Skocz do zawartości

NBA All Star : NBA All Star Game


Bunia

Rekomendowane odpowiedzi

Okej w porzadku moze troszke sie zagalopowałem z Rip ale w takim razie dlaczego ma wystapic Sheed czy Ben...

no to już się chyba rozumiemy czemu Pierce a nie RIP. Co do braci Wallace'ów, to Sheed nie, bo nie jest wcale najlepszym PF na wschodzie (nawet nie licząc O'Neala), ale dostał tyle głosów, że zdaje się wybiegnie w S5. Także tu nie ma o czym dyskutować, bo to głosy kibiców. Za to Ben jak najbardziej powinien być. Pytasz czemu... dla mnie to jest jasne, ale jak chcesz odpowiem - poza Shaqiem jest najlepszym centrem w lidze i cenię go bardziej niż Big Z. Do tego jest efektowny. Może w trochę inny sposób niż np. VC czy LBJ, ale ja uwielbiam monster bloki i chętnie go w ASG zobaczę. No i nie jest taki drewniany jak większość centrów (Jajo, Big Z).

 

ben rowniez niczym wielkim nie wykazuje sie w obecnym sezonei np w porownaniu do tego co gra CB....ben jest jjednym z elementow układanki tłokow i jezeli Rip nie zasługuje na ASG to rowniez BW, RW czy TP.....

niczym się nie wykazuje? bycie 2gim centrem w lidze to mało?

 

poza tym wymieniony rip pasuje do ASG bo jest to typowy shooter....ben natomiast to player gra gorzej niez przed rokiem jego ofensywna gra mozna opisac jednym słowem leniwy a doskonale to widac w rzutach wolnych....BW nie pasuje do takiej zabawy widoczne było to podczas ostatniego meczu gwiazd, zaleta bena moga byc monster dunk czy tez efektowne bloki

Wg Ciebie typowi shooterzy kiepsko grający z piłką to najlepsze materiały do ASG :?: no to chyba trochę inaczej postrzegamy efektowność...

Ben leniwy? kiepsko rzuca FT z lenistwa?

a co chcesz od zalet Bena? to mało? jest efektowniejszy niż większość centrów tej ligi. Do tego jak już pisałem zasługuje na występ. A kto wg Ciebie bardziej by zasługiwał na bycie rezerwowym wysokim? Wymień powiedzmy 2óch - C i PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze wogole mozna postawic w jednej lini wszystkich zawodnikow pistons, oprocz Billupsa naturalnie. Generalnie wydaje mi sie ze w Detroit wszyscy zawodnicy pierwszej piatki sa doskonale spasowani, ale zaden z nich oprocz wczesniej wymienionego Billupsa nie sa graczami wybitnymi, a nawet jesli sa wybitni to raczej w aspektach mniej widowiskowych. All-star to mecz, ktory z zalozenia ma byc wielkim widowiskiem [z tym chyba zgodzi sie kazdy], nie ma tu miejsca dla kolesi, ktorzy srubuja dobry bilans, to sie nie sprawdza. Nie zrozumcie mnie zle, ja osobiscie chcialebym w tym meczu ogladac zagrania na wysokim poziomie, jesli chodzi o widowisko. Nie obchodzi mnie to ze cala pierwsza piatka pistons potrafi wygrac z wszystkimi gwiazdami zachodu. Nie obchodzi mnie kto wygra, chce zobaczyc na boisku takich kolesi, ktorzy mnie zadzwia, Prince, B. wallace hamilton raczej beda mieli problem wystrzelic mnie z fotela jakims zagraniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

podobnie od Sheeda w tej konferencji są zawodnicy, którzy bardziej zasługują na to wyróżnienie: Bosh, nawet Ilgauskas, Jaminson czy Dwight Howard. Billups i Big Ben jak najbardziej zasługują, ale pozostali nie.

Van prosze, pwoeidz że żartowałeś. W czym oni nsą lepsi od Sheeda? W jakim elemencie gry i czemu niby bardziej zasługują?
może z niektórymi nazwiskami przesadziłem faktycznie, ale gdybym został postawiony przed wyborem Bosh-Wallace albo Howard-Wallace do tego meczu wybrałbym gracza Raptors i Magic.

 

master spójrz na Sheeda, ale nie przez pryzmat 39-6 i powiedz mi, że zasługuje na to żeby wystąpić ze swoim 15-6 i skutecznością niższą niż ta Bryanta i Iversona.

 

W ogóle jak jestem podobnie jak wszyscy pod wrażeniem wyczynów Pistons to oni przy każdej rozmowie powinni być oceniani jako zespół, pojedyńczych elementów bym tak na piedestał nie wynosił. Sam chwaliłem Billupsa w tym sezonie wielokrotnie, ale już zastanawiałem się nad MVP dla niego i ciekawa rzecz mi przyszła do głowy Billups dostanie MVP a możliwe, że w All-NBA First Team by go nie było bo tutaj już bilans nie jest aż tak istotny i np. Nash z Bryantem mogą przy obecnym poziomie ich gry być w pierwszej drużynie, Pistons mogą sobie być najlepsi, mogą przejechać się w PO po wszystkich rywalach jak LA w 2001 roku, ale zrobią to dlatego bo stanowią jedność jako drużyna nikt się tam specjalnie nie wybija, każdy jest równie ważny dla sukcesów drużyny, ale to przecież nie oznacza, że od pojedyńczych graczy nie ma większych gwiazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym własnie pisałem....zobacz wypowiedz powyzej tylko musiałem odpowiedziec bo niejaki Wrobel cos tam napisał o tym ze Artesta nie widzi w rezerwach tylko sie dziwiłem skad on to wział bo z pewnoscia ja nic nie mowiłem o RA i rezerwach....

Nie, ja mówiłem za Ciebie :? >>

Zachod (pozycja skrzydłowych to najwiekszy problem( Brand, Nowitzki, Garnett, Gasol, AK47, Rashard Lewis, Marion, Carmelo.... :arrow: Artest)

Gasol

Brand

Nowitzki

Marion

Garnett

B. Davis

Parker

Może tylko wspomniałeś o nim nie wstawiając go do składu, ale napomknąłeś o nim więc napisałem co o tym myśle. Tak więc patrz co piszesz, a potem mów "coś tam Wróbel napisał".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz odpowiem - poza Shaqiem jest najlepszym centrem w lidze i cenię go bardziej niż Big Z.

Nie bardzo jest najlepszym centrem....niby w czym efektywnosci, jakos tego nie zaliczam do bycia najlepszym, defense to owszem chociaz tu tez mam watpliwosci poza tym jest zdecydowanie za niski na typowa 5 ....rzutu to on nie ma....Nie jest taki drewniany bo nie jest centrem....jezeli jednak upierasz sie przy tym ze jest to z pewnoscia jest gorszy od innego centra Tima Duncana...

 

niczym się nie wykazuje? bycie 2gim centrem w lidze to mało?

conamniej 4 za shaqiem, yao i TD

 

Wg Ciebie typowi shooterzy kiepsko grający z piłką to najlepsze materiały do ASG

Na jakiej podstawie Maska gra dla ciebei kiepsko z piłka....

 

Ben leniwy? kiepsko rzuca FT z lenistwa?

a co chcesz od zalet Bena? to mało? jest efektowniejszy niż większość centrów tej ligi.

i co z tego na co mu ta efektownosc....

 

A kto wg Ciebie bardziej by zasługiwał na bycie rezerwowym wysokim? Wymień powiedzmy 2óch - C i PF.

Powiedzmy wymienie jednego bo tyle wystarczy Bosh i BigZ (w tym roku jednak zasłuzył bardziej niz Ben - efektownosc nie grała roli)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Wróbel tak napisałem o Artescie:

ale zauwaz czy ja tego zawdonika wrzuciłem do graczy rezerwowych zachodu wymieniłem go tylko w szerokim składzie

Nawet mi na mysle nie przyszło zeby Artesta wrzucac do rezerw jedynie co chiałem to pokazac jak wielka jest konkurencja na zachodzie i to wszystko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo jest najlepszym centrem....niby w czym efektywnosci, jakos tego nie zaliczam do bycia najlepszym, defense to owszem chociaz tu tez mam watpliwosci poza tym jest zdecydowanie za niski na typowa 5 ....rzutu to on nie ma....Nie jest taki drewniany bo nie jest centrem....jezeli jednak upierasz sie przy tym ze jest to z pewnoscia jest gorszy od innego centra Tima Duncana...

No ale nie zmieniaj tematu. My dyskutujemy który powinien wyjść z ławy podczas ASG a efektowność gra tu pewną rolę. Z resztą sam o tym wspomniałeś we wcześniejszym poście, więc nie rozumiem o co Ci chodzi.

D Bena nadal stoi na najwyższym poziomie i nie ma co o tym dyskutować.

ja nigdzie nie pisałem, że Ben jest typowym centrem. Sam chyba kiedyś się spierałem, ze nie jest. Jednak w ASG jest klasyfikowany jako C, bo gra już jakiś czas regularnie na tej pozycji. Dlatego skoro jest traktowany jak C, to ja również go tak taktuję. A że zmienił pozycję z konieczności to już temat na inną dyskusję. Pozatym Ben nie narzeka na granie na środku, radzi sobie z wyższymi przeciwnikami bardzo dobrze (i to z dużo wyższymi jak np. Yajo). Sam jego styl gry również jest bliższy centrowi niż skrzydłowamu, bo gra pod samym koszem, przepychając się z rywalami, nie uciekając na dystans do jumperków. A Duncan? On zawsze (w NBA) grał jako PF i jak PF. Nigdy nie był też klasfikowany nigdzie jako C.

 

conamniej 4 za shaqiem, yao i TD

TD już wyjaśniłem. a Yao? żartujesz? żeby się nie rozpisywać to polecę Ci tylko obejrzeć mecz DET - HOU który był na C+ w tym sezonie. Jeśli nie masz możliwości to chociaż przeczytaj czyjąś recenzję. Pamiętam, że Joseph poświęcił pojedynkowi tych dwóch kawałek swojego posta.

 

Na jakiej podstawie Maska gra dla ciebei kiepsko z piłka....

nie widziałeś nigdy sposobu jego gry? sam kreuje sobie pozycje dużo gorzej niż najlepsi SG w lidze. Wystarczy obejrzeć 1 mecz i zauważysz różnicę między nim a np. właśnie Piercem.

 

i co z tego na co mu ta efektownosc....

no np. do ASG. Ale przecież my nie.. a jednak! my gadamy o ASG. Jaka miła niespodzianka :)

 

Powiedzmy wymienie jednego bo tyle wystarczy Bosh i BigZ (w tym roku jednak zasłuzył bardziej niz Ben - efektownosc nie grała roli)

no i wymieniłeś dwóch :) miałem na myśli 1 PF i 1 C.

z Boshem się zgodzę bo jego też bym chętnie obejrzał. Jadnak IMO Ben zasługuje bardziej na ASG i pasuje bardziej do tego typu imprezy, a to jakieś tam znaczenie jednak IMO ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe cytował bo wiadomo do kogo pisze :D, wiec Marcus to o Artescie to pisalem raczej myslac o odpowiedzi do tego co powiedział Wróbel, nie podkreslalem tego tylko powiedzialem co mysle. Jezeli chodzi o sheeda to mysle ze jest on waznym ogniwem ukladanki pod nazwa Pistons, sam zobacz ze gdzie gra Sheed tam team gra dobrze, detroit bez Sheeda nie byli tacy zajebisci jak sa, widac ze duzo wnosi do gry tego zespolu, statystyki ma wciaz niezle, jest waleczny i twierdzę że naprawde zasługuje na to by zająć miejsce JO... Napewno bardziej zasługuje na to niż Howard, owszem jest on młodą nadzieją (nie powiem jeszcze że gwiazdą) ale ma możliwosć do bycia nią w przyszłości, natomiast Sheed utrzymuje się na dobrym poziomie od paru ładnych lat, mimo tego że się starzeje jego statystyki gwałtownie nie spadają, dalej potrafi postraszyć rzutem za 3 i jak dla mnie jest pewniakiem do ASG. Prędzje niż Howard miejsce w f5 zamiast niego zajmie Pierce, bo jak wiadomo tutaj gracze nie zawsze graja na swych nominalnych pozycjach, a juz w tamtym roku grano niskim składem.

 

Tutaj jeszcze się wypowiem na temat Bena, bo widze ze o nim tez zaczeła rozwijac sie rozmowa, wiec znowu się z tobą Marcus nie zgodze, w dzisiejszych czasach gdzie prawdziwych C mozna policzyc na palcach jednej reki (moze nawet nie uzywajac wszystkich palcy) Big Ben jest jednym z najlepszych C czy ci sie to podoba czy nie. Owszem jego wzrost moze nie jest imponujacy, ale zobacz jak znakomicie radzi sobie z innymi C. Może i rzutu dobrego nie ma, ale czy będąc środkowym nie powinieneś najwięcej grać w pomalowanym i straszyć przeciwnika wsadami i akcjami podkoszowymi? Ja wiem że teraz jest dużo C uciekających trochę na półdystans, ale jest to spowodowane właśnie tym że w dzisiejszym NBA jest naprawde mało środkowych. Wogóle to chciałbym cie zapytac na jakiej podstawie stawiasz Jajo wyzej od Bena? Bo trafia wiecej niz on? Wdg mnie jajo nie odrasta mu do pięt, jest za miękki i zbyt drewniany, Ben mimo "małego" wzrostu straszy przedewszystkim w defensywie, natomiast Yao jeszcze niczego konkretnego nie pokazal... moze za 3 - 4 lata bedzie od niego lepszy, ale tylko w tedy gdy nauczy się twardo grać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie zmieniaj tematu. My dyskutujemy który powinien wyjść z ławy podczas ASG a efektowność gra tu pewną rolę. Z resztą sam o tym wspomniałeś we wcześniejszym poście, więc nie rozumiem o co Ci chodzi.

 

Tak ja zmieniam a kto niiby napisał

poza Shaqiem jest najlepszym centrem w lidze
....

 

....Pozatym Ben nie narzeka na granie na środku, radzi sobie z wyższymi przeciwnikami bardzo dobrze (i to z dużo wyższymi jak np. Yajo).
....

Radzi sobie w RS natomiaast widziałes jego zeszłoroczne gry w przeciwko heat i spurs w finałach...cos wtedy jefo defense nie był najmocniejszy.....

 

A Duncan? On zawsze (w NBA) grał jako PF i jak PF
Widziałes jakikolwiek mecz SAS i TD conajmniej na jedna kwarte wychodzi na 5....ze na nba.com pisze ze jest pf to nie znaczy ze nie gra na innych pozycjach.....

 

żeby się nie rozpisywać to polecę Ci tylko obejrzeć mecz DET - HOU który był na C+ w tym sezonie

jeden mecz chłopie nie zartuj....mecz na c+ mozesz sobie darowac ze wzgledu na komentatorow wole zdecydowanie meczyk pociagnac sobie z netu.....

 

Pamiętam, że Joseph poświęcił pojedynkowi tych dwóch kawałek swojego posta.

a co mnie niejaki Joseph interesuje a skoro poswiecił temu pojedynkowi az kawałek posta to chwała mu za to.....

 

nie widziałeś nigdy sposobu jego gry? sam kreuje sobie pozycje dużo gorzej niż najlepsi SG w lidze. Wystarczy obejrzeć 1 mecz i zauważysz różnicę między nim a np. właśnie Piercem.

oczywiscie rozumiem ze mowisz teraz o grze z piłka bowiem Rip bez piłki akurat kreuje sobie pozycje jako jeden z najleiej to czyniacych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w składzie East (piersza 5) Chciałbym aby grali:

 

Ben Wallace (Jest gorszy od O'neala ale widać ,że mu się chce bardziej grać niż ShaQowi)

 

Rasheed Wallace (jak nie gra Jermine to właśnie go bym chciał widzieć)

 

Vince Carter ( Nie stety Wade go wygryzł :( Nie wiem czemu dla mnie Carter jest o wiele lepszy)

 

LeBron (tutaj nie mam zastrzeżeń jest bardzo dobry)

 

Allen Iverson (jestem z tego najbardziej zadowolony :D )

 

Ale trudno pierwsza 5 wygląda troche innaczej ale też mi sie podoba

 

Za to na West side wszystko jest ok Ale denerwuje mnie to ,że nie ma tam KG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja zmieniam a kto niiby napisał

ale to czy ktoś zasłużył jest tylko 1 elementem. Drugim jest pasowanie do takiej imprezy.

 

Radzi sobie w RS natomiaast widziałes jego zeszłoroczne gry w przeciwko heat i spurs w finałach...cos wtedy jefo defense nie był najmocniejszy.....

jaki by nie był i tak jest najlepszym obrońcą wśród centrów.

 

Widziałes jakikolwiek mecz SAS i TD conajmniej na jedna kwarte wychodzi na 5....ze na nba.com pisze ze jest pf to nie znaczy ze nie gra na innych pozycjach.....

no łał, cała 1 kwarta. Przyznasz że to trochę mniej niż 4 kwarty na środku Bena. Pozatym pisałem już o sposobie gry, do czego się nie odniosłeś.

 

jeden mecz chłopie nie zartuj....mecz na c+ mozesz sobie darowac ze wzgledu na komentatorow wole zdecydowanie meczyk pociagnac sobie z netu.....

wiesz, w NBA jest taka zasada, że dużyna ze wschodniej konferencji i drużyna z zachodniej grają tylko 2 mecze w sezonie ze sobą, także konfrontacje obu panów można w RS zobaczyć max 2 razy. Pozatym to był tylko przykład. Ben zmiażdżył Yajo w obronie, a i (będąc leniwy w ataku) mijał chińczyka jak chciał. Twój kontrargument to kiepscy komentatorzy. Tylko nie wiem co to ma do rzeczy, bo głos można zawsze sobie wyłączyć. Inna sprawa, że mimo, że wszyscy narzekają na komentatorów to jeszcze nie wiedziałem żeby ktoś rezygnował z oglądania NBA, bo nie może ich słuchać... No i ja nie kazałem oglądać Ci go na C+ (czego nie zauważyłeś) tylko wskazałem Ci o jaki mecz chodzi. Jak już go sobie obejrzysz to nie moja brocha.

 

a co mnie niejaki Joseph interesuje a skoro poswiecił temu pojedynkowi az kawałek posta to chwała mu za to.....

chyba napisałem wyraźnie - jak nie możesz obejrzeć to poczytaj o wrażeniach innych. takie trudne do zrozumienia?

 

oczywiscie rozumiem ze mowisz teraz o grze z piłka bowiem Rip bez piłki akurat kreuje sobie pozycje jako jeden z najleiej to czyniacych.....

nie trzeba być geniuszem, żeby się domyślić, że jak rozmawiamy na temat gry z piłką Hamiltona to piszę o grze z piłką Hamiltona. A co do gry bez piłki to ja bym powiedział, że w dużym stopniu koledzy go kreują zasłonami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że temat o głosowaniu na ASG został przypadkowo usunięty, zostałem poproszony o podanie tutaj oficjalnych wyników głosowania. Wygląda to tak:

 

WSCHÓD:

 

Skrzydłowi:

LeBron James (Clev) 2,207,697

Jermaine O’Neal (Ind) 1,291,836

Rasheed Wallace (Det) 866,932

Chris Webber (Phi) 584,579

Grant Hill (Orl) 482,336

Tayshaun Prince (Det) 481,652

Paul Pierce (Bos) 441,218

Chris Bosh (Tor) 352,033

Richard Jefferson (NJ) 307,771

Dwight Howard (Orl) 299,876

 

Obrońcy:

Allen Iverson (Phi) 2,062,206

Dwyane Wade (Mia) 1,499,664

Vince Carter (NJ) 1,294,373

Chauncey Billups (Det) 717,006

Jason Kidd (NJ) 594,352

Richard Hamilton (Det) 474,895

Gilbert Arenas (Wash) 453,971

Steve Francis (Orl) 438,892

T.J. Ford (Mil) 210,570

Gary Payton (Mia) 191,424

 

Środkowi:

Shaquille O'Neal (Mia) 2,192,542

Ben Wallace (Det) 1,234,687

Zydrunas Ilgauskas (Clev) 244,322

Andrew Bogut (Mil) 209,705

Michael Olowokandi (Bos) 147,110

Nenad Krstic (NJ) 144,871

Jeff Foster (Ind) 143,911

Samuel Dalembert (Phi) 115,793

Jamaal Magloire (Mil) 112,597

Eddy Curry (NY) 105,974

Raef LaFrentz (Bos) 88,065

 

 

ZACHÓD:

 

Skrzydłowi:

Tracy McGrady (Hou) 1,818,932

Tim Duncan (SA) 1,518,796

Kevin Garnett (Minn) 1,479,386

Pau Gasol (Mem) 662,916

Dirk Nowitzki (Dal) 626,083

Ron Artest (Sac) 502,886

Carmelo Anthony (Den) 458,410

Elton Brand (LAC) 442,056

Shawn Marion (Pho) 285,505

Amaré Stoudemire (Pho) 270,109

 

Obrońcy:

Kobe Bryant (LAL) 2,271,631

Steve Nash (Pho) 1,818,230

Manu Ginobili (SA) 900,935

Ray Allen (Sea) 693,892

Tony Parker (SA) 646,739

Baron Davis (GS) 416,811

Jason Richardson (GS) 303,362

David Wesley (Hou) 280,296

Mike Bibby (Sac) 266,378

Sam Cassell (LAC) 242,456

 

Środkowi:

Yao Ming (Hou) 2,342,738

Marcus Camby (Den) 859,086

Mehmet Okur (Utah) 494,261

Chris Mihm (LAL) 276,556

Brad Miller (Sac) 222,383

Erick Dampier (Dal) 211,342

Chris Kaman (LAC) 182,017

Kurt Thomas (Pho) 116,529

Lorenzen Wright (Mem) 110,446

Joel Przybilla (Por) 62,581

 

Jak widać zmieniło się w zasadzie tylko tyle, że LeBron wyprzedził Shaqa i tym samym otrzymał najwięcej głosów na wschodzie.

 

BTW:

Jak Stein widzi rezerowych na ASG. Artykuł całkiem ciekawy, są kontrowersyjne wybory i pominięcia. Np. Stein nie widzi w ASG miejsca dla Pierce'a, który wg Josepha powinien być w S5 nawet, gdyby mógł grać JO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin zasługuje na miejsce w składzie? Za co? Chyba za tatuaże.. Jak by się troche interesował NBA to byś wiedział, że Kenyon gra jeden z najgorszych sezonów w jego karierze. Słabo zbiera, mniej punktuje, rzuca z gorszym procentem. Wszystko statystyki ma gorsze i za co ma grać w ASG? Za to, że cofnoł się w tył? A Elton Brand, Garnett i inni którzy trzymią pozią, grają lepiej od Martina mają nie grać? Kenion jest OK, ale w tym roku na ASG nie zasługuje - jest wielu lepszych od niego obecnie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by się troche interesował NBA to byś wiedział, że Kenyon gra jeden z najgorszych sezonów w jego karierze

I znow mnie atakujesz. Dlaczego sugerujesz ze nei interesuje sie Nba?

 

Poza tym chyba nie dociera do ciebie ze w ASG nie zawsze glosuje sie na graczy ktorzy maja obecnie najlepsze statsy. To jest przedstawienie gdzie licza sie efektowne zagrania i K-Mart napewno takie potrafi wykonywac. Ludzie na calym swiecie glosuja na swoich ulubiencow a nie koniecznie na tych ktoryz graja najlepiej (czy Jordan gral swietny sezon kiedy z Wizards powolano go na weekend, nie nei porownuje go tu z Kenyonem) Czy Carter gral swietny sezon kiedy wiekszosc stracil z powodu kontuzji a byl w meczu gwiazd? Dlaczego gracze Pistons byli omijani przez 2 poprzednie lata chociaz grali dobrze? Nie mowie ze Kenyon jest lepszy od Duncana ale napewno jest zawodnikiem grajacym efektowniej, i nawet fani Duncana to potwierdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Carter gral swietny sezon kiedy wiekszosc stracil z powodu kontuzji a byl w meczu gwiazd? Dlaczego gracze Pistons byli omijani przez 2 poprzednie lata chociaz grali dobrze? Nie mowie ze Kenyon jest lepszy od Duncana ale napewno jest zawodnikiem grajacym efektowniej, i nawet fani Duncana to potwierdza.

To ze ktos gral w ASG, nie znaczy ze na to zasluguje / zaslugiwal (przyklad - ot, chocby Yao). Co do twojej wypowiedzi na temat efektownosci, po czesci sie zgadzam, ale tylko po czesci. Tyle ze Ty nie napisales "chcialbym zeby Martin zagral w ASG bo go lubie i fajnie laduje i jest rzeźnik", tylko "bo on naprawde zasluguje zeby grac w ASG".

Nie, nie zasluguje. Z miejsca mozna wymienic conajmniej 5-6 lepszych PF'ow od niego (na Zachodzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wiec od razu panie dlugi nick bo nawet mi sie nie chce go przepisywac przeniesmy wszystkich uczestnikow konkursu wsadow do meczu gwiazd, bo wg ciebie liczy sie "tylko" efektownosc.

Postaraj sie troche bardziej bo twoje argumenty poki co sa na poziomie przedszkola, a gadki o lubieniu Heat od 95 nie powoduja ze wszyscy uwierza w twoja znajomsc tematu (czyt. nba i tego co sie tam dzieje).

Dales zreszta tego przyklad w innym temacie nazywajac Nets leszczami, moze czas nauczyc sie troche szacunku dla innych druzym ktore mialy czelnosc pokonac twoich ulubiencow. Bo skoro nazywasz kogos leszczami a oni wygrywaja z Heat to jak nazwac Miami? Jak nazwac Szaka z jego 11 pkt i 6 stratami w tym meczu? Przeciez to leszcze przy takim Carterze i jego triple double :)

Mozna wszystko bardzo latwo obrocic przeciwko twoim teoriom, poslugujac sie podobnymi chwytami, aha i nie pisz ze cie atakuje, bo to juz stalo sie nuden, wjezdzasz tu, udajesz speca po czym sie obrazasz ze swojego zdania nie mozesz miec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na moja ławke 8)

 

East

 

Vince Carter-wiadomo łaczy efeketywnosc z efektownoscia i od lat jest jednym z najlepszych guarów w lidze. Co roku gra, co roku prezentuje dobre paczki wiec nie widze powodu zeby nie mial zrobic tego w tym seoznie

 

Jason Kidd- takze czesty uczestink ASG, podoba mi sie jego styl gry, jest swietnym rozgrywjacym, z idealnym podaniem czym napewno ułatwi efektowne akcje dla innych, a pozatym poziom trzyma wyoki ktory przy tego rodzaju imprezie tez sie liczy

 

Chauncey Billups- dla mnie jeden z najlepszych rozgrywajacych na parkietach, wiec nie moze go zabraknąc przy okazji takiej imprezy

 

Paul Pierce- prowadzi Boston, rozgrywa dobry sezon, jest graczem dosc zbilansowanym ale potrafiacym tez zaskoczyc efektywnoscia.

 

Chris Bosh- dla mnie musi sie tam znalezc. Gra najlepszy sezon w karierze, widac u niego ambicje, chec gry, mimo ze Raptors sa na dnie on jest gwiazda i w zadnym wypadku nie mozna powiedizec ze zawodzi.

 

Ben Wallace- drugi center w NBA.Nie błyszycz w ataku, ale jest genialnym defensorem. ale co by nie mówic podniesc widownie z nog potrafi po obu stronach parkietu.

 

Michael Redd- nie spodziewalem sie po nim ani po Bucks takiej gry, bardzo mi imponuja grajac na tym poziomie i uwazam ze ich lider zasluguje na takie wyrózenienie.

 

West

 

Chris Paul-wiem ze to wybór kontrowersyjny, ale nie moglem sie powstrzymac. Hornets zaskakuja wszystkich, on sam gra bardzo dobrze, jest zdecydowanym dominatorem wsrod rookies i do tego polotu mu nie brakuje.

 

Kevin Garnett- nie załapał sie do S5 bo ma wielka konkurencje na swojej pozycji, ale nie wyobrazam sobie tego widowiska bez niego. Dalej wielki poziom-klasa swiatowa

 

Dirk Nowitzki- to samo co pan wyzej :P :wink:

 

Marcus Camby-boleje nad tym ze musze ogladac Yao, bo własnie tego koszykarza chciałem widziec. jest podpora Nuggs, gra dobrze w ataku i w obronie, rozgrywa swietny sezon i w mojej opinii zasluzyl zdecydowanie bardziej niz Yao.

 

Paul Gasol-Grizzlies pod jego wodza zaskakuja mnie nie mniej niz Bucks, wiec nie wyobrazam sobie tego meczu bez ich lidera.

 

Baron Davis- Warriors co prawda graja przecietnie ale on sam sie wyróznia i z jego efektywnoscia chetnie zobacze go w tych zawodach.

 

Manu Ginobili- jest troche inaczej efektywni niz reszta wyzej wymienionych ale podobaj mi sie te jego farciarskie rzuty z faulem.Do tego jeden z dwojki prowadzacych SAS, team mistrzowski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAST ALL-STAR RESERVES REVEALED

By PETER VECSEY

 

February 9, 2006 -- The Nets' Vince Carter and four Pistons are among the seven Eastern All-Star reserves to be officially announced today, The Post has learned.

 

But in a huge surprise, the Wizards' Gilbert Arenas, the fifth-leading scorer in the league, was left off the reserve squad in voting by Eastern coaches.

 

That could be remedied, however, when Commissioner David Stern personally selects the replacement for injured starter Jermaine O'Neal of the Pacers.

 

Carter joins Pistons Rasheed Wallace, Ben Wallace, Chauncey Billups and Rip Hamilton as reserves.

 

Tayshaun Prince is the only Piston starter not selected.

 

Also on the East's reserve squad are two surprises, from struggling teams — Paul Pierce of the Celtics and Chris Bosh of the Raptors.

 

Besides O'Neal, fans voted as East starters: Shaquille O'Neal and Dwyane Wade of the Heat, LeBron James of the Cavs and Allen Iverson of the Sixers.

 

The West starters are Houston's Yao Ming and Tracy McGrady, Kobe Bryant of the Lakers, Tim Duncan of the Spurs and Steve Nash of the Suns.

 

The West reserves were not available.

 

A więc jednak czterech Pistonsów :? do tego zasłużenie Carter, Pierce i Bosh, pozostaje jeszcze zastępca dla JO, którego pan i władca wybierze. Zamiast Hamiltona zdecydowanie powinien wystąpić Arensa lub Redd a zamiast Sheeda wybrałbym Howarda, nie ma Kidda więc nie ma żadnego pass first PG w tej drużynie, który mógłby fajnie napędzać ataki tej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, ze Arenasa nie będzie, bo w tym sezonie jego gra mi nie przypadła do gustu, za dużo w tym wszystkim chaosu. Nie znaczy to, że nie należy mu się miejsce, ale dla mnie dobrze, że go nie będzie :P.

Czterech Pistonsów- hmm przypomina mi się 98 rok i czterech Lakersów (w tym jeden, który podobnie jak Sheed grał niezasłużenie :cool:). BigBen i Billups to napewno słuszne wybory, nad RIPem można się zastanawiać, choć jego gra w tym roku naprawdę jest lepsza, a co ważne wydaje się być wszechstronniejszy na parkiecie. Sheed to duch Tłoków, koleś, który potrafi ich ostro zmotywować, ale czy jego gra zasługuje na nominację do ASG- moim zdaniem nie, ale widać tak wielkie sukcesy nie przeszły niezauważone

 

Obecność Pierce'a i Bosha niejest dla mnie żadną niespodzianką, bo stawiałem na tych dwóch [przyszłych Byków :P] od początku i cieszę się, że trenerzy myślą podobnie.

 

Czekamy na Zachód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.