Skocz do zawartości

Lakers w Lutym


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

win z sacto i takich Lakers lubie bardzo dobry mecz całe zespołu Kobe jak zwykle wysoki poziom Lamar znowu bardzo dobry mecz moze i dobrze ze go nie wytransferowaliśmy George również oby wiecej takich meczy. Ron Ron mnie dzisiaj nie zachwycił a jego trójki w bok tablicy to juz masakra chyba z 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Queens na kolanach tam gdzie ich miejsce :twisted:

 

Jak to Ron powiedział przed meczem: "I'm gonna make his scoring average drop" - riposta KB to 36min 36pkt,6zb,10as 14-27FG

 

Artest powinien podziękować Javiemu, który chciał wyrównać mecz w trzeciej kwarcie i wymyślił sobie 4 faul Bryanta posyłając go na ławę.

 

Uwielbiam tak grającego Bryanta, mającego coś do udowodnienia komuś kto za dużo gadał przed meczem, tak efektywnego jak dzisiaj i uwielbiam tak grających Lakers, agresywnych w obronie, ruszających się, robiących zamieszanie i rozbijających akcje rywali, wywierających na nich presję nie można tak było qrwa wcześniej :?:

 

Dobra kto podmienił Odoma na tego gościa, którego oglądałem w meczu z Blazers i w dzisiejszym :?: ja nie wiem czy ta opaska na głowie spowodowała jakieś większe dokrwienie mózgu, czy to coś innego, ale facet nie grał w ten sposób cały sezon. Jest cholernie agresywny, ścina pod kosz a nie stoi jak kołek na obwodzie, wykorzystuje nareszcie odegrania Bryanta, który ściąga na siebie defensywę, gra dla zespołu, ale jednocześnie punktuje Artestowi sprzed twarzy kiedy trzeba, albo mija go jak byle Iversona :)

 

George znowu świetna zmiana, wniósł mase energii po obu końcach parkietu.

 

Co ciekawe Phil chyba zawęził rotację, to raczej nie przypadek, że Luke nie pograł a defensywa się nam nagle poprawiła, nie widziałem sytuacji kiedy rywale oddwali rzut a ktoś nie skakał żeby im przeszkodzić, zero wolnych pozycji defensywa wyglądała kapitalnie, widać było non stop to zaangażowanie, o które marudzę cały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech to co się stało z Lamarem w ostanich meczach nastraja pozytywnie. Chyba wszyscy zrozumieli, że lamar musi więcej rzucać,,, moze wkońcu nawet to do niego dotralo, ze musi tak grać. Stał się agresywny, nie wiem przez co ale to skutkuje.Kobe w dzisiejszym meczu zagrał fenomenalny mecz byłe pewny, gdy dowiedziałem się co gadał Artest.. Fajnie ze Mihm wrócił no i może Phil całą tą zgraje kończących sie kontraktów złozy do kupy i damy rade wywalczyć 6 miejsce.. Devan widać ze walczy o przedłużenie kontraktu. Gra nieźle, tak jak by wszyscy odniego tego chcieli, nie wiem cyz to nie jest spowodowane własnie FYK czy czymś innym.. Jeżeli tak będzie grał, ja bym go podpisał oczywiście za mniej niż teraz :twisted:

 

Szkoda, ze nic sie w składzie nie zmieniło.. Moze mitch wszystko na lato juz uzgodnił? DAMY RADE W TAKIM SKŁADZIE - PO CZEKA :!: :!:

 

 

GO GOLAKERS

 

ps.A Clippersi coraz gorzej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.A Clippersi coraz gorzej :wink:

Co raz bliżej mają serie 5 przegranych z rzędu a my pokazywaliśmy już w tym sezonie, że jak ktoś ma długą serię porażek to mecz z Lakers jest niezłą okazją żeby ją przerwać :? oby tym razem było inaczej.

 

Widział ktoś sondę na NBA.COM :?:

 

Who is the Most Valuable Player of the season's first half?

 

Kobe Bryant, Lakers 40%

 

Chauncey Billups, Pistons 12%

 

LeBron James, Cavaliers 12%

 

Steve Nash, Suns 10%

 

Dwyane Wade, Heat 8%

 

Dirk Nowitzki, Mavericks 7%

 

Other 5%

 

Elton Brand, Clippers 4%

 

Tim Duncan, Spurs 2%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps.A Clippersi coraz gorzej :wink:

Co raz bliżej mają serie 5 przegranych z rzędu a my pokazywaliśmy już w tym sezonie, że jak ktoś ma długą serię porażek to mecz z Lakers jest niezłą okazją żeby ją przerwać :? oby tym razem było inaczej.

 

Widział ktoś sondę na NBA.COM :?:

 

Who is the Most Valuable Player of the season's first half?

 

Kobe Bryant, Lakers 40%

 

Chauncey Billups, Pistons 12%

 

LeBron James, Cavaliers 12%

 

Steve Nash, Suns 10%

 

Dwyane Wade, Heat 8%

 

Dirk Nowitzki, Mavericks 7%

 

Other 5%

 

Elton Brand, Clippers 4%

 

Tim Duncan, Spurs 2%

A gdzie Iverson ? :twisted:

 

 

 

PS. to subforum LAL wiec mi mozna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson MVP? Za co chyba za ty ucieczki z sali :wink: (też mi można). Oglądałem przed chwilą mixa z meczu z Kings i ta akcja miedzy Brownem i Parkierem mnie zamórwała. Cud miód, wogole Parker niemożliwe niekóre zagrania miał... Oby to nie był tylko chwilowy przebłysk (czego Lamarowi też życze).

 

Ps.Devan tak dobrze ostatnio gra ze nawet go do drużyny w FBL sciągnolem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez wlasnie jestem po obwejrzeniu mixa (Van teraz zapodaje linkami na gg, juz nie ma latwo ze byly na forum ,trzeba sie upominac :P). Zaskoczyl mnie po raz kolejny DG, znowu swietna gra i ta niesamowita zbiorka i power-dobitka... ten alley tez super, w ogole Smush zaczal asstowac cos... Lakers zawsze byli druzyna altrusityczna ale teraz w koncu ten altruizm cos daje bo z podan sa punkty (fajna akcja jak Parker mial czyty rzut za 3 ale w ostatniej chwili oddal po kosz do Odoma).

 

No a na koniec chcialem jeszcze wspomniec o tym co turiaf wyprawia na lawce... niezle tam emocje musi dawac innym i bez kitu wprowadzac sporo ozywienia i ducha walki calej druzynie. Zreszta nawet widac bylo ze po jednej z akcji juz cala lawka sie poderwala i skakala (choc Turiaf byl i tak wyrozniajacy sie ;-) )

 

dobrze ze jest w druzynie, chyba chemia jeszcze sie polepszyla, tylko moglby jeszcze wywolac tak jak u innych wywoluje, jakies zdrowe emocje u Lamara i Smusha, bo mimo dobrej gry to dalej chodzace zombi... no ale spokojnie, moze da rade ;-)

 

dzisiaj profesor Van informuje :P : mecz z Clippers prawodpodobnie na ESPNie sopcastowskim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam czepiacie się Iversona, daję sobie rękę uciąć, że większość tych 5% z "Other" należy do niego :twisted:

 

fajna akcja jak Parker mial czyty rzut za 3 ale w ostatniej chwili oddal po kosz do Odoma

 

Hehe, no akcja fajna tylko to podanie było do Kwame, który się nie zorientował co się dzieje, na szczęście był za nim Lamar, który złapał piłkę :)

 

A Ronny jest niesamowity na tej ławce, podskakuje praktycznie po każdej skutecznej akcji, jak mało efektowna by ona nie była, trochę pewnie zasłania tym, którzy siedzą bezpośrednio za nim, ale co tam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiacie się Iversona, daję sobie rękę uciąć, że większość tych 5% z "Other" należy do niego

pewnie Montego az reka boli od calonocnego klikania myszką :P

 

Hehe, no akcja fajna tylko to podanie było do Kwame, który się nie zorientował co się dzieje, na szczęście był za nim Lamar, który złapał piłkę

Ty widziales live, ja nie, tutaj byla inna kamera i nie wylapalem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz...jeden z najlepszych w sezonie dla LA.Wreszcie widzimy cos na kształt równej formy (choć może przesadzam, bo to tylko dwa mecze ;)).Najważniejsze że Lamar zaczyna punktować, George zaczyna zdobywac dwupunktowe zdobycze co mecz, Mihm wrócił a Kobe...zagrał mecz w którym absolutnie do NICZEGO nie można się przyczepić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz...jeden z najlepszych w sezonie dla LA.Wreszcie widzimy cos na kształt równej formy (choć może przesadzam, bo to tylko dwa mecze ;)).Najważniejsze że Lamar zaczyna punktować, George zaczyna zdobywac dwupunktowe zdobycze co mecz, Mihm wrócił a Kobe...zagrał mecz w którym absolutnie do NICZEGO nie można się przyczepić :)

1. chyba dwucyfrowe

 

2. no i zawsze jest do czego sie przyczepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pieknie pieknie to mi sie podoba :D

Bryant 10 asyst mozecie mi powiedziec jak to wygladało czy na "chamca" podawał partnerom czy tylko w 100 % sytuacjach :>

bo jak na chamca to te 10 asyst to moglo byc przypadek ;D

nie widzialem meczu wiec sie pytam :P

, ale z tego co słysze to jakas metamorfoza nastąpila w naszych zawodnikach :> :D aaa i dawajcie wiecej linków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to pokazujesz czepiając się mojego błedu

chcialem to mowic ale myslalem ze nie zauwazysz ;-)

 

A przyczepiac dio Kobego sie nie bede bo nie mam o co ;-) I powiem tylko ze mi sie najbardziej podoba ta 1 strata, to naprawde fantastyczny wynik i to dla mnie ma kapitalne znaczenie :>

 

a odpowiadajac na pytanie:

 

tak, ustawial ich pod koszem, odganial przeciwnikow i dopiero podawal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no k**** mac!!!!!!!!!! wylaczylem to pieprzone gowno przed koncem 3ej kwarty.

 

szczyt frajerstwa, po prostu pisze do nich maila niech mi placa dobra kase za ogladanie takiego @#^%#@!!! , tego powinni zabronic, precz z Lakersami w tv... kompromitacja, zenada, D-N-O.

 

i szczerze watpie zebym cokolwiek mial odszczekiwac i w dupei mam polityczna poprawnosc, jestem wkur*iony jak jasna cholera, cala noc nie spalem, i tak bylem wkurzony, bo mam egz, a na koniec takie szambo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była jedna z tych porażek z gatunku najbardziej wkurwiających :evil: Sama przegrana jeszcze jest do przebolenia, ale sposób w jaki do niej doszło jest niedopuszczalny. Lakers bo dwóch świetnych meczach wrócili do flegmatycznego grania, braku jakiegokolwiek pomysłu na grę poza podaj piłkę do KB i czekaj co wymyśli, nie było ścinania pod kosz, zbyt wielu akcji dwójkowych, w defensywie znowu niestety anemicznie i bez życia a już myślałem, że przynajmniej to zaskoczyło.

 

Dużą winę ponosi Jax, który zaspał na ławce w trzeciej kwarcie, cholera jak już Clippers robili run 8-0 powinien wziąć czas a nie czekać aż było 15-0, wystawił Mihma na Branda a ten go po prostu zniszczył w tym okresie gry, jedyny gość w naszej drużynie, który ma z nim jakiekolwiek szanse w obronie to Kwame a on siedzi na ławie :? Nie wiem dlaczego George i Cook grali tak mało, w pierwszej połowie potrzebowaliśmy punktów a zamiast Cooka on nagle teraz Ronny'ego wpuszcza i Devina Greena zamiast George'a :? Lamar znowu postanowił zniknąć i to by było na tyle jeżeli chodzi o poprawę jego gry na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.