Skocz do zawartości

Borys

Rekomendowane odpowiedzi

ASG_Houston.jpg

Jeszcze nie ma tematu, także zaczynamy...

NBA ogłosiło skład rezerwy meczu All-Star Game wybrany przez trenerów. Nie brakuje kilku niespodzianek. Brooklyn Nets, którzy w ostatnim czasie złapali wiatr w żagle i wygrali 9 na 10 spotkań zostali całkowicie pominięci. Ani Deron Williams, ani Brook Lopez nie dostali się do rezerw. Być może jest to mała zemsta trenerów, którym nie spodobało się zachowanie Derona doprowadzające do wyrzucenia trenera (na początku z Jazz, a obecnie z Nets). W ostatnim czasie też ostro forsował on kandydaturę Lopeza wychwalając go w mediach i twierdząc, że jak nikt inny zasługuje na występ w ASG. Jak widać nie tędy droga. Dla niektórych niespodzianką może być też brak Josha Smitha z Atlanty, czy J.R. Smitha z Nowego Jorku. Na zachodzie natomiast zabraknie rozgrywającego jeden z lepszych sezonów Stephena Curry'ego.

 

Konferencja Wschodnia

Paul George (debiut)

Jrue Holiday (debiut)

Tyson Chandler (debiut)

Chris Bosh

Joakim Noah (debiut)

Luol Deng

Kyrie Irving (debiut)

Konferencja Zachodnia

Tony Parker

James Harden (debiut)

LaMarcus Aldridge

David Lee

Zach Randolph

Tim Duncan

Russell Westbrook

 

 

Więcej na E-NBA.PL: Znamy rezerwy All-Star Game w Houston

Edytowane przez Borys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie musiało być przypadkiem konkretnej ilości graczy z frontcourtu? 3 backcourt i 4 frontcourt?

 

Bo mi to wygląda na to, że jesli miał być Curry to np. za Parkera, a nie za Aldridge'a i tutaj już kontrowersji bym nie widział.

nie wiem ale przypuszczam że tak mniej więcej jak po staremu, czyli

druga piątka [ czyli 2 + 3 ] a dwa ostatnie miejsca to już dowolnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brook Lopez za Bosha przede wszystkim. Nie wiem w czym Bosh jest lepszy od Lopeza? Statystycznie gorzej punktuje, blokuje, a nawet zbiera. Do tego jako przedstawiciel 3-4 siły wschodu powinien być wzięty pod uwagę.

No i nie wiem czy Josh Smith nie powinien zastąpić Denga.

 

Poza tym super, że jest George i Irving.

Edytowane przez Kraso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wschodzie raczej nie ma czego się przyczepić.

 

Cieszcze sie oczywiscie z nominacji Holidaya, ale sezon na poziomie 19/9 zrobil robote. Dalej - Paul George, to yp zawodnika wybitnie pasujacy do ASG - atletyczny, skonczy, swietnie dunkujacy. Irving mimo kontuzji tez sie dostal - chociaz dla mnie nie jest to wielka niespodzianka, bo pod nieobecnosc Rose'a moglby byc tu co najwyzej Deron Williams, a wiadomo jaki gra sezon.

 

Boli mnie, ze kolejny raz pominieto jednego z najlepszych obroncow w lidze - Josha Smitha i jego, albo Lopeza jako przedstawiciela Brooklynu widzialbym zamiast Bosha. Cieszy obecnosc Chandlera i Noah.

 

Deng troszke na siłę -szczególnie ze jest 2 graczy Bulls, a nie jest to jakas wybitna ekipa. Tutaj znowu moglby byc Josh Smith.

 

Na zachodzie nie wiem czemu czepiacie sie Aldridge'a - Portland gra b. dobry sezon patrzac na Roster, a obok Lillarda ktory nie mial szans to Aldridge i Batum są najmocniejszymi punktami zespolu.

 

Teoretycznie skoro jest Duncan mozna bylo sobie darowac Parkera i wrzucic Stepha Currego. No i wiadomoka szkoda troche Marca Gasola, ale jego czas przyjdzie, jak TD w koncu sie zestarzeje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak ty chyba pierwszy ASG będziesz oglądał w życiu. Co ma curry do Aldridge'a? Nie pamiętam aby kiedykolwiek w składzie na ASG było więcej niż 5 guardów. Więc jeśli chcesz Curryego to wyrzuć sobie jakiegoś gracza z trójki L Harden, Westbrook Parker i tu się okazuje że nie bardzo jest kogo bo tak się pechowo składa że 5 guardów Zachodu to obecnie 5 najlepszych guardów całej ligi. A druga rzecz to choć znieśli pozycję centra to jednak w głowach trenerów to wciąż pozostało dlatego skoro był Howard to mu dobrali Duncana a więc na MArca zabrakło już miejsca i stąd moim zdaniem wybór Zacha . I jeśli jest coś budzi kontrowersje to brak Brooka Lopeza. W tej chwili przerasta o głowę każdego centra na Wschodzie jeśli chodzi o ofensywę. O ile Noah obroni się o tyle jakim cudem Tyson został uznany za lepszego od Lopeza to ja pojąć nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak ja wiem że są dzikie karty ale pokaż mi kiedy ostatnio te 2 dzikie karty zamieniono na 2 guardów????? To się nazywa jak nazywa a w praktyce to oznacza podział na 1 głos na guarda i 1 na frontcourt ( czasem center trzeci czasem dodatkowy forward). Więc możemy pomstować że powinno być 6 guardów ale praktyka jest taka że nigdy chyba nie było ich więcej niż 5. Więc nie ma co się wściekać że wybrano Aldridge'a zamiast Curryego bo ci którzy głosowali w ogóle nie rozpatrywali takiego wyboru a raczej czy Parker czy Curry bo Harden jako gospodarz czy Westbrook jako drugi z Thunder byli pewniakami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden c***

Curry oprócz Westbrooka i Duncana to był najpewniejszy must been.

 

Skoro Harden ma/miał MVP caliber season (trochę nad wyrost) to na tej samej półce jest Curry ze swoją formą.

 

 

 

btw, wyobraźcie sobię lineup Paul-Curry-Durex-Dirk-Chandler, absolutne top efektywności all-time na każdej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak a nie było to wtedy kiedy kibice wybierali 3 tzn Arenasa, Iversona i Cartera do s5? Bo coś mi świta że Cartera NBA umieszczało jako forwarda na listach do głosowań. I tak samo kiedyć McGradyego umieszczano jako SFa. Generalnie sprawdziłem większośc lat od 80r i trenerzy zawsze wybierali po 3 guardów tylko potem przez kontuzje pojawiały się jakieś dziwne podmianki typ Arenas za O'Neala albo czasem 3 graczy których my widzimy jako guardów było wybieranych przez kibiców

 

Nie chcę się spierać bo osobiście Curry bardziej mi odpowiada niż Westbrook ale z drugiej strony Lee wśród podkoszowych ma na Zachodzie wyższą pozycje a dwóch z Golden mimo wszystko by nie przpechnęli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lee w asg... przemilcze

jesli juz gsw to tylko curry

 

deng&noah, fajnie ze ich wybrali i docenili, szkoda, ze bedą musieli zagrac, bo komu jak komu, ale Luolowi przydałoby sie odpocząc

 

josh smith przed Dengiem? Really KeBe? Ogladasz ty w ogóle Bulls skoro wybitna obrone smitha zauwazasz, ale o tym ze deng to chyba w tej chwili najlepszy def na sf zapominasz, jasne ze smith jakoscia swojej gry bardziej pasuje do asg to poza tym w niczym nie jest lepszym kandydatem od luola end of story

 

bosh hmmm na upartego spoko, trzeba dopieszczac mistrzów, ale tak po prawdzie to on juz od dwóch lat nie gra na tyle dobrze zeby byc all-starem, zwłaszcza, ze było paru kandydatów, chocby ten wieczniy sierotka smith czy lopez

 

fajnie ze beda irving, ktorego bardzo cenie, george, który robi naprawde imponujace postepy i przede wszystkim fajnie ze nie ma Pierce'a bo w tym roku gra tragicznie, ale to naprawde tragicznie (jak na niego)

 

 

a tak w ogóle to nawet nie zamierzam sciagac tego meczu nie wspominajac juz o ogladaniu live :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George naprawdę poprawił ball-handling i teraz już można o nim mówić, że jest gwiazdą(więc nominacja do ASG jak najbardziej zasłużona). Jeszcze gdyby tak umiał lepiej biegać po zasłonach i rzucać z niestacjonarnej pozycji(jak Allen albo KD). Wtedy byłby już superstarem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph, ja widze to tak:

Przewaznie do ASG jest wybierane po kilku graczy z teamow, ktore sąw czubie tabeli i pojedynczo z tych przeciętnych.

Bulls powinni miec Noah, który jest showmanem i to by wystarczylo, szczegolnie ze Deng od lat jest zajechany i... no wiadomo jak z nim jest. To czy Smith>Deng, czy odwrotnie to sprawa dyskusyjna. J-Smoove to w koncu PF, ma troche inne zadania defensywne.

 

Mi szczególnie go brakuje bo jest jednym z głónych powodów, dla ktorych Hawks od kilku lat graja w PO i wczesniej z braku laku nominacje dostawal JJ, a dzisiaj ATL nie ma ani jednego przedstawiciela w ASG. w skrocie mowiac troche za zaslugi...

 

Dlatego uwazam ze wybór Smitha niz Denga bylby duzo bardziej trafny, mimo ze Luola cenię i sledze odkad zaczął swoja kariere w NBA. Zawsze szli w aspektach defensywnych łeb-w łeb z Iggim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.