Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ignazz napisał:

Ale może teraz zrozumiesz mój wpis ze bez sensu zaczynać grę od wymian jak nie opanowałeś reguł i nie znasz wartości w danej wymianie? Czy nie jest logiczne ze nieznajomość reguł każdy będzie chciał wykorzystać wiec patrząc z twojej perspektywy istnieje domniemanie ze brak wymiany bardziej ciebie wzmacnia niż przeprowadzenie wymiany bez zrozumienia? 
W każdej grze zawsze to samo. Wchodzi gorąca głowa do gry i pierwsze co robi to rewolucyjnie zmienia skład dla „funu” lub dla pozbierania graczy których się lubi. 

Nie rozumiejąc wartości kontraktów lub reguł. 

Dlaczego organizatorzy godzą się na takie szybkie wymiany nie wiem. To wypacza rozgrywkę. 

Nawet te pendingi to takie sobie rozwiązanie. 

w sumie troche racja, choc w tym wypadku to akurat ptb wyszlo by ok, simmons jak w realu rols będzie, schroeder spoko pg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Redemption" transfer dla Amare.

Albo wygra mistrzostwo albo będzie uosabiany jako człowiek, który przegrał dla Krzemo kolejny tytuł. Taki przypadek już był w Boston Celtics, gdy Krzemo po przejęciu teamu po Januarym sprowadził Amare, ale w pamiętnej serii polegli 3-4 z Hornets w drugiej rundzie Playoffs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

"Redemption" transfer dla Amare.

Albo wygra mistrzostwo albo będzie uosabiany jako człowiek, który przegrał dla Krzemo kolejny tytuł. Taki przypadek już był w Boston Celtics, gdy Krzemo po przejęciu teamu po Januarym sprowadził Amare, ale w pamiętnej serii polegli 3-4 z Hornets w drugiej rundzie Playoffs :)

W teorii dokładają kolej a cegiełkę aby być b2b ekipa a jak wyjdzie to zobaczymy 😉

1 minutę temu, SzuLcU napisał:

LAC IN: Montrezl Harrell, Alex Len, Kyle Lowry  1 round 45 indi 
LAC Out: Tristan Thompson Nikola Jokic 

Indi Out: Montrezl Harrell, Alex Len, Kyle Lowry  1 round 45 indi 
Indi In: Tristan Thompson Nikola Jokic 

@elwariato

@julekstep Jokic trafił w obieg 😉😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wariat się przy Tobie ładnie wyrobił.

Ostatnio skubie konkurencje, aż miło.

mmm jak ja to lubię.
Jak odwałem Matrixa za jakiegoś leśnego dziada i 2 picki to też czytałem, że dałem się w c***a zrobić. A jak się później okazało to chyba jednak nie koniecznie  

Teraz, profésora napisał:

W tym tradzie chyba kasa sie nie zgadza;)

Tak jak pisałem na pw według ostatniego sejva co jest na stronie wymiana przechodzi bez problemu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzuLcU napisał:

mmm jak ja to lubię.
Jak odwałem Matrixa za jakiegoś leśnego dziada i 2 picki to też czytałem, że dałem się w c***a zrobić. A jak się później okazało to chyba jednak nie koniecznie  

Tak jak pisałem na pw według ostatniego sejva co jest na stronie wymiana przechodzi bez problemu.  

Przechodzi. O wlos, ale przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzuLcU napisał:

mmm jak ja to lubię.
Jak odwałem Matrixa za jakiegoś leśnego dziada i 2 picki to też czytałem, że dałem się w c***a zrobić. A jak się później okazało to chyba jednak nie koniecznie  

Nie wiem, gdzie porównanie starego Mariona do młodego Jokica ma sens. To zawsze inna waga dealu, gdy inwestujesz w gracza na teraz do inwestycji na przyszłość, która ma często dłuższą wartość zwrotu.

Ja rozumiem motywacje finansowe Clippers i czym podyktowane jest oddanie Jokica, ale Pacers tu korzystają tu z okazji i biorą go półdarmo.

To tylko moja skromna ocena dealu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.