Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Reikai napisał(a):

@Alonzo ale kusi poszukac postow o tym, ze Derozan bedzie gral do konca kariery w Sonics, kultura organizacji itd.

Ostatni sprawiedliwy sie zQcinowal 😕

Bez oddania kontraktu DeMara nie byłoby jak zmieścić Rollo, a gra Braci razem ma u mnie większy priorytet. Zreszta DeMar do mnie wróci.

5 minut temu, julekstep napisał(a):

przecież będzie grał do końca kariery w Sonics

 

tylko że z przerwami! 

Dokładnie! 👍

4 minuty temu, kuba2419 napisał(a):

Chyba że gdzieś go opi****le 😅

On w sumie jest teraz w swoim prime i gra naprawdę fajny sezon. Ograniczył straty, ma ponad 3 steale i spoko skuteczność. Tak więc masz fajniejszego gracza niz opinia o nim jako cancerze w simce wg mnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał(a):

nie no w końcu jakiś fajny trejd

mam tylko nadzieję że @Alonzo nie zrobił go żeby sabotować karierę Wielkiego Rolo, żeby mieć argumenty na obronę kłamliwej tezy o tym że to Brook jest lepszym BRATEM.

Nieee :)

Duet podkoszowy Brook&Rollo do końca kariery już u mnie razem w s5 💪

A od wysokości nowego kontraktu Rollo będzie zależało jak szybko DeMar do mnie wróci :P

Teraz jak juz Rollo jest u mnie to uważam, że obaj są tak samo dobrzy! 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał(a):

Nieee :)

Duet podkoszowy Brook&Rollo do końca kariery już u mnie razem w s5 💪

A od wysokości nowego kontraktu Rollo będzie zależało jak szybko DeMar do mnie wróci :P

Teraz jak juz Rollo jest u mnie to uważam, że obaj są tak samo dobrzy! 💪

mimo że - jak co roku - nienawidzimy wszystkich to w tym roku (ogrywania młodzieży, bez większych aspiracji wynikowych) najmniej nienawidzimy Sonics!

powodzenia!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Alonzo napisał(a):

Nieee :)

Duet podkoszowy Brook&Rollo do końca kariery już u mnie razem w s5 💪

*mem do konca zycia mordo z Prigozynem

Sonics powinni miec usuwane posty o kulturze organizacji od dzis, bo zeszli na poziom handlarzy cyganskich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Reikai napisał(a):

*mem do konca zycia mordo z Prigozynem

Sonics powinni miec usuwane posty o kulturze organizacji od dzis, bo zeszli na poziom handlarzy cyganskich :P

Czyżby Bulls bali się Lopez Brothers? 🤔

Nie było innej możliwości skonstruowania dealu - no chyba że oddałbym Brooka lub Gorana.. Kultura organizacji to też gra o wynik swoimi liderami, a gdyby nie ten ruch to w kolejnym sezonie nie miałbym tez $$$$ na Biedrinsa i Tyler Zeller byłby moim centrem w s5. A tak DeMar wróci na swoim kontrakcie do mnie prędzej czy później i pogra jeszcze razem z Brookiem i Rollo ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

Czyżby Bulls bali się Lopez Brothers? 🤔

Bardzo, Josh I Hawes in shambles :P

oczywiscie ze ruch dobry I nalezy sie wzmacniac. Po prostu zwracam uwage, ze czasami warto nie pisac tych bzdur o kulturze :P

Ale zycze finalow !

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

 Po prostu zwracam uwage, ze czasami warto nie pisac tych bzdur o kulturze :P

U mnie wszystko jest podporządkowane pod karierę Brooka i Gorana :)  a teraz też Rollo, gdyż gra braci razem to ukoronowanie moich marzeń kadrowych w Dumnych SuperSonics! Oczywiście celem jest również walka o mistrzostwo i stworzenie moim liderom maxymalnie długiego okienka na to.

Wymianę DeRozana traktuję jako chwilowe wypożyczenie gracza do innego klubu - nie mam tu sobie nic do zarzucenia, gdyż zdaję sobie sprawę, że nie dałoby się tego finansowo połączyć - zresztą zapewne po sezonie niezbędne będą jeszcze pewne korekty. Zwyczajnie nie da się płacić wszystkim swoim graczom tyle ile by chcieli i utrzymać całego składu razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Alonzo napisał(a):

Bez oddania kontraktu DeMara nie byłoby jak zmieścić Rollo, a gra Braci razem ma u mnie większy priorytet. Zreszta DeMar do mnie wróci.

Dokładnie! 👍

On w sumie jest teraz w swoim prime i gra naprawdę fajny sezon. Ograniczył straty, ma ponad 3 steale i spoko skuteczność. Tak więc masz fajniejszego gracza niz opinia o nim jako cancerze w simce wg mnie. ;)

@Pablo81 proszę nie rób @january i wyloguj się z konta. 

7 godzin temu, Alonzo napisał(a):

Nieee :)

Duet podkoszowy Brook&Rollo do końca kariery już u mnie razem w s5 💪

A od wysokości nowego kontraktu Rollo będzie zależało jak szybko DeMar do mnie wróci :P

Teraz jak juz Rollo jest u mnie to uważam, że obaj są tak samo dobrzy! 💪

 

To nie mogła być klawiatura #kulturaorganizacji. 

Do końca kariery w sonics a potem niech się martwi o nich ktoś inny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Hot take

Sonics wymieniając DeMar DeRozana na Robin Lopeza będą słabszym zespołem niż byli i nawet nie biorę pod uwagę impactu Biedrinsa.

Czemu?

W sensie, ja sie mniej znam, bo swiezy jestem, ale chetnie poznam opinie, bo raczej consensus jest taki, ze Sonics wskoczyli polke wyzej.

Ale imo obwod jest w Sonics tragicznie slaby, a to chyba jednak dosc wazne :P Jako posiadacz Hardena I Lillarda uwazam, ze mam autostrade z nimi*, a pod koszem dam sobie rade z Joshem I Hawesem.

*w sensie, w ewentualnym finale, jesli sie tam dostane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

bo raczej consensus jest taki, ze Sonics wskoczyli polke wyzej.

nah, sportowo utrzymali +/- ten sam poziom (Biedrins to ciagle fajny klocek a DDR sportowo jednak nie jest kasztanem -> po prostu jest mocno przepłacony)

za to jeśli chodzi o sympathy-factor to wskoczyli o kilka półek wyżej :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym napisać - psy szczekają, karawana jedzie dalej, ale.. :) 

39 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Hot take

Sonics wymieniając DeMar DeRozana na Robin Lopeza będą słabszym zespołem niż byli i nawet nie biorę pod uwagę impactu Biedrinsa.

Tak, dostrzegam problem scoringu na obwodzie - dlatego obaczymy, czy Flynn dojrzał już do gry w s5 jako shooting guard.

27 minut temu, LAF napisał(a):

McGruder wysyłał pocztówki z różnych miejsc i DDR pewnie się to podobało więc go @Alonzo wymienił aby poznawał szerzej inne miejsca niż Seattle 

Albo zamknęli monopolowy w którym DDR często bywał w Seattle 😄

Gdyby nie ja McGrudera nie byłoby w simce najdalej po drugim sezonie. Niestety nie rozwinął się za bardzo, ale dzięki temu długiemu kontraktowi ode mnie może w simce dobić może nawet do 10 sezonów.

4 minuty temu, ignazz napisał(a):

@Pablo81 proszę nie rób @january i wyloguj się z konta. 

 

To nie mogła być klawiatura #kulturaorganizacji. 

Nie bardzo rozumiem co Iggi masz na myśli..

Wyjaśniłem chyba wyraźnie - bez oddania DeMara nie miałbym jak pozyskać Rollo, a gra obu braci razem do końca ich karier jest dla mnie ważniejsza, niż utrzymanie we wszystkich sezonach kontraktu DeRozana - tym bardziej, że później on i tak do mnie wróci i zapewne dostanie lejce po zakończeniu karier Dragicia i Lopezów do liderowania. wbrew temu biadoleniu ja cały czas kontroluję jego kontrakt i nie wydaje mi się, żeby byli jacyś chętni poza mną do ściągnięcia DeMara gdy będzie zarabiał po 20mln$. 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

DeMar miał solidne campy.

Jest obecnie pierwszy w przechwytach, a poprawiając handling notuje najmniej strat w karierze odkąd jest starterem poprawiając średnią o mocne 0,6.

Zgadzam się, że miał dobre campy (poprawił Handling, 3P i PerD0 - nie jakoś wybitnie dużo, ale jednak. :) 

Przypominam jednak, że to Ty umieściłeś go jako niekwestionowanego Króla Ogórów w swoim rankingu :P - ale to tak tylko nawiasem mówiąc, bo krytyka moich graczy tam gdzie demokratyczne głosowanie o niczym nie świadczy nie jest dla mnie jakoś szczególnie istotne, gdyż swoje wiem :) 

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Czemu?

W sensie, ja sie mniej znam, bo swiezy jestem, ale chetnie poznam opinie, bo raczej consensus jest taki, ze Sonics wskoczyli polke wyzej.

Ale imo obwod jest w Sonics tragicznie slaby, a to chyba jednak dosc wazne :P Jako posiadacz Hardena I Lillarda uwazam, ze mam autostrade z nimi*, a pod koszem dam sobie rade z Joshem I Hawesem.

*w sensie, w ewentualnym finale, jesli sie tam dostane.

Tak, obwód jest istotny. Trzymamy w Seattle kciuki za Flynna! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

czy Flynn dojrzał już do gry w s5 jako shooting guard.

Jak Flynn może dojrzeć do gry na SG? Gość ma skille typowego PG. Handling i outside. Brak siły, brak inside, brak obrony. Każda jego minuta na SG to dramat, a co dopiero full etat. Ile razy to testowałeś?

2 minuty temu, Alonzo napisał(a):

Przypominam jednak, że to Ty umieściłeś go jako niekwestionowanego Króla Ogórów w swoim rankingu :P - ale to tak tylko nawiasem mówiąc, bo krytyka moich graczy tam gdzie demokratyczne głosowanie o niczym nie świadczy nie jest dla mnie jakoś szczególnie istotne, gdyż swoje wiem :) 

Kontrakt jest fatalny, chociaż mówiłem też że pierwsze trzy sezony sportowo będą się bronić.

Być może cena zrzucenia go jest dobra, bo ja nie oceniam trade value. Ale sportowo to Seattle moim zdaniem nie poszli do przodu, a nawet się cofnęli. Przy czym stawiam, że nowego SG pozyskasz w przeciągu tygodnia. Problem w tym, że rynek na SG jest wyjątkowo płytki. Suns myśleli, że odmienią los starym Dengiem, a takich kwiatków jest więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Jak Flynn może dojrzeć do gry na SG? Gość ma skille typowego PG. Handling i outside. Brak siły, brak inside, brak obrony. Każda jego minuta na SG to dramat, a co dopiero full etat. Ile razy to testowałeś?

Kontrakt jest fatalny, chociaż mówiłem też że pierwsze trzy sezony sportowo będą się bronić.

Być może cena zrzucenia go jest dobra, bo ja nie oceniam trade value. Ale sportowo to Seattle moim zdaniem nie poszli do przodu, a nawet się cofnęli. Przy czym stawiam, że nowego SG pozyskasz w przeciągu tygodnia. Problem w tym, że rynek na SG jest wyjątkowo płytki. Suns myśleli, że odmienią los starym Dengiem, a takich kwiatków jest więcej. 

Ale tutaj by siadł taki Tyreke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.