Skocz do zawartości

Wolni agenci roku 2013 - szybki przelgąd szeregów


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Jack pójdzie pewnie do Pistons, który to Dumars go solidnie przepłaci.

 

Millsap 19/2 to jeden z najlepszych dealów tej dekady. Przecena jak o-ja-pi****le.

 

Dziwi mnie nikłe zainteresowanie usługami Branda i Landry'ego którzy są wzmocnieniem ad hoc, a przecież ogarniających koszykarzy pod koszem w ostatnim czasach coraz mniej. Podobna sprawa z Hicksonem.

 

Corey, Nate, Neal - ktoś tutaj ładnie sobie przepłaci na pocieszenie po nieudanym FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie nikłe zainteresowanie usługami Branda i Landry'ego którzy są wzmocnieniem ad hoc, a przecież ogarniających koszykarzy pod koszem w ostatnim czasach coraz mniej. Podobna sprawa z Hicksonem.

Spokojnie, jeszcze będą wybierać w ofertach.

 

Zresztą, pisało się przecież, że Branda chce wiele drużyn.

 

Landry pewnie wyląduje w Clippers.

 

Generalnie jednak najpierw lecą grube ryby. Po decyzji Howarda poleci reszta domino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers ma już 1,5 mln do wydania a nie sądze że Landry zrezygnował z 4 baniek aby teraz brać 1,5 ( już prędzej zobacze go podpisującego w Jazz coś typu 9mln/2 lata bo Utah potrzebuje PFa z ławki bo tak jak lubię Evansa to on jednak na poważne granie nie nadaje się za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no przecież mają kupę perspektywicznych graczy

może ktoś w końcu zajrzał na koniec ławki rezerwowych i zobaczył że siedzie tam Lamb z PJ III i może coś z nich będzie - wiadomo że nie granie w s5 ale trener możę ich w końcu wpuści na boisko

ale jak Martin uciekł to chyba poczuł że nie ma szans tam na pierścień i woli kasę w zimenj Minny i walką o 8 seed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jones ?? Oglądałem jego kilka meczy w D-Lidze Jakby to powiedzieć szału to on nie robi. Lamb to inna bajka ale Jones III to w realu niewiele pokazuje z tego swojego potencjału

 

A co do Thunder to oni mają 14 graczy na kontraktach i 70,5 mln w kasie co sprawia że balansują na progu od luksusu. Dopóki Thunder nie będzie chciało płacić dużego podatku od luksusu dotąd nie wykonają żadnego poważnego ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie gadaj najgorsze co mógł zrobić....

no to Houston zostaje bez PF :P za to z dwoma C

a Pistons z dwoma PF, bez sensu

 

co do OKC, tam dalej nikt nie rozumie że za mistrza trzeba zapłacić i jak dla mnie to najlepszych ich moment był jak byli z Heat w finale teraz będzie tylko gorzej aż się w końcu Durnat wkru i zabierze swoje talenty do LA albo NY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak przepłacone. I ja się pytam - po huj on tam (i przepraszam za rynsztokowe słowo, ale lubię Pistons)? Ani do Monroe nie pasuje ani do Drummonda.

 

Ale w takim razie rozumiem, że monroe leci za jakiegoś guarda. Przynajmniej mam taką nadzieję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian Wojnarowski ‏@WojYahooNBA 47s Free agent Omri Casspi has reached agreement on a two-year deal with the Houston Rockets, league source tells Y! Sports.

 

No i jeszcze Garcia.

 

Marc J. Spears ‏@SpearsNBAYahoo 2 h Rockets to re-sign their free agent guard Francisco Garcia to a two-year deal paying $2.6 million, a source tell Y! Sports.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.