Skocz do zawartości

Wolni agenci roku 2013 - szybki przelgąd szeregów


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jak Thomas Robinson sobie poradzi w Blazers, ale może w końcu tam pokaże swoją wartość. Dobry trade dla Portland bo wiele nie tracą, a jest szansa, że TR wypali i będą mieli zmiennika dla LMA.

- Pelicans są gotowi złożyć Reke Evansowi offer sheet, szczerze nie wiem po im Evans i na jakiej pozycji by grał bo chyba nie SF?

- Monta Ellis w zainteresowaniu Bulls, Suns, Spurs, Knicks. Natomiast Al Jefferson na celowniku Bobcats.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monta Ellis jest na celowniku zespołów które albo nie mają w ogóle kasy (Bulls i Nix), albo robią przebudowę i nie szukają długich i wysokich kontraktów (Suns).

 

Generalnie ciekawi by było jakby wylądował w Spurs. Chętnie zobaczyłbym Monte w jakimś sensownym zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wartosc ellisa jest aż tak niska?

przeciez Bulls sa totalnie bez kasy a podobno wcale nie sa bez szans w wyscigu

Ponoć odrzucił niedawno 26/2 od Bucks, więc być może Monta chce być wreszcie jak D-Wade, a z tego mi co wiadomo, jedyna różnica między nimi, to ilość tytułów i zwycięstw. Z Bulls czy Spurs pewnie podpisze za minimum i będzie już zupełnie jak Wade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph

 

Chicago ma TPE które dostało od Hawks za Korvera

 

Howard stwierdził że podpisze z Rockets tylko chciałby aby dołączyli jeszcze kogoś dobrego jeszcze tego lata i tu pojawiła się plotka że Houston rozmawia z Atlantą gdzie oddaliby im pakiet Asik+ T.Jones + jakiś tam worek pyr za s&t Smitha. Trudno powiedzieć jak to im się poskłada bo nie wiem ile by chciał w końcu Smith.

 

Ale gdyby wszystko im wypaliło to strach się bać

 

Nie kumam koncepcji - Tyreke w Pelikanach i to po cenie jaką Golden zapłaciło za Curry. No chyba że Pelikany dogadały sie ze Słońcami i wysyłają Erica do Arizony za Gortata+Frye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie z tym Evansem to ciekawa sprawa. Sądziłem ze gdy dosatanie mle powinen na kleczkach przejśc po dnie atlantyku w drodze na jasna górę a tu 12mln/sezon!!! Grubo zwłaszcza ze nie wiadomo co z Gordonem

 

Blacha mi za to zaimponował bardzo. Przyznam ze spodziewałem sie po mr. "its your captain" ze po takim sezonie krzyknie sobie 7-10 banieczek lekka reką, a ten wykazał sie niezwykła jak na Lige lojalnością i wziął z nets 1.4mln!

Albo faktycznie zmądrzał, albo nie było chętnych a w to drugie nie wierze, nie po tym co pok zał w Nets

 

lista topowych FA sie szybko kurczy...

 

Nate ponoc może ponownie przywdziać trykot Knicks, ale to chyba tylko jakas tania brednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat josh to [ofensywnie] kiepski fit do Howarda, ale biorąc pod uwagę range hardena/parsonsa to jakoś by to pewnie zagrało

 

przypuszczam jednak że agent Josha szuka opcji wymiany takiej jak Harden rok temu, czyli podpisanie maxa 5-letniego ze starym teamem [ bo jeśli dobrze kojarzę tylko stary team może dać maxa na 5 lat] i potem trade

a rockets maxa na 5 lat dać nie mogą, bo już harden go dostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to wtedy załatwia Atlantę bo oni do końca umowy Smitha nie mogą dać nikomu 5 letniej umowy. Bo to niestety tak działa więc bardzo jestem ciekaw czemu by Atlanta miałaby to zrobić ( pewny na 100% nie jestem ale tak ja rozumiem nowe CBA że dany klub może dać tylko jednego maxa i nie ma znaczenia czy potem taki kontrakt wytransferuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha mi za to zaimponował bardzo. Przyznam ze spodziewałem sie po mr. "its your captain" ze po takim sezonie krzyknie sobie 7-10 banieczek lekka reką, a ten wykazał sie niezwykła jak na Lige lojalnością i wziął z nets 1.4mln!

Albo faktycznie zmądrzał, albo nie było chętnych a w to drugie nie wierze, nie po tym co pok zał w Nets

Przecież Blatche jeszcze przez 2 lata jest opłacany ze starego kontraktu z Wizards, więc kasa u niego akurat się zgadza i nie ma dla niego znaczenia czy podpisze teraz za minimum czy za 5 czy 7 baniek - do ręki ma tyle samo. Nie martw się o niego, nie umrze z głodu.

 

E: Co do Josha, to w s&t w nowym cba maksymalna długość kontraktu to 4 lata.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha mi za to zaimponował bardzo. Przyznam ze spodziewałem sie po mr. "its your captain" ze po takim sezonie krzyknie sobie 7-10 banieczek lekka reką, a ten wykazał sie niezwykła jak na Lige lojalnością i wziął z nets 1.4mln!

Albo faktycznie zmądrzał, albo nie było chętnych a w to drugie nie wierze, nie po tym co pok zał w Nets

nie nie, to nie lojalność, Wizz i tak mu płacą solidną kasę i tak, do tego im mniej wziął kasy w Nets, tym więcej dostanie od Wizz, a o to mu rzekomo chodziło. czyli - duży kasa i kontrakt w contenderze. sądzę, że jakby mu zoferowali gołe 1.4M, to by ich wyśmiał i poszedł grać gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpik, ely3, ja też nie jestem pewny, nie upieram się czy coś

 

ale jak ma się do tego wszystkiego przypadek Hardena w takim razie? bo jeśli ely3 ma rację, to znaczy że okla nie będzie mogła dać maxymalnego maxa Durantowi gdy temu skończy się kontrakt, tak? no i to jednak jakby było s&t i jednak 5 lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, to nie lojalność, Wizz i tak mu płacą solidną kasę i tak, do tego im mniej wziął kasy w Nets, tym więcej dostanie od Wizz, a o to mu rzekomo chodziło. czyli - duży kasa i kontrakt w contenderze. sądzę, że jakby mu zoferowali gołe 1.4M, to by ich wyśmiał i poszedł grać gdzie indziej.

Prócz tego gość z jakiegoś powodu nienawidzi Wizards i dlatego stwierdził, że podpisze z Nets za jak najmniej się da, własnie po to aby jak najwięcej płacili Wizz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy ruch dla Lakersów to s&t.Tak się zastanawiałem i wyszło mi ,że najlepszy trade Howarda to Howard-Griffin(ew plus Buttler ale na rok).Dla pierwszych jest to idealne wyjście ponieważ :po sezonie spadają kontrakty Gasola,MVP,Blake'a(PG) i gdzieś upchnąć Nasha to w składzie mają Goudelocka,Hilla i Clarcka czyli solidnych zmienników a no i Griffina wokół którego mogą budować team.Mając taki komfort w salary spokojnie do Kaliforni może zawitać LBJ.Natomiast dla tych drugi daje to posiadanie duetu CP3&DH12 gdzie znaczenie tego duetu nie trzeba tłumaczyć

świetny plan. Griffin jest tak genialną opcją żeby budować na nim drużynę, że w związku z tym LAC oddają go za howarda, którego połowa forum uważa za nienadającego się na lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.