Skocz do zawartości

Lakers w Lutym


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie nie chce wcale obracac tak jak jest teraz to jest wysmienicie :D

Mam nadzieje ze teraz do konca bedą wygrane i bilans 9-4 :D

Jesli to sie sprawdzi to bedzie całkiem fajnie :D

Pozdro 4@ll fans Lakers & Kobe

Go Kobe !!! Go Lakers moze znowu szczescie przyniesie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: 360* :?: To znaczy, że wracamy do punktu wyjścia :?: Ja bym wolał raczej 180* :lol: :wink:

Rigiel byku pol roku nic nie piszesz a potem łapiesz za słowka :o To widać jaki jestem wybity przez tą nauke, nauke i nauke 20 h na dzień.. Takkie gafy walić :wink: Oczywisc miało byc o 180* 8)

 

Pozdrówa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigiel byku pol roku nic nie piszesz a potem łapiesz za słowka

To, że nie piszę, nie znaczy, że nie śledzę tego co się dzieje na forum, zwłaszcza Lakers :wink: Przeciwnie, śledzę, i to bardzo uważnie :D Zwykle zaczynam dzień od sprawdzenia, co nowego na e-nba :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.de/files/12858482/CaC ... s.avi.html

mix z meczu

 

To podanie Kobe do Kwame i jego monster dunk zupełnie jak kilka lat temu Kobe z Shaqiem :)

 

Patrzę na te highlighty i nie mogę się nadziwić jak szybki nadgarstek ma Cook, rzuca bez zastanowienia, nie musi się składać do rzutu dając przeciwnikom szanse na ustawienie obrony po prostu łapie piłke i błyskawiczny rzut , jego pick'n'role z Bryantem są zabójcze kiedy Cook trafia bo w zasadzie nie ma znaczenia gdzie je rozgrywają ma jak na wysokiego gracza naprawdę niesamowity zasięg rzutu. Wiadomo, że nie będzie rozgrywał takich meczów cały czas( chociaż fajnie by było :P ), ale jeśli będzie na dobrym procencie trafiał karając obronę za podwojenia KB to będą musieli z tych podwojeń zrezygnować.

 

8 meczów u siebie, tylko jeden back2back, nie będę pisał ile powinniśmy wygrać bo przed tymi wyjazdami pisałem a wyszło jak wyszło, ale musimy wykorzystać mecze z tego miesiąca w 100% bo to naprawdę okres kiedy możemy poprawić zdecydowanie bilans.

 

Kobe jest podobno liderem ligi nie tylko w średniej punktowej, ale również w ilości technicznych ma ich 11 tyle samo co Sheed, w sumie bym to olał gdyby nie to, że przy 16 następuje zawieszenie na jeden mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych, co mecz widzieli - Czy Kobe pilnował T-Maca?

 

Z tego tekstu tak wynika

 

(...)He tied a career high with six steals and held fellow All-Star starter Tracy McGrady to just 11 points on 5-of-18 shooting. Bryant also added a season-high-tying nine assists to his usual 30-plus points (32 to be precise) in the Lakers' 89-78 win in Houston over the Rockets.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych, co mecz widzieli - Czy Kobe pilnował T-Maca?

 

Z tego tekstu tak wynika

 

(...)He tied a career high with six steals and held fellow All-Star starter Tracy McGrady to just 11 points on 5-of-18 shooting. Bryant also added a season-high-tying nine assists to his usual 30-plus points (32 to be precise) in the Lakers' 89-78 win in Houston over the Rockets.

 

Nie Kobe go nie pilnował, powiedziałbym, że T-Mac sam się upilnował :) Gdyby Tracy zaczął szaleć pewnie Kobe by go krył, ale jak partolił to nie było takiej potrzeby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wedrowalem po clublakers i znalazlem link gdzie filmikow z kobem i lakers jest od groma, widzialem dzieki temu rzeczy o ktorych nawet nie slyszaly moje uszy, rzeczy których nie zdołały wyczytać moje oczy,np. Kobe jak pakuje nad Shaqiem na treningu, szarpanine Kobiego z Vincem, i wiele innych ciekawostek i fajnych akcji. Otóz nie zamierzam być wobec was okrutny i podziele się moim skarbem. Mało tego podam wam linki 2, nie jeden, bo im więcej tym lepiej,nawet jeśli na obydwu linkach jest to samo, to zawsze lepiej jest mieć 2 niżeli jeden.

http://youtube.com/w/The-Matrix-Kobe(Part-1)?v=XfsaQg4UGCQ&search=kobe

http://www.freewebs.com/mixtapelive/nba.htm

Nie dziękujcie, nie klasjakcie tylko filmy oglądajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. cholera tego nijak nie dA rady sciagnac? :/

no wlasnie z tym jest troch dupasnie, ale z tego drogiego to mozna ssac i sie k..wa nie dać!?

polecam kobe prophecy of 81, komentarze innych zawodnikow nba. Nie to co caly mecz ale tez fajna pamiatka :P. Szkoda ze nie da sie sciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.de/files/4236780/Top_ ... 1.wmv.html

tu macie taki ładny pliczek 20 najlepszych zagran :D

Chyba od Kobasa :D nie zassalem jeszcze wiec nie wiem :P

dzielcie sie wszystkim co macie :D

Jesli ktos ma dc++ dvm-zone.myftp.biz:7788 zapraszam na tego huba jestem tam opem moj nick to Patryk_master :D

mam ponad pół giga filmików :D

Dam sloty jesli dacie mi tesh pozasysac pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** mać :!: to jedyny właściwy komentarz. Już wyglądało na to, że wygramy dzięki temu, że dobrze zagrali Kwame, Parker i George a tu taka lipa na zakończenie. Gasol nie dość, że z wygląda jak neandertalczyk to ledwo się na All-Star załapał a już dostaje gwizdki jak Duncan :evil: Jak są mecze kiedy zasługujemy na porażki to dzisiaj nie był to z pewnością jeden z nich byliśmy lepsi, ale po końcowym gwizdku jednak oni mają o jeden punkt wiecej :x Chociaż z drugiej strony za głupotę się płaci, najpierw Lamar wjeżdża znowu pod kosz kiedy mamy 2 przewagi 32s do końca meczu w 8 sekundzie akcji dając się zablokować a potem Cook oddaje rzut kiedy jest jeszcze 14s dając Grizzlies szanse na objęcie prowadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu Jaskiniowiec z Memphis, wyglada jakby sie nie myl przez miesiac... wprowadzali dress code, powinni tez wprowadzic jakies reguly nt schludnosci i czystego wygladu zawodnikow...

 

A co do meczu - no trudno... wkurw*la mnie koncowka oczywiscie, Lamar na blok idacy rzeczywiscie zbyt wczesnie i faul w obronie, ktorego szczerze mowiac nie widzialem, moze ze wzgledu na slaba rozdzialke moze go nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co jest :?: Mamy zwycięstwo, a tu cisza, jak po śmierci organisty :wink: Zrewanżowalismy się (częściowo) Jazzmenom za te dwie styczniowe porażki bez Kobego. Wreszcie Odom zagrał tak, jak powinien, blisko triple-double :D Bryant nie wysilił się zbytnio, ale to co dał, wystarczyło do zwycięstwa, a przy tym 7 przechwytów nie zdarza się codziennie. Kwame spudłował wszystko co mógł, ale w obronie zrobił swoje. Dzięki dużej przewadze po pierwszej połowie mógł sobie pograć Bynum, co prawda jego występ nie rzucił na kolana tak jak przeciwko Knicksom, ale każdy mecz, kazda minuta na parkiecie to dla niego kolejne doświadczenia, więc oby jak najwięcej. Ale i tak 100% skuteczność utrzymał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.