Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, elwariato napisał(a):

w lotto Qcin przyfarcil z 9 na 3, i dehujante zgarnął, bylo to zaiste prawie rok temu 😋 plus deale na lini Indi SaS idą spoks, kolega sie co najwyzej boczy na słowa prawdy, wszak mówiłem z dwa, trzy sezony temu ze sie zagalopuje z tymi wymianami

Ale ja też piszę prawdę. Przecież bym Cię nie okłamał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elwariato napisał(a):

@Alonzo szacun, a podobno Qcon potrafi zapodawac wymiany, ale  chyba wyszedl ze wprawy😋

Poza Roycem wszystko to moje chłopaki z poprzedniego sezonu 💪

Jak mawiał klasyk  - dużo się musi zmienić, żeby wszystko pozostało po staremu.

Deal po Kwame Browna okazał się nienajlepszym pomysłem. Sytuacja moja wyglądała jednak tak, że miałem bardzo głęboki skład i planowałem ilość zamienić w jakość. Zemściło się to na mnie na FA, gdzie musiałem podjąć decyzję czy walczę o DeRozana przepłacając go, czy jednak stawiam na zmiany. Zwyciężyła lojalność do swoich graczy.. co kosztowało mnie 1st pick (których już nawiasem mówiąc nie planowałem oddawać). Po wygranej batalii o DeRozana na FA nieuniknione było oddanie kogoś z dwójki Kwame/Biedrins po sezonie. Mogłem spokojnie zaczekać - dograć sezon, obaczyć co mi wyjdzie z tego rosteru - gdzie Kwame i Biedrins to solidne wsparcie podkoszowe dla Brooka Lopeza, ale obawiałem się trochę jakiejś kontuzji - gdyż tak naprawdę miałem tylko 9 graczy rotacji. Również oddanie Biedrinsa a nie Kwamea zakończyłoby się ograniczonymi możliwościami na FA i kolejnym sezonem z wąskim składem. Postawiłem na bezpieczniejsze rozwiązanie i rozstrzygnięcie tego problemu już teraz - stąd oddanie Kwamea i kolejnego 1st picku za Bynuma, który mi w tym sezonie rekompensuje utratę Kwamea. Natomiast za pozostałe dwa fillery wracają do mnie moi gracze, co znów mi przywraca głębię składu na ten sezon.

Ostatecznie zabawa w wzmocnienie Kwamem na 6-8 meczy kosztowała mnie 2 1st picki, Haywarda i Tylera Zellera (oddałem też KJ McDanielsa). Na ich miejsce pozyskałem swojego ex centra Andrew Bynuma na jeden sezon (raczej go nie utrzymam w offseason) oraz dwóch młodych ciekawych graczy -Roycea O'Nealea i Graysona Allena o których przydatności zadecyduje przyszłość. Tak czy inaczej oddania przynajmniej jednego 1st picku nie byłem w stanie uniknąć zachowując ten core. Przyszłość pokaże, czy ten team osiągnął już swój sufit, czy uda mi się jeszcze coś więcej ugrać. 

Go Dumni SuperSonics! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Dwa first picki za kilka spotkań past prime Kwame Browna :(

Tak to my przyjacielu wielkich Sonics nie zbudujemy :(

Te dwa 1st picki, to takie trochę uproszczenie przy moim opisie sytuacji w poście powyżej. Może bardziej - jeden 1st to zatrzymanie DeRozana, a drugi 1st to zamieszanie z Kwamem.

Tak, czy inaczej bardzo się cieszę z utrzymania trio Lopez/Dragic/DeRozan + nadal będę miał dobrego centra na teraz i kolejny sezon + solidne duo sf Beasley/Ilyasova + głębia i młodzież z potencjałem (oczywiście na graczy rotacyjnych, a nie na Gwiazdy).

Wydaje mi się, że to jest/był ten najtrudniejszy moment na obudowanie/utrzymanie mojego core. Oczywiście miałem parę innych możliwości, ale za cenę graczy, których nie chcę oddawać. 

Na ten sezon mam ok team. Pod kątem przyszłego mam zadowalającą mnie elastyczność tam, gdzie potrzebowałem. Jest też zachowana odpowiednia stabilizacja składu tak jak chciałem. Różne były koncepcje co do tej trzeciej opcji - ale swoje szanse będzie ostatecznie dostawał tu DeRozan. Na ten moment zmiany w hierarchii drużyny są niepotrzebne. Oczywiście jakieś korekty mogą mieć miejsce, ale jaki jest potencjał tego teeamu pokaże sezon regularny i mam nadzieje playoffs. W tym sezonie wyszedł z tego wszystkiego Andrew Bynum - czego nie można pomijać - więc to nie do końca tak że 2 1st picki za 6 meczy Kwamea ;) 

Nie będę ukrywał, że fascynowała mnie zawsze nudność i niezmienność, a przy tym waleczność i genialność w swojej prostocie i precyzji Utah Jazz i duetu Stockton/Malone (+ Hornace, Russell, Ostertag i reszty cyborgów Sloana :P ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cichy napisał(a):

Generalnie to co robi Qcin powinno być zblokowane. Rozwala ekipę 24h po inbie z komiszem. Może warto pojechać do końca sezonu na recommended i w offseason to rozwalić, a nie z dupy zmieniać ligę w 1/3 sezonu.

Ale co ty Cichy przeżywasz, przecież to nie jest żaden oficjalny deal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kuba2419 napisał(a):

I że niby co to ma pokazać....?

@Qcin_69

do wyboru do koloru

22 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

obrażony 12 latek

 

22 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

błazenada, ale wierz że to inteligencja

 

W dniu 8.12.2023 o 14:08, Qcin_69 napisał(a):

maska śmieszka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Cichy napisał(a):

Generalnie to co robi Qcin powinno być zblokowane. Rozwala ekipę 24h po inbie z komiszem. Może warto pojechać do końca sezonu na recommended i w offseason to rozwalić, a nie z dupy zmieniać ligę w 1/3 sezonu.

W regulaminie jest wyraźne napisany, że permanentne benchowanie prowadzi do TR, a wystawianie graczy OOP może być korygowane przez komiszy. To co było teraz zrobione nie miesci się w żadnym punkcie regulaminu. W sytuacji z Gordonem leciały teksty: "Julek wklepuj oferty, ty Krzemo odpowiadaj na forum". Czyli w sensie niech se tam pierdoli.  Po prostu, jeżeli innych nie dotyczy sytuacja, to mają to konkretnie w c***u i zamieniają się Jarząbków.

To co było zrobione z taktyką, jak i wcześniej z ofertą Gordona nie jest w żadnym miejscu umocowane w regulaminie. A megalomania przy aplauzie klakierów rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.