Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2013/14


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Lance to moj mega blad, pamietam jak go sto lat temu wybralem w drafcie fbx (nie poszedl nigdzie indziej w drafcie, tylko w tej lidze co gralem), potem trzymalem, trzymalem i wyjebalem go za pablo rookie prigioniego :( 

 

oddam hendersona, alecsa burksa, cj mccoluma, rajona rondo za cos co gra wogole, albo gra lepiej niz dwoch wymienionych na poczatku gosci, jakies picki, dodatki, talony do lidla, numer do fajnych dziewczyn moge dorzucic oczywiscie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trade:

 

Rajon rondo + CJ McCollum + pick Lakers 2014

 

za

 

Greg Monroe

 

Wracam do gry ;]

 

Jak cos to mam wysokich do sprzedania (Howard, Monroe, Valanciunas, Vucevic)

 

Potwierdzam, kurcze oddałem Al-a Horford a teraz Greg ajć ciężko, ale widzę gdzieś w oddali światełko w tunelu.

 

T.Young będzie następny, poczekam aż się ktoś ciekawy połamie (Tragić nie jest brany pod uwagę :))   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o łowy na fa to salary ogranicza, a w tym momencie sezonu ciężko już wyłowić ciekawe 15-17.

W każdym bądź razie Blake, Blair i Booker z fa więc tragedii nie ma.

 

Problem jest w tym własnie, że 3 mam niegrających praktycznie+jak dochodzą kontuzje to wychodzi 5, a z fa nic lepszego nie znajdę w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAS, tez sie wachałem z oddaniem Vucevicia, ale poszerzylem sklad i pozyskalem za niego dwoch mlodych (roczniki 88 i 89) rolesów, krecacych okolo 40 fp. Wiem, znam zasade o najlepszym graczu w wymianie, ale czasami takie odstepstwa sa wytlumaczalne (jedna z takich uwarunkowań jest praktycznie brak rezerwowych). Moze nie oddalbym tak lekko reka Vucevicia, ale mam sporo innych wysokich (obecnie Faried, Valanciunas, Howard, Monroe), a i oddaje Vuca do mlodego zespolu, ktory w tym i nastepnym roku mi nie zagrozi (liczac ze dalej bede w szeroko pojetej czolowce).

 

Ms9, jak bys mogl w miare szybko puscic pierwszy trade z Tryczkiem, gdyz nie moge zaakceptowac trade'u z Koelnerem, gdyz Y prosi mnie o zdropowanie gracza, a ja tego nie musze robic.

 

btw, Fariedowi odpadl McGee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAS, tez sie wachałem z oddaniem Vucevicia, ale poszerzylem sklad i pozyskalem za niego dwoch mlodych (roczniki 88 i 89) rolesów, krecacych okolo 40 fp. Wiem, znam zasade o najlepszym graczu w wymianie, ale czasami takie odstepstwa sa wytlumaczalne (jedna z takich uwarunkowań jest praktycznie brak rezerwowych). Moze nie oddalbym tak lekko reka Vucevicia, ale mam sporo innych wysokich (obecnie Faried, Valanciunas, Howard, Monroe), a i oddaje Vuca do mlodego zespolu, ktory w tym i nastepnym roku mi nie zagrozi (liczac ze dalej bede w szeroko pojetej czolowce).

 

Ms9, jak bys mogl w miare szybko puscic pierwszy trade z Tryczkiem, gdyz nie moge zaakceptowac trade'u z Koelnerem, gdyz Y prosi mnie o zdropowanie gracza, a ja tego nie musze robic.

 

btw, Fariedowi odpadl McGee

Shumpert <-> faried trade?

Antek miałeś przeciek z ny daily?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shumpert <-> faried trade?

Antek miałeś przeciek z ny daily?

Jak by do tego doszło było by bosko ;]

Faried by mial ogrom minut, bo Tysona sporo czasu nie bedzie, a Shumpert zabrałby minuty temu nieudacznikowi Foye'owi.

Inna sprawa, ze ktory to juz klub "stawia" na Foye'a, ktory jest przeciez beznadziejny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wymianę z bułą.

 

Deal jak deal - sezon/sezony go zweryfikują ale na dzień dzisiejszy nie mam poczucia że wcisnąłem gówno a dostałem Boga.

 

odnośnie Hayward <> KCP już masz poczucie ? czy jeszcze pół sezonu potrzebujecie ?

 

buła wyrównaj szanse i sprzedaj mi JHilla za pick !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.