Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Jendras

 

 Mowisz, ze moga kogos podpisac? Ja bym powiedzial, ze nawet musza. Ale kogo? Z wolnych agentów, którzy realnie beda w zasiegu, to na dzien dobry widze moze dwóch - Lowry i Bledsoe (ale nie wiem dokladnie jaki jest jego status wzgledem zespolu wlasnego - jak bardzo im zalezy na zatrzymaniu go - istotne bo jest RFA). Wszelkie Camele, LBJ, czy inne Wade`y z Boshami sobie darujmy. Denga nie mam ochoty przeplacac. Monroe slabo broni, wiec jako center tak sobie wyglada. Potrzebowalby obstawy ze skrzydla, a o to moze byc ciezko. Zach deczko wiekowy i na krotka umowe sie nie zgodzi. A cala reszta potencjalnych FA to w wiekszosci SG i SF - lepsi, gorsi, starsi, mlodsi, do wyboru do koloru. Pod koszem jednym slowem bryndza i kto wie, czy z Gasolem nie zostaniemy jeszcze z rok.

 Oczywiscie kogo podpisac uzaleznione bedzie od tego kogo wybierzemy. Z tym numerem jak trafi sie Smart bedzie ekstra. Randle - na bezrybiu ... Reszta - dla mnie niewiadoma - z Gordonem przez Ciebie reklamowanym wlacznie.

 

wniosek z tego taki, że nie ma za bardzo w czym wybierać.

 

ok, ale to już wiadomo od jakiegoś czasu.

 

 

Kolejni kandydaci są przesłuchiwani i moim zdaniem Hollins ma niestety małe szanse w starciu z exLakersami...

 

Ale chciałem o czymś innym - czy gdybyście mieli na stole ofertę od Suns za #7 w postaci #14, #18 i oddanie naszego przyszłorocznego wyboru, poszlibyście na to? 

 

zależy kogo z tymi pickami, ale np. Hood/Ennis + Payne + nasz przyszłoroczny pick? zrób to, Mitch.

 

 

Houston would trade almost anything not named Dwight Howard and James Harden to get at Anthony and they would go all in on a contract too. There has been talk that Houston has offered up Omer Asik and Jeremy Lin in a “give away” trade that could include their draft pick in the first round or a roster player like Terrence Jones to get those salaries off the books.

 

http://www.basketballinsiders.com/nba-am-whats-real-with-kyrie-boozer-and-melo/#pPkArgPdm4F1bPZS.99

 

Asik, Lin, Jones za capspace - posikałbym się.

 

nie, serio.

 

posikałbym się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy kogo z tymi pickami, ale np. Hood/Ennis + Payne + nasz przyszłoroczny pick? zrób to, Mitch.

Widzę mamy podobny gust jeśli chodzi o graczy z drugiej dziesiątki. 

 

 

http://www.basketballinsiders.com/nba-am-whats-real-with-kyrie-boozer-and-melo/#pPkArgPdm4F1bPZS.99

 

Asik, Lin, Jones za capspace - posikałbym się.

 

nie, serio.

 

posikałbym się

Oj ja też gdybyśmy pozyskali Jonesa za frajer. Żółtek i Asik w niczym by nie wadzili przez rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ matek

 

To jakiś rumor czy zakładasz czysto hipotetycznie? Brałbym taką wymianę w ciemno, nawet za cenę Smarta. 

Zastanawiałem się tylko, jaki byłby odzew na coś takiego. 

 

A było by możliwe pozyskanie KL z Minesoty za pick i Gasola ?

Gasol nie jest graczem Lakers. Trzeba by s&t. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę mamy podobny gust jeśli chodzi o graczy z drugiej dziesiątki. 

 

 
 

Oj ja też gdybyśmy pozyskali Jonesa za frajer. Żółtek i Asik w niczym by nie wadzili przez rok. 

 

 

to może Asik, Jones, Lin za capspace

 

#7 za #14 i #18

 

i mamy:

 

Lin

Hood

Bryant

Jones/Payne

Asik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzesta sie napalili jak lysy na polerke.

 

Zacznijmy od tego, ze nasz cap space zdaje sie nie jest wstanie pomiescic Waszej listy zyczen. Asik z Linem zarobia razem kolo 30mln. Jones to przy nich pikus ze swoim nieco ponad 1mln. Ale lacznie daje to jakies 31mln. Lakers na ten moment maja 35mln. Moga jeszcze 1mln wyszarpac jak wywala Marshala. Ale salary prognozuja na ten sezon w okolicach 63mln. Jakos tak nam brakuje te 3mln, a gdzie jeszcze reszta kontraktow?

Raczej probowalbym to rozegrac inaczej. Wyrwac kawalek tego tortu. Z trojki Asik-Lin-Jones wyrwac jakis duet Asik, Jones, czy Lin, Jones. Jesli Camel bedzie FA (bo jakos nie slyszalem oficjalnie, zeby nie skorzystal z opcji), to kto wie, czy nie lepiej dla niego, a koniecznosc dla Rockets, zrobic S`n`T z Knicks i oddac im pakiet Lin+pick+ktos tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzesta sie napalili jak lysy na polerke.

 

Zacznijmy od tego, ze nasz cap space zdaje sie nie jest wstanie pomiescic Waszej listy zyczen. Asik z Linem zarobia razem kolo 30mln. Jones to przy nich pikus ze swoim nieco ponad 1mln. Ale lacznie daje to jakies 31mln. Lakers na ten moment maja 35mln. Moga jeszcze 1mln wyszarpac jak wywala Marshala. Ale salary prognozuja na ten sezon w okolicach 63mln. Jakos tak nam brakuje te 3mln, a gdzie jeszcze reszta kontraktow?

Raczej probowalbym to rozegrac inaczej. Wyrwac kawalek tego tortu. Z trojki Asik-Lin-Jones wyrwac jakis duet Asik, Jones, czy Lin, Jones. Jesli Camel bedzie FA (bo jakos nie slyszalem oficjalnie, zeby nie skorzystal z opcji), to kto wie, czy nie lepiej dla niego, a koniecznosc dla Rockets, zrobic S`n`T z Knicks i oddac im pakiet Lin+pick+ktos tam.

 

Asik i Lin to w sumie 16 milionów. Spokojnie się zmieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik i Lin to w sumie 16 milionów. Spokojnie się zmieszczą.

 

 A widzisz - i tu jest klops - moj. Na Hoopshype Asik i Lin maja wpisane po prawie 15mln. Troche mnie to zdziwilo, ale uznalem, ze nie sledze tych zmian az tak uwaznie, zeby podwazac wiarygodnosc tegoz. Ale faktycznie - cala trojka lacznie ma jakies 18,5mln. I jakby zeszli, to niewiele by brakowalo Rockets do tego, aby przytulic Camela. Pytanie brzmi na ile realne jest dokonanie takiego przejecia od HR, a na ile to pobozne zyczenia.

 PS: A co do picku - jesli bylby do wziecia Smart z 7 nie zamienilbym z Suns. Nawet pozyskujac Lina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo na hoopshype są kwoty, jakie faktycznie klub będzie musiał zapłacić Asikowi i Linowi (dlatego są tak trudni do wytransferowania), podczas gdy do salary wlicza się stała kwota - 8 milionów.

 

Nad Smartem bym się zastanowił. Zależy czy Suns oddaliby nam ten nasz pick, co wydaje mi się bardzo wątpliwe, chyba że z siódemką byłby dostępny gracz, w którym byliby poważnie zakochani.

 

Tak czy inaczej, Smart, Kobe, Meeks, Bazemore, Lin na obwodzie + Asik, Jones pod koszem ---> chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Meeksie raczej trzeba zapomnieć, dostanie ciekawsze oferty (podobnie jak Earl Clark rok temu). Warto za to powalczyć o Henry'ego, Hilla, Marshalla i Kelly'ego. Poza tym wątpię, żeby Rockets aż tak bardzo zależało na wyczyszczeniu listy płac, żeby oddać Asika, Lina, Jonesa i pick za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmijmy to tak - jak chca dostac Camela to nie maja wyjscia. Jakos to salary trzeba wyczyscic. Asik dubluje sie im z Howardem. Lin przegrywal S5 z Beverleyem. Obaj zarabiaja dosc duzo. Jones, czy tez pick to przyneta dla tego, ktory wezmie ich z listy plac.

 

 A co do "warto powalczyc" to Marshall poki co ma wazna umowe. Na Hilla szans nie widze za wielkich. Kelly bylby OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z tej grupy z tego sezonu zostanie trzech to będzie dobrze. Wszyscy byli w CY to zapierdalali, a teraz kto ich tam wie. Jak już dawać kontrakty na dłużej to: Henry, Bezemore, Farmar, może Kelly. Reszta zaśpiewa zbyt dużo albo lepiej się w nich nie pakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wątpię, żeby Rockets aż tak bardzo zależało na wyczyszczeniu listy płac, żeby oddać Asika, Lina, Jonesa i pick za free.

 

Wow, pierwsza sensowna wypowiedź w tym wątku od jakichś 50 postów, Dziwne, że rockets nie chcieli puścić turka, naprawdę sporo za niego żądali a teraz nagle pomysł z oddaniem połowy składu z misją pozyskania melo :P Ideal gossip for delusional Lakers fans :D Już bardziej sensowny byłby j.smith na 4 ;) mam cichą nadzieję, że w tym roku żadna drużyna nie sfrajerzy już na tyle, żeby handlować z oszustami z L.A...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.