Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2013/14


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

A co do Monroe vs Hibbert to jak dla mnie kwestia jak kto patrzy na zawodnika.

Hibbert miał słaby początek sezonu, dlatego jego fppg jest po tym sezonie niższe ale ja przewiduję sporą zwyżkę na ten sezon.

Wystarczy spojrzeć na jego statystyki po ASG albo przede wszystkim z PO, gdzie są wyższe niż Monroe w RS.

Wartość Hibberta w formacie fbx może i nie jest bardzo wysoka, ale w roto głównie przez bloki jest dużo wyższa niż Monroe, który nie dość że praktycznie nie blokuje, to ma dużo strat i jeszcze słabsze FT%. A to jak odbije się na jego statystykach towarzystwo Josha i rozwój Drummonda to wielka niewiadoma.

Miałem Monroe w zeszłym sezonie w roto i dramat był czasem, ale faktycznie ma on b.dobrą opinię i udało mi się go bardzo dobrze trejdnąć ;) Oglądałem go też w kilku meczach i mnie nie przekonał po prostu (może nie te mecze oglądałem), statystyki ma lepsze niż rzeczywisty wpływ na grę Detroit, dlatego jak dla mnie to niespełniona (póki co, ale może się to zmienić) nadzieja Detroit bo nie wygląda mi na kolesia który jest w stanie pociągnąć team w trudnym momencie.

Hibbert dojrzał bardzo w PO i wg mnie będzie to widać w tym sezonie, stąd takie moje zdanie.

Zgadza się, ja też uważam, że w nadchodzącym sezonie Hibbert powinien znacznie poprawić fp, dlatego też go sprzedałem. W tym temacie się zgadzamy. Tyle, że daleki jestem od określania gościa mającego 23 l że jest niespełnioną nadzieją nba. Kurde przecież Hibert w wieku Grega wali odpowiednio 11-12pk i 5,6 reb, dla porównania Greg 16pk, 9,6 reb (3,5 apg:))

 

Jasne kwestia "jak kto patrzy na zawodnika" ale bez jaj :) Czas pokaże czy była to właściwa decyzja.

 

p.s. Wierzę, ze nabranie masy przez Hiberta nie wpłynie niekorzystnie na jego kolana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy na 1 stronie zaktualizowane.

Od picku DeTe jest 48 godzin na zrzucenie czyli do piątku 21.25 jest czas żeby zejść poniżej salary.

6 osób jest powyżej..

 

Z mojego składu Salmons lub Bayless są do wzięcia jeśli ktoś byłby zainteresowany.

 

Jeszcze 4 osoby dołączą do ligi i będziemy mogli zaczynać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie pamietam jak to bylo...

moge wywalic teraz kogoś na FA, zostać z 12 chłopa i potem jak bedą waivery to dobrac tego 13 tak by zmieścic sie w salary?

Możesz zostać z 12.... Komisarz pusty slot wypełnia wirtualnym graczem o wartości 15,00 i jeżeli z tym wirtualnym zawodnikiem nie przekraczasz salary cap'u to wszystko jest ok.

Przy okazji marzec - chciałbym ci oddać pick Bobcast 2014:> (czyt. na pierwszej stronie przez pomyłkę ms9 dopisał mi twój pick)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie pamietam jak to bylo...

moge wywalic teraz kogoś na FA, zostać z 12 chłopa i potem jak bedą waivery to dobrac tego 13 tak by zmieścic sie w salary?

Możesz, tyle że musiałbyś wywalić Mo Williamsa lub kogoś z wyższym salary ;)

Bez Mo miałbyś sc 459,70 więc potem z waiverów co najwyżej kolesia z 15,30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz powiedzieć że Deng to gorszy props niż KCP aka WesMatthews sufit (czyli jak dobrze pójdzie i kiedykolwiek dostanie 35 minut) 35fppg + beznadziejny pick ?

 

- - - Updated - - -

 

zresztą tam, dobrze że Durex się marnuje w takiej nędznej ekipie, a nie u marcosa czy tomka, którzy nie byli groźni przed wakacjami, a Was tu dymają i będę musiał z nimi ostro walczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.