Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Alonzo napisał:

New York Knicks - Seattle SuperSonics

NYK out: Andris Biedrins, Alex Caruso, Dragan Bender, Kevin Seraphin, #14

NYN in: Kendrick Perkins

SEA out: Kendrick Perkins

SEA in:  Andris Biedrins, Alex Caruso, Dragan Bender, Kevin Seraphin, #14

@Koelner

ten deal nie przechodzi

@Alonzo @Koelner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

skoro deal już przeszedł to...pytanie

@Koelner na c*** ci to było? xD

Perkins jest tylko ciut lepszy od Biedrinsa, ale jest starszy i nie ma takiego fajnego kontraktu...czyli na oko trade value obu jest identyczne...a tu poszła jeszcze dopłata

nie czaję :P 

Też mnie to dziwi bardzo. Biedrins spoko kołek na fajnym friendly contract, a tu inwestycja w Perkinsa.

Upgrade chyba nie wart ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

skoro deal już przeszedł to...pytanie

@Koelner na c*** ci to było? xD

Perkins jest tylko ciut lepszy od Biedrinsa, ale jest starszy i nie ma takiego fajnego kontraktu...czyli na oko trade value obu jest identyczne...a tu poszła jeszcze dopłata

nie czaję :P 

 

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Też mnie to dziwi bardzo. Biedrins spoko kołek na fajnym friendly contract, a tu inwestycja w Perkinsa.

Upgrade chyba nie wart ceny. 

Detale na najwyższym poziomie playoffs decydują, a Perk ze swoim PostD jednak robi różnicę. 

W moim przypadku soft przebudowa wokół mojego core była potrzebna, bo jednak bardzo wąska rotacja ograniczała moje możliwości. Do tego pomimo bardzo zdrowego poprzedniego sezonu (najzdrowszego jaki zagrali moi gracze odkąd dołączyłem do simki) i tak to był najfatalniejszy sezon jaki miałem. Kontuzja dowolnego gracza rotacji zostawiała mnie z max 7 grywalnymi graczami.

Biedrins ma słabe PostD i nieco słabszą zbiórkę od Perka, ale mam go pod kontraktem jeszcze przez 3 sezony i obaczymy, jak sobie poradzi z Brookiem w duecie pod koszem. Do tego zależało mi na jakimś młodym talencie, bo jednak Goran ma już 31 lat, a Flynn nie sprawdził się w poprzednim sezonie jako startujący pg. Dennis Smith Jr. ma fatalne 3P ale pozostałe skille bardzo obiecujące i licze na to, że z czasem przejmie rolę podstawowego pg od Dragicia, jak ten po wypełnieniu kontraktu przejdzie na emeryturę. Do rotacji będzie miał też szansę się przebić Caruso, który też powinien być fajnym rolesem.

Wg mnie to równy deal- Koelner się wzmacnia na teraz, ja lekko osłabiam, ale dość  płynnie przebudowuję i chociaż mam szanse ogrywać Smitha i Caruso i obaczyć, czy będę mógł im kiedyś powierzyć większą rolę. Bender i Seraphin to raczej gracze na koniec ławki. Natomiast Knicks mogą jeszcze wzmocnić się na FA wykorzystując wolne miejsce w rosterze po nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elwariato hahah ten jak dojada resztki z PAŃSKIEGO STOŁU

 

no  z tymi 5cioma pickami z bottom10 drarftu to na pewno ten wschód zwojujesz!

JA SIĘ BOJĘ!

(w sumie to nawet nie masz tyle miejsca w rosterze żeby wszystkich pomieścić xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

@elwariato hahah ten jak dojada resztki z PAŃSKIEGO STOŁU

 

no  z tymi 5cioma pickami z bottom10 drarftu to na pewno ten wschód zwojujesz!

JA SIĘ BOJĘ!

(w sumie to nawet nie masz tyle miejsca w rosterze żeby wszystkich pomieścić xD)

ehe bo tu o picki chodzi, w kwesti wojowania, ale co tanker z tego zrozumie😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.