Skocz do zawartości

NBA All-Star: Saturday Night


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Iguodali to chyba jednak troche nie macie racji. Kilkakrotnie w meczach min z zeszlego sezonu mozna bylo zobaczyc jego niesamowite windmile,keidy wyskakiwal z linii przerywanej i wykrecal wlasnie takiego windmila, a jesli ktos pamieta konkurs z zeszlogo roku to takimi wlasnie windmilami Smith wygral SDC, a Iggy ma niezly hangtime, wiec mysle ze cos ciekawego tam wymysli i pokaze co potrafi.

A pozatym, czy ktos widzial cos innego w wykonaniu Josha Smitha w trakcie meczu, jak tylko wjeb**** z calej sily pilki dwoma lub jedna reka :?: No wlasnie ja tez nie. Jesli on umial wymyslec jakis fajny dunk to Andre tez da rade i mam nadzije ze wygra po zacietym pojedynku z Nate'm Robinson'em :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znam uczestników Skills Chalenge są to:

Steve Nash

Dwayne Wade

LeBron James

Chris Paul

Więc sama śmietanka. Trudno wskazać faworyta bo każdy ma świetny drybling, rzut spod kosza problemy nie bedzie stanowił, jedynie te podania do koła faworyzują rozgrywających, dla tego stawiam na Nash'a ale jestem za Paul'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ze liczyłem na taki włąsnie skład bo skłame, ale nie powiem nieprawdny z pewnosci jak zakomunikuje Wam ze ten skład mi odopwiada. Wystapi Steve Nash, rekordzista, PG grajacy run ang gun, czyli bieganie, rzuty, podania, idealny do takiego konkursu. Paul błyszczy jako debiutant, to przebojowy gracz z dobrym rzutem, szybkoscia i celnoscia podan, takze sie nadaje i szczerze powiem ze tuz po LBJ-u to własnie mu kibicuje :) Wade to lekkie zaskoczenie bo nikt nie mówił o nim jako o kandydacie, szczerze mowiac nie jestem przekonany do tego wyboru, ale narzekał nie bede bo gracz jakby nie było wybityn. Na koniec LeBron James juz mówiłem co sadze o jego grze. Dobrze ze zdecydował sie wystapic gdziekolwiek, aczkolwiek bardziej pasuje od SDC. Mam nadzieje ze pokaze sie z jak najlepszej strony, wierze w niego, chco nie jest typowym PG wydaje mi sie ze moze powalczyc, sprawic jakas niespodzianke bo faworytem raczej bedzie Nash. Konkurs szykuje sie niesamowicie, z pewnoscia bedą emocje, sa wielkie gwiazdy. Obsada wrecz genialna i nie zdziwie sie jak walka takich gwiazd przyciagnie równie kibicow jak najefektowniejszy SDC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy maksymalny wypasik. :) Jak napisałem w swoim poprzednim poście w tym temacie, w Skills Challenge mieliśmy już wiele głośnych nazwisk, jednak tegoroczny konkurs zapowiada się IMO najlepiej. Mamy naprawdę imponujący skład, bez Luke'ów Ridnourów czy Earlów Boykinsów (nic do nich nie mam i uważam ich za dobrych PG, ale to nie są gracze formatu all-star), tylko z samymi gwiazdami. Każdy z uczestników jest liderem w swojej drużynie (no, Wade współliderem) i to chyba mówi samo za siebie:

 

Steve Nash - rekordzista, obrońca tytułu, człowiek idealnie pasujący do tego konkursu. Ma szybkość, drybling, rzut i podanie, słowem - wszystko co w tym konkursie potrzebne. Raczej faworyt, choć tym razem będzie miał dużo silniejszych konkurentów.

 

LeBron James - każdy wie kto to. Szkoda, że nie wystąpi w SDC, ale jego udział w tym konkursie również zapowiada się znakomicie. Jako jedyny w krótkiej historii konkurencji wystąpi nie grając na PG, ba - nie grając na G! To jednak nie powinno być żadną przeszkodą, bo Bron mimo imponującego wzrostu ma znakomitą szybkość, do tego oczywiście świetne podanie, drybling, również rzut. Myślę, że po Nashu najwięcej można się po nim spodziewać.

 

Dwyane Wade - trzeci z kolei starter podczas ASG (jak to brzmi!). Wraz z LeBronem złamie regułę, że to konkurs dla rozgrywających, gdyż sam jest SG. Jest cholernie szybki, doskonale panuję nad piłką i ma niezłe podanie. Problemy może mieć z rzutem, jednak to rzuca tylko raz na torze i nie za 3 (co jest jego bolączką), więc w tym miejscu może nie być wcale tak źle.

 

Chris Paul - już od dłuższego czasu śmiało można mówić, że dostanie w tym sezonie ROTY. Jak pozostali jest bardzo szybki i ma fantastyczny drybling. Podaniem również się wyróżnia i pozostaje kwestia rzutu. Tu już nie jest aż tak różowo, ale nie jest też źle.

 

Nie muszę mówić komu będę kibicował. Choć konkurencję LeBron ma bardzo mocną to jednak, mocno wierzę w jego zwycięstwo. GO LEBRON!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade to lekkie zaskoczenie bo nikt nie mówił o nim jako o kandydacie, szczerze mowiac nie jestem przekonany do tego wyboru, ale narzekał nie bede bo gracz jakby nie było wybityn

tu nie chodzi nawet o wybitność. Wade jest jednym z najszybszych w NBA i przewyższa innych kandydatów jeśli chodzi o szybkość, zwrotność czy drybling. Dlatego nie wiem czemu nie jesteś do niego przekonany. Na pewno pasuje tam dużo lepiej niż LBJ. Ja również jestem zaskoczony, ale tym że przyjął zaproszenie, bo to że tam pasuje jest dla mnie oczywiste.Dwyane jedynie rzut ma gorszy od reszty i to jest akurat największa przewaga LBJ, chociaż Nash też ma niezły. Niby Dwyane ma wiele przewag, jednak rzut jest też bardzo ważny i zdaje się w tamtym roku było to widać u Boykinsa. Także nie liczę jakoś specjalnie na Wade'a, ale kibicował mu będę. IMO znowu wygra Nash. A dobór zawodników świetny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie czytam opinię, że LeBron i D-Wade nie mają szans na wygranie Skills Challenge. LBJ dlatego, że jest za duży, a DW dlatego, że ma słabe podanie i nie umie rzucać. Ja się z tym jednak nie zgadzam i uważam, że mają obaj naprawdę duże szanse. Liczę przede wszystkim na LeBrona, który mam nadzieję pokaże, że przewyższa szybkościowo i zwrotnościowo innych o wzroście 6-8 na tyle, by móc rywalizować ze znacznie mniejszymi, bardzo szybkimi graczami. Tak w ogóle, to występu całej trójki LeBron-Chris-Dwyane nie można tak na pewno przewidzieć. W zeszłym roku wydawało się, że Arenas ma wszystko czego potrzeba, by wygrać i był faworytem wielu osób, a ostatecznie się skompromitował. Pozostaje nam czekać, bo SC zapowiada się rewelacyjnie.

 

Tymczasem poznaliśmy uczestników konkursu trójek:

Ray Allen, Seattle (38,3% za 3 w bieżącym sezonie)

Raja Bell, Phoenix (43,5%)

Chauncey Billups, Detroit (42,8%)

Dirk Nowitzki, Dallas (42,6%)

Quentin Richardson, New York (31,3%)

Jason Terry, Dallas (41,3%)

 

Zapowiada się ciekawie. Fajnie, że mamy trzech all-starów w postaciach Allena, Billupsa i Nowitzkiego. Trudno wskazać faworyta, jednak jestem przekonany, że tytułu nie obroni Q. Najgroźniejsi wydają się Allen i Nowik, których zwycięstwo by mnie nie zdziwiło, jednak moim cichym faworytem jest Terry. Jemu i Rayowi będę kibicował najbardziej. Chauncey raczej nie, w LA dwa lata temu się nie sprawdził, ale może teraz będzie lepiej. Ze strony kibica Cavs szkoda mi, że nie nie ma DJ-a, ale patrząc na jego aktualną dyspozycję strzelecką, to nic dziwnego, że nie dostał zaproszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem ciekawy stuff trójkowiczów. Najbardziej zaskoczył mnie Nowitzki, nie spodziewałem się go na takiej imprezie. Może troche namieszać, ale uważam, że duże szanse ma Allen i Bell. Allen zawsze miał dobry z dystansu, a Bellma dobrą formę w tym sezonie. Q-Rich moim zdaniem odpada z finałowej rywalizacji, jeszcze może Chuncey pomieszać. Tak czy inaczej zapowiada się ciekawie, nie ma na liście żadnych ceglarzy (czyt. Radmanovic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet podoba mi sie ten skład. Skzoda ze nie ma DJ i Korvera, ale ze nie bedzie tego drugiego to od dawna było wiadomo, i w sumie uwazam ze to nie najgorsza decyzja wiec nie mam co sie czepiac.Jones gra ostatnio słabo, wiec tez nie dziwie sie ze liga nie dała mu szansy wystpaienia w tym konkursie. Fajnie ze jest obronca tytułu, z checia zobacze co pokaze w tym roku. W poprzednim troche szczesliwe wspaniała seria na koniec wygra, zobaczymy co bedize w tym roku. Fjanie ze jest taka gwiazda jak Nowitzki, to sprawia ze gwiazdy naprawde pierwszego formatu beda nie tylko w Skills. Allen tez swoje umie, dla mnie to strzelec bardoz dobry, jezeli od poczatku złapie rytm to bedize sie liczył. Moim faworytem jest Allen, tuz za nim stawiam broniacaego tytułu Q i Novika. Typy troche wbrew statystykom procentowym, ale te jak wiadomo nie są dobrym miernikiem oceny szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe trzymał kciuki za Raja i wierze w tego chłopaka i to nie dlatego że ma najlepszą skuteczność z pośród nonimowanych zawodników, chłopak naprawde umie rzucać trójki, a wcześniej nie występował w tym konkursie bo grał w Jazz, a tam jego strzeleckie zapędy skutecznie blokował Jerry, który widząc że mu nie siadały dwa pierwsze rzuty trzeciego mu rzucic nie pozwolił, no a Raja przeważnie starego coacha słuchał, teraz zmienił barwy i odrzył, dostaje znaznie wiecej czasu na parkiecie i sa tego efekty. Przed "dzwonem" cięzkie zadanie ale na wejscie do finału go stać a tam mysle że powalczy z Allenem badź Billupsem, zobaczymy jak to się ułoży, może akurat kowboye sprawia jakas niespodzianke. A tak nawiasem mówiąc to chciałbym kiedys w konkursie trójek zobaczyć Okura, który w tym sezonie trafia dość sporo i to nie jednokrotnie w zadziwajacym stylu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko cichą nadzieje, że Saturday Night nie będzie zdominowany przez jedną drużyne jak to miało miejsce w zeszłym roku (Phoenix wygrali 3 z 4 konkursów: team, skill, 3pt shoutout). W tym roku spodziewam się wielu emocji z różnych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróbel, tym razem są na to małe szanse ;). Przede wszystkim nikt tak jak Suns przed rokiem nie będzie miał przedstawicieli we wszystkich konkursach. Jedynie Knicks moją team z WNBA i mogą uczestniczyć w trzech konkursach, ale oni nie zdominują konkursu. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaliśmy składy drużyn Shootings Stars, czyli teraz już wszystko wiemy:

 

Houston: Tracy McGrady (Rockets), Sheryl Swoopes (Comets) i Clyde Drexler.

Los Angeles: Kobe Bryant (Lakers), Lisa Leslie (Sparks) i Magic Johnson.

Phoenix: Shawn Marion (Suns), Kelly Miller (Mercury) i Dan Majerle.

San Antonio: Tony Parker (Spurs), Kendra Wecker (Silver Stars) i Steve Kerr.

 

Również tutaj mamy znakomitą obsadę i dzięki temu każdy z konkursów będzie cieszył się zainteresowaniem. Jak fajnie, że to już niedługo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, obsada weekendu pierwsza klasa. W konkursie shoting stars startują Kobe, Tracy, Parker, Marion, no prosze świetna zabawa się szykuje. Dziwie się, że nie ma Detroit. Ale nie ma co narzekać, bohaterowie sobotniej nocy pierwsza klasa, stawiam w tym pojedynku na San Antonio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uła. Powiem wam ze takiego obsadzenia wszystkich konkursów to ja nie oczekiwałem. Nawet w Shooting Stars ktory kojarzył mi sie z graczami pokroju Fishera, czyli nic im nie ujmujac ale gwiazdy to to nie były(chodzi oczywisice o graczy z obcenej NBI-pozdro Gmoch :lol: )A tutaj gwiazdy wielkeigo formatu bez wyjatku. Sobota zapowiada sie naprawde znakomicie i trudno mi wyłonic faworytów. Jezeli jednak przyszlbymi obstawiac to powiedziałbym ze Rockets, a tuz za nimi Lakers i San Antonio. Bedize ciekawie i licze ze moze ktoras z ekip pobije rekord, tyle ze rzut z połowy to takze duza loteria i mozna trafic wszytko do tego momentu i tam sie zablokowa,c a jak wiadomo z tamtad przelamac sie najtrudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Arenas to chyba ulubieniec ligi. Stern wyznacza go do All Star Game, teraz władze ligi wystawili go do 3pt Shoutout :? Nie wiem czy dużo zwojuje w tym turnieju, ja nadal stawiam na Allena, a pod nieobecność Bella drugiego mojego kandydata wskazuje Nowizka.

 

Szkoda, że ASG nie idą za przykładem dzisiejszego meczu Soph vs Rooks i nie będą grali w klubowych strojach, szkoda, zawsze fajnie się to oglądało.

 

Ktoś będzie na chacie o 2:00 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ASG nie idą za przykładem dzisiejszego meczu Soph vs Rooks i nie będą grali w klubowych strojach, szkoda, zawsze fajnie się to oglądało.

 

Granie w klubowych strojach=brak dodatkowej kasy ze sprzedaży co rok nowych koszulek 8) Także co kolejny All-Star mamy co raz dziwniej wyglądające stroje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę że Arenas wystąpi, ma nawet duże szanse na wygranie tego konkursu ale wszytsko będzie jak zawsze zależeć od znalezienia odpowiedniego rytmu.Nie zdziwiłbym się gdyby wygrał ,ale też nie byłbym zaskoczony gdyby skończył z wynikiem typu 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.