Skocz do zawartości

Wolni agenci roku 2013 - szybki przelgąd szeregów


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

.

Tymczasem Bobcats nie sa specjalnie lubieni w Charlotte juz za nazwe a co dopiero za gre.

Nie wiem jak stoi sprawa przywrocenia nazwy Hornets, ale jakiz bylby to piekny ruch gdyby Jordan przywrocil stara nazwe ktora sie Charlotte nalezy i do tego dal PO??

ZAloze sie ze popularnosc zespolu wzrosla by ogromni

Od sezonu 2014/15 nazwa Hornets będzie przywrócona. Mam nadzieję, że stare logo i kolorystyka hali/strojów również.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co im skoro jest Klay i Barnes? Nie lepiej ich ogrywać tym bardziej, że mają zadatki na bycie dobrymi zawodnikami. Blast w postaci Jeffersona i Biedrinsa ponoć leci do Jazz w drugą stronę nie wiadomo ;]

- Howard w weekend raczej podejmie decyzję, prawdopodbnie będą to Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co im skoro jest Klay i Barnes? Nie lepiej ich ogrywać tym bardziej, że mają zadatki na bycie dobrymi zawodnikami. Blast w postaci Jeffersona i Biedrinsa ponoć leci do Jazz w drugą stronę nie wiadomo ;]

- Howard w weekend raczej podejmie decyzję, prawdopodbnie będą to Rockets.

Chyba że Barnes leci razem z nimi do mormonow bo GM Jazzmanow musiałby chyba byc idiotą by w to wejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co im skoro jest Klay i Barnes? Nie lepiej ich ogrywać tym bardziej, że mają zadatki na bycie dobrymi zawodnikami. Blast w postaci Jeffersona i Biedrinsa ponoć leci do Jazz w drugą stronę nie wiadomo ;]

- Howard w weekend raczej podejmie decyzję, prawdopodbnie będą to Rockets.

Że co ???? A niby czemu Jazz by miało przyjąć na siebie 20 mln dolców - że niby są fundacją charytatywną czy jak? I jeszcze by mieli coś oddać za to

 

Jedyne o czym jest mowa to że Jazz mogą przyjąć na siebie Boguta a jak chcą coś więcej wcisnąć np Jeffersona to np: z Barnesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Golden State Warriors have reached agreement with the Utah Jazz to dump the salaries of Andris Biedrins, Richard Jefferson and Brandon Rush.

 

The combined salaries of Jefferson and Biedrins are just over $24 million.

Via Adrian Wojnarowski/Yahoo! Sports

nie Barnes tylko Rush, który wraca po rocznej przerwie. Świetny deal GSW :)

- Josh McRoberts zostaje w Cats.

- Barnes zostaje w Clippers, 12/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się tu doszukiwać głupich ideologii. Pozbycie się durnych kontraktów Biedrinsa i Jeffersona wzamian za ANDRE IGUODALĘ to kradzież w biały dzień. Zresztą jego kontrakt pachnie jednym z najlepszych w lidze i w razie co można go spokojnie tradeować.

Warriors pomimo pozostałych plotek o jakimś s'n't zrezygnowali też z Dwighta - i dobrze (stwierdzili że nie mają na niego szans i szybko chwycili Iguodalę póki oczy są zwrócone na Howarda)

 

Curry-Iggy-Barnes-Lee-Bogut

scoring punch z ławki Klay

to przeyebanie mocna 6-osobowa rotacja. Wzmocnić się jeszcze jakimś weteranem pod kosz w promocji i Warriors wyrastają na mocnych kandydatów na top4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem fanem Rusha no nie wariato pamiętasz jak rok temu optowałem abyśmy go wyjęli ale gościu wraca po ciężkiej kontuzji i cholera wie jak to będzie wyglądać. Ja wiem że teraz trzeba mieć minimum ale to właściwie oznacza że Jazz rezygnuje z Sapa to jest jakieś NIEWIARYGODNE. JA wiem że Jazz musi mieć dużo wolnej gotówki za rok bo Hayward a zwłaszcza Favors będą potrzebowali dużo kasy ale do jasnej cholery przyjąć na siebie 20 mln niegrającego gówna to niechby chociaż wzięli Klaya na osłodę albo choć Barnesa który gdyby nie pieprzony rzut monetą byłby Jazzowym pickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ANDRE IGUODALĘ to kradzież w biały dzień. Zresztą jego kontrakt pachnie jednym z najlepszych w lidze i w razie co można go spokojnie tradeować.

To o kontrakcie Iggiego? Przecież typ jest w cholerę przepłacony i znów cięzki do pchnęcia. Dopóki będzie dawał to co daje na razie jest ok, ale obawiam się, ze dwa ostatnie lata mogą być niezłym ciężarem dla GSW.

 

 

A Jazz pięknie umoczyli. Jedyny plus jest tego taki, że Biedrins i tak nie będzie zabierał PT Kanterowi/Favorsowi a płacą tyle za backup C Utah nie podisze nikogo więcej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.