Skocz do zawartości

Wolni agenci roku 2013 - szybki przelgąd szeregów


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Gordon poleci do Pacers za Grangera i jakiś pick, zobaczycie. A tam nagle skończą się jego chroniczne problemy ze zdrowiem. Szczerze mówiąc za wiele o Ericu nie wiem, poza tym że większość ma go za przecinaka. Jak u niego z obroną?

ja tylko pamiętam ze jak Gordon gral w Clippers to Clippers z nim na boisku byli zupelnie inną druzyna, mieli bilans na playoffy z nim i totalne dno ligowe bez niego. w sumie dziwie sie ze im Clippers nie zaproponowali np. Bledsoe-DeAndre za Gordona, mogloby przejsc i obie druzyny by zyskaly (oczywiscie przed trejdem Holidaya). tylko ze Gordon rzadko jest zdrowy, gdy jest zdrowy to czolowy SG ligi. przynajmniej ten Gordon z Clippers. w Pacers swietnie moglby sie sprawdzic. z tego co pamiętam to dobrze bronil w team defense, ogolnie taki koleś grający z glowa i skillem. tylko też bylo to dość dawno i nie naoglądalem sie wiele. Pacers na tą chwile nie traktuje zbyt powaznie pomimo sukcesow w tym roku, ale z Gordonem to juz jest contender. to jest koleś ktory jest w stanie zrobic roznice w zespole ktory juz jest silny ale czegos brakuje. jakby Evansa NO podpisali to opcja Granger za Gordona ma wiele sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi AD. Evans mocno przeplacony. jak dla mnie koleś jest beznadziejny. odkąd przeciwnicy wyscoutowali jego brak jumpera, przestal robic swoje monster statsy z rookie season (gdy wygladal jak LeBron 04). mizerne bball IQ, slaby skill, jak dla mnie ktoś taki jest osłabieniem dla druzyny. z ciekawosci wlasnie sprawdzilem i w RAPM byl na 302 miejscu, z ujemnym wynikiem. poza tym po co im kolejny guard gdy maja Holidaya i Gordona? mam nadzieje ze Kings zmatc***ą.

Kings juz wczesniej zapowiadali,ze nie beda matchować Evansa i info to potwierdzają.

The Sacramento Bee is reporting that the Kings will not match the Pelicans four-year, $44 million offer sheet

tak więc bedzie pelikanem chyba,że jeszcze jakiś trade.

 

 

Korver Hawks 24$/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evans ma papiery, jako rookie pokazywal tez swagger, ale ***** po kiego ***** on im przy Holidayu i Vasquezie, ktorzy tez musza klepac, zeby byc efektywnym ?

 

Do Holidaya na obwód trzeba bylo szukac jakiegos plasta, albo shootera w stylu Klaya Thompsona (wiem, wiem ze duzo takich nie ma), albo postawic na Erica Gordona, jakby mial z kim grac to i bardziej by mu sie chialo.

 

Ten ruch podoba mi sie o tyle, ze jak nie wypali, to Peliksy dostarczą nam wysoki pick (na top 5 beda i tak raczej za mocni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon poleci do Pacers za Grangera i jakiś pick, zobaczycie. A tam nagle skończą się jego chroniczne problemy ze zdrowiem. Szczerze mówiąc za wiele o Ericu nie wiem, poza tym że większość ma go za przecinaka. Jak u niego z obroną?

Pacers już płacą maxa Hibbertowi, tak? Za chwile maxa będzie chciał George, a do tego West dostał chyba dość pokaźny kontrakt. Gordon też tani nie będzie, więc o ile Indiana ma zamiar płacić podatek, to możesz mieć rację. Mi się jednak wydaje, że Gordon tam nie pójdzie, bo Indiana nie będzie miała zamiaru wpierdzielić się luxury.

 

Jest plotka, że Pelicans chcą wprowadzać Evansa z ławki w stylu Manu Gino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o tym:

http://www.nba.com/playerfile/jr_smith/

 

graczu?

18 punktów na mecz, i 14 w PO to mało?

 

Gość ma 27 lat, niezłe statystyki, ile ma dostać? 2 miliony? Wcześniej zarabiał coś koło 3 mln.

Monta Ellis tez jest mlody i ma lepsze staty ale to nie znaczy ze jest dobrym graczem...

No i te jego 15 punktow w tych po gowno warte bo rzucal na 33 % skutecznosci. Zreszta, kto ogladal ten widzial ile jest wart JR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monta Ellis tez jest mlody i ma lepsze staty ale to nie znaczy ze jest dobrym graczem...

No i te jego 15 punktow w tych po gowno warte bo rzucal na 33 % skutecznosci. Zreszta, kto ogladal ten widzial ile jest wart JR

Jakby rzucał 25 pktów z skutecznoscią 60%(a ma 40-45% a nie 33) to by chciał zarabiać dużo więcej niż te 6 mln.

 

Widocznie GM wolą doświadczonych zawodników niż inwestować w jakichś młodzików którzy może rzucą 18 punktów a może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JR musi się bardzo podobać w NY bo podejrzewam że bez problemu zawołał by sobie >10 Mln w jakimś zadupiu.Zresztą to ten sam typ gracza co Jamal Crowford w RS wszystko fajnie,pięknie ale jak przyjdzie poważne granie w PO to 35% z gry można uznać za sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings, Blazers, Pelicans szykują nam trade - jak wiadomo Evans idzie do SK, do Kigns przyszedłby Vasquez, a Lopez leci do Portland. Mi pasuje jako fanowi Kings duet Thomas-Vasquez na jedynce. Cieszy mnie, że nie wyrównają Evansa bo nie jest wart tej kasy i w końcu zmierza coś w dobrą stronę w stolicy Kalifornii.

- Wg Olajuwona, Rockets mają 85% na podpisanie Dwighta.

- Copeland rozważa Lakers, Pacers i jeszcze jedną drużynę (nie wiadoma dla mediów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym Copelandem,koleś potrafi tylko rzucać,ma 29 lat i dostał trochę minut tylko dlatego że Amariusz stoczył się na dno.W porządnym teamie koleś nie ma prawa być na meczu w czymś innym niż w garniaku.Przy próbie layupa blokuje go Aaron Brooks,zbiórki to chyba robi tylko w święta,nie blokuje,nie podaje.Ktoś się wpierdoli tak jak z Fieldsem który również bazował na hujowiźnie jaka była w rosterze NYK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niewiadoma to podobno Cavs. Ale ile on może dostać na nowej umowie? Mam tylko nadzieję, że Lakers nie proponują mu MMLE... za minimum można się bawić, ale w coś więcej jak wejdą to porażka. Gość do mnie nie przemawia ani trochę. Co on umie? Tylko rzucać chyba.

 

Lopezem zainteresowani są też Pacers, ale raczej już odpadli i mają szansę tylko jeśli nie wypali plan z PTB. Zobaczymy kogo Pelikany znajdą na C. Chyba, że Davisa chcą próbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niewiadoma to podobno Cavs. Ale ile on może dostać na nowej umowie? Mam tylko nadzieję, że Lakers nie proponują mu MMLE... za minimum można się bawić, ale w coś więcej jak wejdą to porażka. Gość do mnie nie przemawia ani trochę. Co on umie? Tylko rzucać chyba.

 

Lopezem zainteresowani są też Pacers, ale raczej już odpadli i mają szansę tylko jeśli nie wypali plan z PTB. Zobaczymy kogo Pelikany znajdą na C. Chyba, że Davisa chcą próbować?

Wiesz Matek ale Lakers coś musi podziałać

 

bo tak: Clark najpewniej pójdzie do Cavs ( jakaś taka dziwaczna tradycja że zadaniowcy z Lakers dostają duża kasę: Farmar ,Ariza kto wie może teraz Clark)

Jamison chce odejść ( podobno do Charlotte do domu za minimum albo do Jazz choć tu akurat chyba jako wariant B gdyby Sap nam uciekł)

Howard na 90% pójdzie do Rockets ( zwłaszcza że ci podobno dogrywają deal z Hawks gdzie w jedną stronę idzie Smith w drugą Asik i coś tam)

i z czym właściwie LAkers zostanie pod koszem? Hill w s5 ani Metta ani PAu nie mają zmienników. Nie wiadomo co z Ebanksem. A jeszcze była mowa o amnestii na Mette.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers interesowali się paroma Guardami z FA, ale za te MMLE wolałbym Delfino czy tam Garcię.

W Knicks został Pablo Prigioni 6mln/3 lata nie wiem co myśleć o tym bo jednak myślałem, ze więcej jak bańkę nie dostanie.

Skąd masz takie wieści Ely jeśli chodzi o Howarda i deal z Rox-Atl?

 

Edit:

Al Jefferson jednak zmierza do Charlotte - 41mln za 3 lata gry z opcją gracza na 3 rok.

Edytowane przez skejcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wydał te MMLE na Younga na miejscu Lakers.

 

O Howardzie gadał coś Hakeem. Podobno też duże wrażenie zrobili na nim GSW. Nie wiemy nic, ale jeśli będzie chciał iść do Warriors i aktualna jest opcja z Barnesem w zamian, to bym w to wszedł (mimo zapowiedzi LAL, że nie mają zamiaru zgodzić się na żadne s'n't). Lepszy Harrison na rookie contract w garści, niż Dwight na dachu.

 

@ely

Każdy wie, że Lakers, jeśli chodzi o jakieś ruchy, są w ******** sytuacji przez zajebane salary i nikt nie łudzi się, że w tym sezonie będzie super. Nawet jeśli Howard zostanie, to potrzeba dodatkowego przemyślanego ruchu z Gasolem żeby się liczyć.

 

Zobaczymy co z tym Clarkiem, ja nim się nie zachwycam ani trochę. Być może Mitch odpuści, żeby mieć więcej miejsca za rok. O tym, że Jamison odejdzie było jasne już w połowie sezonu.

 

Lakers wykazali jakieś zainteresowanie Kenyonem, ale nie liczę na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al w Bobcats.

 

Śmieszna organizacja, wszystko robią na opak- nie dość, ze wybierają w drafcie jakiś wackow to na dodatek gdy trzeba mocno tankować podpisują gracza, który w znaczącym stopniu utrudni "walke" o bardzo wysoki pick. Niech Jordan już wypierdala, serio. Aż przykro się robi, że król Walker i MKG muszą grać pod rządami tego kretyna.

 

matek, nie kasuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al w Bobcats.

THEY SCARED NOW

 

Bobcats robią co mogą, a w ich "mocy" są tylko "gwiazdy" pokroju Ala, także jest jak jest. Trochę słaby timing wprawdzie, że przed tak napakowanym draftem im się nagle zamarzyło podbijać 50% territory. Poza tym front Zeller-Al w obronie zacznę sobie wyobrażać dopiero w październiku, bo nie chcę sobie psuć lata.

 

Kobe wbił gwóźdź do trumny Howarda w Lakers.

 

Za to wybitnie cieszy mnie Robin Lopez w Portland - zawsze twierdziłem, że będą z niego ludzie, dla Blazers może nie "spore wzmocnienie", ale na pewno dobry ruch. Za pół ceny dziesięć razy lepszy zawodnik niż DeAndre Jordan czy Perkins. Tylko Pelicans (ciężko to przechodzi przez klawiaturę) nagle strasznie ciency (dosłownie) pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.