Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście te serie z Jazz w pierwszych dwóch sezonach zaniżają skutecznie cyferki, ale dalej prowadź sobie tą swoją kampanie jak rasowy dziennikarzyna tvn

Nawet bez nich są kiepskie, ale jakoś Lebronowi się wlicza jego serie z SAS czy Detroit w pierwszych sezonach gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście te serie z Jazz w pierwszych dwóch sezonach zaniżają skutecznie cyferki, ale dalej prowadź sobie tą swoją kampanie jak rasowy dziennikarzyna tvn

Znalazłem coś takiego.

 

G5 vs. Kings 2000 – 17 PTS, 7-16 FG’s

G7 vs. Blazers 2000 – 25 PTS, 9-19 FG’s

G6 vs. Kings 2002 – 31 PTS, 10-20 FG’s

G7 vs. Kings 2002 – 30 PTS, 10-26 FG’s

G6 vs. Spurs 2003 – 20 PTS, 9-19 FG’s

G5 vs. Pistons 2004 – 24 PTS, 7-21 FG’s

G7 vs. Suns 2006 – 24 PTS, 8-16 FG’s

G5 vs. Suns 2007 – 34 PTS, 13-33 FG’s

G6 vs. Celtics 2008 – 22 PTS, 7-22 FG’s

G7 vs. Rockets 2009 – 14 PTS, 4-12 FG’s

G5 vs. Magic 2009 – 30 PTS, 10-23 FG’s

G6 vs. Celtics 2010 – 26 PTS, 9-19 FG’s

G7 vs. Celtics 2010 – 23 PTS, 6-24 FG’s

G4 vs. Mavericks 2011 – 17 PTS, 7-18 FG’s

G7 vs. Nuggets 2012 – 17 PTS 7-16 FG’s

G5 vs. Thunder 2012 – 42 PTS 18-33 FG’s

 

Trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli szansa ze ktos die urodzil w Akron jest 1:400 to po wyciagnieciu 120 osob badal maszprawie 2/3 szabs/prawdipodobienstwo ~67%+ ze nie wyciagnales nawet jefnej osoby z Akron lol

Wiem, miałem na myśli nie tyle, że w Akron, co w tym samym mieście. Co innego miałem na myśli, co innego napisał, więc faktycznie wyszły na forum bzdury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavaliers Postseason Adjusted Offense (ORTG minus opp DRTG):

05 PHO +17.0
56 MNL +14.0
01 LAL +13.6
03 POR +13.4
10 PHO +13.4
16 CLE +13.1

Cavaliers Postseason Adjusted Net Rating (Relative Offense + Defense, basically SRS per 100):

01 LAL +20.7
96 CHI +16.9
91 CHI +15.8
16 CLE +15.4

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_JkGXDXtu3cSLzplkQo4mDYOMLi-Sh2YfIb9nKeMNZI/edit#gid=0

 

Korver top 10 ligi, Kobe 429, to a propos tego, że był w top100 przed sezonem i pewnego zakładu z LAL fanem :)

 

Tu multiyear, jednak wszystko potwierdza to co mówiłem od dawna - na koniec sezonu po raz piąty z rzędu i tak najlepszy jest Lebron James. 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/12rcLDCaJSh_b1hA3UyLG5-neayTBl_weqNVCGM0LheA/edit#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_JkGXDXtu3cSLzplkQo4mDYOMLi-Sh2YfIb9nKeMNZI/edit#gid=0

 

Korver top 10 ligi, Kobe 429, to a propos tego, że był w top100 przed sezonem i pewnego zakładu z LAL fanem :smile:

 

Tu multiyear, jednak wszystko potwierdza to co mówiłem od dawna - na koniec sezonu po raz piąty z rzędu i tak najlepszy jest Lebron James. 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/12rcLDCaJSh_b1hA3UyLG5-neayTBl_weqNVCGM0LheA/edit#gid=0

Podasz źródło? Co to jest ten Multiyear? Jakiego okresu dotyczy ?

 

Btw. Zastanawia mnie na ile Off Greena jest zawyżone przez przebywanie z Currym na parkiecie (a może na odwrót :P) -chętnie bym zobaczył ile czasu spędzają bez siebie.

Ten Korver w 10 też razi w oczy. Dość wysoko Love, co może potwierdzać, że jednak jakoś się przydaje w drużynie i nie widać tego w BOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podasz źródło? Co to jest ten Multiyear? Jakiego okresu dotyczy ?

 

Btw. Zastanawia mnie na ile Off Greena jest zawyżone przez przebywanie z Currym na parkiecie (a może na odwrót :tongue:) -chętnie bym zobaczył ile czasu spędzają bez siebie.

Ten Korver w 10 też razi w oczy. Dość wysoko Love, co może potwierdzać, że jednak jakoś się przydaje w drużynie i nie widać tego w BOX.

Jakie mam dać źródło? To są staty opracowane przez Engelmana.

Na pewno mimo wszystko są zawyżone, chociaż idea statu ma właśnie polegać na tym, by pokazywać wpływ niezależnie od tego z kim grasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podasz źródło? Co to jest ten Multiyear? Jakiego okresu dotyczy ?

źródłem jest twitter Engelmanna - twórcy RAPM. multiyear dotyczy 3 ostatnich sezonów (im starszy tym mniejsza waga).

 

co do Curry i Greena bez siebie, to już przed playoffs wyglądało na to, że Steph bardziej korzysta na obecności Drymonda niż w drugą stronę. playoffs jeszcze tą przewagę powiększyły.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mam dać źródło? To są staty opracowane przez Engelmana.

Na pewno mimo wszystko są zawyżone, chociaż idea statu ma właśnie polegać na tym, by pokazywać wpływ niezależnie od tego z kim grasz. 

 

 

źródłem jest twitter Engelmanna - twórcy RAPM. multiyear dotyczy 3 ostatnich sezonów (im starszy tym mniejsza waga).

 

co do Curry i Greena bez siebie, to już przed playoffs wyglądało na to, że Steph bardziej korzysta na obecności Drymonda niż w drugą stronę. playoffs jeszcze tą przewagę powiększyły.

 

 

Moje pytanie wynikało z tego, że wydawało mi się, że jeszcze inni niezależnie od Engelmanna to liczą (z lekkimi modyfikacjami typu jakie dane są szumem, traktowanie danych z poprzednich sezonów, itp).

Bo są też takie stronki:

http://www.gotbuckets.com/statistics/rapm/2014-rapm/

https://sites.google.com/site/rapmstats/top-defensive-rapm

 

I ciekaw jestem ile to ma wspólnego z właśnie z Engelmannem, np. to gotbuckets pisze, że dane pochodzą od niejakiego @talkingpractice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.