Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj obejrzałem sobie 3 kwarty MIA-CLE w canal +:) Michałowicz jak zawsze w formie,Kijanowskiemu współczuję bo musi się czuć jak szmata w momentach gdy ten pseudoekspert przerywa mu po wypowiedzeniu 2 słów,tak długo ciągnąc swoje dyrdymały aż ten biedak odpuszcza dalsze próby,mam nadzieję że chociaż za dyżur w święta zapłacili mu podwójnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a teraz wyobraźcie sobie duet Łopaciński & Dydek.. Mother of god, ja bym chyba wtedy wolał sobie strzelić w łeb, niż słuchać tych znawców. 

No i wykrakałem.. najgorszy koszmar stał się rzeczywistością, wczoraj ten duet komentował mecz Wizards@NYK. Obejrzałem pół kwarty i przeniosłem się na streama, tacy ludzie nie powinni w ogóle komentować meczów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy komentarz w meczu CLE-DET to jakaś masakra :) Łopaciński czy jak on się tam zwie myli Haywooda z Lebronem,Jerebko w poprzednim meczu rzekomo pobił rekord kariery,miał 200 asyst :D i jeszcze kilka kwiatków by się znalazło,a to dopiero pierwsza połowa,nic tylko słuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Łopaciński to dramat, gość prawie za każdym razem myli nazwiska zawodników i jeszcze w dodatku ma jakieś niekontrolowane napady podniecenia. Lebron próbuje wjechać pod kosz, albo Monroe gra tyłem do kosza, a on nagle zaczyna podnosić głos i można powiedzieć, że drze się do mikrofonu. 

 

Dawać Wojtka, bo ten gość to jest masakra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zatrudnił Łopacińskiego? Gość dostał chyba (a raczej na pewno) robotę po znajomości. Przed każdym meczem szykuje sobie mnóstwo debilnych ciekawostek (w stylu, że Meeks niedługo będzie miał 300 przechwytów - kogo to obchodzi?) i myśli, że dzięki temu wyjdzie na profesjonalnego gościa, który ma wiedzę. Jak ktoś ogląda NBA tylko w niedziele, to może odnieść takie wrażenie, posłucha sobie Łopacińskiego i pomyśli, że ten gość ma na prawdę wiedzę. A on nie rozumie podstawowych zasad i ciągle myli zawodników (kuźwa jak można pomylić Haywooda z LeBronem? przecież on nie ogląda meczu na streamie z beznadziejną jakością, tylko ogląda mecz w HD). 

FIRE ŁOPACIŃSKI 

FIRE ŁOPACIŃSKI

FIRE ŁOPACIŃSKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie przeglądam ten profil na fb https://www.facebook.com/pages/Wojciech-Micha%C5%82owicz-Co-Z%C5%82otou%C5%9Bci/148584675348651?fref=nf i ten Łopaciński spokojnie był by tu na forum w pierwszej piątce all time łapu-capu team.

 

MŁ: „Bardzo dobry ten bilans +/-,czyli DEANDRE Drummond na +25, Brandon Jennings na +23 (…). No to pokrótce mówiąc, odchodząc od ALGORYTMU, KTÓRYM TO SIĘ PRZELICZA, po prostu kiedy Brandon Jennings JEST NA PARKIECIE DRUŻYNA ZDOBYWA 23 PUNKTY”

 

„Dwóch zawodników w okularach mamy dzisiaj na parkiecie – Otto Porter i Amar'e Stoudemire. Co ciekawe, tej TRADYCJI jakby już przestają HOŁDOWAĆ troszeczkę, przestają przymykać oko na te TRADYCJĘ NIEPISANĄ NBA włodarze ligi – chcą zakazać gry w okularach. Zaczynają pojawiać się głosy, że jest to zbyt niebezpieczne, no ale jest to z drugiej strony KLIMAT”.

 

Łopaciński nie zna się i pierdoli od rzeczy, u Michałowicza przynajmniej możesz się pośmiać dobrze z tego jego wymyślenia doktórów, profesorów humoriscausa, potrójnych ribbentropów czy innych skjup i kerl muwów. W sumie najgorsze jest to że koledzy z c+ piszą o MŁ tak:

 

https://twitter.com/zzyzynski/status/549318306587742208

 

Na weekendowe wieczory przy piwku to ujdzie, ale o 2 w nocy na trzeźwo nie da się słuchać

Edytowane przez t3jlor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelek to pozytywny gość, złego słowa na nikogo nie powie. Jest sympatyczny, ale sam też średnio ogarnia komentowanie, a nawet w studio tak sobie się prezentuje. 

 

Facet został skrzywdzony przez los rodziców w momencie nadawania imienia i w ogóle szacun dla niego, że się po tym pozbierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radke jest spoko i chyba najbardziej ogarnia. Dobry jest też Tomasz Dryła, ale on rzadko występuje w roli komentatora, co mnie dziwi, bo jak na razie bardzo dobrze sobie radził. Dajcie duet Dryła&Radke i będe oglądał mecze na C+ do samego końca (bo zazwyczaj nie wytrzymuje z tymi komentatorami i wyłączam w połowie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet został skrzywdzony przez los rodziców w momencie nadawania imienia i w ogóle szacun dla niego, że się po tym pozbierał.

Swojego syna nazwał... Żywisław. 

 

Żeby było jeszcze śmieszniej, urodzonego w szpitalu św. Zofii w Warszawie, róg Żytniej i Żelaznej.

 

Kosmos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.