Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2013/14


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

QAS

 

wymiana z tomkiem poszła bo uważam, że jego pick będzie pickiem w top 10 za rok.

 

Ty stawiasz tomka na podium no i tutaj się różnimy :]

 

ale upside Gasol+Lowry+Gay+Splitter+Hayward

 

nie wiem o jaki upside Ci chodzi, ale z tej 5 tylko 2 ostatnich ma jakikolwiek upside

 

lowry to popierdółka, klasyczny sezon życia, duży kontrakt, bang, koniec apsajdu

 

Gasol najlepsze lata ma za sobą, nie wiem jak można o nim pisać że ma upside, chyba że w kontekście tego że w tym sezonie napewno rozegra więcej meczów niż ostatnio. to z tym sie zgadzam, ale nic więcej w nich nie ugra

 

Gaya biore prawie rok w rok w draftach fb z nadzieją, że w koncu się poprawi, ale co rok jest to samo fg% żenada, dużo strat, mało asysty, stili, bloków co w efekcie robi z niego w fantasy gracza ze średniej półki, może ciut więcej. ale wyżej dupy nie podskoczy bo jest jebanym półdebilem i czarnuchem

 

Splitter jakiś tam upside ma, szczególnie w kontekście tego że duncan powoli bedzie musił grać o kulach, ale Splitter powinien najpierw się nauczyć prosto biegać, żeby był ważnym elementem w rotacji popa

 

a hayward to sam nie wiem. ja straciłem do niego cierpliwość. troche się miejsca zrobiła w jazz w tym sezonie, może to mu pomoże, ale wypasa z niego też na pewno nie będzie.

 

a ponadto przewiduje kontuzje i dłuższą pauze (powyżej 20 meczów) dla Gasola i Lowryego. co w efekcie daje wysoki pick rockets 2014 który posiadam właśnie ja

 

Jeszcze zdanie o wymianie monroe-hibbert.

 

Grega uwielbiam, uważam że to materiał na jednego z lepszych wysokich w lidze, fantasy vise również ale:

 

Monroe to nie C, zdecydowanie lepiej gra na PF, z joshem smithem obok będzie większość czasu spędzał na C więc lipa i gnój. do tego jak będzie grał na PF to obok niego będzie grał upośledzony póki co korzykarsko drummond, który zabiera miejsce, traci piłki i rzuca na niskiej skuteczności co było widać w tym sezonie.

Stąd też chociaż uwielbiam Grega i jego gre zdecydowałem się na wzięcie Hibberta, który RS miał słaby ale w PO były mecze w których był potworem, do tego typ ma świetną etykę pracy, cały czas trenuje i chce się rozwijać. Zagranie całego RS na poziomie ostatnich PO powinno być dla niego kwestią czasu.

 

to tyle yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grega uwielbiam, uważam że to materiał na jednego z lepszych wysokich w lidze, fantasy vise również ale:

 

Monroe to nie C, zdecydowanie lepiej gra na PF, z joshem smithem obok będzie większość czasu spędzał na C więc lipa i gnój. do tego jak będzie grał na PF to obok niego będzie grał upośledzony póki co korzykarsko drummond, który zabiera miejsce, traci piłki i rzuca na niskiej skuteczności co było widać w tym sezonie.

Stąd też chociaż uwielbiam Grega i jego gre zdecydowałem się na wzięcie Hibberta, który RS miał słaby ale w PO były mecze w których był potworem, do tego typ ma świetną etykę pracy, cały czas trenuje i chce się rozwijać. Zagranie całego RS na poziomie ostatnich PO powinno być dla niego kwestią czasu.

 

to tyle yo

Drummond akurat nie ma problemu ze stratami. Mam nadzieję, że pisząc o skuteczności miałeś na myśli osobiste bo z gry też póki co był efektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy zaktualizowane.

 

Oczywiście mój błąd z piątkiem. Wszyscy jesteśmy poniżej salary, żadnych konsekwencji nie będzie.

 

Czekamy jeszcze na lk#1 i bułę. Wpisuje składy i zaczynamy sezon, ustawiamy waivery i zaczynamy FA.

 

Kolejność waiverów jest następująca:

1. Maciek

2. antek

3. kosa

4. mac

5. t_omko

6. tizz

7. obi

8. lk#1

9. DeTe

10. toudi

11. blaugrana

12. Koelner

13. Piotrek

14. tocheck

15. marzec

16. ms9

17. Marcos

18. QAS

19. tryczek

20. buła

 

Spójrzcie proszę jeszcze na picki, czy komuś czegoś nie brakuje albo ma za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pozbywam się pattersona panowie.

 

Dajcie mi znać co z tym banem, chyba odpuścicie nie? Była informacja ode mnie wcześniej, że wywalę kogoś, fakt nie sprecyzowałem. Bo jeszcze coś tam szarpałem z wymianami.

 

Jutro mam imieniny, niech to będzie taki prezent :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koelner - jak co roku nazbiera nastolatków i może iść na ryby. chociaż wziął ZELLERa w drafcie, a to był mój numer2 w tym roku...

nie znamy się tak długo to proszę Cię abyś publicznie nie zarzucał mi, że jestem pedofilem.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wymiana między NOH - GSW:

 

Tony Snell + Jimmer Fredette za Shawn Marion.

Na FA leci MWP.

Ogólnie mój skład wygląda tak:

1) Tim Duncan 58.25

2) Kyrie Irving 52.15

3) DaMarcus Cousins 48.65

4) Anthony Davis 45.10

5) Shawn Marion 42.50

6) Tyreke Evans 40.30

7) Derrick Favors 34.55

8) Ramon Sessions 32.40

9) Brandan Wright 26.80

10) Trevor Booker 21.60

11) Greg Oden 17.10

12) Nie Wiem 15.00

13) Nie Wiem 15.00

449.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.