Skocz do zawartości

Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wreszcie, kiedy liga jest wolna od tego dupka/egoisty/nabijacza asyst/najlepszego rozgrywającego NBA/prawdziwego altruisty, pora wybrać dla niego zastępstwo*.

 

Przypuszczam, że Kyrie wyjdzie w S5, ewentualnie Jrue. Także Josh Smith na ławkę?

 

* żeby nie było, również jestem nieco przygnębiony i zszokowany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi tego mówić... po porostu ktoś gdzieś napisał, że JvG taką gafę strzelił podczas meczu c's-heat (chyba).

Nie do końca tak. Miał na myśli, że powinien zagrać bez względu na to, że gra na zachodzie. Taki był sens jego wypowiedzi. Więc gafą bym tego nie nazwał. W ogóle on ma różne, dziwne przemyślenia, ale dobrze się go słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym ze sobie Big Al zasluzyl tak bardzo ? tym, ze jest nieustanna dziura w obronie ?

poza tym tam Millsap i Big Al graja na swoja niekorzysc tak jakby

a LMA moze poza radarem ale ma 20,5 pts 8,8 reb 1,2 blk wiec statystycznie daje rade, a do tego druzyna jest w walce o PO czego przed sezonem raczej malo kto sie spodziewal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawił sie temat Pierce'a jako zastepcy dla Rondo w ASG

 

tak sie zacząłem zastanawiac za co w tym roku

ni ogladałem duzo C's, ale ok 8-10 razy byli u mnie z wizyta i praktycznie za kazdym razem PP grał okropnie, skutecznośc ponizej normy iversona, straty, ogólna, wieksza niz zazwyczaj, ociężałość

za co?

 

 

niech juz dadza tego Smitha, bo tak wielu o niego płacze od kilku lat, a w sumie polata troche nad koszami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawił sie temat Pierce'a jako zastepcy dla Rondo w ASG

 

tak sie zacząłem zastanawiac za co w tym roku

ni ogladałem duzo C's, ale ok 8-10 razy byli u mnie z wizyta i praktycznie za kazdym razem PP grał okropnie, skutecznośc ponizej normy iversona, straty, ogólna, wieksza niz zazwyczaj, ociężałość

za co?

 

 

niech juz dadza tego Smitha, bo tak wielu o niego płacze od kilku lat, a w sumie polata troche nad koszami

Za nazwisko, za to że Celtics stracili startera w ASG i być może za znajomości Doca. ;)

 

Pierce oczywiscie w tym roku nie zasługuje na all-star. Miał kilka meczy zajebistych, ale za dużo razy grał słabo/przeciętnie, żeby być all-starem. Poza tym wolałbym, żeby sobie odpoczął więc mam nadzieję, że go nie wezmą. I zgadzam się co do Josha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to Timmy już na pewno nie zagra w ASG? W ogóle to wie ktoś z Was coś więcej na temat tej jego kontuzji? Wszędzie można przeczytać, że MRI nie wykazało nic poważnego i nic więcej. Mam możliwość wziąć go z waiverów w jednej z lig fantasy, ale wolałbym nie zmarnować numeru 1 jeśli miałoby się okazać, że Timmy nie zagra kolejne 2 tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.