Skocz do zawartości

NBA All-Star: Saturday Night


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Vince napewno nie wystapi w SDC. Nie ma takiej mozliwosci, wiec nie wiem czemu niektorzy jeszcze maja zludzenia ;) Ja przestalem w to wierzyc ze 2 lata temu.

Wiem, wiem że nie wystąpi na pewno. Tak tylko napisałem bo nadal uważam że mógłby jeszcze wygrać :wink:

Zakładając temat prosiłem o w miarę realne typy. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skills Challenge:

 

:arrow: J.Kidd-Czołowy PG

:arrow: E.Boykins-Ma najleprzy swój sezon

:arrow: Baron Davis-Wygrał już raz i może to powtórzyć

:arrow: S.Nash-Obrońca tytułu

 

3pkt:

 

:arrow:Korver-Jeden z leprzych strzelców

:arrow:Redd-Swietny strzelec z dystansu

:arrow:Carter-W tym roku dobrze idzie mu rzucanie za 3 :D

:arrow:Joe Jonshon-W tamtym roku klapa, ale czas na rewanż

:arrow:McGrady-Bardzo dobrze rzuca za 3pkt

:arrow:Ray Allen-To samo co Jonshon

 

Slam Dunk:

 

:arrow:Carter-No coment :D

:arrow:Josh Smith -Obrońca tytułu

:arrow:Iguodala-Co tydzień w top ten

:arrow:J.R Smith-Świetny Dunker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie wypowiem.

 

Skills:

 

-Nash(bo jest najlepszym PG w lidze)

-Chris Poul (bo ma zadatki na najlepszego PG w lidze :wink: )

-Boykins(rok temu przegrał przez rzuty i ja mu dam szanse rewanzu :P )

-Billups(rutyna i doswiadczenie)

 

Jak dla mnie AI nie wystapi bo mu sie nawet nie bedzie chcialo a poza tym musiałby nadrabiac swoja szybkoscia.

 

3-point

 

-Korver(do trzech razy sztuka a poza tym to jedyne co umie dobrze robic to niech sie wykarze)

-Ray Allen(to zawsze czołowka strzelców)

-Nash (tez umie ładnie przymierzyc zza łuku)

I tu mi sie koncza pomysły na potencjalnych mistrzów rzutów za 3.

 

Slum Dunk

 

-Josh Smith (król i mistrz koles jest niesamowity)

-Andre Iguodala(moim zdaniem to nie tylko monster dunki chlopak prezentuje szeroki asortyment)

-JR Smith (juz w tamtym roku udowodnił ze pakowac potrafi Andersen mogl dwa razy pod rzad to i on moze)

-chciałbym zobaczyc LeBrona ale on mowi ze wszystki paki mozliwe zostały juz wykonane i odmawia co roku wiec jak nie on t niech pojdze ten Nate Robinson

 

A i jak zobacze na liscie startowej Chrisa Andersena to chyba zaniecham ogladania bo plik z konkursem bedzie wazyl z 900MB zeby pomiscic wszystkie proby Chrisa :roll:

 

P.S.Sebo15 chyba za duzy ociupine masz avatar :wink: zreszta co ja mod jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jeżeli Iggy to twój faworyt to podaj jakieś za żeby był i moim. Dlaczego jest lepszy od innych?[/b]

Czy ja napisałem że jest lepszy od innych ?? Napisałem tylko że jest moim faworytem. A po co mam Ci podawać za ,żeby był twoim skoro i tak nie będzie.

 

Jedno za Ci podam - Jest młody w meczach nie może wszystkiego pokazać ale i tak przeważnie jego paczki są w top10.

 

AI2-młody,ambitny,pracowity !

 

Ps2. Answer co z tym wiadomo przy Iversonie? Bo dalej nie wiem..

 

Sorki za to Wiadomo... nie wyjasniłem tego i jeszcze raz przepraszam

Chodzi mi o to ,że Iverson w tym sezonie spisuje się świetnie na pozycji PG jest szybki i celnie rzuca.

 

 

P.S jak chcesz się kłucić to zagadaj na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S jak chcesz się kłucić to zagadaj na gg

A kto sie tu chce kłócić? Człowieku ja to jestem spokojniutki i do kłótni mi zawsze daleko :P Dzięki za wyjaśnienie :wink:

 

Chodzi mi o to ,że Iverson w tym sezonie spisuje się świetnie na pozycji PG jest szybki i celnie rzuca.

Szybki to on jest :wink: Co do ostatniego to tam do końca nie wiem :twisted: Ale nie wałkujmy 123721 raz tego samego tematu bo skończy się na poruwaniu KB- AI tzn.wszyscy wyiemy jak się skończy :wink:

 

Jedno za Ci podam - Jest młody w meczach nie może wszystkiego pokazać ale i tak przeważnie jego paczki są w top10.

OK przekonaleś mnie :o W takim razie czekam na jego występ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje typy na ALL-STAR WEEKEND:

 

SKILLS CHALLENGE:

 

Jason Kidd-pewny kandydat i faworyt

Steve Nash-lider w asystach

Gilbert Arenas-szybki i świetnie podający

Dwyane Wade-on jest najlepszy!!!

 

THREE POINT SHOOTOUT

 

Andres Nocioni-lider za 3 pkt.

Nate Robinson-mały, ale ze skutecznością

Richard Hamilton-skuteczny strzelec

Kyle Korver-ma coś do udowodnienia

Dirk Nowitzki-jestem bardzo ciekaw jak sobie poradzi

Tyronn Lue-ciekawy zawodnik

Michael Redd-zasługuje na ten konkurs

James Posey-zawodnik Miami :D

 

SLUM DUNK

 

 

LeBron James-cały czas w top dunkach

Desmond Mason-on jest świetny

Josh Smith-obrońca trofeum

Andre Iguodala-zasługuje na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow wszyscy wymieniaja 2-3 graczy z Sixers, jak fajnie :) Michalik, zapomniałeś o tym, ze Iverson jest jednym z najszybszych, o ile nie najszybszym (imho tak) zawodnikiem NBA, więc nie kłócąc się o jego rozgrywanie, nie rozumiem czemu sie niego czepiasz. Jakby wziął udział, w co bardzo wątpię, byłby faworytem.

 

Co do Iguodali przyznam Ci rację, monster Dunki robi świetnie, one jednak mnie za bardzo nie fascynują (inne dunki w sumie też) ale czegos super fantazyjnego i finezyjnego raczej nie pokaże. No chyba, ze specjalnie się przygotuje i coś wymyśli.

 

Moje typy? w Sumie nie mam, Korver musi za 3 wystąpić i wygrać wreszcie, też jest faworytem. Raya Allena też bym chętnie zobaczył. Dunki jak juz pisałem wielce mnie nie porywają, ale J.R czy Lebron mogliby zagrać. A Skillsy obok AI widziałbym Boykinsa, którego bardzo lubię, a szybkosci i umiejetnosci mu odmówić nie można, w tym sezonie rzuca też lepiej ;), Nash czy Biullups też zasłużyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy:

 

SKILLS CHALLENGE:

 

Steve NASH-jeden z najlepszych jak nie najlepszy PG w lidze

Jason KIDDczołówka rozgrywających NBA i być może faworyt

Baron DAVISmam nadzieje że pokazałby na co go stać w SC

Earl BOYKINSnależy mu się szansa

 

3PT SHOOTOUT

Quentin RICHARDSONobrońca tytułu

Ray ALLENpopatrzyłbym na niego

Kyle KORVERrok temu był bliski wygranej i należy mu się szansa

Kobe BRYANTjuz pare razy w tym sezonie pokazał że umie dobrze rzucać za 3

Michael REDDdobrze rzuca za trzy

no i niewiem kto jeszcze może Lenard albo T-Mac

 

SLAM DUNK CONCEST

Josh SMITHobrońca tytułu i świetny dunker

JR SMITHnależy mu się szansa rewanżu bez wątpienia

Nate ROBINSONwidziałem w necie co potrafi i ma zaledwie chyba 1,75 wzrostu czyżby drugi Spub Webb?

Lebron JAMESjeden z najlepiej pakujących graczy w lidze

 

to tylko moje typy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andres Nocioni[/b]-lider za 3 pkt.

Nate Robinson-mały, ale ze skutecznością

Richard Hamilton-skuteczny strzelec

Kyle Korver-ma coś do udowodnienia

Dirk Nowitzki-jestem bardzo ciekaw jak sobie poradzi

Tyronn Lue-ciekawy zawodnik

Michael Redd-zasługuje na ten konkurs

James Posey-zawodnik Miami :D

w konkursie rzutów za trzy punkty może startować 6 zawodników. Kiedyś chyba do 2003 (jak źle mówie to mnie poprawcie) mogło startować 8 graczy ale zmieniły teraz tylko 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rok i dwa lata temu, tak i tym razem LeBron nie przyjął zaproszenie do udziału w SDC, ale - co ciekawe - wyraził chęć startu w Skills Challenge. W tej sprawie już raczej możemy czekać na oficjalny dobór uczestników sobotnich konkursów. Zdziwiłem się, ale jak najbardziej pozytywnie i cieszę się, że będę mógł kibicować "swojemu". :) Jeszcze tylko DJ to konkursu trójek, niech pokaże, że jest tym najlepszym shooterem na świecie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mieszane uczucia. Z jeden strony fajnie ze chociaz gdzies wystapui ale z drugiej w Skill nie wróze mu jakiegos wielkiego sukcesu, bo jak wiadomo PGs maja to we krwi, graja tak na parkiecie no i to są gracze nizsi i nie ujmujac nic dla Brona ale tez szybsi.Liczyłem na wystep w SDC bo tam najbardizej sie nadaje a paki robi nieziesmkie. W sumie to sie ciesze ze wogóle gdzies wystapi ale sam fakt ze bedize to Skills, czyli konkurs dla rozgrywjaków nie do konca mnie satysfakcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mieć przewagę rzutową nad niektórymi PG.

Jezeli wsytapią dwaj zawodnicy, ktoryz maja najlepsze czasy w "torze przeszkód" czy Steve Nash i Baron Davis to Lebron bedzie miał tylko stratę, przynajmniej teoretyczna jesli chodz o jumperek.

 

A to ciekawy gdyby wystąpił, choc nie licze na jego wygrana to i licze ze obsada bedzie lepsza niz w poprzednim roku, bo choc nie mam nic do Luke'a Ridnaura to nie jest on graczem scislej czolowki ligi.

 

Licze na cos takiego: Nash, Baron Davis, Billupsi Lebron i powinno byc ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu... szkoda, że nie ma JR-a, który zapowiadał wcześniej swój występ, a za niego Warrick. Koleś o imponującym wyskoku, ale ja osobiście nie lubię występów podkoszowców, no ale może w przypadku Hakima będzie inaczej. Josha wszyscy znamy i wiemy, że jest jednym z najlepszych dunkerów w tej lidze. Iggy dunkuje na meczach dosyć podobnie, więc może będzie w stanie stworzyć podobny show? Nate na pewno również będzie efektowy i wbije w fotel swoim wyskokiem. Brakuje tylko JR-a.

 

W każdym razie konkurs szykuje się zdecydowanie lepszy niż przed rokiem. Sam brak Chrisa A. już to gwarantuje. 8) Z czwórki graczy trzeba być bardzo zadowolonym, bo na gwiazdy to przy okazji tego konkursu liczyć można tylko w NBA Live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest oki. 3 graczy tych co chcialem :) Podobnie jak kily zastanawiam sie co z Warrickiem bo podkoszowcy to troche inna kategoria, mniejsza zwrotnosc i tez czesto efektywnosci. Pamieamy Amare z zeszłego roku ktory był w finale za technike piłkarska Nasha. Poza tym super ze jest obronca tytulu, ze jest w koncu moj ulubieniec Andre oraz mały Robinson za ktorego tez trzymam kciuki bo jest najmniejszy a mimo to ma dynamit w nogach. Jeden Warrick nei po mojej mysli nie zmieni faktu ze bede z niecierpliwoscia czekał na ten konkurs. Licze ze Ci co chciałem mnie nie zawiada a Warrick zrobi mi niespodzianke-na plus ofkors..

 

PS. Chirs nawet jakby chciał to by nie wystapił bo przez dragi na 2 lata nie ma go w lidze... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi z tym podkoszowcem :? Warrick ma zdaje się 206 cm tak jak Josh Smith a jest od niego lżejszy. To że grywa bliżej kosza już tu nie ma wiele do rzeczy, bo liczą się warunki. Także o mobilność i zwrotność Hakima bym się nie martwił. Wystarczy obejrzeć parę jego wsadów. Również jak KarSp jestem zadowolony z 3 wyborów. Tylko trochę innych :) Warrick to mój cichy faworyt odkąd zobaczyłem jego pierwsze dunki. Robinson podobnie, ale odkąd Spabloo go wypromował ;) Andre chętnie zobaczę i zweryfikuję pogląd co do jakości jego wsadów, bo robi monster dunki, ale tu będzie liczył się przede wszystkim pomysł i finezja. Zobaczymy. Jednak zamiast Josha wolałbym JR'a. Spoko, że jest obrońcą tytułu, ale w tamtym roku mnie nie czym nie zachwycił i średnio mi się on widzi. No ale zobaczymy. Jeśli miałbym typować zwycięzcę to bym postawił na Robinsona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.