Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2013/14


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

liga prawie wystartowała, czas na przewidywania, a przypominam że moje nawet najbardziej karkołomne wizje zwykły się sprawdzać (antek poświadcz ; ) ) :

 

PUDŁO :

Tocheck - niesprawdzony manago, ale skład ma najsilniejszy w lidze z toną upsideu, samograj

lk#1 - potężni, prężni i młodzi + Granger i Bargs - moi starzy znajomi - jeśli się odrodzą to pozamiatane Panowie, podoba mi się pick Karaseva, liczyłem że zgarnę go z waivera...

t_omko - był w dupie, minęły wakacje i jest na szczycie, zawsze trochę asekuracyjny, nie wiem czy przez to nie prześpi FA a potrzebuje nabić ciut salary, ale upside Gasol+Lowry+Gay+Splitter+Hayward to już gwarancja sukcesu

GRUPA POŚCIGOWA :

Ja - wiadomo ; ) - jeszcze kilka(dziesiąt ; ) ) transferów i gorących FAsów o 4 w nocy, na pewno zawalczę, jest szansa że wszyscy gracze będą starterami !!! a JJack i LSteph nawet jako 6thmani swoje zrobią, a przy kontuzjach Irvinga i Dangera będą nabijać sloty...problemem jest mało upsideu wśród najważniejszych graczy...

obi - z jednej strony Lawson+Bledsoe+Butler+Waiters to kolosalny upside, ale też Curry zrobi mniej i pewnie się połamie, Gallo połamany, Patterson+Davis+Thornton się nie liczą a trochę ważą...musi zacząć działać na rynku transferowym.

marcos - drugi obok t_omko manago, który odwalił kawał pięknej roboty w offseason, razi brak balansu (mocni wysocy, podejrzani niscy) no i JRSmitha (***** za Scolę WTF???) trzeba opchnąć jakiemuś tankerowi, ale znając Go to na pewno coś wymyśli

mac - Irving, AD, Duncan - jeśli się nie połamią i nie będą oszczędzani, to będzie TOP3, ale jeśli się połamią (a się im zdarza), a Pop wstrzyma Tima, to będzie lipa...

Piotreksuper - BIG3 ale potem cieniutko, mało upsideu, mało talentu, jakby brak weny widzę, ale to wytrawny manago i jestem pewny, że jeszcze nie złoży broni w tym sezonie...

ms9 - jw. - krótki skład i za mało upsideu, a nasz komisz ma tendencje do kunktatorstwa, więc pudła nie ugra ale Westbrick+Love sami zrobią TOP10

antek - nie wiadomo co zrobi z Rondo - jeśli sprzeda za dwóch staruchów +40 którzy zrobią tyle co ważą, to mamy mistrza. ale poczekajmy i zobaczmy gdzie wyląduje najlepszy playmaker NBA.

ZŁOTY ŚRODEK TABELI :

Maciek9020 - PPierce, Nelson i Okafor zawadzają, brak upsideu, chociaż stać Go na odważne transfery więc jeszcze nie skreślam drużyny z LBJ...

dr_kosa - QUO VADIS dr_kosa ? zeszłoroczny guru draftu mógłby powalczyć ale coś nieśmiały jest, zgarnął Noaha i cisza...

MARZEC - w marcu jak w garncu, a na końcu i tak zawsze wygrywają niemcy a marzec zajmuje miejsce między 7 a 13, a w tym roku bliżej do 13...

buła - co transfer to gorszy, ale lubi rywalizację z MARCEM to się będą dobrze bawili w okolicach 12 pozycji...

DeTe - w tamtym roku skreśliłem antka, w tym roku skreślam DeTe - sorry stary, zjebałeś masakrycznie offseason ; )

blaugrana - chciałby tankować, ale nic z tego, wygrać też nie wygra, ale może w końcu pokaże jaja bo aż szkoda patrzeć jak tyle upsideu się marnuje

TANK MODE :

Koelner - jak co roku nazbiera nastolatków i może iść na ryby. chociaż wziął ZELLERa w drafcie, a to był mój numer2 w tym roku...

drtoudi - Rose będzie łakomym kąskiem dla contenderów w trakcie sezonu, jeśli pójdzie za jakiegoś połamanego megastara to będzie sprawny rebuilding

tryczekszukarek - niektórzy mają Rosea, niektórzy Thadeusa+McGee, pachnie zrobieniem z kogoś megacontendera w trakcie sezonu, taka sytuacja...

WIGGINS WIN :

Tizz - poza konkurencją

Edytowane przez QAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAS poprzedni sezon sam odpuscilem, o wcale nie musialem byc 10 czy tam 11, a powalczyc o top 5, ale wolalem odmlodzic sklad ( co mi sie udalo, a imo nawet zwiekszylem sile razenia) by w kolejnych latach byc caly czas w czubie.

W FBX zawsze:

Jonas Valanciunas, Rajon Rondo, Wilson Chandler, Gerald Henderson >> Dirk Nowitzki, Kobe Bryant, Steve Nash, Paul Pierce ...

Moze i jestem nieskromny, ale pudlo w tym roku to cel minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra, niech będzie że przewidziałem że sam odpuścisz ; )

 

a Rondo Ci akurat zawadza, bo nie zagra do świąt, poza tym nawet jak zagra to nie bardzo ma z kim i może mieć limit minut w tankmode Bostonu albo transfer...

 

zobaczymy jak go sprzedasz i pogadamy ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.