Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

Jak Flynn może dojrzeć do gry na SG? Gość ma skille typowego PG. Handling i outside. Brak siły, brak inside, brak obrony. Każda jego minuta na SG to dramat, a co dopiero full etat. Ile razy to testowałeś?

Kontrakt jest fatalny, chociaż mówiłem też że pierwsze trzy sezony sportowo będą się bronić.

Być może cena zrzucenia go jest dobra, bo ja nie oceniam trade value. Ale sportowo to Seattle moim zdaniem nie poszli do przodu, a nawet się cofnęli. Przy czym stawiam, że nowego SG pozyskasz w przeciągu tygodnia. Problem w tym, że rynek na SG jest wyjątkowo płytki. Suns myśleli, że odmienią los starym Dengiem, a takich kwiatków jest więcej. 

Gra chyba swój najlepszy sezon i zasługuje na jeszcze jedną szansę gry w s5. Najwyżej znów projekt nie wypali i Flynn wróci do gry z ławki na pg/sg gdzie jest świetny. Słabością Roycea O.Nealea jest rzut, a Grayson Allen jest jeszcze za młody.. ale jak będzie trzeba, to będę testował warianty z nimi w s5. 

Tu naprawdę nie chodzi o cenę zrzucenia DeRozana, bo ja tak nie myślę Marcus - bo on tak, czy inaczej do mnie wróci. :) Jednak cieszy mnie po tych wcześniejszych postach krytyki docenianie DeRozana - choć oczywiście przyznaję, że kontrakt ma zbyt wysoki, ale SlaKB nie dał mi wyboru podczas FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał(a):

Gra chyba swój najlepszy sezon i zasługuje na jeszcze jedną szansę gry w s5. Najwyżej znów projekt nie wypali i Flynn wróci do gry z ławki na pg/sg gdzie jest świetny. Słabością Roycea O.Nealea jest rzut, a Grayson Allen jest jeszcze za młody.. ale jak będzie trzeba, to będę testował warianty z nimi w s5. 

Tu naprawdę nie chodzi o cenę zrzucenia DeRozana, bo ja tak nie myślę Marcus - bo on tak, czy inaczej do mnie wróci. :) Jednak cieszy mnie po tych wcześniejszych postach krytyki docenianie DeRozana - choć oczywiście przyznaję, że kontrakt ma zbyt wysoki, ale SlaKB nie dał mi wyboru podczas FA. 

Flynn PG, Dragic SG tak to widzę (i Ish i CJ jako backupy)

GO SONICS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit. bo posta pisałem wcześniej. Jest wzmocnienie głębi na obwodzie w postaci Isha Smitha i CJ Milesa. Obaczymy które ustawienie na sg będzie najlepsze. 

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

Flynn PG, Dragic SG tak to widzę (i Ish i CJ jako backupy)

GO SONICS!

Flynn ma słaby handling i będzie sporo strat, a Goranowi poleci w dół średnia punktów na sg - ale dla dobra klubu myślę, że Goran jest gotowy na to poświęcenie. 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragic ma równie słabą siłę co Flynn, a jego największy plus czyli handling straci na znaczeniu, gdy straci piłkę z rąk. Są zawodnicy, którzy utrzymują się w lidze tylko ze względu na wysoki poziom handlingu.

 

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Nunn najlepszym graczem wymiany. Szkoda, że, mimo pozornej sympatii, Julek osłabia Sonics :(

Co lepsze Alonzo nawet Nunna nie wymienił do gry, a wart więcej jak to co pozyskał, Flynny i Alleny.

No trudno, pick 2045 idzie tylko w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Dragic ma równie słabą siłę co Flynn, a jego największy plus czyli handling straci na znaczeniu, gdy straci piłkę z rąk. Są zawodnicy, którzy utrzymują się w lidze tylko ze względu na wysoki poziom handlingu.

 

Co lepsze Alonzo nawet Nunna nie wymienił do gry, a wart więcej jak to co pozyskał, Flynny i Alleny.

No trudno, pick 2045 idzie tylko w górę.

Julek uważa , że Nunn to ten sam poziom na SG co CJ Miles. Nie wiem, jak to skomentować za bardzo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Julek uważa , że Nunn to ten sam poziom na SG co CJ Miles. Nie wiem, jak to skomentować za bardzo :(

tak jak pisałem

wg rankingu:

Nunn jest o 0,6 pkt lepszy na SG
Miles jest o 2,1 pkt lepszy na SF

na obu pozycjach Sonics mają dziurę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Spurs - Pacers

Spurs in: Tyus Jones + Rozier

Spurs out: Bogdanovic + Horton-Tucker + Garland + 1st Bos 45

Pcers out: Tyus Jones + Rozier

Pacers in: Bogdanovic + Horton-Tucker + Garland + 1st Bos 45

@elwariato

***Proszę o wprowadzenie wymiany po ASG***

Pachnie mi tu przeplaceniem ze strony Spurs.

Jak zaczelo sie pompowanie THT jako przyszlosc ligi, to wiedzialem ze ma juz zabukowany samolot xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LAF napisał(a):

Potraktowali Rabba niczym Raula w Realu. 
 

Smutne ☹️

Raul dostał od Realu Madryt propozycje dyrektora sportowego czy coś podobnego. To nie jest wina Realu, że sportowo już się nie nadawał, a chciał grać dalej. I tak go długo ciągnęli w pierwszym składzie, gdy byli już lepsi od Niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można, to proszę o dopisanie mi 2ndów z tej wymiany:

W dniu 31.03.2024 o 14:56, Pablo81 napisał(a):

Spurs - Celtics

Spurs in: Bojan Bogdanovic + 2nd Bos 46 + 2nd Bos 47

Spurs out: Leonard + Davies

Celtics out: Bojan Bogdanovic + 2nd Bos 46 + 2nd Bos 47

Celtics in: Leonard + Davies

@Szulim

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.