Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wymiana bez sensu, mam nadzieję że Mitch na to nie pójdzie. Smart czy Randle mogą spokojnie wyrosnąć na drugą opcję, może nawet więcej. Thompson liderem nigdy nie będzie. Poza tym Minnesota woli 7 pick i jeszcze jakiś słabszy pick czy tam jakieś ochłapy zamiast szóstki i Sullingera/Olynyka od Bostonu? Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat Minnesota sama nie wie czego chce. Kreca nosem z tymi ofertami, jakby Love'a mieli na kilka lat podpisanego, a chca za niego Bog wie czego. Pakiet z GSW wyglada calkiem solidnie ale oni chyba chca Love'a wyjebac do organizacji, gdzie z rok i tak nie bedzie gral o nic. Maja szanse w tym roku zrobic zajebista przebudowe, rozpedzic towarzystwo z pierwszej piatki za cos ciekawego, ale po prostu brakuje im do tego jaj. Jak czytam te wszystkie doniesienia, to oferta Bostonu jest do zaakceptowania i wyglada bardzo ciekawie, ale oni i tak mysla, ze ktos da wiecej...?

 

Minnesota, Cavs, Kings to trzy najbardziej popierdzielone organizacje ze wszystkich, jakie sa w NBA. Zero pomyslu na dalsze lata, wpierdalanie kasy w gowno pokroju kontraktu Martina, trenera Browna czy szukanie na sile lepszego rozgrywajacego niz IT2. Juz sie odechciewa czytac tych wszystkich doniesien z nimi zwiazanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi tylko, skoro Minnesota boi się że Klay im ucieknie, nie chce Lee (na pewno) i chce spuscic Martina, to dlaczego nie możnaby było trzasnąć Love/Martin za #7?

Bo #7 byłaby tylko elementem tej wymiany, GSW dołożyłoby jeszcze coś od siebie (m.in. Barnes?). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie sprawdziłem jakichś źródeł nie mogłem uwierzyć w to, że takie coś w ogóle jest rozważane.

 

Young + MCW za pick (Nasha nie liczę, no bo sorry, ale litości) ?? Gwiazdka w czerwcu i kolejny przejaw geniuszu Mitcha? Ale też zbyt piękne, by było prawdziwe. Nie uwierzę, póki nie zobaczę, choć z drugiej strony nie wierzyłem nawet jak zobaczyłem Pau za Kwame + MG.

 

Do it Mitch!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie dealowalbym tym 7 numerem. draft jest silny. na tyle silny, ze smiem twierdzic iz smart czy randle beda duzo lepsi niz ktokolwiek z zeszlorocznego draftu.

powiem wiecej ,jak embiid sie osunie, wzialbym go. mozna zaryzykowac. i tak jestesmy w dupie. innych nie stac na takie ryzyko.

 

niemniej idealny plan jak dla mnie to: smart, w przyszle wakacje love i mamy duet ktory mozna obudowac. smart bedzie mial niemniejszy wplyw na gre niz lillard. tak mi to wyglada.

 

choc rozumiem lakers, ze woleliby takiego klaya, bo gosc z miejsca daje poprawe gry. kazdy rookie bedzie potrzebowal czasu, ktorego nie ma kobe. niemniej jestem jakos dziwnie spokojny. zawsze potrafilismy dobrze wykorzystac wysokie picki w drafcie.

 

kore: podobno to fake, przynajmniej tak wczoraj w nocy pisali dziennikarze z la.

philly zajarani sa exumem, beda chcieli wspiac sie w drafcie. duzo latwiej byloby im przehandlowac 7 pick lakers niz swoj 10. do 10 picku nie ostanie sie juz zadna przyszla gwiazda, ktorych potencjalnie jest 5-8

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bb

 

Statek Love już prawdopodobnie odpłynął. 

 

 

@KB81

Nie wiem o co Ci chodzi. Love chce odejść i stracą go za free za rok, kontrakt Martina chcą spuścić przy okazji. Przebudowa, zbieranie młodych i picków. Oni nie będą patrzyli na poziom sportowy z miejsca, tylko żeby zdobyć jak najwięcej talentu i assetów. 

 

A Barnes ma spory talent, wystarczy dać mu miejsce i obserwować co z tego będzie. Lepsze to oglądanie, jak Martin się starzeje lub leczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KB81

Nie wiem o co Ci chodzi. Love chce odejść i stracą go za free za rok, kontrakt Martina chcą spuścić przy okazji. Przebudowa, zbieranie młodych i picków. Oni nie będą patrzyli na poziom sportowy z miejsca, tylko żeby zdobyć jak najwięcej talentu i assetów. 

 

A Barnes ma spory talent, wystarczy dać mu miejsce i obserwować co z tego będzie. Lepsze to oglądanie, jak Martin się starzeje lub leczy. 

 

A Barnes w ogóle wchodzi w gre? Bo nie wydaje mi się, że GSW są skłonni oddać i Klaya i Barnesa. Najlepiej by było jakby Minny sie wypiela na Love'a, oddała go do C's. Za rok możnaby było po niego uderzyć, bo w Celtics raczej nie podpisywałby extension

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad taka pewnosc? Gdyby C's w jakis sposob spucili kontraktry Greena i Wallace'a w 2015 to moga byc powaznym graczem na rynku FA.

 

Jasne, podobnie jak Lakers. Chodzi mi o to, że nie walczyliby o wysokie cele juz w tym sezonie, na co Love ma szanse w GSW. W 2015 Love mógłby zadecydować, czy Lakers czy Celtics, czy kto tam jeszcze, beda w stanie mu zapewnic najlepszy zespół, a LA miałoby atuty w postaci hometown dla Love'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love powiedzial, ze jest w stanie ten sezon jeszcze przezyc, ale od 2015 iczy na walke o najwyzsze cele. Patrzac jak wyglada Wschod jest to do zrobienia, szbciej niz w LAL. Akurat Love to nie Melo ktory sie uparl na Nowy Jork i koniec. On chce grac o mistrzostwo i skoro raz Boston w rok zbudowal ekipie mistrzowska, to teraz tez jest to mozliwe. Nawet ten Green jest do przezycia, trzeba byloby sie pozbyc tylko GW W 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Smart jest tutaj nieźle przeceniany. To może być dobry starter, ale nie róbmy z niego jakiegoś franchise playera.

 

Randle i Gordon mogą pójść w top 6, jeśli do wyboru zostanie nam Smart z Vonlehem, to mocno rozważyłbym tego Klay'a.

 

Zwłaszcza, gdyby udało się w tym jakoś upchnąć Nasha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon świetnie pasuje do C's. Możemy też liczyc, że Love nie przedłużyłby z GSW kontraktu i poszedł do nas za rok. Upieklibyśmy dwie pieczenie na jednym ogniu. Mielibyśmy Klaya oraz Lova :D To jedyna szansa, żeby Kevin do nas przeszedł  w te lato na Lova nasz sanse równe są 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.