawesa i Turnera należało wywalić za cokolwiek, bo obaj są FA po sezonie i picki w 2 rundzie są lepsze niż nic. Thad to zupełnie inna historia, byłem przeciwny wymienianiu go i cieszę się, że zostaje. Nikt by za niego banku nie rozbił. Idealnie byłoby wyciągnąć jakiś late 1st za ET i Spence'a, ale jeden z picków od Cleveland prawdopodobnie należał pierwotnie do Orlando, więc to prawie late 1st. 
 
Pacers oczywiście również oddają Sixers pick w 2 rundzie za Turnera i Lavoya. To chyba daje łącznie 8 wyborów w 2 rundzie (przed dzisiejszymi wymianami były 3). Nie zdziwię się, jeśli Granger zostanie wykupiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, Hinkie jest obecnie tankmasterem ;]

 

Będziemy grali Moultrie/Thadd/Granger/Anderson/MCW z Maynorem, Clarkiem i Mullensem z ławki. 

 

 

z drugiej strony c*** wie, czy Danny nie dostanie bayoutu

 

Wyczekał aż wygramy +10 i spuścił bombę. 

 

lubie gościa ;]

 

Rispekt :smile: Hinkie zdjął białe rękawiczki, wyrwał sztachetę z płotu i przepędził kolejkę czekających na 1 w drafcie.

 

Buyout Grangera, fikcyjna kontuzja Tadka i macie:

 

/werbel/

 

MCW - Anderson - Clark - Mullens - Moultrie

 

/oklaski/

 

Hinkie jest świetny. Założę się, że dałby radę doprowadzić Sułtanat Brunei do kontrolowanego bankructwa w 12 miesięcy.

 

Słabe wyjście ale może Klay do 2nd unitu, a Barnes do 1st? 

 

Muszą kombinować. Barnes z 2nd unitem wyraźnie nie halo.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu?? 

Gość w tym roku decyduje jak będzie wyglądać jego stan konta w ciągu najbliższych lat, więc dobre napierdalanko cyferek w 76 na rzecz 3&D w 25 minut pod banderą Indy może mu przynieść jednak wymierne korzyści. 

 

No nie wiem, on już żadnych kokosów nie dostanie, czego by w Sixers nie zagrał w lecie i tak będzie 31-letnim połamańcem, który rozegrał w karierze 4 pełne sezony i najlepsze lata ma dawno za sobą. Swój największy payday ma już na koncie (60/5), teraz mu zamienili ewentualny pierścionek na zesłanie do teamu, gdzie bezwstydnie wystawia się na parkiet cukierników, monterów kablowki i magazynierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Scola to ostatnimi czasy mi trochę przypominał Odoma - tego z Mavs. Jednakże gość to typowy pro, więc liczę na niego.

A Bynym to ja nawet nie wiem czy wyjdzie na parkiet w tym sezonie, choć podobno coś trenuje.

 

Z tym turnerem to w sumie się trochę jaram, aczkolwiek troszkę mnie niepokoi ten brak rzutu, gdyż Indiana raczej na nadmiar shooterów nie cierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaram się ET w Pacers :D Lubie typa i zawsze chciałem go w Lakers, ale że trafił do Pacers to najlepsza możliwa wiadomość dla mnie. Szkoda mi tylko Grangera, ale taki jest biznes. Zobaczymy czy go wykupią i gdzie ewentualnie wtedy pójdzie... Spurs, Clippers? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie rozumiem, co oni w Philly widzą w tej furze drugorundowych picków... to nie 2k, że wymienisz 3 lub 4 na pierwszorundowy. Przecież lepsi kolesie będą do podpisania z FA, niż do wyboru. Nie wiem, może liczą że na tyle wyborów trafi się chociaż jeden steal i zwiększają szansę? Z drugiej strony coś musieli wziąć w zamian za to oddanie graczy, żeby nie było do końca za free. Za kilka dni wejdę na jakiś mock po aktualizacji, zobaczymy jak to będzie wyglądało w drugiej rundzie przy tylu wyborach ;)

 

No szkoda mi Danny'ego, mogli puścić Copelanda (dalej nie wiem co zrobił Birdowi że ten wywalił na niego taką kasę...) z kimś spakowanego :( oczywiście zaoszczędzą kasę, ale sentyment pozostaje. 

 

Allena dobry klocek jako dodatek. 

 

ET jako RFA przy grze z ławki może uda się podpisać za dobre pieniądze po sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nie rozumie Phily. Jak maja zamiar wykupic Grengera  to trade g...y. Mogli za ET wziasc jakiegos mlodego prospekta slabo oplacanego lub chociaz Jareta jacka ktorego wiele ekip chetnie by od nich odkupilo. albo denga ktory przy dobrej loteri moglby podpisac z Phily i byloby warto w niego inwestowac a tak ET za paczke fajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nie rozumie Phily. Jak maja zamiar wykupic Grengera  to trade g...y. Mogli za ET wziasc jakiegos mlodego prospekta slabo oplacanego lub chociaz Jareta jacka ktorego wiele ekip chetnie by od nich odkupilo. albo denga ktory przy dobrej loteri moglby podpisac z Phily i byloby warto w niego inwestowac a tak ET za paczke fajek

 

Dogranie sezonu w Phili mogłoby sprawić, że zniszczony psychicznie Deng wróci do Sudanu i rozpocznie karierę w wyścigach na wielbłądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.