Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

chyba Ty nie doceniasz Portisa xD

który jest +/- takim samym assetem jak Jok...a tu poszła jakaś masywna dopłata pickami (wtf)

 

potem tenże Portis (znów z dopłatą xDDD) leci do Hawks za Elfirida, którego Hawks musieli się pozbyć (to oni w tym dealu 'musieli' a dostali lepszy zwrot...)

 

niby czemu musiałem się pozbyć Elfrida? przecież ja mam jeszcze w c*** przestrzeni przed 80mln w salary :) 

Akurat finansowo tylko ten ostatni rok Fraziera trochę mnie będzie wkurwial, ale generalnie wszystko jest poskładane tak by stworzyć dynastie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

niby czemu musiałem się pozbyć Elfrida? przecież ja mam jeszcze w c*** przestrzeni przed 80mln w salary :) 

Akurat finansowo tylko ten ostatni rok Fraziera trochę mnie będzie wkurwial, ale generalnie wszystko jest poskładane tak by stworzyć dynastie ;) 

bo masz Paula i Murraya?

u Ciebie wszechstronny Portis (który może grać na pozycjach 2-4) ma dużo większą wartość...a jeszcze dostałeś pick, który może być bardzo dobry.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Portis + 1st Heat 2044 > Payton

luźno :) 

ja mam Elfrida wyżej, starczy wspomnieć ze było blisko bym dostał za niego w tym roku pick jednego z tankerow (gdyby był poza top2) - no i generalnie za Paytona była masa fajnych ofert od większości ligi, zdecydowałem się na Portisa, bo w haremie brakowało mi kobiety jakiejś, i to był argument (Portis- wychowanek + pick z Miami) który zaważył nad tym ze oddałem Rondo 2.0 na RC

2 minuty temu, julekstep napisał:

bo masz Paula i Murraya?

u Ciebie wszechstronny Portis (który może grać na pozycjach 2-4) ma dużo większą wartość...a jeszcze dostałeś pick, który może być bardzo dobry.

no mam, ale za rok się kończy umowa Paula który będzie na pewno wolał jakiś zajebisty hajs którego mu przecież nie dam xd w kontekście przyszłego sezonu wiadomo ze Portis lepszy dla mnie, ale longterm Elfrid zapowiada się lepiej niż A.Walker 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

ja mam Elfrida wyżej, starczy wspomnieć ze było blisko bym dostał za niego w tym roku pick jednego z tankerow (gdyby był poza top2) - no i generalnie za Paytona była masa fajnych ofert od większości ligi, zdecydowałem się na Portisa, bo w haremie brakowało mi kobiety jakiejś, i to był argument (Portis- wychowanek + pick z Miami) który zaważył nad tym ze oddałem Rondo 2.0 na RC

XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

No nie :)

Bobby robi 8/8 przy średniej obronie, Payton robi 18/4/9.5 przy świetnej obronie.

Bobby ma więcej potencjału i dłuższy rookie kontrakt :)

i dalej -> gdybyś dał ten pick np top-10 protected to by był fair deal

 

a tak zostałeś wydyamny dając qcinowi na tacy gracza jakiego potrzebuje + załatwiając mu kolejnych niewolników (gdzie czasem można odnieść wrażenie jest to dla niego faktyczne clue gry xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Bobby ma więcej potencjału i dłuższy rookie kontrakt :)

i dalej -> gdybyś dał ten pick np top-10 protected to by był fair deal

 

a tak zostałeś wydyamny dając qcinowi na tacy gracza jakiego potrzebuję + załatwiając mu kolejnych niewolników (gdzie czasem można odnieść wrażenie jest to dla niego faktyczne clue gry xD)

Ale co mnie obchodzi, czego Qcin potrzebuje. Interesuje mnie realna wartosc, a tę Elfrid ma większą. Bobby fajny Ovr, ale Walker też taki miał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Ale co mnie obchodzi, czego Qcin potrzebuje. Interesuje mnie realna wartosc, a tę Elfrid ma większą. Bobby fajny Ovr, ale Walker też taki miał. 

ale nie oddałeś mu 1-1 Portisa za Paytona, tylko dorzuciłeś pick który może być luźno loteryjny (szczególnie że sam chwile wcześniej podrzuciłeś Heat zgniłe serbskie jajo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ale nie oddałeś mu 1-1 Portisa za Paytona, tylko dorzuciłeś pick który może być luźno loteryjny (szczególnie że sam chwile wcześniej podrzuciłeś Heat zgniłe serbskie jajo)

wszystkie picki które dostaje są loteryjnymi przecież xd akurat draftu 44 za bardzo nie cenie, wiec jak ktoś będzie chciał wymienić na 42 to sluze pomocą xd (tylko zastrzega w top6) i mogę wymienić na praktycznie każdy w 42’ xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ale nie oddałeś mu 1-1 Portisa za Paytona, tylko dorzuciłeś pick który może być luźno loteryjny (szczególnie że sam chwile wcześniej podrzuciłeś Heat zgniłe serbskie jajo)

Jak można o Joku pisać, że jest zgniłym jajkiem, jak jest lepsza, grubszą i wyższa wersja Portisa?

Elfrid jest fajnie wyprofilowany jako PG + robiąc z niego czołg dodałeś mu wartości i poprawiłeś jakość jego gry. Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Jak można o Joku pisać, że jest zgniłym jajkiem, jak jest lepsza, grubszą i wyższa wersja Portisa?

ponieważ jest dużo większa szansa że to Jok zostanie przepłacony (albo poprzez QO albo potem normalnie 'na rynku') :)

i koniec końców Heat będą płacić 2x więcej za 5% większy impact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Nigdy tak nie czekałem na coś jak na najbliższe campy 

NAJPIERW LOTERIA.

Ale to ze największy ultras Heat którzy robią 2:0 z Celtami czeka bardziej na campy niż najbliższy mecz to wiele mówi! 

Nie ma Hawks w PO, nie ma emocji! (i nie ma EchaSimbasketu!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.