Skocz do zawartości

Reprezentacja USA


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co już dyskutować o komentarzu ... Temat do dyskusji o wyjątkowo "subiektywnym" podłożu, więc nikt się z nikim nie dogada ... Zresztą jak juz mówiłem - chociaż durnych błędów nie robił w nazwiskach, a to zawsze go tam wyżej w hierarchi komentatorskiej ...

 

EDIT

 

 

Uuuuu 1000 postów :D Czuję się już stary ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niezaleznych ode mnie przyczyn dopiero teraz moglem obejrzec, po sciagnieciu, olimpijski final. Krotko: faktycznie Hiszpanie totalna niespodzianka, wyjebista gra, chwilami kopara opadała ale umowmy sie; druzyna ktora ma u siebie takich gosci jak Wade-James-Bryant nie ma prawa przegrywac z nikim na tym swiecie. Dla mnie niewyobrazalne jest jak mozna w ogole dotrzymac kroku takiej ekipie a co dopiero tak z nia niesamowicie walczyc. No niewatpliwie mecz zycia dla Hiszpanow.

 

MVP w USa bardzo ciezko wybrac. Kazdy mial zajebiste momenty, ale najlepsze wrazenie w przekroju turnieju zrobil Wade. Nie myslalem ze facet wroci do tej swojej niesamowitej dynamiki, a tu jednak mu sie udalo. Nie o pol, a o przynajmniej ze dwa kroki szybszy od rywali przy starcie ;-) Tylko wciaz cholera nie wiem o co z nim chodzi. Czy on juz zawsze bedzie froterowal ten parkiet 4x czesciej niz wszyscy inni? :P

 

LeBron bdb, rowny turniej, Kobe na jakies 50% ale gdy trzeba bylo rzucil swoje.

 

Ta trojka to liderzy, reszta imo znacznie, znacznie w tyle. Mowilem przed igrzyskami ze mogliby sami pojechac i by to wygrali :P

 

Po meczu az milo bylo patrzec jak cieszyli sie ta wygrana. Dla mnie z wiadomych wzgledow satysfakcjonujaca byla radosc Kobego, ktory widac cholernie chcial ten medal. Ale inni przeciez tez dali niezly upust emocji. Szalejacy Anthony, Paul, James dziekujacy niebu (?) chyba :P Ogolnie fajny wniosek plynie z tego zwyciestwa - bo to zloto wynagrodzilo najlepszym graczom tej ligi (tak, oni wszyscy sa lepsi od tego pajaca Pierce'a ;-) ) brak mistrzostwa NBA, na ktore wiekszosc z nich zasluzyla.

 

PS. Ricky Rubio. On ma niby 17 lat? :shock: Ten gosciu bedzie rządził. Skoro on w tym wieku, w olimpijskim finale, bez kompleksow sobie jezdzi z takimi grjakami jak Paul, Bryant, czy Williams... Niesamowity talent.

 

edit:

 

patrzac na taki turniej i widzac jak malo niektorzy musieli wkladac sil w niego a i tak sobie radzili, az chce sie ujrzec przynajmniej czesc takiej ekipy w akcji w sezonie ;-) Bryant na czystej pozycji do rzutu? Do tje pory chyba raz taka sytuacje widzialem w zyciu ;-) Poza tym jest podwajany, to moze oddac pilke do takiego Jamesa, zamknac oczy i byc pewien ze 2 pkt ma jak w banku. Az szkoda ze za 2 miesiace przyjdzie czas gdy piły bedzie musial odgrywac do Waltona a pozniej biec szybko do obrony po jego rzucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego?:D

ja tam kilka watkow bym jeszcze pociagnal...

 

po1. kore zapomniales o anthony'm. nie przepadam za nim, ani za jego polskimi fanami (przynajmniej wiekszosci:P) ale gosc zagral swietny turniej. to co mowilem. gra na pf mu lezy. nie gral moze tak fizycznie jak w las vegas rok temu ale spokojnie byl tym czwartym muszkieterem. po takich playoffs mysle, ze ten wyjazd pozwoli mu ponownie uwierzyc w siebie i bycmoze zpbaczymy innego carmelo w przyszlym sezonie.

 

2 sprawa to team spirit. dawno nie bylo takiej atmosfery. juz 6 gosci obiecalo gre za 4 lata. i to w tym wszystkim jest najwazniejsze. po atenach amerykanie juz nie oleja turnieju olimpijskiego a to podniesie nie tylko poziom koszykowki... swiatowej ale i pozwoli jeszcze zobaczyc fajne turnieje czy mecze. najwazniejsze jednak pytanie to sprawa trenera. jezeli nie coach kto kto?

 

3. skoro poruszylem juz sprawe international to tutaj mamy dosc duze problemy jesli chodzi o pogodzenie wlascicieli czy trenerow klubow, ktore posiadaja w swoim skladzie gosci z poza usa, ktorzy sa podpowami ich ekipy. spurs sie ostro wkurzyli na manu, za to ze przyjezdza z kolejna kontuzja z turnieju reprezentacyjnego. to samo bylo kiedys z grizzlies i gasolem, to samo z garbajosa i raptors. dirk juz zrezygnowal z kadry. nie zrezygnuje z niej pewnie manu i nie wiem czy nie bedziemy tutaj swiadkami jakiegos transferu...

 

4.paul pierce. zastanawialem sie jak to sie dzieje, ze ten team tak gra a nie posiada nawet 1 goscia ze skladu mistrzow nba:)

nie przypominam tez sobie by ten najlepszy gracz na ziemi prowadzil kiedykolwiek gre teamu usa... moze w juniorach? dziwne co?

 

chyba tyle. podobala mi sie gra bosha. nie wiem czemu tak wielu niego narzeka ale gosc zagral naprawde fajny turniej gdzie mial dosc niewdzieczna role ale pokazal ise z dobrej strony. na plus tez chris paul i dwight howard. in minus boozer, dla ktorego ten turniej to tylko kontynuacja slabej dyspzycji z playoffs.

 

zastanawia mnie jak ten zespol bedzie tez prezentowal za 4 lata majac w skladzie takich gosci jak oden, bynum czy mayo...

ten team majac tylko 1 srodkowego zdominowal rozgrywki olimpijskie. czy majac takich gosci pod koszami jak howard, bynum i oden beda w stanie wrzucic wyzszy bieg? jak wiadomo ten zloty medal zdobyli grajac tylko bckcourtem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po1. kore zapomniales o anthony'm. nie przepadam za nim, ani za jego polskimi fanami (przynajmniej wiekszosci:P) ale gosc zagral swietny turniej. to co mowilem. gra na pf mu lezy. nie gral moze tak fizycznie jak w las vegas rok temu ale spokojnie byl tym czwartym muszkieterem. po takich playoffs mysle, ze ten wyjazd pozwoli mu ponownie uwierzyc w siebie i bycmoze zpbaczymy innego carmelo w przyszlym sezonie.

 

Amen.

 

Tyle, ze to niemożliwe.

Bo po pierwsze, w NBA gra sie inaczej pod koszem. Nie ma niestety bardzo szans z typowymi podkoszowcami, poza tym dośc często uciekał na obwód, który w tym przypadku równy był jego jumperkom w NBA (no, minimalnie dalej), a więc nawyki zostały i zostana. To nie jest potrzebne ani Denver ani jemu. Po prostu dla mnie bardziej pasuje na 3 jak znalazł.

Po drugie, jest w Denver Martin, który też specjalnie wybitnie pod kosz się nie pcha, ale mimo wszystko jest tam częsciej niż Anthony schodzący z obwodu. A w Denver dobrych podkoszowych deficyt, szkoda Martina sadzać na ławce tylko po to, żeby Anthony teraz schodził w odwrotnym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrecz przeciwnie. w dzisiejszej nba dalby sobie rade. pod warunkiem, ze bylaby pomoc w obronie. a to jest mozliwe nawet w denver. tzn bylo poki byl camby.

 

10 lat temu moglby mic problemy. ale skoro barkley nie majacy 2m dawal rade jako pf to czemu nie melo?

z kim takim nie dawalby sobie rady? marion dawal rade.

 

w denver to fakt, nie jest mozliwe przez k-marta. ale imo wczesniej czy pozniej melo ie odnajdzie w nba ale jako pf. troche falszywy ale jednak. ma calkiem niezly wskaznik zbiorek. w po mial prawie 10rp w sezonie 07/08 7 z hakiem. zatem albo niech nuggets poszukaja jakiegos c/pg za k-marta albo wytansferuja melo. bo chlop sie zmarnuje.

 

powtarzam. nie jestem fanem melo. wrecz przeciwnie. ale melo ma wszelkie predyspozycje by pograc jako pf w nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.