Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo jak każdy wysłałbym PW i tak samo Borys odczytałby to jak każdą inną wiadomość. A nie siedzę w temacie przenoszenia i wydzielania poszczególnych lig na tyle, żeby brać na siebie te zmiany. Skończyłoby się i tak na tym, że pisałbym raz z Borysem, a raz z Tobą, żeby wyjaśniać wątpliwości. 

 

Dlatego powinien się tym zająć ktoś, kto siedzi w tym i wie, jak dokładnie ma to wyglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak każdy wysłałbym PW i tak samo Borys odczytałby to jak każdą inną wiadomość. A nie siedzę w temacie przenoszenia i wydzielania poszczególnych lig na tyle, żeby brać na siebie te zmiany. Skończyłoby się i tak na tym, że pisałbym raz z Borysem, a raz z Tobą, żeby wyjaśniać wątpliwości. 

 

Dlatego powinien się tym zająć ktoś, kto siedzi w tym i wie, jak dokładnie ma to wyglądać.

Tzn nie miales z nim wczesniej rozmow o roznych technicznych sprawach na forum? Bo NIKT nie siedzi w temacie przenosin [skoro to poki co tylko pomysl], wiec jesli to ma byc kryterium to marne mamy szanse ;-)

 

Zreszta o co mialbys pytac? W jednym dziale jest kilkanascie lig, w tym dwie [z 40 GMami], ktore maja zupelnie inne zasady, wiec warto by je przeniesc na wlasne podworko zeby sie to nie mieszalo. I to chyba cale wyjasnienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni młodzi są i im nie jest wszystko jedno ;-)

Napisal ten co klepnal kilkanascie postow odnosnie wiszacej ankiety ;-)

 

Nie wiem, kim jest Borys, ale przedstawcie mu propozycję z konkretami, to się ją może uda zrealizować. Bo faktycznie bajzel z tematami jest okrutny. Nowy użytkownik nie ma szans się tu połapać. Stąd może tak mało nowych zgłoszeń do drzewka.

Borys jest adminem/wlascicielem forum... http://www.e-nba.pl/user/3-borys/

Takze nie krepuj sie zlozyc taka konkretna propozycje ;-)

 

A nowych zgloszen malo bo nie bylo zadnych ogloszen...

mnie w ogole dziwi, ze ktos sie zapisal bo to oznacza, ze sledzil lub czekal rok ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys jest spoko gość. Niedługo się z nim spotkam. Siedzimy przy kompie i zrobimy tak jak chcecie.

To byloby super takze w razie czego skieruj go na te kilka postow ;-)

 

BTW, wyslalem PMem przypomnienia do 25 GMow, ktorzy wstrzymuja losowanie skladow, wiec spojrzcie na pierwszego posta z watku potwierdzen i jak macie kontakt do kogos z tej listy to ich obudzcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zaśmiecać forum nowym tematem, a mam krótkie ogłoszenie:

 

Na forum sznurowadlo.pl prowadzimy rozgrywki w formacie H2H z draftem aukcyjnym, więc jeśli są tutaj jacyś chętni, by dodatkowo spróbować sił w "innej dyscyplinie", to zapraszamy, bo jest jeszcze trochę wolnych miejsc. W tym sezonie pierwszy raz powinno nam się udać stworzyć 2 ligi na drugim poziomie rozgrywek, a nawet tam poziom będzie wysoki.

 

Chętnych odsyłam tutaj: http://sznurowadlo.pl/viewtopic.php?f=22&t=264&st=0&sk=t&sd=a

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że twoje próby chciały pozostawić dział roto w niezmienionej formie?

Przecież już od pewnego czasu pojawiały się głosy żeby dodać dodatkowy dział aby uporządkować roto keepera i dynasty ;)

Zwłaszcza że niedługo powstanie dużo lig sezonowych roto i całkiem zasypie ten dział :smile:

 

Cieszę się że mój wątek doprowadził do działania w celu uporządkowania tego naszego ulubionego działu ;)

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.