Skocz do zawartości

NBA All Star : NBA All Star Game


Bunia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj poznaliśmy już pierwsze piątki, oczywiście z liczby oddawanych głosów mogliśmy sami wywnioskować kto w nich się pojawi, ale dla nie wtajemniczonych:D wygląda to następująco

 

EAST

 

C Shaquile O'Neal (w prawdzie jego statystyki sie pogarszają, ale w dalszym ciągu jest najlepszym C w lidze i nie ma za dużej konkuręcji)

 

PF Jeremie O'Neal (wszystko ładnie tylko szkoda że ma kontuzje i raczej ASG ominie, no ale trudno, ciekawe kto zastąpi go w pierwszym składzie, Sheed? czy może spróbują upchnąć tutaj kogoś mniejszego :wink: )

 

SF LeBron James (w sumie to jeden z największych ulubieńców kibiców, efektowny, oraz efektywny)

 

SG Dwayane Wade (przy szaku wyrasta powoli na prawdziwą gwiazdę)

 

PG Allen Iverson

 

WEST

 

C Yao Ming (i to mnie martwi, ze w NBA jest deficyt C, pozatym oposcil wieksza czesc meczy w tej czesci sezonu, wdg mnie nie zasługuje na gre w ASG jeszcze bardziej niż w poprzednich, ale trudno, mam nadzieje że nie popsuje widowiska, zreszta o nim to inny temat,o wiele bardziej na miejsce pierwszego C zasłużył Camby...)

 

PF Tim Duncan (w sumie chłopak ma słabszy sezon, ale na skrzydłach w tym roku był cieżki wybór, jak dla mnie to zamiast tmaca i tima powinni tu się znaleźć Nowitzki i KG, Dirk w tym roku naprawde pokazuje ze mimo wielu brakow w jego teamie jest jego prawdziwym liderem i potrafi go pokierować w dobrą stronę)

 

SF Tracy McGrady (tez ma wielkiego pecha w tym roku, troche kontuzji na początku)

 

SG Kobe Bryant (i tu właśnie myślę że może zaszaleć, w tym sezonie pokazuje chyba szczyty swoich umiejętności strzeleckich, chociaz nikt nie wie czy nie może być jeszcze lepszy :D, wdg mnie to on może przykozaczyć najbardziej w tym widowisku...)

 

PG Steve Nash (chyba bezdyskusyjnie zajoł zasłużenie miejsce w pierwszej piątce)

 

Za niedługo poznamy rezerwy obu konferęcji, w tedy będzie można coś wiecej o tym powiedzieć, patrząc na piątki są wyrównane, nie zgadzam się ze wszystkimi zawodnikami w nich, ale trudno, oby to był dobry mecz...

 

Jeszce jedyne czego jestem ciekaw to ilu w tym roku będzie żemieślników w all starze ;D bo zawsze są jakieś niespodzianki (jak np Gatling)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątki (poza Yao) są fajne, szkoda że Jermaine ma kontuzje, bo to ładnie grający zawodnik. Licze że mecz będzie naprawdę świetny, troszeczkę rozczarował mnie brak Cartera w składzie wschodu, ale pewnie będzie wchodził z ławki. A co do MVP, cóż mimo mojego braku sympatii, to patrząc obiektywnie potężne szanse ma Kobe, bo potrafi zdominować gre, a jego ostatnie popisy pokazały że robi co chce na boisku i ciężko się temu przeciwstawić, to oczywiście scenariusz kiedy zachód wygrywa, jeśli wygra wschód tytuł MVP wpadnie w ręce Wade'a albo Iverson.

A narazie to się nie mogę doczekać meczu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są chyba żelazne piątki obu konferencji. Jedyna "walka" to pozycja PF po obu stronach. Na wschodzie JO wygrał z Carterem (w zeszłym roku i Carter i James wychodzili jako skrzydłowi, więc może w miejsce Jermaina wejdzie VC), a na zachodzie Duncan i Garnett.Osobiście stawiałbym na KG#21 :wink: ale cóż niech Tim pokaże, że zasługuje.

 

Przyjmując scenariusz, że wygra zachód stawiałbym, że MVP może zostać T-Mac, który będzie bardzo chciał się pokazać swojej publiczności. Jeśli nie on to Kobe.

 

Jeśli wygra wschód stawiam na Wade'a albo James'a.

 

Ale to wszystko może okazać się niczym jeśli gracze pierwszych piątek będą grali tyle ile rok temu średnio 18min :evil: Jeśli w tym roku wyjdą na dwie kwarty i później będą siedzieć i nic nie robić, to więcej na nich nie głosuje. Chce porządnego widowiska, podobnego do All Star 1998, 2003, to musi być SHOW :!: super zabawa , a nie :!: gra rezerw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy znane więc teraz tak Yao się wielu nie podoba i faktycznie bardziej niby zasłużył Camby, ale on też się popsuł co trochę zatarło dobre wrażenie jakie robił na początku sezonu.

 

Teraz kogo powinni moim zdaniem wybrać trenerzy. Na wschodzie kontuzjowany jest JO i mam nadzieję, że David nie wstawi w jego miejsce Sheeda ja widziałbym tu Bosha z Raptors. Nie chciałbym oglądać więcej Pistonsów niż to to konieczne, a konieczne jest żeby zagrał Billups i Ben bo oni są czołowymi zawodnikami na swoich pozycjach w lidze więc tak:

 

Billups

Ben Wallace

Kidd

Carter

Redd

Arenas

Pierce

 

Na zachodzie:

Camby

Brand

Nowitzki

Marion

Garnett

Melo

Davis

 

To są gracze, którzy w moim odczuciu powinni zostać przez trenerów docenieni, na wschodzie sporo obwodowych zawodników na zachodzie znowi masa świetnych skrzydłowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o zawodnikach rezerwowych to dobrze zauważył Van, że może zamiast JO mógłby zagrać Bosh, zupełnie o nim zapomniałem (ale wstyd) :oops: Jeśli chodzi o pozostałych to zamiast Arenasa wziąłbym Jamisona (skrzydłowego), a na zachodzie zamiast Branda (tak wiem, że ma świetny sezon i zasługuje bardzo na All Star) ale w jego miejsce dałbym Raya Allena albo Jasona Richardsona w ostateczności, ale jakiś jeszcze jeden obwodowy gracz by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zachodzie zamiast Branda (tak wiem, że ma świetny sezon i zasługuje bardzo na All Star) ale w jego miejsce dałbym Raya Allena albo Jasona Richardsona w ostateczności, ale jakiś jeszcze jeden obwodowy gracz by się przydał.

No faktycznie lekko dałeś do pieca :wink:

Brand to pewniak do tegorocznego ASG i byłbym ostro zdziwiony gdyby go zabrakło, podobnie jak Parkera, którego nawet Van pominął. Moim zdaniem jeśli kogoś zabraknie z Vana typów to chyba Marcusa, pozatym trudno byłoby nie wyróżnić Tonego Parkera, który rozgrywa zdecydowanie najlepszy sezon w karierze. A co się tyczy Richardsona to on jak na potencjalną "gwiazdę" moim zdaniem zbyt mało pokazuje, choć graczem jest niewątpliwie stworzonym do takiej imprezy :twisted:

Na Wschodze podobnie jak zakładałem wcześniej w miejsce któregoś z dwójki Arenas-Redd może wskoczyć ktoś wysoki, bo Wschód musi podwyższyć trochę skład (oczywiście to zabawa, ale wygrać chce każdy) dlatego też może wystąpić ponownie BigZ (oby nie, bo jest nudniejszy od Jajo :P), a z tej dwójki obwodowców chętniej zobaczyłbym Redda, bo styl Arenasa mi nie odpowiada, ale nie zmiania to faktu, ze gra świetnie

 

No i oczywiście bardzo liczą na występ Bosha- koleś za sezon czy dwa (już w Bulls) będzie jednym z 2-4 najlepszych skrzydłowych w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak Parkera, którego nawet Van pominął. Moim zdaniem jeśli kogoś zabraknie z Vana typów to chyba Marcusa, pozatym trudno byłoby nie wyróżnić Tonego Parkera,

Zastanawiałem się nad Parkerem uznałem, że jeden PG na rezerwie wystarczy a zdecydowanie wolę Barona, jednak masz rację Camby przez te urazy może się nie załapać i to właśnie Parker ma szanse zostać wybranym przez trenerów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są chyba żelazne piątki obu konferencji. Jedyna "walka" to pozycja PF po obu stronach. Na wschodzie JO wygrał z Carterem (w zeszłym roku i Carter i James wychodzili jako skrzydłowi, więc może w miejsce Jermaina wejdzie VC)

JO nie wygrał z Carterem, bo VC był w głosowaniu wśród obrońców, a w miejsce kontuzjowanego JO wejdzie Sheed, który ma zaraz po nim najwięcej głosów. :)

 

Osobiście stawiam na wschód, a MVP dostanie ktoś z dwójki AI-LBJ. Kogo bym widział wśród rezerwowych podawałem w temacie o głosowaniu:

 

EAST

[...]

Rezerwowi

 

V.Carter- dawno nie było sytuacji, by nie grał w S5. Teraz też równie dobrze mógłby być w S5, ale chyba lepiej mu będzie na ławce, bo i tak nie chciałoby mu się zapewne zbyt długo grać.

P.Pierce- świetny technicznie gracz, niewiele mu brakuje do najlepszych w lidze swingmanów.

C.Billups- nigdy nie grał w ASG, a teraz chyba czas najwyższy na to, bo zasługuje na to zdecydowanie.

B.Wallace- mimo fatalnych umiejętności ofensywnych, jest bardzo efektowny, a do tego to DPOTY i bardzo ważny gracz najlepszej drużyny w lidze.

M. Redd- bardzo imponuje w tym sezonie i swoją grą dla Bucks jak najbardziej zasłużył na wyróżnienie.

G. Arenas - jest zecydowanym liderem Wizards i bardzo dobrze się go ogląda.

Z. Ilgauskas - w zeszłym roku zaprezentował się bardzo dobry. Teraz też zasługuje, jest zdecydowanie jednym z dwóch najlepszych ofensywnie centrów w swojej konferencji.

 

Szkoda, że raczej na pewno znowu nie będzie Francisa, bo świetnie się go ogląda.

 

WEST

[...]

Rezerwowi

 

K.Garnett - będę teraz na niego głosował, bo zdecydowanie wolę go w S5 od Duncana.

E.Brand - bardzo zasługuję swoją grą. Pookazuje, że jest zdecydowanie jednym z najlepszych na pozycji PF.

D.Nowitzki - wystarczy spojrzeć na wyniki Mavs i jego indywidualne dokonania.

P. Gasol - za to, jak grają w tym sezonie Grizzlies należy mu się, bo to on jest tam najważniejszy.

C.Anthony - po poprzednim sezonie regresu, teraz gra już zgodnie z oczekiwaniami. Mimo w sumie słabej gry Nuggets (kontuzje) należy mu się ten występ.

B. Davis - jak na razie wyniki GSW nie są najlepsze, ale on akurat gra bardzo dobrze. Poza tym jego gra jest bardzo efektowna i chciałbym go w tym meczu zobaczyć.

A. Kirilenko - gdyby nie te kontuzje, nie byłoby raczej wątpliwości. Ale i tak liczę na jego występ, bo naprawdę to zasłużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku link do niezłego arta http://sports.espn.go.com/nba/allstar2006/columns/story?columnist=stein_marc&page=allstarsubcandidates

 

co do zastepstwa JO trzeba sie zgodzi z kily ze pewnie bedzie to Sheeed ale nie przekreslał bym szans bena....

 

Rezerwowi

Wschod

tu nie ma takiego problemu jak na zachodzie....gracze Pistons dominuja

Ben Wallace

Bosh

Carter

Arenas

Kidd

Billups

Hamilton

 

Zachod (pozycja skrzydłowych to najwiekszy problem( Brand, Nowitzki, Garnett, Gasol, AK47, Rashard Lewis, Marion, Carmelo....Artest)

Gasol

Brand

Nowitzki

Marion

Garnett

B. Davis

Parker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Artest

Ron? Ron nawet do głowy by mi nie przyszedł? Za co ma grac w ASG? Za swoje wybryki? Za te pare meczy w tym sezonie? Raczej nie, jest wielu mniej barwnych ale bardziej zasługujących na ASG.

 

Na wschodzie na pewno w rezerwach powinni być : Big Shot, Big Ben, (moja ekipa z FBL :wink: ), P.Pirce, Bosh, wypadało by mieć kogoś jeszcze na SF więc chyba Carter...

 

Na zachodzie odrazu brałbym Cambiego, kurcze świat będzie niesprawiedliwy jak Marcus nie zagra w ASG, Brand, Granett, mimo wszystko francus(z?) Parker, no i Marion.

 

Co do reszty to nie wiem, jeżeli Ci zawodnicy znajdą sie w ASG to mimo obecności Yao, Duncana, LBJ - będe zadowolony z zawodników których tam zobacze... Większość lubianych przewyższy większość znielubianych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP? w czym niby jest lepszy od Pierce'a?

Powinna byc cała ekipa Pistons jak to powiedział coach Bobcats....ale tak na pewno nie bedzie dlatego nie wrzcuiłem 5 a 4 graczzy bo uwazam ze RIP na to zasłuzył, razem z billupsem tworza jedna z najlepszych par obroncow w lidze.......a Pierce niby za co za...zza troche wieksza srednia czy co brałes pod uwage...rozsadniej gdybys tutaj pomyslał nad Reddem....Pierce mimo dobrych statsow nie prowadzi swojej druzyny i przede wszystkim to za nim nie przemawia...aha jezeli juz wymieniłes tego player to prosze panie Pietrasie o argumenty przemawiajae za nim....

 

Ron? Ron nawet do głowy by mi nie przyszedł? Za co ma grac w ASG? Za swoje wybryki? Za te pare meczy w tym sezonie? Raczej nie, jest wielu mniej barwnych ale bardziej zasługujących na ASG.

Głosy: 502,886 troche za cos tego musiał dostac....oczywiscie ze jest wiele innych zawodnikow ktorzy na to zasłuzyli ale zauwaz czy ja tego zawdonika wrzuciłem do graczy rezerwowych zachodu wymieniłem go tylko w szerokim składzie....troche sie dziwie ze Artest nie przyszedł ci do głowy np Lewis....plusem Rona jest fakt ze sporo nabroił w tym sezonie komercja jest przeciez rowniez wazna w tej lidze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ani Hamilton ani Artest nie zasłużyli na udział w All Star z pozycji rezerwowych.

 

Hamilton jest za mało barwną postacią, za mało przebojową, a wydaje mi się, że w takiej imprezie (zabawie) jak All Star Game powinno się brać kogoś pokroju Pierce'a, który ma pewne miejsce w rezerwie co roku.

 

Artest już brał udział w takiej imprezie i moim zdaniem nie sprawdził się. Grał bardzo egoistycznie, tak bez serca, w obronie co prawda się spisał, ale nie na tym polega ta zabawa, wtedy jeszcze jako podopieczny Carlie z Indiany, który prowadził zespół Wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna byc cała ekipa Pistons jak to powiedział coach Bobcats....ale tak na pewno nie bedzie dlatego nie wrzcuiłem 5 a 4 graczzy bo uwazam ze RIP na to zasłuzył, razem z billupsem tworza jedna z najlepszych par obroncow w lidze.......a Pierce niby za co za...zza troche wieksza srednia czy co brałes pod uwage...rozsadniej gdybys tutaj pomyslał nad Reddem....Pierce mimo dobrych statsow nie prowadzi swojej druzyny i przede wszystkim to za nim nie przemawia...aha jezeli juz wymieniłes tego player to prosze panie Pietrasie o argumenty przemawiajae za nim....

 

Dla mnie taki sposób myślenia to błąd. Pewnie Pistons zespołowo są świetni, ale od pojedyńczych graczy są lepsi w tej konferencji i to oni powinni grać w takim meczu. Przewagi PP nad Hamiltonem nie wiem czy jest sens roztrząsać bo nie wiem czy jest cokolwiek w czym indywidualnie gracz Pistons przewyższa zawodnika Celtics, podobnie od Sheeda w tej konferencji są zawodnicy, którzy bardziej zasługują na to wyróżnienie: Bosh, nawet Ilgauskas, Jaminson czy Dwight Howard. Billups i Big Ben jak najbardziej zasługują, ale pozostali nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składy są mocniejsze niż w tamtym roku.na wschdzie wtedy według mnie nie powinno być Granta Hilla i Vince carter też mnie jakoś nie zachwycał.I podoba mi się też fakt żę nie ma Kevina Garneta.Lubie go ale nie aż tak :D .Fajnie że jest Steve Nash.Szkoda że kontuzjowany jest Jermaine O'Neal.Zastąpi go Rasheed Wallace...dobry jest ale wolałbym Jermaina :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej w porzadku moze troszke sie zagalopowałem z Rip ale w takim razie dlaczego ma wystapic Sheed czy Ben...bo w czym sheed jest lepszy od howarda???sheed jest graczem ktory dokładnie nadaje sie do pistons podobnie było za czasow jego gry w blazers, przystosował sie do gry w teamie....natomiast indywidualnoscia moga byc bosh ktory sprawdza sie w takiej zabaiwe co było widac podczas rookie game wg wielu powinien byc MVP ale wiadomo Melo przed własna publicznoscia... czy wlasnie wymieniony howard i jest to dokładnie identyczna sytuacja jak z Ripem....ben rowniez niczym wielkim nie wykazuje sie w obecnym sezonei np w porownaniu do tego co gra CB....ben jest jjednym z elementow układanki tłokow i jezeli Rip nie zasługuje na ASG to rowniez BW, RW czy TP.....poza tym wymieniony rip pasuje do ASG bo jest to typowy shooter....ben natomiast to player gra gorzej niez przed rokiem jego ofensywna gra mozna opisac jednym słowem leniwy a doskonale to widac w rzutach wolnych....BW nie pasuje do takiej zabawy widoczne było to podczas ostatniego meczu gwiazd, zaleta bena moga byc monster dunk czy tez efektowne bloki.....aha jeszcze do Wrobla

Artest nie zasłużyli na udział w All Star z pozycji rezerwowych.

ja rowniez jestem daleki od tego zeby RA zagrał w ASG, napisałem o szerokim zestawieniu F na zachodzi dlatego sie troche dziwie ze o nim wspomniałes.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marc_us, nie wiem dlaczego ty wogóle porównujesz Sheeda z Howardem, oni sa przeciez na różnych etapach kariery, moze i sheed nie zasluzyl zeby grac w first five, ale napewno na ASG tak, nawet sam bilups powiedzial ze jest on lepszym MVP w detroit niz on sam. Co do tego czy Ben zasłóżył to masz innego kandydata? Powiesz mi Z? Chyba nie bardzo, on ejst dobrym graczem ale jest zbyt drewniany, a Ben jesli bedzie miec dobry mecz bedzie napieprzac monster dunki i swietne bloki, bo jest dynamiczny i efektowny. Sądzę że w obecnej chwili oboje są pewnymi ogniwami ASG i wątpie żeby w nim nie uczestniczyli, w tym roku myśle że właśnie tą 3 (Billups, i Wallace Bros) zobaczymy w ASG. Co do sprawy Artesta to nie zasłużył on na gre w ASG, to wszystko przez to że jest ogromna konkurencja na skrzydle na dzikim zachodzie, a pozatym odstawił zbyt dużą szopkę w tym sezonie. Liczę na to jednak że w Saco się w jakiś sposób odrodzi, nie pod względem sportowym, ale raczej psychicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprawy Artesta to nie zasłużył on na gre w ASG, to wszystko przez to że jest ogromna konkurencja na skrzydle na dzikim zachodzie, a pozatym odstawił zbyt dużą szopkę w tym sezonie. Liczę na to jednak że w Saco się w jakiś sposób odrodzi, nie pod względem sportowym, ale raczej psychicznym.

O tym własnie pisałem....zobacz wypowiedz powyzej tylko musiałem odpowiedziec bo niejaki Wrobel cos tam napisał o tym ze Artesta nie widzi w rezerwach tylko sie dziwiłem skad on to wział bo z pewnoscia ja nic nie mowiłem o RA i rezerwach....

 

nie wiem dlaczego ty wogóle porównujesz Sheeda z Howardem

Odpowiedz jest bardzo prosta graja na tych samych pozycjach....

napewno na ASG tak, nawet sam bilups powiedzial ze jest on lepszym MVP w detroit niz on sam.

stary... billups powiedział ale to tylko dobrze swiadczy o CB itd....ale co moze ty rowneiz twierdzisz ze MVP DET jest Sheed....zobacz to twoja wypowiedz

napieprzac monster dunki i swietne bloki, bo jest dynamiczny i efektowny

własnie to co napisałes dokładnie tyczy sie rownie bena jak i dwighta....jezeli piszesz o Z, i mowisz o efektownych zagraniach to blizej temu jest chyba Howard niz Sheed....aha jeszcze jedno napisałem ze skoro Rip nie zasłuzył to i rowniez ben i tylko o to chodziło a czy jest inny kandydat to juz nieistotne w tej kwestii....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie od Sheeda w tej konferencji są zawodnicy, którzy bardziej zasługują na to wyróżnienie: Bosh, nawet Ilgauskas, Jaminson czy Dwight Howard. Billups i Big Ben jak najbardziej zasługują, ale pozostali nie.

Van prosze, pwoeidz że żartowałeś. W czym oni nsą lepsi od Sheeda? W jakim elemencie gry i czemu niby bardziej zasługują?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.