Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałbym

 

 

 

@LakersReporter: Julius Randle’s 38-inch vertical jump (with steps) for the Lakers today. Noah Vonleh was 37.5. 
 
@KevinDing: Julius Randle: “I’m the biggest Laker fan. Probably more of a Kobe fan.”
 

 

Ja bym się nawet nie zdziwił, gdyby Lakers już wstępnie obiecali Juliusowi wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nawet nie zdziwił, gdyby Lakers już wstępnie obiecali Juliusowi wybór. 

 

wątpię, trochę na to za wcześnie, poza tym nigdy nie wiadomo, czy ktoś się niespodziewanie nie obsunie.

 

dodatkowo, w najbliższym czasie w planach jest workout Smart vs. Payton

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku go chciałem, ale wątpie żeby ostał się do naszego picku. Fani i dziennikarze mylą w jego przypadku to, że umie grać, z tym, że już nie może się rozwinąć. Największe wady: rzut, prawa ręka, trochę tłuszczyku... wszystko do poprawieia. Zalety: Motor, leadership, fajny mix siły i szybkości oraz ciąg na kosz- nie do nauczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię, trochę na to za wcześnie, poza tym nigdy nie wiadomo, czy ktoś się niespodziewanie nie obsunie.

 

dodatkowo, w najbliższym czasie w planach jest workout Smart vs. Payton

Wiem, dlatego napisałem wstępnie. Wiele może się zdarzyć, od czyjegoś zjazdu do oddania picku. 

 

Ten Payton taki dobry, że będą go testować vs. Smart? Mam nadzieję, że będzie rozpatrywany tylko w razie zdobycia drugiego picku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku go chciałem, ale wątpie żeby ostał się do naszego picku. Fani i dziennikarze mylą w jego przypadku to, że umie grać, z tym, że już nie może się rozwinąć. Największe wady: rzut, prawa ręka, trochę tłuszczyku... wszystko do poprawieia. Zalety: Motor, leadership, fajny mix siły i szybkości oraz ciąg na kosz- nie do nauczenia...

 

yup

 

również nie rozumiem czepiania się potencjału Randle'a

 

siła + dynamika

footwork + ballhandling

 

mocne podstawy

 

czekam, aż w końcu otrzyma porządny coaching

 

Wiem, dlatego napisałem wstępnie. Wiele może się zdarzyć, od czyjegoś zjazdu do oddania picku. 

 

Ten Payton taki dobry, że będą go testować vs. Smart? Mam nadzieję, że będzie rozpatrywany tylko w razie zdobycia drugiego picku. 

 

Payton brał już udział w dwóch workoutach przeciwko Smartowi - ponoć chłopaki ostro rywalizowali

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak te wybory się ostatecznie ułożą, w sumie Lakers są w fajnej sytuacji bo kogo by zespoły z nimi nie wzięły to i tak jakiś dający fajne perspektywy rookie im zostanie. Nie jest to zbyt prawdopodobny scenariusz, ale gdyby tak się jednak zdarzyło, że przed nami Jazz/Celtics wezmą Vonleh i Gordona to miałbym osobiście niezły dylemat z wybraniem pomiędzy Smartem a Randlem :) 

 

Z jednej strony po tylu latach beznadziejnej defensywy na rozegraniu moglibyśmy mieć gracza, który z miejsca jest w ligowej czołówce na tej pozycji, który świetnie radziłby sobie nie tylko z ciśnieciem rozgrywających, ale i w obronie zespołowej, a także indywidualnej przeciwko graczom z innych pozycji też dawałby radę. Z drugiej strony jest PF, do którego umiejętności w zasadzie trudno się przyczepić i może stać się spokojnie graczem 20/10 w tej lidze, ma ciąg na kosz, nie będzie miał problemów z fizycznym graniem i dalej od kosza też powinien dać radę, potrzeba tylko załatwić obok niego jakiegoś rim protectora.

 

Nie wiem co bym zrobił na miejscu Lakers gdyby taki scenariusz miał miejsce w przyszły czwartek, jak jeden pójdzie wyżej to problem z głowy, jak obaj cóż z wyborem Gordona/Vonleh też płakał nie będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął Smarta chyba tylko dlatego, że wierze, ze Love bedzie za rok wolnym agentem. Oczywiscie jest bardzo dużo dobrych PG, ale Smart spokojnie może grać z drugim małym obok siebie. W ogóle obrona PG to w tym momencie w wiekszosci pick and roll, czyli powstrzymywanie wiekszosci PG to zespołowy wysiłek. Ale Smart może kryć SG i niektórych SF bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe mnie troche zawodzi, tak jakby zdal sobie sprawe ze jest smiertelny, wkurwia mnie to cale jego gadanie jak to mu sie nie podoba ze Duncan zdobyl 6 pierscien przed nim jednoczesnie mowiac ze gra jeszcze tylko 2 sezony, no to widac jak ci zalezy zeby zdobyc ten 6 pierscien jak juz sobie dajesz timeline, myslalem ze wroci zdrowy ze bedzie walczyl jeszcze ale nie ma co juz chyba, nie ma co.

 

Zostal tylko hype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duncn ma dopiero 5 tytulow a kobe jedynie dal do zrozumienia, ze badziej go to motywuje do zdobycia 6 tytulu.

ja w tym co powiedzial nie widze nic zlego.

 

mam za to watpliwosci, czy uda sie zbudowac zespol na miare mistrzostwa i, ze kobe bedzie w stanie mu liderowac i doprowadzic do misia.

przyklad spurs pokazal, ze potrzeba ogromnego wsparcia, zespolu.

 

najgorsze jest to, ze nie potrafie okreslic jaki jest plan. nie mamy trenera, nie mamy gwiazd, nie mamy pickow w drafcie (nastepny za  2 lata?) plus przeplaconego kbego.

 

wiem, ze nic nie wiem. i wiem, ze w tym wszystkim pewnie i tak mitch kupchak sie odnajdzie i spadniemy na 4 lapa.chyba, ze karma sie odwrocila i przez najblizsze 40 lat to my bedziemy clippersami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam za to watpliwosci, czy uda sie zbudowac zespol na miare mistrzostwa

Ja mam prawie pewność, że do końca obecnej umowy Bryanta nie uda się zbudować ekipy mogącej podjąć walkę w play-offs. 

 

Przykra prawda. Cudem będzie, jeśli w najbliższym offseason uda się zmontować zespół mogący chociaż powalczyć o PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka to taki sport w którym detale mogą decydować w bardzo dużym stopniu o całości. Do czego pije - Lakers mają potencjał na PO, ale trzeba to dobrze rozegrać. Trener z jajami, dobry wybór w drafcie i jakieś małe wzmocnienia, choćby poprzez dokooptowanie do składu kilku weteranów czy gości którzy czekają na kolejną szanse. Projekt podobny do tego z Mavs ma szanse powodzenia, a przy korzystnych matchupach nawet w PO można powalczyć. Ale do tego droga długa, to już nawet Tusk ma większe szanse na zdobycie popularności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka to taki sport w którym detale mogą decydować w bardzo dużym stopniu o całości. Do czego pije - Lakers mają potencjał na PO, ale trzeba to dobrze rozegrać. Trener z jajami, dobry wybór w drafcie i jakieś małe wzmocnienia, choćby poprzez dokooptowanie do składu kilku weteranów czy gości którzy czekają na kolejną szanse. Projekt podobny do tego z Mavs ma szanse powodzenia, a przy korzystnych matchupach nawet w PO można powalczyć. Ale do tego droga długa, to już nawet Tusk ma większe szanse na zdobycie popularności.

Tak, ale Dirk wział mniej mln niż miał na stole, do tego Dirk obecnie jest znacznie lepszy od Kobiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Dirk nie był wtedy połamany, taka różnica.

 

"Ostatni pełny sezon Kobe był świetny", co z tego, jak podpisywał kontrakt z ciężką kontuzją? To było branie kota w worku za ciężkie pieniądze. Ogromny znak zapytania dostał najwyższą umowę w lidze. Marketingowo na bank im się to opłacało, ale sportowo ani trochę i nic nie broni tej umowy pod tym względem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.