Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

i czemu tak późno :( jakby nie można było tego zrobić przed sezonem :( 

Nie masz co narzekać. 

Topka draftu słabsza niż przed rokiem, ale draft dużo dłuższy, więc z takim 12-13 pickiem będzie szansa wyjąć wartościowego prospekta. 

Oczywiście walka o Playoffs wciąż trwa, ale terminarz mam ciężki, a to nie koniec rebuildingu. Jeszcze dziś wleci kolejny deal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Pytasz o tego Ty Lawsona, którego nazywałeś najlepszym graczem pod względem impact/money w lidze? :)

I sprzedany za drugie rundy bez zapowiedzi?

Gdybym nie wiedział, że @MarcusCamby nigdy nie tankuje i brzydzi się tym, to bym pomyślał , że to ordynarny tank, ale w takim razie to z pewnością atak na PO a ja po prostu zupełnie nie znam się na simce co zresztą pozycja w lidze potwierdza 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

I sprzedany za drugie rundy bez zapowiedzi?

Gdybym nie wiedział, że @MarcusCamby nigdy nie tankuje i brzydzi się tym, to bym pomyślał , że to ordynarny tank, ale w takim razie to z pewnością atak na PO a ja po prostu zupełnie nie znam się na simce co zresztą pozycja w lidze potwierdza 😀

Jak bez zapowiedzi?

Ile on na blocku leżał?

A sprzedaż go była bardziej uwłaczają dla mnie niż taniego domokrążcy z garnkami!

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, julekstep napisał:

@MarcusCamby czemu wzmacniasz mojego niewolnika? :( 

Tylko czy to pomoże Sonics!? W tym sezonie walka o miejsca 7-8 jest spora. Mamy GSW i Wolves które się nie poddaje mimo prywatnej krucjaty komiszy 😉😅 do tego Mavs i Suns które tracą 1L do #8 i dalej ze strata 2L Spurs i właśnie Sonics.

Ciekawe jest to że Mavs, Suns, Spurs i Sonics nie posiadają swoich pickow 😁😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LAF napisał:

San Antonio Spurs - Portland Trailblazers

San Antonio Spurs in: Ben Simmons

San Antonio Spurs out: Dennis Schroder

Portland Trailblazers  out: Ben Simmons

Portland Trailblazers  in: Dennis Schroder

 

@Pablo81

@LAF to jest okropnie slaby trade - Ben Simmons moze i jest gorszy na ten moment, ale ma duuuuuzo wiekszy potencjal i przede wszystkim value

plus wydaje mi sie, ze nie wiesz o tym, ze nie ma u nas matchowania RFA - czyli normalnie na FA bedziesz musial licytowac Dennisa i jest duza szansa ze w nastepnym sezonie w ogole nie bedzie u Ciebie gral 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, eMeS napisał:

@LAF to jest okropnie slaby trade - Ben Simmons moze i jest gorszy na ten moment, ale ma duuuuuzo wiekszy potencjal i przede wszystkim value

plus wydaje mi sie, ze nie wiesz o tym, ze nie ma u nas matchowania RFA - czyli normalnie na FA bedziesz musial licytowac Dennisa i jest duza szansa ze w nastepnym sezonie w ogole nie bedzie u Ciebie gral 

jest pending, więc trzeba to przebijać bo faktycznie oferta Spurs jest żenująca :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LAF napisał:

Nie wiedziałem, że nie ma RFA. Skoro Max ma TO to myślałem, że rookie scale są tak samo traktowane jak w realu czyli jest RFA

Podziękowania dla @Pablo81 , który zgodził się wycofać trade

Pablo to nie Julek by golić debiutantów xd 

No ale deal faktycznie mega c***owy :D 

Simka nie ma CBA xd to co przepuszcza gra (a mało czego nie przepuszcza) i nie jest zakazane w regulaminie (a niestety przybyło już trochę zakazów od czasow gdy komisarze simowali metoda save & load ) jest dopuszczalne.

Ale nie masz tutaj żadnych TO, RFA itd. 

Masz QO (możesz dać graczowi po 3, a przed 4 rokiem RC) a tak to rookasi nie maja żadnych praw w grze, wiec ze Schroederem jest tak ze po sezonie trafia na FA i się licytujesz o niego jak o każdego innego gracza, a jedyna Twoja przewaga to to, ze masz PB do niego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.