Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

http://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=64&t=1467808&p=48844300#p48844300

 

koleś na realGM obejrzał 55 meczów RS oraz wszystkie z PO Jordana 1992 i policzył różne rzeczy w stylu synergy, sportVU oraz shot chartów. w skrócie: z midrange Jordan był bogiem, w obronie bardzo dobry, ale nie DPOTY, ogólnie impact na poziomie GOAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Enes Kanter zmienił nazwisko na Gulen., Co się dzieje z Kanterami? Najpierw ojciec Enesa 'Mehmet powiedział w tureckich mediach, "Przepraszam naród turecki i prezydenta Erdogana za takiego syna." 

 
Z kolei Enes wydał oświadczenie: "Dzisiaj straciłem ojca, moją matkę, rodzeństwo i wszystkich moich krewnych ", które podpisał  "Enes (Kanter) Gülen".  Trudno ocenić na ile jest to szczere,ale tak czy inaczej jest to smutne.,Z jednej strony Enes obawia się o rodzinę,która jest w rękach Erdogana i w każdej chwili może podzielić los rodziny Hakana Sukura.,Z drugiej strony oświadczenie ojca Enesa może być wymuszone.,Przecież:"Z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał". 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Enes Kanter zmienił nazwisko na Gulen., Co się dzieje z Kanterami? Najpierw ojciec Enesa 'Mehmet powiedział w tureckich mediach, "Przepraszam naród turecki i prezydenta Erdogana za takiego syna."

 

Z kolei Enes wydał oświadczenie: "Dzisiaj straciłem ojca, moją matkę, rodzeństwo i wszystkich moich krewnych ", które podpisał "Enes (Kanter) Gülen". Trudno ocenić na ile jest to szczere,ale tak czy inaczej jest to smutne.,Z jednej strony Enes obawia się o rodzinę,która jest w rękach Erdogana i w każdej chwili może podzielić los rodziny Hakana Sukura.,Z drugiej strony oświadczenie ojca Enesa może być wymuszone.,Przecież:"Z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał".

Byłbyś mi w stanie wytłumaczyć lub podesłać porządny link z info o co chodzi od początku z tą sprawą Kantera bo słyszałem, że ma jakieś problemy ale powiem szczerze nie myślałem, że aż takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ,że Kanter wspiera Gulena nie tylko finansowo,ale także swoimi wpisami w social mediach., Kiedy Erdogan mówi rzeczy w stylu "każdy cent poświęcony dla Gülena to jest kula umieszczona w magazynku,która zostanie wystrzelona w naród turecki." A Kanter rzeczywiście daje dużo, dużo centów dla Gülena,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.