Skocz do zawartości

Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie na temat, ale ja bym się nie zastanawiał nad tym, czy go brać. Tacy gracze nie trafiają się na FA, nawet jeśli miałby nie pograć 2-3 tygodnie to warto go wyciągnąć. Lepszej okazji na wykorzystanie pierwszeństwa nie będzie. Zawsze możesz go puścić dalej w wymianie jeśli jest zbędny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, tylko, że w tej lidze walczę ostro o wejście do PO (z moich 4 pierwszych wyborów (Howard, Ibaka, Wall, Lowry) 3 okazały się strzałem w kolano) i wzięcie pauzującego 2,3 tygodnie Duncana może sprawić, że ominą mnie PO lub co gorsza spadnę z pierwszej ligi... :) Mimo wszystko chyba zaryzykuję, nic sobie nie zerwał, znaczy się, że powinien wkrótce wrócić i grać po te swoje 20 minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, tylko, że w tej lidze walczę ostro o wejście do PO (z moich 4 pierwszych wyborów (Howard, Ibaka, Wall, Lowry) 3 okazały się strzałem w kolano) i wzięcie pauzującego 2,3 tygodnie Duncana może sprawić, że ominą mnie PO lub co gorsza spadnę z pierwszej ligi... :) Mimo wszystko chyba zaryzykuję, nic sobie nie zerwał, znaczy się, że powinien wkrótce wrócić i grać po te swoje 20 minut...

jak masz czas to się zastanów bo nie zdziwię się jak do ASG TD będzie pauzował

wyjazd na wschód jest na tyle męczący że nie warto przy dobrej grze Tiago ryzykować wschodnim tripem

na razie do 15 minut wzrasta rola Blaira, tiago 2-3 minuty więcej i nowy nabytek z antypodów tez pewnie 10 minut moze dostać.....

Diaw gra swoje, Leonard czasem na PF obok Jaxa na SF i nie widzę poprzeby ruszać Duncana ten tydzień

 

z drugiej strony po ASG timmie dostanie pełny wymiar 26-28 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiedziałem gdzie to napisać.

Niektórzy ostrzegali,ale tej nocki nie mogłem zasnąć i zacząłem oglądać te Rising Stars.Wytrzymałem jakieś 10 minut.Tego się nie dało oglądać,żadnej obrony,biegali od kosza do kosza i albo cegła za trzy albo beznadziejny wsad.Podobno ludzie pod koniec meczu zaczeli gwizdać.Ja im się nie dziwie,za darmo bym tego nie chciał oglądać.Wolałbym obejrzeć Bobcats Suns niż to gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat mało co oglądam z All-Star Weekend, ale z tego co widziałem i z hajlajtów wnioskuję, że najpoważniej jest traktowany i jakiekolwiek współzawodnictwo zauważalne jest w tym konkursiku, gdzie rzucają sobie do kosza gracz, były gracz i laska-gracz. Reszta to piknik, jarmark i wesołe miasteczko w jednym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od lat ten 'mecz' jest gorszy od gry kotwicy kołobrzeg. Mogli by zamiast tego wrzucić jakieś nie wiem : zespół gwiazd nbdl vs. rookies? Przynajmniej jednym by się chciało wykazać na tle zawodników NBA.

+1

Kotwa ostatni z Turowem wygrała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko juz lepszy byl mecz Rookie vs. Sophomores. Te wczorajsze spotkanie juz bylo rozstrzygniete po 5 minutach i jedyny warty uwagi moment to pojedynek w 4Q Irving vs. Knight, kiedy Irving tak zaczal mieszac, ze Knight zaliczyl glebe. Shaq juz drugi raz nabral dobrych guardow, ktorzy cegluja, a Barkley wzial Farieda, ktory dunkowal i cos tam bronil, a do tego Isaiah Thomas, ktory sie mocno spial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila panowie...

Po to jest asw żeby plebs się pobawił w cyrku z czarnuchami. Porzucają piłkę, podunkują, ktoś tam zgarnie przy okazji nagrodę, zachleją pałę i na drugi dzień nikt nie będzie o nich pamiętał. To, że ASW z roku na rok jest coraz c***owsze to wina kibiców którzy chcą widzieć jak czarnuch zdmuc***e świeczkę postawioną na obręczy. Chciałbym zjebać w tym miejscu Sterna za to co zrobił z tą ligą, ale nie mogę bo daje to czego chce lud ;)

No i zmiana formuły różnych konkursów strasznie *******. Mogli zostawić rookies - sophomores zamiast dzielić drużyny na Team Shaq i Team Chuck bo to jest ***** nieporozumienie.

Zapomniałbym: oglądałem wczorajszy cyrk dzięki C+ i to co oni w studio wyprawiali przyprawiało mnie o zawrót głowy. Prowadzącą była jakaś kobita która nie miała pojęcia o niczym, a jednym z gości był przylizany pizduś w zerówkach i pierdolił farmazony. Pewnie uczył się na pamięć z kartki przed programem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hirek i te pomylone teksty o lakers i KB? Dziękuję....jak to jest że niby miłośnicy a książki Shaqa nikt tam nie czytał? to po jaki kij o tym wspominali....

 

tekst: oto książka Shaqa fajna ale jeszcze nie miałem czasu jej zakupić.....hmmm puk puk...albo przyniesienie do studia obu koszulek KB 8 i 24 bo nie wiedział która aktualna chyba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha akcja z książką Shaqa była żenująca. To prawie jak z "Mein Kampf" -> wszyscy znają, ale nikt nie czytał ;)

 

Dzisiaj panów w studio sobie daruję, bo nie wytrzymam. No i Michałowicz mógłby razem ze swoim kumplem się zamknąć jak na parkiecie ogłaszają zwycięzce, strasznie mnie to irytowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.