Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2013/14


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu przesytu PG oraz szeroko pojetych wysokich, mam do zaoferowanie : Ajzaje Thomasa, Andersona Varejoke'a oraz pick Lakers 2014. W zamian oczekuje jakiegos swingmana. wszystkie oferty rozpatrze moga byc pakiety, moze byc i jeden na jeden. Aha niewiem czy pisalem, ale do ww graczy moge dodac jako bonus Michaela Beasleya z piątką dobrego szuwaru w kieszeni !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana z marcosem:

 

do marcosa:

Danny Green

 

do mnie:

Nick Young

Potwierdzam

 

- - - Updated - - -

 

Buła, dostając Hibberta za Monroe to jeszcze serce cie boli? Centra w TOP3 przez najbliższych kilka lat za niespełnioną nadzieję Detroit, która przy Drummondzie i Joshu nie przekroczy 45fp przez kilka lat? Really??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła, dostając Hibberta za Monroe to jeszcze serce cie boli? Centra w TOP3 przez najbliższych kilka lat za niespełnioną nadzieję Detroit, która przy Drummondzie i Joshu nie przekroczy 45fp przez kilka lat? Really??

A Hibbert kiedy przekroczy 45? To właśnie on więcej nie wyciśnie, a Monroe ma jeszcze na to szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam

 

- - - Updated - - -

 

Buła, dostając Hibberta za Monroe to jeszcze serce cie boli? Centra w TOP3 przez najbliższych kilka lat za niespełnioną nadzieję Detroit, która przy Drummondzie i Joshu nie przekroczy 45fp przez kilka lat? Really??

hmmm czy nie przekroczy tych 45fp. Licze ze w przyszłym sezonie nie ale w kelejnych tak i to zdecydowanie.

 

Markos, ale z ta niespełniona nadziej to juz pojechałes :) Greg to 90 rocznik, juz teraz c top5nba, w zeszłym sezonie srednia 49,25fp (hibbert 42,25). Jeszcze ma wiele lat gry przed soba i bedzie miał jeszcże wiele szans by udowodnic swoja juz i tak wysoka wartosc (nie koniecznie w Pistons).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie z mac'em jestem znowu poniżej progu sc. Niewiele ale się liczy ;)

W zasadzie jestem gotowy do sezonu, ale zawsze chętnie wysłucham ofert, z tym że w granicach możliwości salary.

 

@ms9

Pisałeś że zaktualizowałeś składy ale u mnie nie licząc wymiany z Tobą i mac'em wszystko jest po staremu, a miałem wymiany również z Tizzem, QASem, DeTe i lk.

 

Obecny skład Dallas Mavericks - sc 459,20

1) Al Jefferson 52,40

2) Paul Millsap 44,90

3) J.R. Smith 42,55

4) Jeremy Lin 40,40

5) Spencer Hawes 37,45

6) Nene Hilario 36,95

7) Joe Johnson 36,05

8) Kyle Korver 33,25

9) Danny Green 30,45

10) Jared Dudley 29,50

11) Kevin Martin 28,55

12) Avery Bradley 23,90

13) Marreese Speights 22,85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Monroe vs Hibbert to jak dla mnie kwestia jak kto patrzy na zawodnika.

Hibbert miał słaby początek sezonu, dlatego jego fppg jest po tym sezonie niższe ale ja przewiduję sporą zwyżkę na ten sezon.

Wystarczy spojrzeć na jego statystyki po ASG albo przede wszystkim z PO, gdzie są wyższe niż Monroe w RS.

Wartość Hibberta w formacie fbx może i nie jest bardzo wysoka, ale w roto głównie przez bloki jest dużo wyższa niż Monroe, który nie dość że praktycznie nie blokuje, to ma dużo strat i jeszcze słabsze FT%. A to jak odbije się na jego statystykach towarzystwo Josha i rozwój Drummonda to wielka niewiadoma.

Miałem Monroe w zeszłym sezonie w roto i dramat był czasem, ale faktycznie ma on b.dobrą opinię i udało mi się go bardzo dobrze trejdnąć ;) Oglądałem go też w kilku meczach i mnie nie przekonał po prostu (może nie te mecze oglądałem), statystyki ma lepsze niż rzeczywisty wpływ na grę Detroit, dlatego jak dla mnie to niespełniona (póki co, ale może się to zmienić) nadzieja Detroit bo nie wygląda mi na kolesia który jest w stanie pociągnąć team w trudnym momencie.

Hibbert dojrzał bardzo w PO i wg mnie będzie to widać w tym sezonie, stąd takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.