Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Luz. Nie ma przekonania to cofamy. Jestem ciekaw, jakie oferty podczas pendingu dostałby GM Blazers za Bena. Pewnie jak zawsze żadne - w historii się nie zdarzyło przebicie chyba. Super asset na papierze (20 Jumpshot i 5 3P), w realu nikt by nic nie dal. Aha, i Blazers kosztem 5.5 mln birdow mogliby mu dać BIRDOWEGO maxa, dajac wczesniej kontrakty z cap space, a dopiero potem Schroedeowi z BR. Dennis to jeden z lepszych CP3-like PG w lidze. I proponuje wrócić do tematu za 4 sezony i ocenic tę decyzję. Ja robiłem te wymianę pod odmłodzenie składu i inny deal po PG, który miał temu służyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Luz. Nie ma przekonania to cofamy. Jestem ciekaw, jakie oferty podczas pendingu dostałby GM Blazers za Bena. Pewnie jak zawsze żadne - w historii się nie zdarzyło przebicie chyba. Super asset na papierze (20 Jumpshot i 5 3P), w realu nikt by nic nie dal. Aha, i Blazers kosztem 5.5 mln birdow mogliby mu dać BIRDOWEGO maxa, dajac wczesniej kontrakty z cap space, a dopiero potem Schroedeowi z BR. Dennis to jeden z lepszych CP3-like PG w lidze. I proponuje wrócić do tematu za 4 sezony i ocenic tę decyzję. Ja robiłem te wymianę pod odmłodzenie składu i inny deal po PG, który miał temu służyć. 

ja już swoją ofertę pisałem, ale zobaczyłem że trejd wycofany w  międzyczasie :P 

 

a Schroeder jest meh -> solidny starter to jego sufit, z ryzykiem że trzeba by go było przepłacić a wcale by tego sufitu nie zrobił

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Masz QO (możesz dać graczowi po 3, a przed 4 rokiem RC)

A co daje tutaj te QO ? W realu sprawia , że zawodnik jest RFA i jak nie podpisze gdzieś to za te QO zostanie więc zabezpiecza i zespół i zawodnika. 

Jak nie ma RFA to co daje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

ja już swoją ofertę pisałem, ale zobaczyłem że trejd wycofany w  międzyczasie :P 

 

a Schroeder jest meh -> solidny starter to jego sufit, z ryzykiem że trzeba by go było przepłacić a wcale by tego sufitu nie zrobił

A co jest meh u niego?

18 minut temu, julekstep napisał:

ja już swoją ofertę pisałem, ale zobaczyłem że trejd wycofany w  międzyczasie :P 

Jak c*** :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ale już pierdolisz, bez urazy :)

PerD 82.

wg twojego eksperckiego rankingu jest topowym młodym PG.

bo jak wiadomo obrona u każdego sprowadza się do jednego statu xD

już nie mówiąc o tym że 82 perD to żadna mega rewelacja

poza tym ma średnie przechwyty (bardzo ważne u PG)

nie ma totalnie bloku (niezbyt ważne u PG, ale lepiej mieć niż nie mieć)

 

no i ten topowy młody ma 64 potencjału

faktycznie top prospekt! xDDD

topowym młodym PG to jest Tyus Jones albo VanVleet

kurde nawet mem Elfirid jest lepszym młodym PG niż Schroder (bo ma więcej potencjału)

 

rozumiem że w Spurs jest padaka i musisz jakoś promować swój trefny towar...ale odrobinę godność w tej cyganerce zachowaj pls!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

bo jak wiadomo obrona u każdego sprowadza się do jednego statu xD

już nie mówiąc o tym że 82 perD to żadna mega rewelacja

poza tym ma średnie przechwyty (bardzo ważne u PG)

nie ma totalnie bloku (niezbyt ważne u PG, ale lepiej mieć niż nie mieć)

 

no i ten topowy młody ma 64 potencjału

faktycznie top prospekt! xDDD

topowym młodym PG to jest Tyus Jones albo VanVleet

kurde nawet mem Elfirid jest lepszym młodym PG niż Schroder (bo ma więcej potencjału)

 

rozumiem że w Spurs jest padaka i musisz jakoś promować swój trefny towar...ale odrobinę godność w tej cyganerce zachowaj pls!

No Lawson fajny, Schroeder nie :)

Wszystko jasne :)

W Magic Eldorado. Ciekawe kogo byś dał za Bena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2023 o 11:20, LAF napisał:

Nie wiedziałem, że nie ma RFA. Skoro Max ma TO to myślałem, że rookie scale są tak samo traktowane jak w realu czyli jest RFA

Podziękowania dla @Pablo81 , który zgodził się wycofać trade

Ale może teraz zrozumiesz mój wpis ze bez sensu zaczynać grę od wymian jak nie opanowałeś reguł i nie znasz wartości w danej wymianie? Czy nie jest logiczne ze nieznajomość reguł każdy będzie chciał wykorzystać wiec patrząc z twojej perspektywy istnieje domniemanie ze brak wymiany bardziej ciebie wzmacnia niż przeprowadzenie wymiany bez zrozumienia? 
W każdej grze zawsze to samo. Wchodzi gorąca głowa do gry i pierwsze co robi to rewolucyjnie zmienia skład dla „funu” lub dla pozbierania graczy których się lubi. 

Nie rozumiejąc wartości kontraktów lub reguł. 

Dlaczego organizatorzy godzą się na takie szybkie wymiany nie wiem. To wypacza rozgrywkę. 

Nawet te pendingi to takie sobie rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.