Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Na jakim punkcie regulaminu się oparles zmieniając taktykę,?

Benchowanie -> TR

OOP -> korekta.

na żadnym

zapraszam do przeprowadzenia votum nieufności, jak większość GMów będzie chciało to ja chętnie zrezygnuję z roli komisza i wrócę do bycia szeregowym GMem :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja Julka była pochopna, a manewr LAFa kompletnie pozbawiony sensu. 

Ale wydaje mi się, że nie ma o co kruszyć kopii, bo temat jest w sumie błachy. Niemal nie znaczący mecz w RS. 

Dajcie sobie Panowie na wstrzymanie, bo tu nagięć regulaminu było sporo, a niektórzy z Was łamali go często świadomie dla własnych korzyści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

na żadnym

zapraszam do przeprowadzenia votum nie ufności, jak większość GMów będzie chciało to ja chętnie zrezygnuję z roli komisza i wrócę do bycia szeregowym GMem :) 

Pamiętaj tylko Julek, że demokratyczne głosowanie zostanie uznane za ważne, jeżeli będzie zgodne z naszymi oczekiwaniami :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

na żadnym

zapraszam do przeprowadzenia votum nieufności, jak większość GMów będzie chciało to ja chętnie zrezygnuję z roli komisza i wrócę do bycia szeregowym GMem :) 

no czyli przyznajesz ze zyebałeś, nie wiem po co dalsza czesc wypowiedzi

53 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Decyzja Julka była pochopna, a manewr LAFa kompletnie pozbawiony sensu. 

Ale wydaje mi się, że nie ma o co kruszyć kopii, bo temat jest w sumie błachy. Niemal nie znaczący mecz w RS. 

Dajcie sobie Panowie na wstrzymanie, bo tu nagięć regulaminu było sporo, a niektórzy z Was łamali go często świadomie dla własnych korzyści. 

Decyzja Julka to było, wiem ze zabrzmi to górnolotne, zeby nie powiedziec smiesznie😋 zlamanie prawa ... no moze przepisów, plus serio jesli cos jest nie halo to imo dobrze o tym mówić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 minuty temu, elwariato napisał(a):

Pacers 

wszyscy poza tercetem bam, tytus i smack, dostępni. Jakby ktos chciał oddac kogos na rookaski h kontraktach, future picki itp to zapraszam do kontaktu z umiarkowanie wiarygodną firmą🤗

Czuję że Smart już się pakuje do Indiany 😉😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Kwestia, ile pickow są w stanie dać Pacers. Marcus jest nową legendą Texasu!

ostatnia 'legenda Texasu' (Collin Sexton) nie rozegrała w Spurs nawet meczu

myślę więc, że Smart powinien powoli szykować się do ceremonii zastrzeżenia numeru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.