Skocz do zawartości

Lakers w Lutym


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie wygraliśmy mimo słabego meczu Bryanta. Cieszy mnie to zwycięstwo, ale potrzebujemy wzmocnień to oczywiste. Już regułą się staje to, że ktoś kto zagra świetny mecz daje dupy w następnym, z Grizzlies Kwame 100% z gry więc dzisiaj żeby równowaga w przyrodzie została zachowana spudłował wszystko co tylko mógł :? Lamar słabo ostatnio dzisiaj prawie triple double i to przy sporej zdobyczy punktowej, Cook ostatni mecz lipa dzisiaj znowu dobrze.

 

Kobe rekord kariery w przechwytach, ale co z tego to właśnie przykład na to jak niemiarodajnym wskaźnikiem defensywy gracza są przechwyty ponieważ nie tylko Kobe miał dzisiaj rekord kariery, ale również Devin Brown z Jazz, który trzepnął mu 25 punktów. George podobno dobrą robotę odwalał kryjąc Ivana Drago, w ogóle chyba w końcu jako zespół zaprezentowaliśmy się w obronie dobrze.

 

W pierwszej połowie mieliśmy już 26 punktów przewagi, ale wtedy Phil wpuścił nasz skład na ligę letnią i Jazz trochę odrobili, w drugiej połowie jeszcze bardziej się zbliżyli, ale prowadzenie chyba nie było jednak poważnie zagrożone.

 

Teraz Hawks i przerwa, mam nadzieję, że Lakers nie zlekceważą rywali, którzy już dużo lepszych od nas potrafili zaskoczyć, trzeba to wygrać Hornets coś przegrywać nie chcą, a potrzebujemy tego 6 miejsca i to bardzo więc trzeba się wziąc do roboty, to dotyczy także Kupchacka, który właśnie jest na kolejnych wakacjach w Europie, pewno szuka nowego Vujacica :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec dla mnie to już o jedną porażkę, której nie powinno być za dużo :!:

To jest po prostu żałosne, przegrać w ich sytuacji z Hawks u siebie mimo, że Kobe miał 39 punktów i 9 asyst przy 50% skuteczności. Patrzyłem i co chwila widziałem Hawks i layup, layup i tak cały czas. Jeżeli można mówić o jakichkolwiek pozytywach to ta porażka powinna wbić Kupchackowi, Bussowi i całej reszcie, że im się nie uda z tą beznadziejną zbieraniną awansować do PO i zmusi ich do zrobienia czegoś w ciagu tego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytam CO Z TEGO że mamy świetny kalendarz do końca roku skoro gramy w ten sposób? :x Lakersom ostatnio różnicy nie robi gra na u siebie czy na wyjezdzie..i dostają baty równo od wszystkich :? Tradycyjnie już mecze życia u przeciwników - Childress i Smith.Ten Luty to jakaś katastrofa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kobe powinnien zmotywowac kolegow, sprawic ze graja lepiej a nie sobie radosnie punktowac bo przeciez juz dawno zauwazyl ze to nie przynosi efektow 8)

sorki VAN za poziom tego posta ale sie nie moglem powstrzymac :twisted:

hehe wiesz w czym problem :?: gdyby on radośnie punktował a nie podawał na czyste pozycje do Parkera i Vujacica to Lakers by wygrali, i nie wiem czemu ra_d piszesz, że to nie przynosi efektów kiedy radośnie punktował w styczniu przynosiło to zwycięstwa, przestaliśmy wygrywać jak Kobe zaczął grać bardziej pod zespół.

 

Niestety nasza defensywa zrobiła się beznadziejna, pozwalamy na zbyt wiele rzutów spod kosza, w ataku wszyscy uwzięli się na rzucanie trójek, Bryant niestety również tylko on jeszcze co jakiś czas trafia, ale nasi PG dzisiaj tak zawalili, że przesada, Parker miał szansę wyrównać w końcówce, ale zamiast jak Hawks trafić spokojnie layupem, on musiał walnąć dunka w tłoku i spudłował :evil: http://www.flurl.com/uploaded/Smush_mis ... 69142.html

tak właśnie to wygląda kiedy Kobe gra dla drużyny.

 

Hawks baaardzo długo nie wygrali meczu wyjazdowego na zachodzie, w ogóle sporo drużyn swoje passy porażek przerywa sobie w meczach z nami.

 

Co się do k**** nędzy stało z obroną Lakers :? 114 punktów dać sobie Hawks rzucić. Jak powiedziałem jedyny pozytyw to porażka z nimi powinna potrząsnąć wszystkimi na górze odpowiednio i uświadomić im, że nawet łatwy kalendarz może nie pomóc i potrzebne są zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w stczniu przynosilo, tylko ze przed styczniem byly jeszce inne miesiace w ktorych to jakos tez nie przyniosilo.i nie mow mi ze myslales ze KB bedzie gral tak samo caly czas i to bedzie przynosilo efekty, i nie gdybajmy co by bylo gdyby nie podawal, bo wtedy tez moze by przegrali, a do tego atmosfera w druzynie by sie popsula bo KB nie podawal do kolegow na czystych pozycjach :wink:

 

Fakt i wasza D, dala niemilosernie dupy, a Kobe nie mial wielkich nazwisk przed soba i dal sobie nawzucac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kobe powinnien zmotywowac kolegow, sprawic ze graja lepiej a nie sobie radosnie punktowac bo przeciez juz dawno zauwazyl ze to nie przynosi efektow 8)

sorki VAN za poziom tego posta ale sie nie moglem powstrzymac :twisted:

Tak to jest jak wypowiada sie ktos w ogole nie orientujacy sie w temacie :roll:

 

Ale co tu sie dziwic kibicowi druzyny w ktorej pojecie czynienia innych lepszymi i efektywnego dzielenia sie pilka jest kompletnie nieznane :twisted:

 

I tak ra_d - musialem odpowiedziec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

Ale co tu sie dziwic kibicowi druzyny w ktorej pojecie czynienia innych lepszymi i efektywnego dzielenia sie pilka jest kompletnie nieznane

fakt kibice LAL sa niereformowalni :lol:

 

Tak to jest jak wypowiada sie ktos w ogole nie orientujacy sie w temacie Rolling Eyes

 

a tu juz sie nasmialem. bo jakos Tobie to nie przeszkadza, co sie obudze to na naszym forum twoje komentarze sa jako jedne z 1szych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt kibice LAL sa niereformowalni

uzywanie argumentow swoich przeciwnikow stalo sie wasza domeną :roll:

 

bo jakos Tobie to nie przeszkadza, co sie obudze to na naszym forum twoje komentarze sa jako jedne z 1szych

nie rozumiem co to ma do rzeczy. Nie wypowiadam sie nt rzeczy o ktorych nie mam pojecia... zawsze komentuje tylko to co widze, ale nie patrze na cyferki i nie mowie "oddal tyle i tyle rzutow wiec lipa"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem co to ma do rzeczy. Nie wypowiadam sie nt rzeczy o ktorych nie mam pojecia... zawsze komentuje tylko to co widze, ale nie patrze na cyferki i nie mowie "oddal tyle i tyle rzutow wiec lipa"...

jasna cholera, serio. kore jest specem od Sixers i wszytko to co pisze ma odzwierciedlenie w jego doglebnej znajommosci tematu. stary wyluzuj.

piszesz odnosnie meczy ale nie opierasz sie na cyferkach, fuck zalatw mi ten kanal na ktorym ogladasz tych znienawidoznych 76ers.

 

zauwaz czy ja kiedykolwiek pisalem cos na KB, ze to ze tamto?? nie bo mnie on nie obchodzi. niech sobie rzuca bo umie to robic i chwala mu za to. czy ja wchodzilem na wasze forum i pisalem glupoty.nie, bo mnie LAL nie interesuje.

 

ale do jasnej cholery raz wlazlem dla czystej przyjenmosci, napisalem glupiego posta(takie jakie ty zamieszczasz u nas bardzo zcesto) do tego dodlaem

sorki VAN za poziom tego posta ale sie nie moglem powstrzymac

czyli zauwaz ze od poczatku mialem swiadomosc wartosci merytorycznej tej wypowiedzi.

 

ale nie Kore odrazu sie przyczepil, a potem sie dziwisz fanom na forum Sixers i piszesz im ze prowokuja. troche dystansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu zjechaliscie z tematu moze wasze klotnie odlozycie na gg lub zrobimy specjalny dział kłotnie w ktorym mozecie siebie czepiac za słowka i dogadywac hmm ??

A wracając do tematu byłbym wdzieczny jakby ktos rzucił linka z calego all star weekend :D

moze jak sam znajde to zapodam :D

Pozdro @ll NBA FANS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzi ładna pokazówka Lamara dzisiaj miała miejsce :) Lakers grali na niego jak zachód na T-Maca 8) Jeżeli to nie było zaprezentowanie gracza tuż przed deadline to ja nie wiem co. Kobe fajny mecz prawie cały czas szukał Lamara w pewnym momencie po prostu w kilku akcjach z rzędu punktował w swoim stylu załatwiając sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzi ładna pokazówka Lamara dzisiaj miała miejsce :) Lakers grali na niego jak zachód na T-Maca 8) Jeżeli to nie było zaprezentowanie gracza tuż przed deadline to ja nie wiem co. Kobe fajny mecz prawie cały czas szukał Lamara w pewnym momencie po prostu w kilku akcjach z rzędu punktował w swoim stylu załatwiając sprawę.

Nic dodac nic ując i Smush ocierajacy sie o TD.. Takiego Lamara to i Houston chce i Minestora - w pakeicie z zajebistym zawodnikiem zadaniowym (Devan) :twisted: (poźniej cos dopisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzi ładna pokazówka Lamara dzisiaj miała miejsce :) Lakers grali na niego jak zachód na T-Maca 8) Jeżeli to nie było zaprezentowanie gracza tuż przed deadline to ja nie wiem co. Kobe fajny mecz prawie cały czas szukał Lamara w pewnym momencie po prostu w kilku akcjach z rzędu punktował w swoim stylu załatwiając sprawę.

Nic dodac nic ując i Smush ocierajacy sie o TD.. Takiego Lamara to i Houston chce i Minestora - w pakeicie z zajebistym zawodnikiem zadaniowym (Devan) :twisted: (poźniej cos dopisze)

Moze ja dokoncze: Odom + George za Garnetta.

Jeszcze niedawno bym sie smiał , ale po tym jak wyczytalem penny+frye za garnka to juz naprawde wszystko mzoe sie zdarzyć. Choc tamte ten trejd z NYK jest imho dla Minetki juz epszy, gdyż czyszcza znacznie salray, prawie 15 baniek Penny'ego oraz pozyskuja wielki prospekt w postaci Frye'a. a w wymianie z jeziorowcami to tak naprawde nie zyskuja za duzo, bo czyszcza salary, lecz chyba tylko o kontrakt Georga (4-5 baniek) i dostaja niespelniony talent w postaci Odoma. ale 23 lutego juz niedlugo więc kto wie. Na pwno lepiej pozyskać Garnetta niz Francisa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby przyszedlby Garnek przyszedłby do LAL byłbym chyba w 8 niebie. Fajne duo i w przyszłym roku NBA Champions. Oglądałem filmik który jeden z reporterów ESPN mówił, że wszystkie ploty z Kevinem nie są prawdziwe bo Garnett nigdzie się nie wybiera tylko szuka dla siebie pomocy w Minny. Chyba jednak długo tam nie wytrzyma i odejdzie.

P.S

Niezly meczyk Jeziorowców z Blazers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van - serio myslisz ze to jedynie pokazowka przed TradeD ??

Na pewno, kiedy ostatnio widziałeś Odoma tak grającego, tak agresywnego, tak głodnego piłki w pozycjach do rzutu :?: Pozostaje pytanie czy uda się przeprowadzić ten transfer, o którym mówiłem. Bucher z ESPN już coś zaczął przebąkiwać o tym, że T-Mac może zmienić klub, ze strony Rockets z podobnego źródła z tym, że z ich strony ktoś też słyszał o wymianie, te problemy pozaboiskowe T-Maca i chęć wzięcia wolnego mogą być po prostu przygotowywanym pod wymienę gruntem żeby kibice nie spalili im hali ze złości :twisted: .

 

Deadline jest w czwartek chyba o 21 naszego czasu, mam tylko nadzieję, że jeśli nie uda się z McGradym Kupchack ma plan awaryjny na pozbycie się samych kończących się kontraktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończyło się całe pi****lenie o wymianach mamy co mamy i z tym trzeba grać i skończyć na tym 6 miejscu innej opcji nie przyjmuję nawet do wiadomości :!:

 

Odom ostatnie trzy mecze punkty: 17,17,20 zobaczymy dzisiaj z Queens, Artest już się odgraża, że obniży średnią Kobasa więc Lamar powinien mieć więcej luzu dodatkowo po tym jak w ostatnim meczu podarował Queens zwycięstwo mam nadzieję, że będzie grał z takim nastawieniem jak to robił z Blazers i oby je utrzymał już do końca to jakoś to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.