Skocz do zawartości

Suns załatwili LAL wyjazd na ryby


Van

Jak zakończy się rywalizacja Suns-Lakers?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak zakończy się rywalizacja Suns-Lakers?



Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się- kluczem do zwycietwa bedzie obrona. W meczach, które wygralismy rzucalismy 99pkt., podczas gdy w ostatnim spotkaniu mimo 105 pkt. (przed dogrywką) nie potrafiliśmy sobie poradzić

PS: O której godzinie czasu polskiego rozpoczyna się mecz? Bo TNT chyba jest dostępne w TV ANts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KB81: Bo TNT chyba jest dostępne w TV ANts

 

Nie chyba, ale napewno :)

 

 

KB81:O której godzinie czasu polskiego rozpoczyna się mecz?

 

O ile dobrze pamietam to o 1.3o

 

 

[ediy]

 

badboys2: jmy. ty bardzo lubisz pisac. daj troche innym sie wykazac na tym forum

Nom lubię, a szczególnie w tej rywalizacji. Wykazać:?:Nie wiem co przez to rozumiesz, ale jak ktos chciałby się wykazac to by się wykazał. Hm, tak mi się przynajmniej wydaje.... :roll: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faq. czlowiek wyjezdza na dluuugi weekend wraca po kilku dniach i zamiast lakers w 2 rundzie mamy g7:P wow. jeszcze nie wszystko stracone. wygralismy juz w phx w g2 wiec nie widze problemu zebysmy znow wygrali.

wszysko jest w glowach i nogach. nie dac sie rozpedzic suns. reszta przyjdzie sama...

wszystko zostalo juz napisane. wiec pozostaje tylko czekac na mecz.

 

jmy. ty bardzo lubisz pisac. daj troche innym sie wykazac na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz bedzie o 23:30 czasu polskiego, gdyz 1:30 zasu wschodnioamerykanskiego to wlasnie ta godzina.

 

 

 

P.S Ech to sorry ale na oficjalnej stronie L.A pisalo 5:30 czyli 23:30 ale to chyba bylo wg. zachodniego czasu. Sorry za wprowadzenie w blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie po meczu numer 3 chciałoby sie napisac I belevie. ale to jest naprawde prostsze

LAkers muszą znowu grac konswekwentnie i nudnie przez srodek

muszą zatrzymać Nasha, obrona nie powinna pozwalać na takie łatwe trójki,

no i kurde ile mozna mieć fauli ofensywnych?? no ile? to przez to tak dużo strat mieliśmy. ech no fajnie by było jakby sie udało ale G7 to prawie jak rzut karny w piłce nożnej.

teraz jesli LAkers wygraja powiem że PHIl desserve it all

i cały wieczór będe mial opis na gg "only the God can help in PHX"

So i Pray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Van - zatrzymujemy ich poniżej 100 pkt i jest W, więc kluczem pozostaje obrona.Niepokojące jest to że w ostatnich dwóch meczach to Suns narzucili nam swój styl gry, a my na dodatek graliśmy slabo w obronie

Po pierwszej kwarcie straciłem nadzieje w zwycięstwo. Gracze Phoenix chyba nie dadzą sobie odebrać znacznego prowadzenia No cóż będzie 3-4 dla Phoenix

Ja bym był jeszce spokojny z takimi komentarzami. Ale rzeczywiście jak się traci 32 pkt w pierszej kwarcie :) Albo statystyka ulegnie zmianie, a co za tym idzie PHX sie przytka i nie zdobędzie 1oo pts; albo i nie...

 

PS. Barbosa :?: Damn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być tak że w meczu nr.7 cała drużyna wygląda jakby zeszło z niej powietrze.Planu gry starczyło mniej więcej na niecałą kwarte, a teraz mamy znajomy widok - podaj do Kobe'go i patrz co się stanie.Tylko że to do niczego nie prowadzi.Phoenix Suns to nie Toronto Raptors.Bryant robi co może i po raz kolejny trzyma nas jako tako w meczu ale chyba wszyscy, włącznie z nim wiedzą że tak się meczy nie wygra.Obrona była chwilami tak dziurawa że wyglądaliśmy jak Washington Wizards :roll: .Zobaczymy czy uda się coś zmienić po przerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skutecznosc lal jest poprostu fatalna... narazie niw wygladają jak ruzyna, ciagnie ich tylko gra kobego który trafia prawie wszystko, ale to mało ciagle mało... kawame dzisaij fatalnie, lamar po tej scence z barbosą nie istnieje i ogolnie dzisiaj jest cieniem tego zawodnika z poprzednich meczy... zbiorka lezy, suns graja swoje... czasami proboją zwalniac gre ale niestety czasami...hmm narazie scenariusz jak w gm 6:/ jesli reszta druzyny nie poprawi skutecznosci.. szczeoglnie z tych prostych pozycji to niestety... lal go home:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku zmienny jestes. Nedawno mielismy przegrac :?:

Teraz juz sie zgodze. Trzy elementy ktore zadecydowaly o przegranej, wlasciwie 2.

 

1.Obrona

2.Stres- a ze stresu slaba skutecznosc

 

Ech szkoda , fajna siara. 3-1 i nagle 4-3. Szkoda i fes zaluje ale co zrobisz:/

 

 

P.S Na pewno nast. sezon bedzie bdb w wykonaniu LAL ale ja nie wytrzymie:/ Znowu czekac tak dlugo. Chcialem aby LAL byli w 2nd rundzie aby, to by mnie zadowolilo ale az sie plakac chce:[ Nie chce mi sie znowu tyle czekac.

 

Acha no sytuacja ta przypomina Rockets z poprzednich PO. Tez bylo 3-3 i mecz numer 7 a tam zostali zdeklasowani przez Mavs. Tu jest to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał zbyt wiele, zeby nie doprowadzić Was kibice LAL do szewskiej pasji... Przewaga sięgnęła 25 pkt. Owacja na stojąco. Po meczu. Jeszcze nie słyszałem, zeby ktos 20 przegrał czwartą kwarte. To był dobry sezon i dobra walka w play-offs. Teraz już mozecie sobie spokojnie odpocząć, wakacje sie rozpoczęły. 8)

 

 

PS. 6o % skuteczność :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem sie tej porazki, wiec ogladam ten mecz bez zadnych emocji. Raz zapalila sie we mnie mala iskierka nadzieji, kiedy zmnijeszylismy straty do 10 punktow, ale Suns ja blyskawicznie przygasili. Liczylem na zdecydowanie wiecej walki, a tymczasem mamy gre do jednego kosza. Lakers graja bez wiary w siebie, wygladaja nie jak na poczatku sezonu, tylko jakby ktos ich zlapal na ulicy i kazal im grac pierwszy raz ze soba. Nie stawialem na awans Lakers, wiec porazka w serii nie jest dla mnie zaskoczeniem, ale pozostaje niesmak ze prowadzac 3-1 nie zdolalismy postawic kropki nad 'i'. Suns byli po prostu lepsi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.