Skocz do zawartości

NBA All Star : NBA All Star Game


Bunia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się cieszę, ze Arenasa nie będzie, bo w tym sezonie jego gra mi nie przypadła do gustu, za dużo w tym wszystkim chaosu. Nie znaczy to, że nie należy mu się miejsce, ale dla mnie dobrze, że go nie będzie :P.

To dziwne bo on w tym sezonie to wypisz wymaluj gracz identyczny jak taki jeden, któremu chyba kibicujesz.

 

Czterech Pistonsów- hmm przypomina mi się 98 rok i czterech Lakersów (w tym jeden, który podobnie jak Sheed grał niezasłużenie :cool:).

Hehe, Van Exel czy ten drugi, który przez trzy kwarty był najlepszym graczem na parkiecie, ale w czwartej nie został już wpuszczony bo MVP było zarezerwowane dla kogoś innego :?: :twisted: :wink:

 

Tak przy okazji, nie wie ktoś czy Canal+ pokaże też mecz debiutantów czy dopiero sobotnie konkursy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Van Exel czy ten drugi, który przez trzy kwarty był najlepszym graczem na parkiecie, ale w czwartej nie został już wpuszczony bo MVP było zarezerwowane dla kogoś innego :?: :twisted: :wink:

Ten, którego Jordan kilka razy ośmieszył...pamiętacie te dwie pompki pod rząd (druga z faulem), po których ten koleś poleciał w górę jak balonik...

Tak przy okazji, nie wie ktoś czy Canal+ pokaże też mecz debiutantów czy dopiero sobotnie konkursy :?:

Będzie jak co roku.. :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, nie wie ktoś czy Canal+ pokaże też mecz debiutantów czy dopiero sobotnie konkursy Question

Tradycyjnie, czyli konkursy i ASG. Tyle ze jest pewien problem który mnie martwi. Otóz na pierwszym wekendzie gwiazd był Noculak, potem Telman, a jak wiadomo 3 ktory był przez wiekszosc czasu jest Pan Światek i obawiam sie ze na 90% to własnie on pojedize do Houston aby pokmentowac to wydarzenie a nam wszystkim wtedy zwiędnął uszy :?

 

Co do piatek to szkoda ze az 4 Pistonsów, bardzo tego nie chciałęm tym bardizej ze szans pobicia rekordu Bulls juz nie ma bo nie wygraja tezraz wszystkich meczy z rzedu. O ile w wyborze BigBena i Billupsa sie całkowicie zgadzam nie wiem co robią w piatkach tacy gracze jak Sheed i Rip ktorzy moim zdaniem na ten wystep nie zasluzyli. Sa graczami dobrymi, idealnie pasujacymi do ekipy z MoTown ale do gry w takim wydarzeniu-wsród samych najlepszych jeszcze im troche brakuje. Bardzo sie ciesze ze zauwazono Bosha, czyli nie tylko my fani Raptors widzimy, ze staje sie jednym z najlepszych PF w lidze, że ciagle sie rozwija. Brawa za tą decyzje. Carter to byl pewniak, bo gwiazda, superstar, do tego niesamowita efektownoscia, od dawna nieodłaczyny element weekendu gwiazd i tak narazie pozostanie. Pierce samotonie prowadzi Boston i bez watpienia zasluzyl.Ta piatka rózni sie od mojej tym ze zamiast Kidda i Redda jest dwoch Pistonsów, czyli powinieniem byc w sumie zadowolony ale obawiam sie ze bede miał przesyt Tłokow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwowi są już nie tylko na wschodzie.

 

WSCHÓD:

1 Chauncey Billups (Detroit)

4 Chris Bosh (Toronto)

32 Richard Hamilton (Detroit)

15 Vince Carter (New Jersey)

34 Paul Pierce (Boston)

3 Ben Wallace (Detroit)

36 Rasheed Wallace (Detroit)

 

ZACHÓD:

34 Ray Allen (Seattle)

42 Elton Brand (L.A. Clippers)

21 Kevin Garnett (Minnesota)

16 Pau Gasol (Memphis)

31 Shawn Marion (Phoenix)

41 Dirk Nowitzki (Dallas)

9 Tony Parker (San Antonio)

 

Na wchodzie mi również nie podoba się tylu Pistonsów. Rozumiem, że Rip jest najlepszym strzelcem domnującej drużyny, ale patrząc na takiego Redda aż trudno uwierzyć, że nie dostał miejsca w tym składzie. Sheeda się już tak nie czepiam, bo i tak dostałby pewnie miejsce za JO. Drugi raz z rzędu nie ma w ASG na wschodzie Kidda i Francisa, którzy wcześniej mieli co sezon pewne miejsce w tej imprezie. Jednakże tym razem ich brak był raczej oczywisty i całkowicie uzasadniony.

 

W drużynie drugiej konferencji wygląda to prawie tak, jak powinno. Dziwić może jedynie miejsce dla Raya Allena (ale to taki wybór jak Pierce w East) i brak Melo, lecz obsada skrzydłowych na zachodzie sprawiła, że było to do przewidzenia. Szkoda, że nie ma Barona Davisa, ale trudno było nie wybrać Parkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się te rezerwy na temat rezerw wschodu czyli Pistons już się wypowiadałem, ale Hamilton przecież kompletnie nie pasuje do takiego meczu nie dość, że byli lepsi obrońcy od niego np. Arenas, Redd czy Kidd, Hamilton ani defensywą się nie wyróżnia, ani w ataku nie jest efektowny.

 

Na zachodzie nie wybranie Melo to dla mnie jakaś kpina :? nie przepadam jakoś specjalnie za nim, ale należało mu się, jakby nie patrzeć rozgrywa świetny sezon a jego drużyna jest na pierwszym miejscu w dywizji( jaka by ona nie była ) wziąłbym jego zamiast Gasola a zamiast Allena jak koniecznie chcieli już mieć SG mogli wziąć Jasona Richardsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak Melo to chyba największa pomyłka trenerów od czasu wyboru Juwana Howarda do ASG'97 (czy 96?)... :?

Co w tym towarzystwie robi Allen. Lubię kolesia, ale ten sezom na słabszy od Melo. Rozumiem, że chcieli wyróżnić go bo to światny gracz, ale Melo w tym sezonie nie raz już udowodnił, że ma instynkt mordercy w ważnych meczach, w ważnych końcówkach i co ważne prowadził Nuggets do niezłego jak na możliwości rosterowe bilansu, a w Sonics cieniują jak cholera. Niby Melo ma jeszcze czas, a Ray tego czasu ma coraz mniej, ale i tak przez cały ASG nie pozbędę się wrażenia, że kogoś tam brakuje- tym kimś będzie Anthony

Z resztą wyborów trudno się nie zgodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, Hamilton to tutaj błąd, Ben wiadomo powinien grać, Sheed, cóż biorąc pod uwagę nieobecność Jermaina to chyba dobry wybór, bo na wschodze kiepsko z rasowymi PF, Billups, nie przepadam za nim ale należy mu się miejsce. Nie wiem czym tłumaczyć nieobecność Kidda?

Co zaś do zachodzu, co tu porabia Gasol? Zamiast niego powinien tu być Melo, bo lepiej prowadzi drużyne, i jest według mnie lepszym zawodnikiem na takie eventy.

Ogólnie cieszy mnie obecność, KG, Cartera, Pierca, oczywiście Mariona, Nowitzkiego, Parkera.

 

I na koniec co do Martina. Martin nie jest najlepszym PF, jest wielu którzy biją go na głowe umiejętnościami, zacięciem, wszestronnością, Garnett, Brand czy Duncan zjedliby go z palcem w nosie i wypluli. Jednak darze go sympatią, i TYLKO dlatego jak dla mnie mógłby zagrać ASG. Jednak zdrowy rozsądek mówi mi, że nie zasługuje na udział w tym wydarzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem nic oryginalnego, na wschodzie Arenas powinien byc zamiast Pierce'a, a na Zachodzie tak jak psizecie brak Melo to skandal. Ale wcale mnie to nie zdziwiło, pewnie poczeka trochę na nominację tak jak kiedyś 3 lata czekał AI. A meczu już sie nie mogę doczekać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy gadacie o tym, że Melo powinien grać za Gasola lub Allena? Przecież to niemożliwe! Każda drużyna wśród rezerwowych musi mieć środkowego, dwóch skrzydłowych, dwóch obrońców i dwóch zawodników z dowolnych pozycji. Jako, że Gasol jest zaliczany do środkowych, a Allen do obrońców, to Melo nie może wejść w ich miejsce. Chyba, żeby byli wybrani jako ci dwaj zawodnicy z dowolnych pozycji, ale nimi byli inni skrzydłowi. Zatem Anthony padł ofiarą bardzo silnej konkurencji wśród F na zachodzie i przed nim trenerzy wybrali Garnetta, Nowitzkiego, Branda i Mariona. Carmelo mógłby być w miejscu co najwyżej któregoś z nich. Tylkio czy zasługuje? Co do gracza Suns, to można dyskutować, ale pozostała trójka jest IMO zdecydowanie bardziej zasłużyła na występ aniżeli lider Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol - gracz jak najbardziej zasługujący na ASG ( porównując wyniki zespołowe także - gdyby nie fatalna seria 4LS)

wszyscy chyba jesteśmy ofiarami NBA Live gdzie promowano Melo. Gośc gra widowiskowo, ciągnie NUGETS ale poziomy stabilności która cec***e tych najlepszych nie osiągnął. W drafcie wielu jego a nie KingJ zapowiadali na 1 a dystans między nimi sie zwieksza. Matrix przy fatalnej kontuzji Amare gra rewelacyjnie, tony Parker jest często lepszy niż Duncan a i statsy w góre (FG%!!!!) Ray Allen - wybór trenerów ze względu na kulturę gościa. facet się udziela charytatywnie, jest graczem pracowitym, przywiązanym do wartości klubowej i stąd sądzę powołanie.

Co do tłoków i ich skutecznej gry zespołowej to jednak jest to wydarzenie wyjatkowe w kontekście całej dekady więc tak uhonorowano ten fakt. Redd zamiast Ripa jak najbardziej jeśli wezmiemy statystyki ale dochodzi do tego jakiś drobny element który nam ucieka. CHEMIA LUB MAGIA NBA. Jest coś czym żyją gracze NBA będąc samymi graczami. Dzwonią do siebie mailują itp. Jednym z hot newsówna pewno było 81 pkt K8. Ale także dam głowę ze każdy gracz NBA wieczorem sprawdza news czy tłoki dowaliły kolejnemu timowi. i ten element jest dla nas najtrudniejszy do zauważenia. A 4 tłoków to historyczne wydarzenie tworzące Legendę NBA. jedną z wielu. sheed jak patrzyłem co robi w SBC z Duncanem to tylko klaskałem. Facet zasłuzył grą, haryzmą, tą drobną ale istotną zmianą!!! z czarnej owcy do ASG. Szkoda Redda i Melo ale corocznie jest jakiś pokrzywdzony! 5 Tłoków to by była przesada ale wtedy pewnie spokojnie wygrali by mecz!!!!! ten na poważnie ale nie o to chodzi. stąd mimo całej sympatii dla graczy typu Duncan, Artest, BigBen, Prince, Mutombo, A. Davis , Nowicki to nie jest ich gra. nie potrafia do końca wyluzować bo ich wartość jest w grze na poważnie. A Garnety Kiddy Brony Melo Cartery TMaki Iversony Barony itd. to goscie stworzeni do ASG. Ale ilu z nich grało o naprawde wielką stawkę. ( wiem wiem Kidd był w finals ale ile razy???) Z tych jedynie chyba Szak i Kobas łączą zabawę i poziom mistrzowski. Melo byłby w ASG gdyby nie Milicic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy gadacie o tym, że Melo powinien grać za Gasola lub Allena? Przecież to niemożliwe! Każda drużyna wśród rezerwowych musi mieć środkowego, dwóch skrzydłowych, dwóch obrońców i dwóch zawodników z dowolnych pozycji. Jako, że Gasol jest zaliczany do środkowych, a Allen do obrońców, to Melo nie może wejść w ich miejsce. Chyba, żeby byli wybrani jako ci dwaj zawodnicy z dowolnych pozycji, ale nimi byli inni skrzydłowi. Zatem Anthony padł ofiarą bardzo silnej konkurencji wśród F na zachodzie i przed nim trenerzy wybrali Garnetta, Nowitzkiego, Branda i Mariona. Carmelo mógłby być w miejscu co najwyżej któregoś z nich. Tylkio czy zasługuje? Co do gracza Suns, to można dyskutować, ale pozostała trójka jest IMO zdecydowanie bardziej zasłużyła na występ aniżeli lider Nuggets.

calkowicie nie zgadzam sie z Toba co do Twojego zdania na temat Mariona wg mnie jego miejsce jest bezduskusyjne rozgrywa sezon zycia i pod nieobecnosc amare dominuje na desce mimo tak niskiego wzrostu , to chyba najnizszy tak dobrze zbierajacy zawodnik od czasow rodmana i ogolnie swietnie nadaje sie do meczu gwiazd ze wzgledu na bardzo widowiskowy styl

ja osobiscie zamiast parkera dalbym chrisa paula , ktory ma niesamowity wplyw na hornets i fakt ze sa oni w tej chwili calkiem wysoko notowana druzyna mimo teoretycznie slabego skladu

Brakuje mi tez webbera jego powrot bylby bardzo ciekawy

co do Carmelo to bardzo trudno bedzie mu sie przebic do all star

poziom na pozycji F jest naprawde wysoki i ciezko bedzie mu zagrac moze wziasc go pod uwage jako G ?

jeszcze wracajac do skills challange to tu chetnie widzialbym alstona:)

 

 

PS no jeszcze tylko Tay Prince i wszystko by bylo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS no jeszcze tylko Tay Prince i wszystko by bylo ok

Pewnie, a na zachodzie myślę, że powinno być jeszcze po dwóch graczy Spurs i Mavs w końcu mają najlepszy bilans w konferencji :? Przez to, że ktoś uznał za gwiazdy Hamiltona i Sheda nie ma w meczu najlepszego zbierającego ligi i czwartego strzelca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS no jeszcze tylko Tay Prince i wszystko by bylo ok

Pewnie, a na zachodzie myślę, że powinno być jeszcze po dwóch graczy Spurs i Mavs w końcu mają najlepszy bilans w konferencji :? Przez to, że ktoś uznał za gwiazdy Hamiltona i Sheda nie ma w meczu najlepszego zbierającego ligi i czwartego strzelca.

osobiscie duzo bardziej wole zobaczyc Sheeda niz howarda co so hamiltona to juz nie jestem tak przekonany ale dalej jestem za Princem :)

zwlaszcza po tej akcji coast to coast

PS ktoregos z tych 2 prawdopodobnie zobaczymy w miejsce jermaina chyba ze zalapie sie tam Tay:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stern wybrał Arenasa w miejsce JO. A zatem teraz Saunders wybierze któregoś ze skrzydłowych do S5 i raczej będzie to Sheed ze względy na ilość głosów.

 

Szkoda, że nie Redd albo Howard, ale jednak czwarta pozycja w lidze wśród strzelców też o czymś świadczy i nie można mieć o ten wybór jakichś większych pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie Melo nie czepaim bo mimo ze rozgrywa sezon bardzo dobry to konkurencje na swojej pozycji mial wysmienitą ktorej niestety narazie nie jest w stanie przeskoczyc. Szkoda ze Paul sie ine załapał, bardzo chciałem go zobaczyc, ale w sumie wiedziałem od poczatku ze jest to raczej nie mozliwe. Parker zasłuzył takze, tym bardizej ze w tym sezoeni gra bardzo dobrze, zaskakuje mnie swoja postawą. Allen w mojej opinii tez zasluzył, moze nie jest tka dobry jak w poprzdnim roku, ale jakas klase tam ma. Zgadzam sie ze Rich mógł zasłuzyc bardizej ale nie uwazałbym tego wyboru za tak mocno kontrowersyjny. Reszta bez zadnych watpliwscoi powinna zagrac i tak tez jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam robi Allen? Jego gra jakos nie przekonuje mnie by wystepowal w all-star. W dodatku Seattle gra przecietnie i raczej zrobili krok do tylu niz do przodu co do poprzedniego sezonu. Udzial jego w 3-point Shootout chyba wystarczy.

Za niego wstawilbym - Paula - to jest gosc. Tak samo na wschodzie brakuje tak jak Van wspomnial Howarda. Jemu sie naprawde nalezy. Drugi sezon i jaki postep poczynil - najlepszy rebounder ligi ( nie byle kto nim zostaje). Brakuje tez Kidda - jego zagrania np. z Carterem - kto by nie chcial ogladac i Davisa - drugi podajacy w lidze i nadal niezly strzelec do tego efektowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością brakuje Howard'a, ale według mnie brakuje jeszcze Howard'a na zachód.Chodzi mi tu o Josh'a z Dallas.Może za dużo glosów by nie uzbierał, ale napewno gra lepiej niż np. Iguodala, ktory był na liście.A poza tym bardzo lubie Josh'a i myśle że za jakieś 2 sezony to on będzie największą gwiazdą Dallas, a nie Dirk :D

 

A Allen'a też zastąpiłbym Paul'em bo ten koleś to naprawde świetny zawodnik i mimo iż gra dopiero pierwszy sezon to już jest wielką gwiazdą swojego zespołu i ligi.Jak za rok nie będzie na liście w głosowaniu na All-Star to się poprostu wkurze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.