Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Koelner napisał(a):

Zubac i tak by mu się nie utrzymał bo swoje krzyknie więc na tu i teraz chyba ok deal a te picki jak on nie zamierza tankować to gówno warte ale ogólnie że komuś udaje się zrobić deal z @LAF to szacun 

Btw

Akurat jesli chodzi o trudnosc dealowania w Twoim przypadku to problem nie lezy raczej po stronie Twoich kontrahentow xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, julekstep napisał(a):

Btw

Akurat jesli chodzi o trudnosc dealowania w Twoim przypadku to problem nie lezy raczej po stronie Twoich kontrahentow xD

przecież z Tobą to chyba tylko z raz była lekka rozmowa transferowa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w moim odczuciu , może dużo dałem , ale myślę , że się opłaciło 

 

Tak naprawdę to można by porównać Trade PO KD ( w mniejszym stopniu bo tam poszły jeszcze swapy ) , jednak patrząc na legitny PR z poprzedniego sezonu to mamy TOP 5 centra w simce. 
 

Tak jak było tutaj napisane , RoCo trochę się tłamsił i brakowało na niego minut gdy był Kawhi i niewykorzystany był jego potencjał a przecież on grywał w s5 w Chicago nie tak dawno. 
 

Po drugie brakowało mi centra przez duże C i były próby latania KATem , ale to było rozwiązanie tymczasowe a nie na dłużej. Zresztą sporo spotkań przegrywałem przez brak centra w RS. 
 

Zu jest fajny i młody , ale to nie jest gotowy produkt na PO. On pasuje właśnie do Bama aby jeszcze się rozwinął a Ja mając Dennisa , Middeltona i KATa muszę wykorzystać już teraz ich skille i nie mogę czekać aż się będa rookie rozwijać. Potrzebuje już gotowy produkt. 
 

A co do FA to różnica jest taka, że jeżeli wszystko zatrybi to będę w stanie dać maca BB a może sam zaproponuje a z Zu będzie ostra licytacja a wiedząc , że mam zawalone salary byłby łatwą zdobyczą 

 

No I też w realu Cameron Johnson był na tym samym etapie co simkowy Zu więc w moim odczuciu ten ruch mocno podobny do Jonesa. 
 

Znam osobiście fana Phoenix , który by tego nie trade nie zrobił a Ja uważam , że jeżeli ma się okienko na mistrza ( Dennis , KĄT i Midelton ) są w wybornej formie to robi się wszystko aby skorzystać niż pozyskać na etapie 2rd. 
 

Pozostały jeszcze dwie rundy FA i zobaczymy nowy PR. Obecnie Ja widzę to tak

Tier 1 : Denver , PTB

 

 

 

 

 

 

 

 

Tier 2 : Chicago 

 

I nie pisze tego aby komuś dokuczyć czy dopiec , ale All Star Power to mam na równi z Denver 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał(a):

Panowie w moim odczuciu , może dużo dałem , ale myślę , że się opłaciło 

 

Tak naprawdę to można by porównać Trade PO KD ( w mniejszym stopniu bo tam poszły jeszcze swapy ) , jednak patrząc na legitny PR z poprzedniego sezonu to mamy TOP 5 centra w simce. 
 

Tak jak było tutaj napisane , RoCo trochę się tłamsił i brakowało na niego minut gdy był Kawhi i niewykorzystany był jego potencjał a przecież on grywał w s5 w Chicago nie tak dawno. 
 

Po drugie brakowało mi centra przez duże C i były próby latania KATem , ale to było rozwiązanie tymczasowe a nie na dłużej. Zresztą sporo spotkań przegrywałem przez brak centra w RS. 
 

Zu jest fajny i młody , ale to nie jest gotowy produkt na PO. On pasuje właśnie do Bama aby jeszcze się rozwinął a Ja mając Dennisa , Middeltona i KATa muszę wykorzystać już teraz ich skille i nie mogę czekać aż się będa rookie rozwijać. Potrzebuje już gotowy produkt. 
 

A co do FA to różnica jest taka, że jeżeli wszystko zatrybi to będę w stanie dać maca BB a może sam zaproponuje a z Zu będzie ostra licytacja a wiedząc , że mam zawalone salary byłby łatwą zdobyczą 

 

No I też w realu Cameron Johnson był na tym samym etapie co simkowy Zu więc w moim odczuciu ten ruch mocno podobny do Jonesa. 
 

Znam osobiście fana Phoenix , który by tego nie trade nie zrobił a Ja uważam , że jeżeli ma się okienko na mistrza ( Dennis , KĄT i Midelton ) są w wybornej formie to robi się wszystko aby skorzystać niż pozyskać na etapie 2rd. 
 

Pozostały jeszcze dwie rundy FA i zobaczymy nowy PR. Obecnie Ja widzę to tak

Tier 1 : Denver , PTB

 

 

 

 

 

 

 

 

Tier 2 : Chicago 

 

I nie pisze tego aby komuś dokuczyć czy dopiec , ale All Star Power to mam na równi z Denver 

 

W sensie Kat > Harden, czy Schroeder  > Lillard?xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LAF napisał(a):

All Star Power to mam na równi z Denver 

z której strony? :) 

8 minut temu, Reikai napisał(a):

Schroeder  > Lillard?xd

Schroeder i Lillard to dokładnie ten sam tier jbc (ale Schroeder lepszy asset, bo wiek i kontrakt)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Roger napisał(a):

Jedyną drużyną która w jakikolwiek sposób w tym sezonie podskoczyła Denver było Dallas, więc siłą rzeczy jestem w tier 1 ;)

Z tego co wiem to na zachodzie podział jest następujący:

Denver

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reszta kasztanów 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał(a):

i każdy etap FA liczony jak 1 dzień, więc D18 mogą lol

LOL komisarz nie znający przepisów, które sam wymyślił :D 

 

W dniu 2.05.2021 o 12:50, julekstep napisał(a):

dostałem słuszne zapytanie na PM i w ramach doprecyzowania pod kątem FA:

gracz wytrejdowany z drużyny X podczas FA może do niej wrócić dopiero po 20dniu simkowym (RS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koelner napisał(a):

Zubac i tak by mu się nie utrzymał bo swoje krzyknie więc na tu i teraz chyba ok deal a te picki jak on nie zamierza tankować to gówno warte ale ogólnie że komuś udaje się zrobić deal z @LAF to szacun 

dokladnie, jest szacun, wiekszy tylko bedzie jak sie z NYK uda coś klepnąć 😋

Godzinę temu, Roger napisał(a):

Jedyną drużyną która w jakikolwiek sposób w tym sezonie podskoczyła Denver było Dallas, więc siłą rzeczy jestem w tier 1 ;)

jedyną ekipa co to sie postawiła w obronie honoru szimki vs nugs to byli pacers w finale AD 2041, albo 40, dokladnie tak było💪😛

59 minut temu, SzuLcU napisał(a):

LOL komisarz nie znający przepisów, które sam wymyślił :D 

 

 

53 minuty temu, julekstep napisał(a):

JEDEN JULEK POWIE TAK DRUGI JULEK POWIE INACZEJ!

@Pablo81 odwołuję to co pisałem o DAY 18 :P 

mowilem +/- się znasz 😋

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumni Seattle SuperSonics, jak co sezon przed startem rozgrywek czują, że to będzie ich sezon i rozniosą wreszcie Mutanty z Colorado w pył! 💪

Ersan jest w wielkiej formie, B'Easy lada moment ma odstawić zielone (ale tylko na campy), Brook z Goranem ćwiczą zacięte końcówki na treningach, DeMar oddaje po 1000000000 rzutów dziennie pracując nad skutecznością, a po treningach w hali biega z odważnikami na jajcach, zeby nie partolić w sezonie tylu ważnych rzutów, Adrins nadal jest zahibernowany w Annapoornie w Nepalu, ale nasz sztab medyczny na dniach ma go już wyciągać z lodówki, trwają jeszcze prace w naszych laboratoriach mające na celu zwiększenie o kilka cm wzrostu Jonny Flynna. Poniżej zamieszczamy filmiki z koleżeńskich sparingów naszego rookiego:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.