Skocz do zawartości

NBA All-Star: Saturday Night


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Weekend Gwiazd w Houston zbliża się wielkimi krokami i zanim zobaczymy Mecz Gwiazd, przyjdzie czas na sobotni wieczór. W nim jak rok temu będą miały miejsce 4 konkursy: Shooting Stars, Skills Challenge, 3-Point Shootout i Slam-Dunk. Ten pierwszy IMO możemy pominąć, gdyż jest na pewno najmniej ekscytujący i to kto w nim weźmie udział nie ma tak dużego znaczenia, a poza tym trudno byłoby tu coś wytypować. A zatem kogo chcielibyśmy obejrzeć w pozostałych trzech konkursach? Postarajcie się tu jednak o w miarę realne typy. :P Ja bym to widział tak:

 

Skills Challenge:

 

:arrow: Allen Iverson - wiadomo.

:arrow: Chris Paul - na pewno się nadaje do tego konkursu i ciekawi mnie, jakby sobie poradził najlepszy debiutant.

:arrow: Steve Francis - cholernie szybki i to wciąż czołówka wśród PG.

:arrow: Chauncey Billups - świetna technika i rzut, choć wolniejszy od pozostałej trójki, to miałby spore szanse.

 

3-Point Shootout:

 

:arrow: Kyle Korver - w dwóch ostatnich startował, dwa razy był w finale, a że do trzech razy sztuka... :P Zdecydowanie jeden z najlepszych shooterów w lidze.

:arrow: Sarunas Jasikevicius - również świetny biały strzelec, miałby spore szanse.

:arrow: Quentin Richardson - obrońca tytułu.

:arrow: Ray Allen - powinien chcieć się zrewanżować za wpadkę przed rokiem i udowodnić, że jest jednym z najlepszych w rzucaniu zza łuku.

:arrow: Brent Barry - wg Michałowicza wygrał ten konkurs, naprawdę wygrał jednak "tylko" SDC. Rzut ma naprawdę świetny i miałby szanse stać się zwycięzcą obu prestiżowych konkursów.

:arrow: Damon Jones - ktoś z Cleveland musi być :P, a poza tym on również ma świetny rzut.

 

Fajnie by było zobaczyć Peję, ale nie wydaje mi się, by wystąpił.

 

Slam Dunk:

 

:arrow: Nate Robinson - nowa wersja Spuda Webba. Widziałem, jak na jakiejś gierce treningowej będąc sam na sam z koszem próbował wykonać ridera (wsad z przełożeniem piłki między nogami, taki jak wykonuje LeBron w moim podpisie), ale przy przekładaniu zgubił piłkę. Jednak myślę, że na konkursie dałby radę, a przy tym wzroście to byłby prawdziwy szok. Amare w 2003 wykonał taki wsad koślawo i za trzecim razem, a mimo to dostał 49 punktów za tę próbę.

:arrow: Josh Smith - obrońca tytułu.

:arrow: J.R. Smith - w zeszłym roku sędziowie go nieźle pokrzywdzili, jednak widać, że stać go na fantastyczne wsady. Pewnie będę mu kibicował jak przed rokiem.

:arrow: Andre Iguodala - pełno go w top-tenach. Nie byłby moim faworytem, ale mógłby pokazać coś ciekawego.

 

Tutaj ideałem byłby występ LeBrona i np. Wade'a, ale to konkurs do promowania i raczej superstarów nie zobaczymy. Co do tych zupełnie realnych, to można się zastanawiąc nad Davidem Lee, który w HS-owym SDC pokonał Jamesa White'a, a ten fakt coś znaczyć musi.

 

EDIT: Zapomniałem o Michaelu Reddzie, którego chętnie bym widział w konkursie trójek, zmamiast np. Barry'ego.

 

:arrow: Michael Redd - jego rzut aż cieszy oko i kogoś takiego bardzo chciałbym zobaczyć w 3-point shootout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku All-Star Weekend i co roku żałuje, że w różnych konkurencjach nie występują najlepsi. No ale przecież nie mogą występować wszędzie. Co do twoich typów Kily to mam małe zastrzeżenia do każdej konkurencji :wink: .

 

Najpierw SKILLS CHALLENGE:

Tutaj skreśliłbym Francisa a za niego wstawił ......Knighta lub Livingstona. Do pozostałych nie mam większych zastrzeżeń. Najbardziej podoba mi się pomysł z Paulem.

 

3-POINT SHOOTOUT:

Tutaj moim zdaniem powinni znaleźć się:

 

Jasikevicius

 

Nocioni

 

Korver

 

Posey

 

Niech będzię Allen

 

i nie wiem może jeszcze jakiś rookie

SLAM DUNK:

Pewna jest trójka:

 

Iguodala

 

Desmond Mason

 

Josh Smith

a co do ostatniego to nie wiem. Możliwe że o kims zapomnialem :roll:

 

 

 

 

PS. A czasem w 3-point shootout nie bierze udziału 8 graczy[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLAM DUNK:

Pewna jest trójka:

 

Iguodala

 

Desmond Mason

Teoretycznie w tym konkursie brać udział mogą tylko pierwszo-, drugo- i trzecioroczniacy, więc Mason odpada. Jednak gdyby Mason chciał wystąpić (w to wątpie), to pewnie wystąpiłby, podobnie jak Ricky Davis w SDC 2004.

 

PS. A czasem w 3-point shootout nie bierze udziału 8 graczy[/u]

W bieżącej formule w tym konkursie bierze udział sześciu graczy. Ośmiu było do roku 2002, do dzisiaj jest natomiast w NBA Live. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skills:

Chris Paul

Earl Boykins

Steve Nash (wiem że wygrał, ale cały czas fajnie by się go oglądało)

Delonte West

Jason Williams

 

Trójki:

Korver

Redd

D.Jones

i nie wiem kto jeszcze

 

Konkurs wkładania piłki do kosza z góry (uwielbiam Michałowicza i jego kumpli, swoją drogą ostatnio dowiedziałem się za ich sprawą że Denver rozegrało mecz z piątku na niedziele)

Iguodala

Desmond Mason (ma jeszcze co pokazać)

Ricky Davis

Lebron (fajnie by było gdyby wpadł)

i mój faworyt Chris Andersen, na clounów ligi nie stać to niech jego zaproszą będzie kupa śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skills Chalenge:

:arrow: Chris Paul - jest bardzo szybki i zwinny, więc mógłby powalczyć

:arrow: Earl Boykins - już raz brał w tym udział (2003?), ale mu nie poszło a uważam, że jest niezły

:arrow: Luke Ridnour - świetnie podaje i podoba mi sie jego styl gry

:arrow: Carlos Arroyo - zawsze go lubiłem i ma talent

 

3-Point Shootout:

:arrow: Kyle Korver - zdecydowanie czołówka shooterów

:arrow: Q.Richardson - obrońca tytułu :wink:

:arrow: Ray Allen - to samo co u Korvera, a poza tym, jak napisał Kily, rewanż za rok ubiegły

:arrow: Michael Redd - też jeden z najlepszych shooterów

:arrow: Damon Jones - też nieźle rzuca za 3 :)

:arrow: Vince Carter - w tym sezonie pokazuje, że potrafi rzucać zza łuku. Może nie jest to seryjny strzelec za trzy ale dałby sobie radę :D

 

Slum Dunk Contest:

:arrow: Josh Smith - po tym co pokazał rok temu uważam go za ścisłą czołówkę dunkerów

:arrow: J.R. Smith - w zeszłym roku został skrzywdzony, ale pokazał że potrafi wsadzać

:arrow: Nate Robinson - szczerze mówiąc nie widziałem go w akcji, ale skoro wszyscy mówią że ma dynamit w trampkach to niech będzie

:arrow: Vince Carter - wiem że to niemożliwe, ale moim zdaniem VC nadal mógłby pokonać wszystkich pozostałych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na mnie jak ja najchetniej widziałbym tegoroczny konkurs w weekendzie gwiazd.

 

en pierwszy IMO możemy pominąć, gdyż jest na pewno najmniej ekscytujący i to kto w nim weźmie udział nie ma tak dużego znaczenia, a poza tym trudno byłoby tu coś wytypować

NIe wiem co wy od niego chcecie ale w mojej opinii jest to fajny konkurs, i nie mozna sie przy nim nudzic. Wciaga tym ze nie wystepuja sami obecni gracze NBA no i czasami mozna sie posmiac przy n-tej probie z połowy :twisted:

 

 

Skills Challenge

1.Chris Paul- ten debiutant to dla mnie materiał na gwiazde, bardzo zaskakuje w tym sezonie i chcialbym zobaczyc jak poradiz sobie w tej zreczosciowej konkurencji

2.Allen Iverson- jako fan AI chyba nie musze mówic dlaczego 8) Gra od jakiegos czasu na PG, spisuje sie dobrze a do ego jets koszykarzem szybkim

3.Steve Nash- ma rekord, jest obronca tytułu, do tego swietnym PG-to wystarcz abym chciał jego

4.Earl Boykins- bral juz w tym udział, najmniejszy gracz, ostatnio naprawde zaskakuje mnie formą.

 

3-Point Shootout

1.Kyle Korver- jako fan Sixers chyba nie musze tego tłuamczyc 8) Poza tym juz dwa razy był w finale i otral sie o zwyceistwo.

2.Ray Allen- dla mnie jeden z lepszych obecniej strzelców w NBA.

3.Q- borni tytuułu, jak sie wstrzeli to widzielismy co moze byc wiec niech bedzie :P

4.Damon Jones- moze nie prezetnuje aktualnie wielkiej formy ale strzelec bardzo dobry, mysle ze mógłby sie wykazac.

5. Rashard Lewis- nie od dzis wiadomo ze rzuca swietnie i moze namieszac.

6.Michael Redd- lider Bucks a przy tym naprawde swietny snajper, jak kazdy w tym gronie zreszta :wink:

 

Slam Dunk Contest

1 J.R. Smith- w tamtym sezonie nie wyszło mu kilka paczek tak jak chciał i w pierwszej próbie,a mógl stworzyc wielkie widowisko. TEraz licze ze wymysli równie swietnie dunki tyle że wyjda mu w 1 proboe

2.Josh Smith- broni tytułu i do tego ma swietne pomysły na dunki.

3.Andre Iguodala- juz w tamtym sezonie go chciałem, pokazał ze potrafi robic niesmaowite paczki w meczach, chce zobaczyc jak sprawdziłby sie w konkursie

4.Nate Robinson- mały, skoczny. Byłoby napewno efektownie, jestem ciekaw co by wymyslił, mimo wzrostu daje mu szanse, zreszta na takeigo "malca" tez sedziowie patrzyliby pszychylniej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym widział tak:

 

Skills Chalenge:

:arrow: Gibert Arenas

:arrow: Earl Boykins

:arrow: Jason Kidd

:arrow: Allen Iverson

 

3-Point Shootout:

:arrow: Q. Richardson

:arrow: Michael Redd

:arrow: Ray Allen

:arrow: Kyle Korver

:arrow: Kobe Bryant

 

Slam Dunk Contest:

Tu wytłumaczę :P

:arrow: Josh Smith - broni tytułu

:arrow: Vince Carter - Świetny dunker, mam ogromną nadzięję na niego

:arrow: J. R. Smith - już w tym sezonie zachwyca ładnymi dunkami

:arrow: Nate Robinson - Killy mnie przekonał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skill Chalenge:

:arrow: Steve Nash

:arrow: Earl Boykins

:arrow: Baron Davis

:arrow: Brevin Knight

 

Rasowi rozgrywający, bardzo szybcy, świetnie kontrolujący piłkę (tzn. przekonamy się :wink: ) Chciałbym ich zobaczyć w akcji.

 

3-Point Shootout:

:arrow: Q Rich

:arrow: Kyle Korver

:arrow: Brent Barry

:arrow: Kobe Bryant

:arrow: Ray Allen

 

Obrońca tytułu, stały uczestnik, być może czarny koń, ostatnio najlepszy strzelec i ten, który ma niesamowicie łatwe złożenie się do rzutu :) Ale za trzy także potrafi rzucać.

 

Slam Dunk Contest:

:arrow: Josh Smith

:arrow: Angre Iguodala

:arrow: Desmond Mason

:arrow: LeBron James

:arrow: Tony Allen

 

Obrońca tytułu, świetny dunker, stały uczestnik TOP 10, atomowy dunker (dla mnie najlepszy jak narazie w lidze, niesamowity power), także niezły gracz na "wysokim" poziomie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle mam te same rozterki przy ustalaniu czy mam podac sklad marzen czy taki realny .

 

Skills Challenge :

:arrow: Jason Kidd - bo to najlepszy pg w kilku ostatnich latach

:arrow: Baron Davis - bo jest szybki i jego podania dochodza tam gdzie chce , a wiec to konkurs dla niego

:arrow: Earl Boykins - bo jest szybki i zwinny a rok temu pokazal klase

:arrow: Steve Nash - obronca tytulu

 

 

3-point shootout:

:arrow: Andres Nocioni - w zsezlym roku lider w % rzutow za 3 hoiberg nie zostal zaproszony i nie mogl pokazac czy zasluguje na miano najlepszego , niech w tym roku lidera nie zabraknie

:arrow: Ray Allen - bo w tym konkursie 1 przedstawiciel druzyny najczesciej rzucajacej za 3 tez powinien byc (a ze do tego czesto trafia to , w tym konkursie znalezc sie powinien )

:arrow: Damon Jones - bo jest z cavaliers :) a poza tym czesto trafia

:arrow: Kyle Korver bo juz 2 razy byl bliski wygranej i zasluguje na 3 szanse

:arrow: Quentin Richardson - obronca tytulu

:arrow: Tyronn Lue - bo rzuca celnie a do tego jest ze slabego klubu , a takie kluby jak atlanta sie lansuje w tym specjalnym weekendzie(zwlaszcza gdy na to zasluguja )

 

Slam Dunk Contest :

:arrow: Josh Smith - obronca tytulu

:arrow: Nate Robinson - wszyscy go zachwalaja za skocznosc , a pozatym jego obecnosc jest juz prawie pewna , wiec niech pokaze na co go stac

:arrow: Lebron James - raczej niemozliwe ale to jego 3 sezon w NBA wiec wedlug prawa konkursu tu obowiazujacego moze legalnie startowac :D

:arrow: Andre Igoudala - bo zrobil kilka nisamowitych paczek podczas meczu a wiec potencjal ma , a jak wiadomo w czasie meczu nigdy nie mozna pokazac swych calych mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocioni napewno nie wystąpi w trójkach z jednego powodu- nie przyjmie zaproszenia, bo jak sm mówi, liderem jest przez przypadek i nie jest dobrym strzelcem trzypunktowym. Podobnie jak Bowen oddaje rzuty rzadko, ale skutecznie bo oddeje je z napawdę dobrych pozycji. Z Bulls na występ zasługuje już raczej Gordon, który trójki potrafi odpalać z róznych kosmicznych pozycji, do tego potrafi je odpalać seryjnie (szkoda, że nie w tym sezonie :roll:)

 

Apropos Skills Chalange to powinni wystąpić nieźle wykonujący rzuty gracze, bo na tym jednym elemenci większośc traci najwięcej czasu. Rok temu Boykins przez to właśnie przegrał z Nashem (którego ze względu na lepszą rękę od razu typowałem do zwycięstwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak gdyby Mason chciał wystąpić (w to wątpie), to pewnie wystąpiłby, podobnie jak Ricky Davis w SDC 2004.

w 2004 wystąpił mason, j-rich, amare i ten czwarty... chyba jefferson - głowy sobie uciąć nie dam, ale na pewno nie był to ricky davis :)

 

zaraz poszukam to zedytuję posta jeśli się okaże, że się pomyliłem :)

 

EDIT:

The competitors:

 

Ricky Davis (Boston Celtics)

Chris Anderson (Denver Nuggets)

Fred Jones (Indiana Pacers)

Jason Richardson (Golden State Warriors).

 

fak, to było w 2003 roku.. jejku, właśnie sobie uświadomiłem jak ja dawno temu zdawałem maturę... :)

 

no nic, mój błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzi w Slum Dankach jest Le Bron czy ten koszykarz nie umie ryć sie w kosz??

 

Slum Dunk:

Le Bron

J.Smith

J.R. Smith

 

3-Point Shootout:

Kyle Korver

Q.Richardson

Marbury- nie doceniany ale wiem że go na to stać

Brent Barry

Ray Allen

 

Skills Challenge:

Allen Iverson

Koby Bryant - w meczu z Toronto rzucił 81 pkt.!!!!!!

Chris Paul - to co chłop ostatnio wyrabia to nieporozumienie

Steve Francis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKILL :

:arrow: Iverson

:arrow: Wielki mały człoweik Boykins

:arrow: Davis(Baron)

:arrow: Kidd

 

Iverson - wiadomo

Boykins - ostatnio jest u szczytu formy

Davis - Jest dobry myślę ,że sobie poradzi

Kidd - Może jest jednym ze starszych graczy NBA ale jeden z najlepszych rozgrywajków.

 

3 POINT:

 

:arrow: Korver- Chyba najlepszy z tych wymienonyc (wg mnie)

:arrow: Redd

:arrow: Allen

:arrow: Q

:arrow: Nocioni

:arrow: no i chyba ?? Niewiem możę Lue

 

 

SLAM:

 

:arrow: Andre Igodala -Mój favoryt tegorocznego konkursu

:arrow: J.R Smith

:arrow: LeBron

:arrow: Vince Carter (niestety nie możliwe ale gdyby tam był to on by był moim favorytem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson - wiadomo

...

:arrow: Korver- Chyba najlepszy z tych wymienonyc (wg mnie)

:arrow: Redd

:arrow: Allen

:arrow: Q

:arrow: Nocioni

:arrow: no i chyba ?? Niewiem możę Lue

 

:arrow: Andre Igodala -Mój favoryt tegorocznego konkursu

 

Answer rozumiem twoją miłosc do 76-ers (tzn.tak serio to nie rozumiem 8) ) 8) Ale trochę przesadziłeś. O co chodzi z tym Iversonem - piszesz, ze wiadomo - jak dla mnie jednak nie wiadomo o co chodzi? Mógłbyś wyjaśnić.. Dziwi mnie jednak taże to, że wymieniasz Boykinsa a nie wymieniasz Nasha.. jeżeli ma być czołówka rozgrywajacych NBA to ja wolałbym oglądać naprawdę dobrego rozgrywającego a nie chimerycznego Earla.

 

Drugą rzeczą która mnie fascynuje jest stwierdzenie Chyba najlepszy z tych wymienonyc (wg mnie) - OK chyba wg.Ciebie i fanów sixers... Bo jak dla mnie Korver jest shooterem własnie takich konkursów (w lidze udawania, że jest odwrotenie) ale nigdy nie zdoła ich wygrać no i jak jest najlepszy? Jeżeli jest najlepszy to dlaczego nie wygrał przed rokiem? Może miał pecha? :lol: Chciałbym, żeby wystąpił Nocioni albo Hamilton i pokazał Kylovi miejsce w szeregu :twisted:

 

Igodala faworytem SDC? To już predzej ten Anderesen (nie, nie Jan Christian) z NOH wygra niż Igodola. Andre robi monster dunki, ale tylko monster... Podobny jest w swych dunkach do Jamesa, a jeżeli LBJ wystartuje to Igodala nie wygra, chodzby był lepszy to przegra przez nazwisko. Jak dla mnie SDC wygra znowu jakiś młodzian, który pokaże (bo chce się pokazać), ze nie trzeba miec kilkuletniego stażu w NBA by potrafić tak pawkować 8)

 

Ps.Chce V.Wafera może on zdoła pokonać Andersena (czy Andersona sam już wkońcu nie wiem):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Earl Boykins - już raz brał w tym udział (2003?)

Boykins brał udział w ubiegłym roku i dwa lata temu, czyli w 2005 i 2004. Nie brał udziału w 2003.

 

Iverson - wiadomo

...

:arrow: Korver- Chyba najlepszy z tych wymienonyc (wg mnie)

:arrow: Redd

:arrow: Allen

:arrow: Q

:arrow: Nocioni

:arrow: no i chyba ?? Niewiem możę Lue

 

:arrow: Andre Igodala -Mój favoryt tegorocznego konkursu

 

Answer rozumiem twoją miłosc do 76-ers (tzn.tak serio to nie rozumiem 8) ) 8) Ale trochę przesadziłeś. O co chodzi z tym Iversonem - piszesz, ze wiadomo - jak dla mnie jednak nie wiadomo o co chodzi? Mógłbyś wyjaśnić.. Dziwi mnie jednak taże to, że wymieniasz Boykinsa a nie wymieniasz Nasha.. jeżeli ma być czołówka rozgrywajacych NBA to ja wolałbym oglądać naprawdę dobrego rozgrywającego a nie chimerycznego Earla.

 

Drugą rzeczą która mnie fascynuje jest stwierdzenie Chyba najlepszy z tych wymienonyc (wg mnie) - OK chyba wg.Ciebie i fanów sixers... Bo jak dla mnie Korver jest shooterem własnie takich konkursów (w lidze udawania, że jest odwrotenie) ale nigdy nie zdoła ich wygrać no i jak jest najlepszy? Jeżeli jest najlepszy to dlaczego nie wygrał przed rokiem? Może miał pecha? :lol: Chciałbym, żeby wystąpił Nocioni albo Hamilton i pokazał Kylovi miejsce w szeregu :twisted: [/quote:13y3ib63]

To chyba Ty przesadziłeś. Sorry stary, ale Nocioni i Hamilton to jednak inna półka wśród shooterów niż Kyle. Nie mówię, że jest bezapelacyjnie najlepszy w rzucaniu z dystansu, ale jest bez dwóch zdań jednym z najlepszych. W dwóch ostatnich konkursach był bardzo blisko zwycięstwa i pokazał, że stać go na wygrywanie konkursów trójek. A jeżeli oddał ponad 200 trójek w tym sezonie i ma skuteczność 45% to chyba jednak w lidze nie udawania, że jest odwrotnie. ;) Nie jestem fanem Sixers ani Iggy’ego, ale wobec takich stwierdzeń nie mogę przejść obojętnie.

 

Igodala faworytem SDC? To już predzej ten Anderesen (nie, nie Jan Christian) z NOH wygra niż Igodola. Andre robi monster dunki, ale tylko monster... Podobny jest w swych dunkach do Jamesa, a jeżeli LBJ wystartuje to Igodala nie wygra, chodzby był lepszy to przegra przez nazwisko. Jak dla mnie SDC wygra znowu jakiś młodzian, który pokaże (bo chce się pokazać), ze nie trzeba miec kilkuletniego stażu w NBA by potrafić tak pawkować 8)

 

Ps.Chce V.Wafera może on zdoła pokonać Andersena (czy Andersona sam już wkońcu nie wiem):wink:

Ech, to nawet śmieszne nie było. Oglądam najładniejsze akcje NBA i zapewniam Cię, że AI2 zaprezentował podczas meczów różne wsady. Co do LBJ-a, to szkoda klawiatury, bo on pokazał podczas meczów niemal wszystko, co w trakcie meczu dunker może pokazać. Stwierdzenia, że Andersen wygrałby z Iggym również nie komentuję z oczywistych przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson - wiadomo

...

:arrow: Korver- Chyba najlepszy z tych wymienonyc (wg mnie)

:arrow: Redd

:arrow: Allen

:arrow: Q

:arrow: Nocioni

:arrow: no i chyba ?? Niewiem możę Lue

 

:arrow: Andre Igodala -Mój favoryt tegorocznego konkursu

 

Answer rozumiem twoją miłosc do 76-ers (tzn.tak serio to nie rozumiem 8) ) 8) Ale trochę przesadziłeś. O co chodzi z tym Iversonem - piszesz, ze wiadomo - jak dla mnie jednak nie wiadomo o co chodzi? Mógłbyś wyjaśnić.. Dziwi mnie jednak taże to, że wymieniasz Boykinsa a nie wymieniasz Nasha.. jeżeli ma być czołówka rozgrywajacych NBA to ja wolałbym oglądać naprawdę dobrego rozgrywającego a nie chimerycznego Earla.

 

Drugą rzeczą która mnie fascynuje jest stwierdzenie Chyba najlepszy z tych wymienonyc (wg mnie) - OK chyba wg.Ciebie i fanów sixers... Bo jak dla mnie Korver jest shooterem własnie takich konkursów (w lidze udawania, że jest odwrotenie) ale nigdy nie zdoła ich wygrać no i jak jest najlepszy? Jeżeli jest najlepszy to dlaczego nie wygrał przed rokiem? Może miał pecha? :lol: Chciałbym, żeby wystąpił Nocioni albo Hamilton i pokazał Kylovi miejsce w szeregu :twisted:

 

Igodala faworytem SDC? To już predzej ten Anderesen (nie, nie Jan Christian) z NOH wygra niż Igodola. Andre robi monster dunki, ale tylko monster... Podobny jest w swych dunkach do Jamesa, a jeżeli LBJ wystartuje to Igodala nie wygra, chodzby był lepszy to przegra przez nazwisko. Jak dla mnie SDC wygra znowu jakiś młodzian, który pokaże (bo chce się pokazać), ze nie trzeba miec kilkuletniego stażu w NBA by potrafić tak pawkować 8)

 

Ps.Chce V.Wafera może on zdoła pokonać Andersena (czy Andersona sam już wkońcu nie wiem):wink:[/quote:1jsy6ysr]

 

LoL

 

Czepiasz się jak nie wiem czego. Co stego ,że nie ma Nasha, przecież wymieniamy swoje typy !!!! Iggy faworyt, widze ,że nie przeczytałeś co napisałem wcześniej: Napisałem -MÓJ czyli chodzi o to ,że bedę za niego trzymał kciuki !! :lol: A o Kaylu też napisałem o sobie to (co ja uważam) TO CO SIĘ CZEPIASZ !! :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się jak nie wiem czego. Co stego ,że nie ma Nasha, przecież wymieniamy swoje typy !!!! Iggy faworyt, widze ,że nie przeczytałeś co napisałem wcześniej: Napisałem -MÓJ czyli chodzi o to ,że bedę za niego trzymał kciuki !! :lol: A o Kaylu też napisałem o sobie to (co ja uważam) TO CO SIĘ CZEPIASZ !! :?:

 

Ok jeżeli Iggy to twój faworyt to podaj jakieś za żeby był i moim. Dlaczego jest lepszy od innych? Ja moge powiedzieć, ze moim faworytem jest Bryant, wygrał by pewnie ale nie może już wystąpić i co ? Tak samo jak podałeś Cartera. Rozumiem, ze każdy ma jakiegoś faworyta.. ale czasem trzeba spojrzeć na to wszystko realnie. Ja jako obserwator z boku widziałem parenascie dunków Andre, nie zaprzecze robi niezłe wsady ale jest naprawdę wielu lepszych zawodników od niego.. Chciałbym, żebyśmy się przekonali o tym podczas ASW... Czekam na jego występ.. i wtedy będziemy mądrzejsi..

 

 

 

To chyba Ty przesadziłeś. Sorry stary, ale Nocioni i Hamilton to jednak inna półka wśród shooterów niż Kyle. Nie mówię, że jest bezapelacyjnie najlepszy w rzucaniu z dystansu, ale jest bez dwóch zdań jednym z najlepszych. W dwóch ostatnich konkursach był bardzo blisko zwycięstwa i pokazał, że stać go na wygrywanie konkursów trójek. A jeżeli oddał ponad 200 trójek w tym sezonie i ma skuteczność 45% to chyba jednak w lidze nie udawania, że jest odwrotnie.

 

Nocioni i Hamilton to inna półka? Jaka - może gorsza? Ja zawsze wychodziłem z założenie, że podczas ASW wszyscy najlepsi w danej kategori powinni startować.. Nikomu nic nie można narzucić a co za tym idzie dla mnie ogromna szkoda. Kyle Korver może trochę przezemnie nie doceniony jest shooterem ale nie powiesz mi, ze lepszym od Halimtona? Dla mnie zawsze mu czegos zabraknie podczas ASW albo on będzie miał słaby dzień albo ktoś inny dobry.. Takie moje skromne zdanie..

 

 

Ech, to nawet śmieszne nie było. Oglądam najładniejsze akcje NBA i zapewniam Cię, że AI2 zaprezentował podczas meczów różne wsady. Co do LBJ-a, to szkoda klawiatury, bo on pokazał podczas meczów niemal wszystko, co w trakcie meczu dunker może pokazać. Stwierdzenia, że Andersen wygrałby z Iggym również nie komentuję z oczywistych przyczyn.

Szkoda a miało być.. Albo ja jestem taki słaby w dowcipach albo ty jesteś taki smętny 8)

 

 

Ps.Nie cytujcie całych postów bo naprawdę to nie potrzebne..

Ps2. Answer co z tym wiadomo przy Iversonie? Bo dalej nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocioni i Hamilton to inna półka? Jaka - może gorsza? Ja zawsze wychodziłem z założenie, że podczas ASW wszyscy najlepsi w danej kategori powinni startować.. Nikomu nic nie można narzucić a co za tym idzie dla mnie ogromna szkoda. Kyle Korver może trochę przezemnie nie doceniony jest shooterem ale nie powiesz mi, ze lepszym od Halimtona? Dla mnie zawsze mu czegos zabraknie podczas ASW albo on będzie miał słaby dzień albo ktoś inny dobry.. Takie moje skromne zdanie.

Czyli Ty jednak na serio z tą dwójką wyskoczyłeś. Tak, IMO to na pewno gorsza półka w rzutach za 3 od Korvera. Widać, że swoją opinię na ten temat opierasz na statystykach, a te na ogół mylnie przedstawiają umiejętności graczy. Wyjaśnij mi w takim razie dlaczego Hamilton mimo tak świetnego sezonu w tym elemencie średnią w karierze ma 31,5%, a to jak na shootera jest bardzo słabo. No i dlaczego on te trójki tak rzadko oddaje (blisko 4 razy rzadziej niż Korver), skoro wg Ciebie jest w nich taki dobry? W poprzednim sezonie Joe Johnson miał 48% za trzy, a Ray Allen 37%, jednak w konkursie widać było zdecydowaną wyższość na korzyść tego drugiego. Co do Nocioniego, to on sam przyznał, że strzelcem dystansowym nie jest. To, że ma on taki wysoki procent wynika z małej ilości rzutów, dobrych pozycji i szczęścia.

 

Albo ja jestem taki słaby w dowcipach albo ty jesteś taki smętny 8)

Uznajmy, że mamy inne poczuciue humoru. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skills Challenge:

- Steve Nash (nie trzeba nic mowic. Zwyciesca poprzedniego konkursu, MVP i czolowka PG)

- Chauncey Billups (swietne panowanie nad pilka, doskonaly rzut)

- Chris Paul

- Earl Boykins (ma predyspozycje do takich konkursow + fajnie sie go oglada ;]

 

3-Point Shootout:

- Kyle Korver

- Ben Gordon

- Ray Allen

- James Posey

- Vince Carter (tak wiem, zaraz uslysze slowa oburzenia ale pozwolice ze cos powien. Carter naprawde ma dobry rzut za trzy i czesto sypie nawet 1-2 m zza lini. W zeszlym sezonie w Netsach trafil ponad 100 trojek na 43% skutecznosci)

Slam Dunk Contest:

- Nate Robinson (jak juz wszyscy pisali - swietna dynamika i wyskok polaczone z niewielkim wzrostem, tworza mieszanke wybuchowa)

- J.R. Smith (po zeszlym roku pozostaje pewien niedosyt. Mial naprawde realne szanse wygrac)

- Andre Iguodala (faworytem moim zdaniem napewno by nie byl, ale potrafi efektownie wlozyc pilke)

- Trevor Ariza (musze przyznac, ze zrobil na mnie pozytywne wrazenie, gdy ogladalem jego akcje w TOP10

 

Vince napewno nie wystapi w SDC. Nie ma takiej mozliwosci, wiec nie wiem czemu niektorzy jeszcze maja zludzenia ;) Ja przestalem w to wierzyc ze 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.